Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

500 λεπτά με 5€.. Μήπως να το ψάξεις λίγο καλύτερα; Ενδιαφέρον παντως.

Και σε εμένα ήρθε! Βέβαια δεν έχω κάρτα για να το ενεργοποίησω. Εγώ νομίζω ότι ενεργοποιώντας το πακέτο 5€ 200' προς όλους, σου τα κάνει 500' + 1gb! Με σιγουριά δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το πακέτο είναι.

200 λεπτά με 5 ευρώ που γίνονται 500 λεπτά και 1 gb.

αυτό ισχύει για όλους η μόνο σε συγκεκριμένους δηλαδή σε όσους ήρθε με SMS ισχύει η προσφορά? Δηλαδή αν αγοράσω τώρα πακέτο 5€ παίρνω 500 λεπτά και 1gb ίντερνετ?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

αυτό ισχύει για όλους η μόνο σε συγκεκριμένους δηλαδή σε όσους ήρθε με SMS ισχύει η προσφορά? Δηλαδή αν αγοράσω τώρα πακέτο 5€ παίρνω 500 λεπτά και 1gb ίντερνετ?

Μόνο όσους ήρθε το μήνυμα! Εμένα μου έρχονται 1-2 μηνύματα την εβδομάδα με πολύ καλές προσφορές!

Link to comment
Share on other sites

Ελαβα το ακολουθο μηνυμα σε f2g2:

500Λ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ + 1GB INTERNET!

ΠΩΣ; ΜΠΕΣ ΣΤΟ http://www.f2g.gr ΑΝΑΝΕΩΣΕ 10 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ!

Μπαινω στο http://www.f2g.gr αλλα δεν βρισκω την προσφορα...μηπως εννοει να ενεργοποιησω το πακετο με τα 5 ευρω;

Ηρθε και σε καποιον αλλο;

 

Εγώ καταλαβαίνω ότι αν κάνεις 10€ ανανέωση παίρνεις 300΄ προς όλους(από την προσφορά ανανέωσης 10€) και 1GB λόγω της ηλεκτρονικής ανανέωσης και αφού θα ενεργοποιήσεις 200΄ με 5€ σύνολο 500Λ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ + 1GB INTERNET. Δεν είναι τίποτα καινούριο. Αυτό που έχουμε όλοι μας. Παραπλανητικό μου φαίνεται το sms για να σε κάνει να αγοράσεις πακέτο.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

αυτό ισχύει για όλους η μόνο σε συγκεκριμένους δηλαδή σε όσους ήρθε με SMS ισχύει η προσφορά? Δηλαδή αν αγοράσω τώρα πακέτο 5€ παίρνω 500 λεπτά και 1gb ίντερνετ?

οσοι λαβατε μηνυμα εχετε την παλιά προσφορα με τα 300' της 10ευρης ανανέωσης ? Γιατί οντως με 10 ευρω ανανεωση παιρνετε κλασσικα 300' και 1 γιγα. Τωρα αν μετα αγορασετε το πακετο με τα 5 ευρω (που στην περιπτωση οσων ειναι στην προσφορα μόνο μεσω f2g.gr γίνεται) οντως θα εχετε συνολο 500' και 1 γιγα :confused:

edit snapp με προλαβες :)

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Εχω f2g . Ειδα το να μπαινεις στο fb ειναι τσαμπα πλεον. Αν ομως κανω το android κινητο μου hotspot και μπαινω facebook απο το pc βλεπω οτι μειωνονται τα mb. Απο οτι διαβασα στους ορους μπορεις να μπαινεις και απο το pc . Κανω κατι λαθος ?
Το μέλος έχει τη δυνατότητα προσθήκης εικόνας στην υπογραφή του με την χρήση του κώδικα «img», αρκεί αυτή να μην υπερβαίνει σε διαστάσεις τα 420x150 pixels και το μέγεθός της να μην υπερβαίνει τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

αυτό ισχύει για όλους η μόνο σε συγκεκριμένους δηλαδή σε όσους ήρθε με SMS ισχύει η προσφορά? Δηλαδή αν αγοράσω τώρα πακέτο 5€ παίρνω 500 λεπτά και 1gb ίντερνετ?

 

Λογικά ισχύει σε όσους το έλαβαν, και πιθανόν έχουν την προσφορά των 300 λεπτών με ανανέωση με 10 ευρώ και ανω.

Έτσι έχουν 500 λεπτά σύνολο. Το πακέτο έχει δώρο 1gb, κάτι που δεν το προσφέρει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καταλαβαίνω ότι αν κάνεις 10€ ανανέωση παίρνεις 300΄ προς όλους(από την προσφορά ανανέωσης 10€) και 1GB λόγω της ηλεκτρονικής ανανέωσης και αφού θα ενεργοποιήσεις 200΄ με 5€ σύνολο 500Λ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ + 1GB INTERNET. Δεν είναι τίποτα καινούριο. Αυτό που έχουμε όλοι μας. Παραπλανητικό μου φαίνεται το sms για να σε κάνει να αγοράσεις πακέτο.

Μαλλον εχεις δικιο εσυ, οι γνωστες βλακειες της Wind...λες και ειμαι οχταχρονο κανω και εγω...

Link to comment
Share on other sites

Εχω f2g . Ειδα το να μπαινεις στο fb ειναι τσαμπα πλεον. Αν ομως κανω το android κινητο μου hotspot και μπαινω facebook απο το pc βλεπω οτι μειωνονται τα mb. Απο οτι διαβασα στους ορους μπορεις να μπαινεις και απο το pc . Κανω κατι λαθος ?

 

δοκιμασα σε ενα που εχει q με χρηση hotspot. για να εχεις δωρεαν απο το pc πρεπει να γραψεις "m.facebook.com"

εκει ειδα να γραφει "χρηση δεδομενα ειναι δωρεαν" απο το pc

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασα σε ενα που εχει q με χρηση hotspot. για να εχεις δωρεαν απο το pc πρεπει να γραψεις "m.facebook.com"

εκει ειδα να γραφει "χρηση δεδομενα ειναι δωρεαν" απο το pc

 

Λογικά θα δίνει μόνο στην mobile έκδοση του Facebook δωρεάν χρήση.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

δεν έχει και δε μπορείς, αλλά ούτε και χρειάζεται, να βάλεις χρήμα σε αυτή την κάρτα.

Η διάρκεια της είναι, λογικά, όσο διαρκεί και το συμβόλαιο σου για το σταθερό.

fyi

όταν το υπολοιπο των ΜΒ φτάσει στα ~100, σου έρχεται sms που σε ενημερώνει ότι έχεις καταναλώσει τα δωρεάν και αν θες να συνεχίσεις να αγοράσεις πακέτο.

Επίσης αν θυμάμαι καλά όταν τελειώσουν εντελώς τα ΜΒ, απλά δε μπορείς να μπεις πουθενά και δεν έχεις τίποτε τρελές χρεώσεις. Με κάθε επιφύλαξη αυτό όμως γιατί είναι καιρός που δε μου έφτασαν τα ΜΒ. Αν μπορεί να το επιβεβαιώσει και κανένας άλλος για να είμαστε σίγουροι.

 

Τη συγκεκριμενη καρτα την πηρες ως προσφορα μιας και εισαι στο 2play της Wind. Κάθε μηνα θα μπαινει σε αυτή δωρεαν 1GB.

Δεν βαζεις χρηματα. Οσο εχεις 2play στη Wind ισχυει και η καρτα. Αν κανεις διακοπη συμβολαιου τοτε θα ληξει και η καρτα.

 

Παιδιά, δυστυχώς δεν είναι έτσι.

επειδή πριν λίγο καιρό χρειάστηκε να συνδέομαι μέσω αυτής της κάρτας, μόλις τελείωσαν τα ΜΒ, έφαγε το (όποιο) υπόλοιπο είχε και πλέον δεν μπορώ να συνδεθώ μέσω αυτής. Πήγα σε κατάστημα, και μου είπαν ότι πρέπει να ανανεώσω, μόνο απο κατάστημα, και ότι αυτό το ποσό που θα έχω μέσα θα πρέπει να το ανανεώνω κάθε 6μηνο, όπως ακριβώς και στα καρτοκινητά.

Φυσικά σταμάτησα να χρησιμοποιώ την συγκεκριμένη κάρτα καθώς δεν θεωρώ λογικό να βάζω ένα 5ευρω επιπλέον κάθε εξάμηνο, και να έχω και την έννοια μήπως φάει το υπόλοιπο κάθε φορά που θα υπερβαίνω τα δωρεάν ΜΒ.

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου κάποιο λάθος πρέπει να έγινε.

την mobile broadband κάρτα την έχω 1μιση χρόνο και δεν έχω βάλει ούτε λεπτό μιας και δε χρειάζεται.

 

επίσης την πέμπτη που μας πέρασε τελείωσε το 1 GB και απλά δεν μπαίνει στο ιντερνετ, ούτε χρεώνει ούτε τίποτα.

Θα σου πρότεινα να μιλήσεις ξανά με την wind γιατί είναι κρίμα να παρατήσεις το 1 GB.

Link to comment
Share on other sites

Ελαβα το ακολουθο μηνυμα σε f2g2:

500Λ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ + 1GB INTERNET!

ΠΩΣ; ΜΠΕΣ ΣΤΟ http://www.f2g.gr ΑΝΑΝΕΩΣΕ 10 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΡΟΣ ΟΛΑ ΤΑ ΔΙΚΤΥΑ!

Μπαινω στο http://www.f2g.gr αλλα δεν βρισκω την προσφορα...μηπως εννοει να ενεργοποιησω το πακετο με τα 5 ευρω;

Ηρθε και σε καποιον αλλο;

 

Ηρθέ και σε εμένα αυτό το μύνημα. Πρίν λίγο ανανέωσα με 10€ και πήρα τα 300λεπτά που περνώ συνήθως και το 1GB και ενεργοποιήσα και το πακετο με τα 200λεπτα προς ολους. ΑΡΑ ΣΥΝΟΛΟ ΕΧΩ 500ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ & 1GB ME 5€ ΜΟΝΟ. ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ????:D

 

Αυτο το πακέτο είναι.

200 λεπτά με 5 ευρώ που γίνονται 500 λεπτά και 1 gb.

 

Ρε παιδια δεν είναι κάποιο πακέτο. Το μυνημά αναφέρει ξεκαθάρα οτι οσοί απο εμάς εχούν 300 λεπτα προς ολους στην ανανεωση των 10€ αν ενεργοποιησουν το πακέτο με τα 200λεπτα/5€ θα εχούν 500λεπτα καθώς και 1GB ΔΩΡΟ για ανανεωσεις απο τα καταστήματα. :)

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Ηρθέ και σε εμένα αυτό το μύνημα. Πρίν λίγο ανανέωσα με 10€ και πήρα τα 300λεπτά που περνώ συνήθως και το 1GB και ενεργοποιήσα και το πακετο με τα 200λεπτα προς ολους. ΑΡΑ ΣΥΝΟΛΟ ΕΧΩ 500ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ & 1GB ME 5€ ΜΟΝΟ. ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ????:D

Ρε τι ναι τουτοι, παραλιγο να την "φαω" οτι με την ανανεωση των 10 ευρω θα ειχα τα 300' και αλλα 500 αν ενεργοποιουσα το πακετο των 5 ευρω...τι σου ειναι η σωστη διατυπωση

Link to comment
Share on other sites

Ηρθέ και σε εμένα αυτό το μύνημα. Πρίν λίγο ανανέωσα με 10€ και πήρα τα 300λεπτά που περνώ συνήθως και το 1GB και ενεργοποιήσα και το πακετο με τα 200λεπτα προς ολους. ΑΡΑ ΣΥΝΟΛΟ ΕΧΩ 500ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ & 1GB ME 5€ ΜΟΝΟ. ΤΕΛΕΙΟΟΟΟ????:D

 

Θα μπορούσες να έχεις 300' και 1gb με 0€ μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Κακα τα ψεματα ειναι η καλυτερη γιατι ακριβως αυτη η προσφορα 300' δωρεαν, 1 GB και 3 ματζικ ναμπερ δεν υπαρχει αλλου...

Συν οτι ακομα δεν ανακοινωθηκε η τριμηνη ληξη της καρτας..

αν και δεν νομιζω να αντεξει πολυ, αφου το καναν οι αλλες 2..

Αλλα οπως και να ειναι...

Παντα Ηταν, Ειναι και Ελπιζω να Ειναι, η Καλυτερη στις Προσφορες !!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ας λέμε και τα καλά...

Μπράβο στη Vodafone!

 

Η προσφορά δίνει: 300 λεπτά + 300 SMS προς ΟΛΟΥΣ και 300ΜΒ από 30/06/2015 14:00:00μμ μέχρι 07/07/2015 23:59:59μμ

Η προσφορά ισχύει από 30 Ιουνίου μέχρι και 7 Ιουλίου για ιδιώτες και επαγγελματίες συνδρομητές συμβολαίου και συνδρομητές Καρτοκινητής.

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Και στην κοσμοτε.300' και 300 ΜΒ:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6204630#post6204630

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Είμαι νέος χρήστης F2G, εδώ και ένα μήνα και δεν έχω λάβει ακόμα κάποιο μήνυμα για συγκεκριμένη προσφορά.

 

Χθες έκανα 10 ευρώ ανανέωση και περίμενα να πάρω 200 λεπτά ομιλίας προς όλους και 1GB. Παρόλα αυτά πήρα μόνο το δεύτερο. Τα λεπτά ομιλίας δεν ισχύουν πλέον, ή έκανα κάτι λάθος;

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

 

Είμαι νέος χρήστης F2G, εδώ και ένα μήνα και δεν έχω λάβει ακόμα κάποιο μήνυμα για συγκεκριμένη προσφορά.

 

Χθες έκανα 10 ευρώ ανανέωση και περίμενα να πάρω 200 λεπτά ομιλίας προς όλους και 1GB. Παρόλα αυτά πήρα μόνο το δεύτερο. Τα λεπτά ομιλίας δεν ισχύουν πλέον, ή έκανα κάτι λάθος;

 

Ευχαριστώ.

Αν δεν έχεις την προσφορά παλιών συνδρομητών με την οποία με ανανεωση 10€ έπαιρνες 300 λεπτά και 1gb τότε με ανανέωση 10€ για να έχεις εκτός του 1gb τα 200 λεπτά πρέπει να αγοράσεις πακέτο με 5€

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις την προσφορά παλιών συνδρομητών με την οποία με ανανεωση 10€ έπαιρνες 300 λεπτά και 1gb τότε με ανανέωση 10€ για να έχεις εκτός του 1gb τα 200 λεπτά πρέπει να αγοράσεις πακέτο με 5€

 

Κατατοπιστικότατος, σε ευχαριστώ.

 

Οπότε προς το παρόν παίρνω bonus μόνο το 1GB και περιμένω για κάτι καινούριο μελλοντικά. Οι προσφορές ανανεώνονται ανά τακτά διαστήματα; Να υποθέσω αν υπάρξει κάτι νέο θα ενημερωθώ με SMS;

Link to comment
Share on other sites

μέσω paypal πλέον μπορούμε να κάνουμε ανανέωση ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...