Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί νωρίτερα, αλλά σήμερα έλαβα ένα μήνυμα που λέει ότι παίρνω επιπλέον δώρο 60 λεπτά προς όλους, και 300 λεπτά όπως πάντα, για 30 ημέρες, με ανανέωση 10 ευρώ! Wind, τρέλανε μας! :yahoo:
Link to comment
Share on other sites

και εγώ τόσο καιρό δεν είχα πάρει τα 120', σήμερα λοιπόν πήγα σε ένα κατάστημα της wind και μέσα σε 5' ενεργοποιηθηκαν στο κινητό της γυναίκας μου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

euxaristw para poly....tha paw aurio kiolas

 

Eυχαριστώ πολύ παιδες....δεν ειχα ιδεα.

ενεργοποιήθηκε μεσα σε 2 λεπτα.... 120 καθε μήνα για ένα χρόνο όμως...όχι για όσο διαρκεί η συνδεση του double play..

ετσι τουλαχιστον μου ειπαν απο το καταστημα

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ πολύ παιδες....δεν ειχα ιδεα.

ενεργοποιήθηκε μεσα σε 2 λεπτα.... 120 καθε μήνα για ένα χρόνο όμως...όχι για όσο διαρκεί η συνδεση του double play..

ετσι τουλαχιστον μου ειπαν απο το καταστημα

Για όσο έχεις και σταθερή wind στ όνομά σου ισχύουν.

Link to comment
Share on other sites

Για όσο έχεις και σταθερή wind στ όνομά σου ισχύουν.

 

δεν διαφωνω, απλα στο καταστημα μου ειπαν οτι ισχυει μονο για ενα χρονο, και οχι γαι οσο εχω την συνδεση στο ονομα μου

Link to comment
Share on other sites

Για όσο έχεις και σταθερή wind στ όνομά σου ισχύουν.

Επιβεβαιώνω και εγώ αυτό. Δεν ξέρω γιατί στο είπαν αυτό στο κατάστημα που πήγες, ή εάν έχει αλλάξει κάτι, όμως το έχω κάνει στη γυναίκα μου εδώ και περισσότερο από ένα χρόνο και συνεχίζει κανονικά να παίρνει τα 120 λεπτά κάθε μήνα. Αν το καταργήσουν, εννοείται ότι θα πάρω το σταθερό μου από τη wind.

Link to comment
Share on other sites

με αυτη τη προσφορα που εχει σημερα στο lucky day με ανανεωση 20+ λεει οτι τα επιπλεον μπορεις να αγορασεις πακετα αλλα παιρνει πρωτα απο αυτα? γιατι ισχυουν μονο για 15 μερες http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/?utm_source=Facebook&utm_medium=pagepostlink&utm_campaign=LuckyDay0110
[85]IPHONE(6)3G-3GS-4-5-5s-6plus[NOKIA(42)1100 6110 6150 6210 6310i 3210 3310 3330 8210 8310 8810 8850 7650 3510 3100 5100 5140 3200 6610 6600 7200 2650 7260 6101 6230 6670 3230 6111 N71 5300 6290 6300 N76 1650 5220 6303i c2-03 202 206 301 515 225] [ERICSSON z200 v800 w800i T280i 337 388 768 788 t20 t20s t28][sHARP G400 G30i G25 G703 GX29 GX770] [PANASONIC (3)] [sAMSUNG 5522 7722 8262 9060][XIAOMI RN2-3-4-5A-5 MIMAX1-2-3 MI MIX][POCO F2-X3]
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ πολύ παιδες....δεν ειχα ιδεα.

ενεργοποιήθηκε μεσα σε 2 λεπτα.... 120 καθε μήνα για ένα χρόνο όμως...όχι για όσο διαρκεί η συνδεση του double play..

ετσι τουλαχιστον μου ειπαν απο το καταστημα

 

για να καταλαβω οσοι εχουνε σταθερο στην wind με ιντερνετ double play δηλαδη μπορει να εχουνε δωρεαν 120 λεπτα προς ολους; ή προς σταθερα ειναι μόνο; . επισης εαν καποιος εχει συνδυασει και το κινητο του wind σε ενα λογαριασμο και εχει μειωση 5 ευρω τον μηνα δικαιουτε να παρει και το f2g με τα 120 λεπτα ή οχι;. προφανως δεν υπαρχει πρόβλημα έτσι δεν είναι;.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

πιάνω σημα 4g/LTE της wind σημερα στο κεντρο (ζωγραφου)! αλλα δεν εγγραφεται το κινητο στο 4gδικτυο ακομη.. θα ξεκινησαν οι δοκιμές. Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

πιάνω σημα 4g/LTE της wind σημερα στο κεντρο (ζωγραφου)! αλλα δεν εγγραφεται το κινητο στο 4gδικτυο ακομη.. θα ξεκινησαν οι δοκιμές.

Εκεί γύρω είμαι και εγώ.

Δηλαδή πώς το κατάλαβες αφού λες ότι δεν μπαίνει στο 4g;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εκεί γύρω είμαι και εγώ.

Δηλαδή πώς το κατάλαβες αφού λες ότι δεν μπαίνει στο 4g;

 

το βγαζει, απο σημερα, στην αναζητηση δικτύων.

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται συνάδελφος σήμερα στο γραφείο με vodaphone καρτοκινητό.

Μου εκθείαζε το 4G που έχει και καθώς πήγε να μου κάνει μια επίδειξη του πόσο γρήγορο είναι είδαμε κάτι παράξενο.

Όταν ερχόταν δίπλα μου δεν είχε σήμα 4G ενώ όταν απομακρυνόταν στα 2 μέτρα από μένα έπιανε 4G.

 

Μάλλον ερχόμενος σε μένα το κινητό μου με wind έκανε voodoo στο δικό του :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Εκεί γύρω είμαι και εγώ.

Δηλαδή πώς το κατάλαβες αφού λες ότι δεν μπαίνει στο 4g;

 

αρα αυτο ειναι τις vodafone με την συνεργασια με την wind ; . ή εβαλε η ιδια η wind 4g; αν και δεν εχει ακουστει κατι ακομα. σε πια περιοχη μενεις; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

αρα αυτο ειναι τις vodafone με την συνεργασια με την wind ; . ή εβαλε η ιδια η wind 4g; αν και δεν εχει ακουστει κατι ακομα. σε πια περιοχη μενεις; .

 

WIND 4G/LTE σημα (οχι vodafone) στου Ζωγράφου.

Link to comment
Share on other sites

WIND 4G/LTE σημα (οχι vodafone) στου Ζωγράφου.

 

Θες να ανεβάσεις ένα screenshot να δούμε τι βγάζει στο κινητό σου;

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Lte/4g....

 

Μπραβο ρε φιλε , αυτο ειναι καλο νεο. Σε μενα βεβαια (καματερο)ακομη τιποτα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επιασα 4G wind.σε λιγο βαζω καρτα για δοκιμη.ανω πατησια.

 

δεν πρόκεται να συνδεθείς, μαλλον δοκιμες γινονται ή θα χρειάζεται ενεργοποιηση ..αλλα στο 1231 δεν ηξεραν τπτ!

ps όπου εχει 3g στην Αθηνα βλεπω πλεον να βγαζει και 4g

Edited by stefanos1999
Link to comment
Share on other sites

δεν πρόκεται να συνδεθείς, μαλλον δοκιμες γινονται ή θα χρειάζεται ενεργοποιηση ..αλλα στο 1231 δεν ηξεραν τπτ!

ps όπου εχει 3g στην Αθηνα βλεπω πλεον να βγαζει και 4g

 

Δεν κάνει εγγραφή.Μάλλον θα θέλει ενεργοποίηση όπως και στην cosmote.

Link to comment
Share on other sites

για να καταλαβω οσοι εχουνε σταθερο στην wind με ιντερνετ double play δηλαδη μπορει να εχουνε δωρεαν 120 λεπτα προς ολους; ή προς σταθερα ειναι μόνο; . επισης εαν καποιος εχει συνδυασει και το κινητο του wind σε ενα λογαριασμο και εχει μειωση 5 ευρω τον μηνα δικαιουτε να παρει και το f2g με τα 120 λεπτα ή οχι;. προφανως δεν υπαρχει πρόβλημα έτσι δεν είναι;.

 

Τα 120 λεπτά είναι προς όλα τα δίκτυα, κινητά και σταθερά και τα παίρνεις κάθε μήνα (στη γυναίκα μου μπαίνουν κάθε πρώτη του μήνα). Τώρα για το δεύτερο, νομίζω ότι δε γίνεται. Αν θυμάμαι καλά, επειδή είχα και εγώ δύο κινητά και το σταθερό μου σε ένα λογαριασμό και ειχα την ανάλογη έκπτωση στα πάγια των κινητών, όταν έκανα το ένα νούμερο f2g και μέχρι να περάσει ο χρόνος και στο άλλο (της γυναίκας μου), πήγα να εντάξω το δικό μου f2g στο να παίρνει τα 120 λεπτά και δεν άφηνε το σύστημα γιατί υπήρχε στον ίδιο λογαριασμό με το σταθερό το άλλο νούμερο. Έτσι τουλάχιστον μου είχαν πει τότε. Βέβαια δεν το πολύ έψαξα μιας και ειχα προλάβει την προσφορά με τα 300 λεπτά με 10€.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις επιασα 4G wind.σε λιγο βαζω καρτα για δοκιμη.ανω πατησια.

 

για να καταλάβω έχεις κάρτα κόσμοτε και έκανες χειροκίνητη αναζήτηση δικτύου και σου έβγαλε το 4g δίκτυο της wind; . Μια χαρά και εγώ έτσι τσεκαρω εάν ποιανει 3g με μια απλή αναζήτηση δικτύου σε κλειδωμένο 3g οπότε μου βγάζει και τα αλλά δίκτυα. Άρα κάτι αντίστοιχο θα έκανες και εσυ με το 4g το κακό είναι ότι με αυτόν τον τρόπο δεν μπορείς να δεις πόσες παύλες σηματος έχει. Απλά ότι ποιανει στην περιοχή σου !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω και εγώ αυτό. Δεν ξέρω γιατί στο είπαν αυτό στο κατάστημα που πήγες, ή εάν έχει αλλάξει κάτι, όμως το έχω κάνει στη γυναίκα μου εδώ και περισσότερο από ένα χρόνο και συνεχίζει κανονικά να παίρνει τα 120 λεπτά κάθε μήνα. Αν το καταργήσουν, εννοείται ότι θα πάρω το σταθερό μου από τη wind.

 

να ρωτήσω και κάτι ακόμα? ξερω θα μου πείτε πήγαινε σε καταστημα, αλλα μήπως καποιος το εχει ήδη κανει....

εγω εχω δυο γραμμες σταθερες στο ονομα μου, αρα λογικά δικαιούμαι δυο μπονους....ενα γαι την καθε γραμμη.

μπορω να τα βαλω και τα δυο στο ιδιο f2g?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...