Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

... βλέπεις τη διαφορά;

το παιδι ειχε την εντυπωση....και απανταω τι δινει η wind επισημα,και οχι οτι θα θελαμε εμεις

αυτο βλεπω εγω!τα αλλα ας τα δει η wind

ας διαλεξει οτι θελει και τον συμφερει μα f2g ειναι αυτο δοξα τω Θεω απο επιλογες τιποτα αλλο!!

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

αυτό που λέει το παιδί κ έχει κ ένα δίκιο είναι ότι με το free2talk έχεις μεγαλύτερο κέρδος.. γιατί με ανανέωση 10€ σου δίνει 300' κ με τα 5€ βάζεις 1GB, ενώ αν έχεις το free2surf με ανανέωση 10€ παίρνεις 500ΜΒ και με τα 5€ βάζεις 200'... βλέπεις τη διαφορά;

 

Ευουλα με κατάλαβες...κανονικά και με την σωστή αναλογία έπρεπε η wind όπως δίνει με τα 10 ευρώ ανανέωση 300 λεπτά(δλδ το 1+1/2 του πακέτου της ομιλίας προς όλους 5€(200λεπτα)) Έτσι να δίνει με 10 ευρώ ανανέωση 1.5 giga Δηλαδή 1+1/2 από το πακέτο 5€(1giga).

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Ευουλα με κατάλαβες...κανονικά και με την σωστή αναλογία έπρεπε η wind όπως δίνει με τα 10 ευρώ ανανέωση 300 λεπτά(δλδ το 1+1/2 του πακέτου της ομιλίας προς όλους 5€(200λεπτα)) Έτσι να δίνει με 10 ευρώ ανανέωση 1.5 giga Δηλαδή 1+1/2 από το πακέτο 5€(1giga).

Πολύ σωστή η επισήμανση, πιστεύω ότι δεν θα το έχουν παρατηρήσει πολλοί, όπως και η WIND. Κατά τη γνώμη μου θα πρέπει να το αναφέρεις, τόσο στον τοίχο του F2G στο Facebook, όσο και μέσα από τη φόρμα επικοινωνίας στο site της WIND. Άλλωστε θα πρέπει να τους κολακεύουν τέτοιες επισημάνσεις που συντελούν στη βελτίωση των υπηρεσιών τους.

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα των 300 λεπτών ή 500 ΜΒ είναι παλιά και μόνο για τους παλαιούς

Να μην έχουμε την απαίτηση να προσαρμοσθεί στα νέα δεδομένα

Έχει κολλήσει στα παλιά τότε που 500 ΜΒ ήταν το μεγαλύτερο πακέτο .

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λετε με το 10ευρω ανανεωση και 1,5gb, εγω που εχω f2g αλλα δεν εχω ενεργοποιησει κανενα πακετο απο αυτα που κατα καιρους βγαινουν, μπορω να το εχω; Πως;
Link to comment
Share on other sites

Ευουλα με κατάλαβες...κανονικά και με την σωστή αναλογία.

ποια σωστη αναλογια με την τρελαρα την wind?

απο οπου θελει φυσαει και σαρωνει τα παντα αλλαζοντας κατευθυνση καθε δευτερολεπτο

 

αλλα και τοτε ηταν 500mb το πακετο των 5€, συν ον λαιν αλλα 500 mb αλλα μονο ον λαιν,εαν θυμαμαι καλα

 

καταργηθηκε αυτη η προσφορα και εμεινε η προσφορα σε οσους προλαβαμε

τωρα δηλ ζητας να την επαναφερει και να την προσαρμοσει στα νεα δεδομενα?

μακαρι!

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λετε με το 10ευρω ανανεωση και 1,5gb, εγω που εχω f2g αλλα δεν εχω ενεργοποιησει κανενα πακετο απο αυτα που κατα καιρους βγαινουν, μπορω να το εχω; Πως;

 

Μπες στο site του f2g και κάνε log-in. Εαν εισαι σε μπονους ανανεωσης, λογικα θα το δειχνει πανω δεξια.

Link to comment
Share on other sites

άκυρο. Παρακαλώ διαγράψτε το. Edited by menidara
Nokia 5210 -> Ericsson T20e -> Sony Ericsson K300i -> Sony Ericsson K750i -> Sony Ericsson W595 -> Sony Ericsson Elm -> Sony Ericsson Xperia X10 mini -> Samsung Galaxy S DUOS -> Sony Xperia SP -> Elephone P3000 -> Huawei P8 lite -> Huawei Honor 8 και συνεχίζουμε...
Link to comment
Share on other sites

μόλις πήρα 2ο log'n'win δώρο χωρίς να έχω ανανεώσει αυτόν τον μήνα!!! :D

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις μέρες μεταναστεύω μόνιμα στην Τσεχία, και θα ήθελα μια συμβουλή για το ποια εταιρεία μου προσφέρει τις πιο συμφέρουσες χρεώσεις για κλήσεις από/προς εξωτερικό. Προς το παρόν, έχω Wind F2G, γι' αυτό και έγραψα αυτό το ποστ εδώ πέρα
Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις μέρες μεταναστεύω μόνιμα στην Τσεχία, και θα ήθελα μια συμβουλή για το ποια εταιρεία μου προσφέρει τις πιο συμφέρουσες χρεώσεις για κλήσεις από/προς εξωτερικό. Προς το παρόν, έχω Wind F2G, γι' αυτό και έγραψα αυτό το ποστ εδώ πέρα

 

Πρέπει να είναι καρτοκινητό ελλάδας; Γιατί δεν πας σε voip ;

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να είναι καρτοκινητό ελλάδας; Γιατί δεν πας σε voip ;

Πώς να το κάνω αυτό; Είμαι άσχετος :(

 

edit: Πώς σας φαίνεται αυτή η λύση που βρήκα μόλις τώρα στο ίντερνετ; http://www.adriftintokyo.com/2013/07/19/using-skype-to-call-tofrom-japan-internationally-for-cheap/

(έχει ως παράδειγμα το Αμερική-Ιαπωνία, αλλά ισχύει για όλες τις χώρες)

Link to comment
Share on other sites

Πώς να το κάνω αυτό; Είμαι άσχετος :(

 

edit: Πώς σας φαίνεται αυτή η λύση που βρήκα μόλις τώρα στο ίντερνετ; http://www.adriftintokyo.com/2013/07/19/using-skype-to-call-tofrom-japan-internationally-for-cheap/

(έχει ως παράδειγμα το Αμερική-Ιαπωνία, αλλά ισχύει για όλες τις χώρες)

 

δεν ξέρω για αυτό που βρήκες κάνε μια ερώτηση πάλι εδώ που είναι πιο κατάλληλο το θέμα και αφορά την σταθερή τηλεφωνία γιατί σίγουρα υπάρχει πιο φθηνή λύση απο/προς κινητο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις μέρες μεταναστεύω μόνιμα στην Τσεχία, και θα ήθελα μια συμβουλή για το ποια εταιρεία μου προσφέρει τις πιο συμφέρουσες χρεώσεις για κλήσεις από/προς εξωτερικό. Προς το παρόν, έχω Wind F2G, γι' αυτό και έγραψα αυτό το ποστ εδώ πέρα

 

Απο 1η Ιουλίου η εξερχόμενη κλήση σε roaming θα στοιχίζει 0,25

Και η εισερχόμενη 0,06

Αν έχεις μια καρτοκινητή που διπλασιάζει ή τριπλασιάζει την κάρτα οι τιμές κατεβαίνουν στο 0,08 και 0,02

Πρώτη λύση :παλαιό frog

Δεύτερη λύση ΕΛΤΑ καρτοκινητή

Link to comment
Share on other sites

που στελνω μηνυμα να σταματησει το ενεργοποιεί το αυτοματο πακετο των 200 προς ολους στο f2g οταν κανω ανανεωση με 5ευρω και πανω?

 

 

και πως μπορω να κλεισω τον προσωπικό τηλεφωνητη? θελω μονο να μου στελνει μήνυμα με το ποιος με καλεσε οταν το ειχα κλειστο ή κατειλημμένο

Link to comment
Share on other sites

που στελνω μηνυμα να σταματησει το ενεργοποιεί το αυτοματο πακετο των 200 προς ολους στο f2g οταν κανω ανανεωση με 5ευρω και πανω?

 

 

ΟΧΙ στο 1237 ?

Link to comment
Share on other sites

ωραιος ευχαριστω αυτο ηταν

 

 

και αν καποιος ξερει για το

πως μπορω να κλεισω τον προσωπικό τηλεφωνητη? θελω μονο να μου στελνει μήνυμα με το ποιος με καλεσε οταν το ειχα κλειστο ή κατειλημμένο

 

edit για να απενεργοποιησω τον προσωπικο τηλεφωνητη τελικα ειναι το ##002# και μετα ενεργοποιώ την υπηρεσια ειδοποιηση κλησεων με το "ναι" στο 1265

Edited by Darkorigin
Link to comment
Share on other sites

ωραιος ευχαριστω αυτο ηταν

 

 

και αν καποιος ξερει για το

πως μπορω να κλεισω τον προσωπικό τηλεφωνητη? θελω μονο να μου στελνει μήνυμα με το ποιος με καλεσε οταν το ειχα κλειστο ή κατειλημμένο

 

Για απενεργοποίηση του τηλεφωνητή ##002# και πατάς την κλήση. Μετά για να λαμβάνεις χαμένες κλήσεις στέλνεις σε SMS ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ στο 1265.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

μόλις πήρα 2ο log'n'win δώρο χωρίς να έχω ανανεώσει αυτόν τον μήνα!!! :D

για κάποιο λόγο έχουν ξεκλειδώσει σε ορισμένους συνδρομητές..δεν ξέρω όμως με βάση ποια κριτήρια και για πόσο καιρό.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Απο 1η Ιουλίου η εξερχόμενη κλήση σε roaming θα στοιχίζει 0,25

Και η εισερχόμενη 0,06

Αν έχεις μια καρτοκινητή που διπλασιάζει ή τριπλασιάζει την κάρτα οι τιμές κατεβαίνουν στο 0,08 και 0,02

Πρώτη λύση :παλαιό frog

Δεύτερη λύση ΕΛΤΑ καρτοκινητή

Για ποιό λόγο πρώτη λυση το frog;

παλαιο frog: α) 2πλασιασμος, β) μόνο πρώτης ανανέωσης κάθε μήνα

ΕΛΤΑ:α) 3πλασιασμος, β) όσες φορές θέλεις μέσα στο μήνα

Μόνο για roaming, δε συμφέρει περισσότερο το ΕΛΤΑ;

Link to comment
Share on other sites

Για μένα όπως και για τους περισσότερους φαντάζομαι, το F2G αποτελεί την ιδανική λύση καθώς το roaming δεν μου λέει κάτι και δεν το χρησιμοποιώ σχεδόν ποτέ...
ck
Link to comment
Share on other sites

Θελω να βλεπω ακριβη και αναλυτικα στατιστικα για τα δεδομενα που κατεβαζω, ανα μερα/μηνα, να μπορω να κανω reset σε μετρήσεις και να ξεκινα απο την αρχή.

Μου ειπαν για μια υπηρεσια myf2g. Γινονται οντως αυτα;

Link to comment
Share on other sites

Θελω να βλεπω ακριβη και αναλυτικα στατιστικα για τα δεδομενα που κατεβαζω, ανα μερα/μηνα, να μπορω να κανω reset σε μετρήσεις και να ξεκινα απο την αρχή.

Μου ειπαν για μια υπηρεσια myf2g. Γινονται οντως αυτα;

 

Με το myf2g βλέπεις τα υπόλοιπα σε ΜΒ ,σμς ,λεπτά ομιλιας που εχεις απο πακετα ή μπονους και ποτε ληγουν.Δεν νομίζω ότι μπορεις να δεις αυτο που λες.Μέσα απο την συσκευή σου δεν μπορεις να τα βλέπεις;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...