Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ένα λεπτό χρεώθηκε... Και σιγά την φτηνή ομιλία με 44 λεπτά το λεπτό

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ 0,0072 €/δευτ.

πολύ φθηνή ομιλία από το πρώτο δευτερόλεπτο, χωρίς ελάχιστο χρόνο χρέωσης

http://www.frogmobile.gr/el/default.aspx

 

λογικο αφου χρεωθηκες 3'

myq.gr

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΛΗΣΕΙΣ

(Προς Ελληνικά δίκτυα-WIND,VODAFONE,COSMOTE) 0,0062€

 

χρέωση ανα δευτερόλεπτο σε πακέτα και μη.

Edited by sv2evs
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα αυτό:

KANE EΓΓPAΦH MEXPI 27/5 ΣTO http://WWW.F2G.GR & ΓINE ENAΣ AΠO TOYΣ 10 TYXEPOYΣ ΠOY ΘA KEPΔIΣOYN ΔΩPEAN AΠEPIOPIΣTH OMIΛIA ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA ENAN OΛOKΛHPO XPONO!

Σα νωρίς δεν το στείλανε; :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όταν κάποιος έχει καρτοκινητό εννοειται ότι φροντίζει πάντα να βάζει πακέτα. Είναι το μόνο που πρέπει να προσέχει και από κει και πέρα κάνει σούπερ οικονομία...
Link to comment
Share on other sites

εκανα αιτηση φορητοτητας απο συμβολαιο κοσμοτε σε f2g !! με πηραν τηλ απο κοσμοτε και μου ειπαν να το κανω κοσμοκαρτα και θα μου βαζουν για ενα χρονο καθε μηνα 5 ευρω !!

να παω f2g που εχει πιο πολλες προσφορες η να το κανω κοσμοκαρτα με αυτη τη προσφορα που μου δινουν ???

Link to comment
Share on other sites

Έγω θα πήγαινα κοσμοκαρτα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αν με τα πεντε ευρω μπορεις να αγοραζεις πακετα να πας κοσμοκαρτα, θα αγοραζεις καθε μηνα το πακετο με τα 200 λεπτα και θα εισαι κομπλε..

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

εκανα αιτηση φορητοτητας απο συμβολαιο κοσμοτε σε f2g !! με πηραν τηλ απο κοσμοτε και μου ειπαν να το κανω κοσμοκαρτα και θα μου βαζουν για ενα χρονο καθε μηνα 5 ευρω !!

να παω f2g που εχει πιο πολλες προσφορες η να το κανω κοσμοκαρτα με αυτη τη προσφορα που μου δινουν ???

 

Εννοείται κοσμοκάρτα! Το συζητάς κιόλας; :confused: Ουσιαστικά σου χάρισαν την "βασική" ομιλία όλης της χρονιάς! Άλλωστε πλέον τα 2χ5=10 ευρώ δεν τα γλιτώνεις το χρόνο, γιατί πρέπει να κάνεις 1 ανανέωση ανά εξάμηνο!

Θα βάλεις και δύο αριθμούς κοσμοτέ που μιλάς πιο πολύ στο 1 λεπτό το λεπτό, με τα 5 ευρώ που σου δίνουν θα ενεργοποείς το πακέτο των 200 λεπτών και από εκεί κ πέρα άμα θες θα αγοράζεις κανένα πακέτο ίντερνετ ή σμς!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, το Σαββατο παω Βερολίνο για 2 ημέρες και θελω να μου πείτε αν πρεπει να κανω κατι σχετικα με το θεμα της περιαγωγής. εχω free2go. πρεπει να καλεσω τη wind να ενημερώσω? επισης, υπαρχει καποιο πακέτο που συμφέρει ή απλά το αφηνω ως εχει και χρεώνομαι για τις εισερχομενες/εξερχομενες κλήσεις που κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η cosmote θα σου δίνει 5 ευρώ για ένα χρόνο ,χωρίς να κάνεις ανανέωση κάθε μήνα?Λίγο δύσκολα το βλέπω...
GT-N7100 16GB titanium gray "Dr.Ketan V14 & Agni kernel"
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να έχει αλλά νούμερα στην κοσμοτέ ή σταθερό στον ΟΤΕ.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή η cosmote θα σου δίνει 5 ευρώ για ένα χρόνο ,χωρίς να κάνεις ανανέωση κάθε μήνα?Λίγο δύσκολα το βλέπω...

 

Το κάνει ήδη σε 2 συγγενείς μου που κάναν φορητότητα απο What's up σε Q εδω και 10 μήνες.Καθε μήνα 5€ και στα 2.Και σταθερό έχουν Wind.

Link to comment
Share on other sites

Το έχει ήδη η γυναίκα μου εδώ και ένα χρόνο...Από συμβόλαιο cosmote της έκανα αίτηση για φορητότητα σε voda και της έκαναν αυτή την προσφορά...Φυσικά έμεινε στην cosmote με cosmokarta!

Το κάνει ήδη σε 2 συγγενείς μου που κάναν φορητότητα απο What's up σε Q εδω και 10 μήνες.Καθε μήνα 5€ και στα 2.Και σταθερό έχουν Wind.
Link to comment
Share on other sites

Το κάνει ήδη σε 2 συγγενείς μου που κάναν φορητότητα απο What's up σε Q εδω και 10 μήνες.Καθε μήνα 5€ και στα 2.Και σταθερό έχουν Wind.

 

Περίεργο μου φαίνεται αλλά και πάλι τι να τα κάνεις τα 5 ευρώ το μήνα, τι παροχές δίνει η Cosmote. Στο F2G με 10 ευρώ το μήνα μιλάς και σερφάρεις σχεδόν απεριόριστα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, το Σαββατο παω Βερολίνο για 2 ημέρες και θελω να μου πείτε αν πρεπει να κανω κατι σχετικα με το θεμα της περιαγωγής. εχω free2go. πρεπει να καλεσω τη wind να ενημερώσω? επισης, υπαρχει καποιο πακέτο που συμφέρει ή απλά το αφηνω ως εχει και χρεώνομαι για τις εισερχομενες/εξερχομενες κλήσεις που κάνω?

 

- Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι. Μόνο να έχεις στις ρυθμίσεις της συσκευής σου επιλεγμένη την αυτόματη επιλογή δικτύου.

- Η χρήση που σε συμφέρει καλύτερα να κάνεις είναι να δέχεσαι sms (χωρίς δική σου χρέωση) και εισερχόμενες κλήσεις (~0,10€/1', χρέωση ανά 1'' χωρίς ελάχιστη χρέωση).

- Όσον αφορά την χρήση από μέρους σου (προς ΕΕ, δηλαδή και προς την Ελλάδα), το εξερχόμενο sms χρεώνεται 0,10€ και οι εξερχόμενες κλήσεις ~0,30€/1' (χρέωση ανά 1'' με ελάχιστη χρέωση 30'').

 

Περισσότερα μπορείς να δεις εδώ.;)

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο μου φαίνεται αλλά και πάλι τι να τα κάνεις τα 5 ευρώ το μήνα, τι παροχές δίνει η Cosmote. Στο F2G με 10 ευρώ το μήνα μιλάς και σερφάρεις σχεδόν απεριόριστα.

 

ειναι σα να μη δεχεσαι πεντε ευρω στον λογαριασμο σου καθε μηνα. :p

Νομιζω οτι 999 ατομα στα χιλια θα ηθελαν το 5ευρω. Εσυ μαλλον εισαι ο ενας :lol:

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο μου φαίνεται αλλά και πάλι τι να τα κάνεις τα 5 ευρώ το μήνα, τι παροχές δίνει η Cosmote. Στο F2G με 10 ευρώ το μήνα μιλάς και σερφάρεις σχεδόν απεριόριστα.

 

Καλά είναι και τα 5Ε, ωστόσο έχεις δίκιο για το F2G. Σαφώς υπερτερεί σε παροχές απο cosmoκάρτα

Link to comment
Share on other sites

- Δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι. Μόνο να έχεις στις ρυθμίσεις της συσκευής σου επιλεγμένη την αυτόματη επιλογή δικτύου.

- Η χρήση που σε συμφέρει καλύτερα να κάνεις είναι να δέχεσαι sms (χωρίς δική σου χρέωση) και εισερχόμενες κλήσεις (~0,10€/1', χρέωση ανά 1'' χωρίς ελάχιστη χρέωση).

- Όσον αφορά την χρήση από μέρους σου (προς ΕΕ, δηλαδή και προς την Ελλάδα), το εξερχόμενο sms χρεώνεται 0,10€ και οι εξερχόμενες κλήσεις ~0,30€/1' (χρέωση ανά 1'' με ελάχιστη χρέωση 30'').

 

Περισσότερα μπορείς να δεις εδώ.;)

 

Eυχαριστώ πολύ για την ενημέρωση, είσαι αναλυτικότατος!

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο μου φαίνεται αλλά και πάλι τι να τα κάνεις τα 5 ευρώ το μήνα, τι παροχές δίνει η Cosmote. Στο F2G με 10 ευρώ το μήνα μιλάς και σερφάρεις σχεδόν απεριόριστα.

 

Το έχουν μονο για ομιλία και πάλι δεν μιλάνε πολυ,οπότε φτάνει.Τωρα βαζουν το 400' προς What's up και 100' προς όλους και γλυτώνουν και κάποια κινητά που έπαιρναν εκτός what's up απο το σταθερό της Wind.Αν θες ομιλία,sms,MB είναι μια σταγόνα στον ωκεανό αλλα για απλη ομιλία φτάνει.

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα να ρωτησεις σε καταστημα. Σε μερικα καταστηματα το κανουν δωρεαν, ενω σε αλλα το χρεωνουν.

 

Εννοω μηπως ειναι καλυτερα το ονλαιν γιατι δε δεσμευεσαι,παιζει να μου κανει αντιπροσφορα η κοσμοτε μετα,ενω αν παω σε καταστημα κανω αιτηση, δεσμευομαι,η οχι?

Link to comment
Share on other sites

Με την αγορά του πακέτου 5 € 100 sms πρός όλους Δώρο 100' λεπτά χρόνος ομιλίας προς όλους.

Στην σελίδα αναφέρει 100΄και 100 sms online bonus.

http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/

δεν το δοκίμασα αλλά για τους μηνυματάκιδες αν ισχύει αξίζει.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ξανά σε ισχύ η προσφορά με το PAYPAL!!! :D

 

Επιβεβαιωνω κι εγω για το paypal. Επανηλθαν τα δωρα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...