Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και σε εμενά ηρθέ...και το εκάνα ηδή. Δεν είναι καμια τρικλοποδία..απλα παλι η Wind πρωτοτυπίσε και αντι να χρεώσει το 10€/300 λεπτά οπως εκάναν vodafone και cosmote μάς κάνει και δώρο. Λοιπόν το μονο που εχείς να κάνείς είναι να πας σε ενα καταστήμα και να ζητησεις να στο ενεργοποιήσουν. Και επειτά καθέ μηνα στην πρώτη ανανεώση θα εχείς δώρο 10€. Η μόνη προυποθεση είναι οτι τα πρωτα 10€ της ανανεώσης δεν μπορείς να τα χρήσιμοποιήσεις για πακέτο...ΠΟΥ ΟΚΚΚ!!!! ΤΟ 1GB ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΑ 300 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ 20 ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ!!! ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ!!!! ΠΟΙΟ ΤΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ WIND!!! :D

 

Το Σάββατο πήγα και έκανα ανανέωση και δεν μου ανέφεραν τίποτα. ......Αφορά παλιούς στο f2go ή όλους ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

" Το F2G γιορτάζει και σου διπλασιάζει την 1η κάρτα 10€ κάθε μήνα για 6 μήνες! Ενεργοποίησε το σε 1 κατ/μα WIND έως 15/11 & πάρε δώρο 300Λ προς όλους & 1GB!''

 

Αυτό ήρθε και σε μένα ,που ήδη όμως έχω τα 300' προς όλους σε κάθε ανανέωση 10 €...

 

Το μυνημά εννοέι οτι εκτός απο τα 300 λεπτά προς ολους θα σου διπλασιάζει την κάρτα για 6 μήνες. Δηλαδη στην πρώτη ανανέωση κάθε μήνα θα παιρνεις 10 ευρώ δώρο επιπλεον μαζι με τα 300 λεπτά προς ολούς που ηδή εχεις και μάζι με το 1gb bonus ανανεώσης μέσα απο τα καταστήματα.

ΠΟΛΥ ΜΠΡΟΣΤΑ Η WIND. ΜΑΣ ΕΦΤΙΑΞΕ ΠΑΛΙ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 80 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το Σάββατο πήγα και έκανα ανανέωση και δεν μου ανέφεραν τίποτα. ......Αφορά παλιούς στο f2go ή όλους ?

 

Αφορά αυτους που στις πρώτες δυο ανανέωσεις παιρνουν 300΄λεπτα προς ολους.

Εσυ είσαι σε αυτη την προσφόρα?

Link to comment
Share on other sites

" Το F2G γιορτάζει και σου διπλασιάζει την 1η κάρτα 10€ κάθε μήνα για 6 μήνες! Ενεργοποίησε το σε 1 κατ/μα WIND έως 15/11 & πάρε δώρο 300Λ προς όλους & 1GB!''

 

Μου ήρθε κι εμένα το μήνυμα και έχω μιά απορία ; Μπορώ να το ενεργοποιήσω και να κάνω ανανέωση τον άλλο μήνα και να πάρω τα δώρα ή πρέπει μετά την ενεργοποίηση να κάνω ανανέωση άμεσα και στην συνέχεια κάθε μήνα ?

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα έστειλε το παρακάτω:

 

TPEΞE ΣE 1 KAT/MA WIND EΩΣ 15/11 & ENEPΓOΠOIHΣE THN ΠPOΣΦOPA ΠOY ΔINEI ΔIΠΛAΣIO XPONO OMIΛIAΣ KAΘE MHNA ΓIA 6 MHNEΣ ME THN 1H 10APA KAPTA TOY MHNA!

 

διαφορετικό δεν είναι αυτό; εμένα μου δίνει ήδη 300 λεπτά προς όλους και 1 γιγα προς όλους με καθε ανανέωση (είχα προλάβει το f2talk)

 

δηλαδη θα βάζω μια 10άρα το μήνα και θα μου δίνει 600λεπτά προς όλους, χωρίς να αφαιρεί τίποτα από την κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνό μου ήταν κλειστό από την Παρασκευή το βράδυ εως σήμερα το πρωί. Μόλις το άναψα σήμερα το πρωί έρχεται μήνυμα για 1 ευρώ daily internet για χρήση εχτές.Τώρα είμαι σίγουρος ότι είναι απατεωνιά ή πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί βρε, ωραία είναι στα καταστήματα, ειδικά αν πας στα ανακαινισμένα είναι πολύ κυρίλα :)

 

Ναι είναι ωραία μαγαζιά για χάζι. Αυτή η προσφορά βέβαια είναι ακόμα πιο ωραία ;)

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνό μου ήταν κλειστό από την Παρασκευή το βράδυ εως σήμερα το πρωί. Μόλις το άναψα σήμερα το πρωί έρχεται μήνυμα για 1 ευρώ daily internet για χρήση εχτές.Τώρα είμαι σίγουρος ότι είναι απατεωνιά ή πρόβλημα.

Μόλις το άνοιξες σου ήρθε το μήνυμα του Σαββάτου για την χρέωση που έγινε Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα έστειλε το παρακάτω:

 

TPEΞE ΣE 1 KAT/MA WIND EΩΣ 15/11 & ENEPΓOΠOIHΣE THN ΠPOΣΦOPA ΠOY ΔINEI ΔIΠΛAΣIO XPONO OMIΛIAΣ KAΘE MHNA ΓIA 6 MHNEΣ ME THN 1H 10APA KAPTA TOY MHNA!

 

διαφορετικό δεν είναι αυτό; εμένα μου δίνει ήδη 300 λεπτά προς όλους και 1 γιγα προς όλους με καθε ανανέωση (είχα προλάβει το f2talk)

 

δηλαδη θα βάζω μια 10άρα το μήνα και θα μου δίνει 600λεπτά προς όλους, χωρίς να αφαιρεί τίποτα από την κάρτα;

H προσφορά είναι πολύ καλή αλλά για άλλη μια φορά φαίνεται η προχειρότητα της wind.Ειμαι παλιός συνδρομητής και έτσι παίρνω τα 300 λεπτά το μήνα με μια 10αρα κάρτα.Εβαλα πριν λίγη ώρα 10€ κάρτα σε κατάστημα και μου έδωσε 300' λεπτά προς όλους και 1giga internet και 17.86 ευρώ δωρεάν χρόνο ομιλίας.Ειχα στην κάρτα μου 0.25€ υπόλοιπο και ήθελα βάζοντας τα 10€ να πληρώσω 2€ για να πάρω ένα πακέτο sms προς όλους (είχα "ξεκλειδώσει" ήδη για 30 ημέρες τα πακέτα των 2€) και αυτό δεν είναι εφικτό,γιατί το κανονικό υπόλοιπο παραμένει 0.25€ :mad: και έτσι πρακτικά αυτή την στιγμή έχω συνολικά 400' λεπτά δωρεάν χρόνο ομιλίας και 17.22€ δωρεάν ευρώ τα οποία μπορώ να ξοδέψω μόνο σε sms (μιας και στις κλήσεις ξοδεύει πρώτα απο τα 300' δωρεάν λεπτά) και χωρίς να μπορώ να ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο.

Τηλεφώνησα στο 1260 και μου είπε η υπάλληλος ότι από τον επόμενο μήνα τα 10€ θα μένουν κανονικά στην κάρτα για αγορά πακέτων και τα άλλα 10 ως δωρεάν ευρώ για ομιλία ή sms και φυσικά αυτά τα 10€ έχουν ημερομηνία λήξης 1 μήνα.Που πρακτικά με 0.10€ ανά sms ειναι 100sms δώρο.Απο το τίποτε βέβαια καλό είναι και αυτό.Απλά με ξενέρωσε γιαυτόν τον μήνα που δε μπορώ με το 10αρικο να βάλω πακέτο.Εν τω μεταξύ ρώτησα στο κατάστημα αν θα μπορώ να ενεργοποιώ κανονικά πακέτα με αυτό το έξτρα 10αρικο και μου είπαν ότι θα μπορώ.Δε λέω καλές οι προσφορές οι wind αλλά γίνονται με πρόχειρο τρόπο.

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

H προσφορά είναι πολύ καλή αλλά για άλλη μια φορά φαίνεται η προχειρότητα της wind.Ειμαι παλιός συνδρομητής και έτσι παίρνω τα 300 λεπτά το μήνα με μια 10αρα κάρτα.Εβαλα πριν λίγη ώρα 10€ κάρτα σε κατάστημα και μου έδωσε 300' λεπτά προς όλους και 1giga internet και 17.86 ευρώ δωρεάν χρόνο ομιλίας.Ειχα στην κάρτα μου 0.25€ υπόλοιπο και ήθελα βάζοντας τα 10€ να πληρώσω 2€ για να πάρω ένα πακέτο sms προς όλους (είχα "ξεκλειδώσει" ήδη για 30 ημέρες τα πακέτα των 2€) και αυτό δεν είναι εφικτό,γιατί το κανονικό υπόλοιπο παραμένει 0.25€ :mad: και έτσι πρακτικά αυτή την στιγμή έχω συνολικά 400' λεπτά δωρεάν χρόνο ομιλίας και 17.22€ δωρεάν ευρώ τα οποία μπορώ να ξοδέψω μόνο σε sms (μιας και στις κλήσεις ξοδεύει πρώτα απο τα 300' δωρεάν λεπτά) και χωρίς να μπορώ να ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο.

Τηλεφώνησα στο 1260 και μου είπε η υπάλληλος ότι από τον επόμενο μήνα τα 10€ θα μένουν κανονικά στην κάρτα για αγορά πακέτων και τα άλλα 10 ως δωρεάν ευρώ για ομιλία ή sms και φυσικά αυτά τα 10€ έχουν ημερομηνία λήξης 1 μήνα.Που πρακτικά με 0.10€ ανά sms ειναι 100sms δώρο.Απο το τίποτε βέβαια καλό είναι και αυτό.Απλά με ξενέρωσε γιαυτόν τον μήνα που δε μπορώ με το 10αρικο να βάλω πακέτο.Εν τω μεταξύ ρώτησα στο κατάστημα αν θα μπορώ να ενεργοποιώ κανονικά πακέτα με αυτό το έξτρα 10αρικο και μου είπαν ότι θα μπορώ.Δε λέω καλές οι προσφορές οι wind αλλά γίνονται με πρόχειρο τρόπο.

 

Και εγω το ιδιο επαθα και δεν ενημερωθηκα απο το καταστημα οτι τα 10 ευρω τα κανονικα θα μου μπουν σαν μπονους για ενα μηνα. Τωρα δεν μπορω να βαλω το φοιτητικο πακετο καθως δεν μου ανεβηκε το υπολοιπο

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

"Τηλεφώνησα στο 1260 και μου είπε η υπάλληλος ότι από τον επόμενο μήνα τα 10€ θα μένουν κανονικά στην κάρτα για αγορά πακέτων και τα άλλα 10 ως δωρεάν ευρώ για ομιλία ή sms και φυσικά αυτά τα 10€ έχουν ημερομηνία λήξης 1 μήνα".

Εγω που επισκεφθηκα τωρα ενα καταστημα WIND η κοπελα με διαβεβαιωσε οτι το επιπλεον ποσο των 10 ευρω ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ημερομηνια ληξης και μπαινει κανονικα στο υπολοιπο. Ολα τα υπολοιπα που γραφεις ειναι ακριβως οτι μου ειπαν και εμενα, αλλα επειδη δεν πολυ εμπιστευομαι τους εκαστοτε υπαλληλους των καταστηματων οπως αλλωστε και του cc της WIND ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ καμια ανανεωση στο F2G2 που χρησιμοποιω.

Link to comment
Share on other sites

"Τηλεφώνησα στο 1260 και μου είπε η υπάλληλος ότι από τον επόμενο μήνα τα 10€ θα μένουν κανονικά στην κάρτα για αγορά πακέτων και τα άλλα 10 ως δωρεάν ευρώ για ομιλία ή sms και φυσικά αυτά τα 10€ έχουν ημερομηνία λήξης 1 μήνα".

Εγω που επισκεφθηκα τωρα ενα καταστημα WIND η κοπελα με διαβεβαιωσε οτι το επιπλεον ποσο των 10 ευρω ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ημερομηνια ληξης και μπαινει κανονικα στο υπολοιπο. Ολα τα υπολοιπα που γραφεις ειναι ακριβως οτι μου ειπαν και εμενα, αλλα επειδη δεν πολυ εμπιστευομαι τους εκαστοτε υπαλληλους των καταστηματων οπως αλλωστε και του cc της WIND ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΩ καμια ανανεωση στο F2G2 που χρησιμοποιω.

 

Εστειλα εμαιλ να μου πιστωσουν τα ευρω και να μου αφερεσουν το μπονους. Ηθελα να ενργοποησω 2 φοιτητικα πακετα και τωρα με τα 17,86 δεν μπορω να μηλισω ουτε μισαωρο... Δεν ενημερωθηκα απο το καταστημα αφου και οι ιδιοι εχουν κακη ενημερωση

Link to comment
Share on other sites

Eγώ εμπιστεύομαι αυτό που δείχνει στο myf2g app αλλά και στο λογαριασμό μου στη σελίδα του f2go.Το bonus των 10€ έχει ημερομηνία λήξης 1 μήνα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω φιλε εαν εχουν κακη ενημερωση αλλα ειναι φανερο οτι το ολο θεμα θα μπορουσε καποιος να το χαρακτηρισει και εως Παραπλανητικο...δηλαδη τι νοημα εχει το πηγαινε σε ενα καταστημα να ενημερωθεις για την προσφορα, οταν το καταστημα σου δινει λαθος πληροφοριες; Ορεξη για βολτες νομιζουν οτι εχουμε.
Link to comment
Share on other sites

Για καθίστε ρε παιδιά. Δηλαδή όταν αγοράζεις 10 ευρώ κάρτα δεν μπορείς να αγοράσεις πακέτο με αυτή την προσφορά; δεν μιλάω για τα 10 ευρώ δώρο αλλά για αυτά που πλήρωσες
Link to comment
Share on other sites

Για καθίστε ρε παιδιά. Δηλαδή όταν αγοράζεις 10 ευρώ κάρτα δεν μπορείς να αγοράσεις πακέτο με αυτή την προσφορά; δεν μιλάω για τα 10 ευρώ δώρο αλλά για αυτά που πλήρωσες

 

Ακριβως αυτο δεν μπαινουν στο κανονικο υπολοιπο αλλα μπαινουν ολα σαν μπονους για ενα μηνα. Ειχα 20 και κατι υπολοιπο πριν την ανεωση εβαλα 10ευρω και τωρα εχω παλι 20 και κατι υπολοιπο και 17,86 μπονους για ενα μηνα μονο :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μια μικρη παρενθεση στην απολυτη δικαιολογημενη γκρινια (για το 10ευρω, θελω να βαλω κι εγω αλλα τωρα "παγωσα" με αυτα που διαβασα) για να επισημανω οτι η Γουιντ μου επεστρεψε το 1 ευρω απο την χρεωση που μου εκανε στο νετ τον προηγουμενο... Σεπτεμβριο. Για 2+ μηνες ειχα κυριολεκτικα ξεχασει οτι ειχα θεμα μαζι τους, μεχρις οτου επικοινωνησα πριν απο μια περιπου εβδομαδα μαζι τους στο ΦΒ. Μου απαντησαν αμεσα και σε δυο ημερες επεστραφη το ευρω.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβως αυτο δεν μπαινουν στο κανονικο υπολοιπο αλλα μπαινουν ολα σαν μπονους για ενα μηνα. Ειχα 20 και κατι υπολοιπο πριν την ανεωση εβαλα 10ευρω και τωρα εχω παλι 20 και κατι υπολοιπο και 17,86 μπονους για ενα μηνα μονο :wacko:

 

Ρε παιδιά μην μπερδευεστε!!! αυτο συμβαίνει μόνο στην πρώτη ανανέωση. Στις υπολοιπες ανανέωσεις τα λεφτα που δίνεις μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις κανονικά για αγορά πακέτου. Μια χαρά είναι η προσφόρα!! ΤΖΑΜΠΑ ΕΙΝΑΙ!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Το Σάββατο πήγα και έκανα ανανέωση και δεν μου ανέφεραν τίποτα. ......Αφορά παλιούς στο f2go ή όλους ?

 

Αφορά μόνο αυτους που έχουν την προσφορά και εχουν δωρο 300΄λεπτά στις δυο πρώτες ανανεώσεις απο 10 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

Την Παρασκευή δέχτηκα ένα μήνυμα από το F2G το οποίο με ενημέρωνε ότι μπορώ να ενεργοποιήσω με την πρώτη ανανέωση με 10 ευρώ σε κατάστημα WIND μια προσφορά με την οποία θα μου έδινε σε κάθε πρώτη ανανέωση του μήνα (για 6 μήνες) 10 ευρώ επιπλέον δώρο. Επισκέφτηκα λοιπόν ένα κατάστημα WIND και ζήτησα να γίνει ανανέωση της κάρτας μου. Ενημέρωσα την υπάλληλο ότι έχω μια προσφορά που μου έχει έρθει μέσω sms και μου είπε ότι κι εκείνη το βλέπει στο σύστημά της ότι μπορώ να ενεργοποιήσω την προσφορά. Έτσι κι έγινε.

Το θέμα μου είναι ότι τα 10 ευρώ που έδωσα για να ανανεώσω την κάρτα μου δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν για κάποιο πακέτο υπηρεσιών, ούτε για κλήσεις και μηνύματα στο εξωτερικό και ισχύουν για όσο διάστημα ισχύουν τα 10 ευρώ που μου κάνανε δώρο, δηλαδή για 1 μήνα. Αυτό σημαίνει ότι το υπόλοιπο της κάρτας μου παρέμεινε το ίδιο και τα 10 ευρώ που έδωσα για ανανέωση της κάρτας μπορώ να τα χρησιμοποιήσω μόνο για μηνύματα και κλήσεις με ισχύ για 1 μήνα και μετά χάνονται. Επικοινώνησα με την τηλεφωνική εξυπηρέτηση του F2G και μετά από 3 κλήσεις (0,72 ευρώ συνολικά χαμένα) καθώς η γραμμή κόπηκε, μου είπαν ότι αυτό ισχύει για την πρώτη φορά που γίνεται αυτή η ενεργοποίηση της προσφοράς και ότι από τον επόμενο μήνα τα χρήματα της ανανέωσης θα πηγαίνουν κανονικά στην κάρτα μου. Μου είπαν επίσης ότι κανονικά θα έπρεπε η υπάλληλος του καταστήματος να με ενημερώσει για τους όρους αυτούς και αν ήθελα να δεχτώ την ενεργοποίηση της προσφοράς, πράγμα που δεν έγινε όμως.

Το θεωρώ απαράδεκτο λοιπόν από μια εταιρεία χωρίς να αναφέρει πουθενά τους όρους αυτής της προσφοράς για να μπορώ να τους διαβάσω, το να μου παίρνει 10 ευρώ και να μπορώ να τα χρησιμοποιήσω μόνο για 1 μήνα και όχι για αγορά πακέτων ή οτιδήποτε άλλο. Αυτά και ελπίζω κάποια στιγμή οι κοροϊδία από τις εταιρείες καρτοκινητής να σταματήσει.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα έστειλε το παρακάτω:

 

TPEΞE ΣE 1 KAT/MA WIND EΩΣ 15/11 & ENEPΓOΠOIHΣE THN ΠPOΣΦOPA ΠOY ΔINEI ΔIΠΛAΣIO XPONO OMIΛIAΣ KAΘE MHNA ΓIA 6 MHNEΣ ME THN 1H 10APA KAPTA TOY MHNA!

 

διαφορετικό δεν είναι αυτό; εμένα μου δίνει ήδη 300 λεπτά προς όλους και 1 γιγα προς όλους με καθε ανανέωση (είχα προλάβει το f2talk)

 

δηλαδη θα βάζω μια 10άρα το μήνα και θα μου δίνει 600λεπτά προς όλους, χωρίς να αφαιρεί τίποτα από την κάρτα;[/QUOT

 

Στην πρώτη ανανέωση κάθε μήνα για 6 μήνες θα έχεις Bonus 10€ στο χρόνο ομίλιας σου. Δεν θα διπλάσιαζονται τα λεπτά ομιλίας προς όλους αλλά ο χρόνος σου.

Η μόνη προυπόθεση είναι οτι τα λεφτά της πρώτης ανανέωσης δεν μπορείς να τα αγοράσεις πακέτο.

 

Που κατα την αποψή μου σιγάααα!!! ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΟΣ ΈΧΕΙΣ ΤΑ 300΄ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟ 1GB Bonus ανανέωσης απο τα καταστήματα και έχεις και γύρω στο 18 ευρώ που μπορείς να το κάνεις οτι θές είτε να το μιλήσεις είτε να στέιλεις μυνηματα.

 

ΑΡΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΠΑΛΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε μένα έστειλε το παρακάτω:

 

TPEΞE ΣE 1 KAT/MA WIND EΩΣ 15/11 & ENEPΓOΠOIHΣE THN ΠPOΣΦOPA ΠOY ΔINEI ΔIΠΛAΣIO XPONO OMIΛIAΣ KAΘE MHNA ΓIA 6 MHNEΣ ME THN 1H 10APA KAPTA TOY MHNA!

 

διαφορετικό δεν είναι αυτό; εμένα μου δίνει ήδη 300 λεπτά προς όλους και 1 γιγα προς όλους με καθε ανανέωση (είχα προλάβει το f2talk)

 

δηλαδη θα βάζω μια 10άρα το μήνα και θα μου δίνει 600λεπτά προς όλους, χωρίς να αφαιρεί τίποτα από την κάρτα;

 

Στην πρώτη ανανέωση κάθε μήνα για 6 μήνες θα έχεις Bonus 10€ στο χρόνο ομίλιας σου. Δεν θα διπλάσιαζονται τα λεπτά ομιλίας προς όλους αλλά ο χρόνος σου.

Η μόνη προυπόθεση είναι οτι τα λεφτά της πρώτης ανανέωσης δεν μπορείς να τα αγοράσεις πακέτο.

 

Που κατα την αποψή μου σιγάααα!!! ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΟΣ ΈΧΕΙΣ ΤΑ 300΄ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟ 1GB Bonus ανανέωσης απο τα καταστήματα και έχεις και γύρω στο 18 ευρώ που μπορείς να το κάνεις οτι θές είτε να το μιλήσεις είτε να στέιλεις μυνηματα.

 

ΑΡΑ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΠΑΛΙ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΙΔΑ!!!!

για να ισχυουν ολα αυτα ,

πρεπει να βαζεις 10 ευρω καθε μηνα για 6 μηνες.

Διαφορετικα,αν δε βαλεις ενα μηνα το δεκαρικο,

σε πεταει εξω και σου ¨εφαγε¨ και το πρωτο δεκαρικο...:)

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειμαστε και τοσο κερδισμενοι........γιατι για ενα μηνα εμενα μου παιρνει 10 ευρω.....που θα αγοραζα πακετα και τωρα μου ειναι αχρηστα.........επισης εγω παιρνω με καθε ανανεωση 300 λεπτα δωρο...το 1 gb πως γινεται να το παρω(χωρις να χασω τα 300 εννοειται)?
Link to comment
Share on other sites

κ εμενα μου ήρθε το ίδιο μυνημα.πηγα έβαλα δεκα ευρω κάρτα πηρα τα 300 λεπτά προς όλους όπως πάντα αλλα ούτε διπλασιάστηκε ο χρόνος μου κ δεν μου πέρασε κ το 1 Γκίκα ιντερνετ που μου έδινε κάθε μηνα με την πρωτη ανανέωση.εκανα ερώτηση στην wind k pεριμενω απάντηση.Ουσιαστικα κ δεν μου έδωσε τίποτα παραπάνω κ δε μου έδωσε κ το 1 Γκίκα
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους, η wind φρόντισε να "φτιάξει" το πρωινό μου αφαιρώντας μου το γνωστό πια 1€ χωρίς εγώ να κάνω απολύτως καμία χρήση και χωρίς να λάβω και κάποιο μήνυμα ότι χρεώθηκα π.χ. λόγω internet daily pass ή κάτι άλλο.

Για την ιστορία να σας πώ τα γεγονότα: μιας και χτές στις 12 τη νύχτα έληγε το πακέτο μου έβαλα χρήματα μέσω internet προκειμένου σήμερα το πρωί να το ενεργοποιήσω. Στέλνω σήμερα το πρωί το μήνυμα και μου έρχεται απάντηση ότι το υπόλοιπό μου δεν είναι επαρκές...σημειωτέον ότι το υπόλοιπο που υπήρχε χτες στις 22:00 οπότε και έκανα την μεταφορά ήταν 5,58€ και σήμερα διαπίστωσα ότι είχε πάει στα...4,58€...

Το τρελό της ιστορίας είναι ότι :

  1. Δεν μου ήρθε κάποιο μήνυμα όπως συνήθως γίνεται για την χρέωση του internet daily pass.
  2. Μιλώντας με την εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν ότι εκείνοι ξέρουν ( ; ) γιατί μου αφαιρέθηκε το 1€.

Τελειώνοντας μου είπαν ότι καταγράφηκε το αίτημά μου (μου ήρθε και σχετικό μήνυμα) και εάν διαπιστώσουν ότι όντως έγινε λάθος θα μου πιστώσουν το 1€.

 

EDIT: Μόλις τώρα.....τόσες ώρες μετά θυμήθηκαν να μου στείλουν το μήνυμα ότι χρεώθηκα 1€ για χρήση internet daily pass...:lol: Τί να πώ...απλά γελάω και ελπίζω να μου πιστώσουν το ευρώ γιατί αυτό που συμβαίνει δεν τιμά την προσπάθεια της wind να καθιερωθεί στην συνείδηση του κόσμου όχι μόνο ώς την φτηνή επιλογή αλλά και ώς αξιόπιστη.

 

Λεπτομέρεια...η χρέωση του internet daily pass αφορά την χτεσινή μέρα στην οποία εμένα ήταν ακόμα ενεργό το πακέτο μου και είχα υπόλοιπο data τουλάχιστον 650mb.....απλά τραγικοί οι τύποι.....:angry:

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...