Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

νομιζω και η vodafone εχει βάλει 6μηνο για τις ανανεωσεις εδω και καιρό. Με βάση τις τελευταίες αποφάσεις της ΕΕΤΤ,από31/3,δεν θα έπρεπε οι συνδρομητές να ειδοποιηθούν εγγράφως ή με μήνυμα γι'αυτες τις αλλαγές?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η απορία μου είναι όταν μιλάμε για πληρωμένα λεφτά γιατί να μην έχεις δικαίωμα οπότε θέλεις να κλείσεις αριθμό η να τον μεταφέρεις να πάρεις πίσω τα λεφτά σου ; τα πλήρωσες δε τα έκλεψες. Νομίζω στο εξωτερικό σε πολλές χώρες κλείνοντας η μεταφέροντας τον αριθμό παίρνεις πίσω το υπόλοιπο σου. Εδώ θα έπρεπε να παρέμβει η εεττ. Και μετά να δούμε αν θα μειωναν το χρόνο

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα.Αυριο ληγουν τα 200 λεπτα (talk to all) με τα 5 ευρω.Πρεπει ως αυριο να ενεργοποιησω το talk to all+2 eyro,με τα 2 ευρω, γιατι αλλιως το χανω?Αν το ενεργοποιησω ως αυριο,τα 100 λεπτα ισχυουν για ενα μηνα?Ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα.Αυριο ληγουν τα 200 λεπτα (talk to all) με τα 5 ευρω.Πρεπει ως αυριο να ενεργοποιησω το talk to all+2 eyro,με τα 2 ευρω, γιατι αλλιως το χανω?Αν το ενεργοποιησω ως αυριο,τα 100 λεπτα ισχυουν για ενα μηνα?Ευχαριστω.

 

Ναι σε όλα. Μην ξεχνάς τα login δώρα, όσο τα δίνουν ακόμη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

και οι τρεις εταιρείες λειτουργούν με το αποφασίζουμε και διατάζουμε. Εξάλου στα ψιλά γράμματα, αν δεν κάνω λάθος, το αναφέρουν ότι έχουν το δικαίωμα μονομερώς να αλλάζουν τις εκάστοτε χρεώσεις και αν δεν μας αρέσει μπορούμε να φύγουμε. Άντε τώρα από κει και πέρα εσύ να τους καταγγείλεις και να βρεις δίκιο.

 

Δεν είναι έτσι σύμφωνα με τον νόμο, αλλά έτσι γίνεται, γιατί δεν υπάρχει αντίδραση. Αν αντιδράσεις, υπάρχει αποτέλεσμα, απλώς το κέρδος δεν αξίζει τον κόπο. Και για ένα γαμοτο δεν αξίζει η φασαρία.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η απορία μου είναι όταν μιλάμε για πληρωμένα λεφτά γιατί να μην έχεις δικαίωμα οπότε θέλεις να κλείσεις αριθμό η να τον μεταφέρεις να πάρεις πίσω τα λεφτά σου ; τα πλήρωσες δε τα έκλεψες. Νομίζω στο εξωτερικό σε πολλές χώρες κλείνοντας η μεταφέροντας τον αριθμό παίρνεις πίσω το υπόλοιπο σου. Εδώ θα έπρεπε να παρέμβει η εεττ. Και μετά να δούμε αν θα μειωναν το χρόνο

 

Velcome too earth

Link to comment
Share on other sites

Για το νοκια και το αηφον... Το νοκια μπαινει κανονικα στο ιντερνετ μεσω wap βεβαια δεν ειναι το ευκολο να μπει μονο του οπως τα smartphone. Πιο πιθανο πιστευω το αηφον να ξανεκανε την ζημια μπορει να ειχε φουσκομενη μπαταρια, αλλα μπορει ο μηχανικος να του εδωσε ρευμα κατα την διαρκεια των δοκιμων με καποιο τροπο (αλλη μπαταρια ή εξωτερικη πηγη). Αν εχει πχ application καιρου μπαινει μονο του δεν ειναι αναγκη να σε ρωταει...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η απορία μου είναι όταν μιλάμε για πληρωμένα λεφτά γιατί να μην έχεις δικαίωμα οπότε θέλεις να κλείσεις αριθμό η να τον μεταφέρεις να πάρεις πίσω τα λεφτά σου ; τα πλήρωσες δε τα έκλεψες. Νομίζω στο εξωτερικό σε πολλές χώρες κλείνοντας η μεταφέροντας τον αριθμό παίρνεις πίσω το υπόλοιπο σου. Εδώ θα έπρεπε να παρέμβει η εεττ. Και μετά να δούμε αν θα μειωναν το χρόνο

 

Μπορείς να τα πάρεις, υποχρεούνται να στα δώσουν, αλλά δεν στα δίνουν αν δεν σου βγει το λάδι. Ο νόμος είναι σαφής, το έχω γράψει. Αλλά να φροντίζουμε, επίσης, να μην τσιμπαμε και φορτώνουμε κάρτες, με διπλασιασμους κλπ.

Συν Αθηνά και χείρα κινει. Γι αυτό ενημερώνουμε συνεχώς.

Μέχρι και κανάλι έχουμε φτιάξει για προστασία. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ελεος πλεον με αυτη την εξ.πελατων της Wind. Απο το πρωι το παλευω και δεν εχω βγαλει ακρη,,,αν μπορειτε βοηθηστε εσεις.

Προσπαθω να μαθω αν μπορω να εχω την δυνατοτητα να ενημερωνομαι για το ποιος με καλεσε οταν το τηλεφωνο μου ειναι απασχολημενο, οπως οταν ημουν στην Vodafone. Στην αρχη μου ειπαν να ακυρωσω ολες τις προωθησεις και μετα να στειλω κρυφα ναι στο 1265 οπερ και εκανα. Αυτο ομως λειτουργει οταν το τηλεφωνο ειναι κλειστο εκτος δικτυου και οχι οταν ειναι καποιος μιλαει εκεινη την στιγμη. Μετα μου ειπαν να βαλω χειροκινητα στο τηλεφωνο την προωθηση κλησεων οταν ειναι απασχολημενο να βαλω ως αριθμο το +306935531000, Το εκανα και αυτο αλλα οταν καποιος με καλει και ειναι απασχολημενο ακουει το μηνυμα "Μη εξουσιοδοτημενη επιλογη"!!!

Τελικα υπαρχει αυτη η δυνατοτητα η τσαμπα παιδευομαι;

Edited by sigmamee
Link to comment
Share on other sites

Για το νοκια και το αηφον... Το νοκια μπαινει κανονικα στο ιντερνετ μεσω wap βεβαια δεν ειναι το ευκολο να μπει μονο του οπως τα smartphone. Πιο πιθανο πιστευω το αηφον να ξανεκανε την ζημια μπορει να ειχε φουσκομενη μπαταρια, αλλα μπορει ο μηχανικος να του εδωσε ρευμα κατα την διαρκεια των δοκιμων με καποιο τροπο (αλλη μπαταρια ή εξωτερικη πηγη). Αν εχει πχ application καιρου μπαινει μονο του δεν ειναι αναγκη να σε ρωταει...

 

Προσπαθείς και εσύ να αποδείξεις το αναπόδεικτο ...

Μπορεί, θεωρητικά, να συμβαίνουν αυτά αλλά ΟΧΙ στη συγκεκριμένη περίπτωση.

Γιατί το μεν ΝΟΚΙΑ το ξέθαψα από την παλιά καλή εποχή στις αρχές του Γενάρη, όταν πήρα το "φοιτητικό" και λειτούργησα με αυτό μέχρι να αγοράσω το δίκαρτο, οπότε αν, θεωρητικά, είχε την προδιάθεση, θα είχε συνδεθεί με το ίντερνετ πολλές φορές και θα είχα χρεωθεί τότε.

Το δε Iphone δεν λειτουργούσε έτσι κι αλλιώς από καιρό (δεν κρατούσε μπαταρία), το άνοιξε μπροστά στα μάτια μου ο τεχνικός, έβγαλε την πλακέτα, αφαίρεσε τη φουσκωμένη μπαταρία και την πέταξε και πήρα από τα χέρια του τα κομμάτια του κινητού. Την άλλη μέρα πήρα το sms ότι "χρεώθηκα 1€ για τη χρήση ίντερνετ". Αυτή λέγεται καραμπινάτη "κλεψιά".

 

Για την ιστορία, σήμερα αγόρασα μια μπαταρία (7,90€) και με προσοχή και τις video-οδηγίες από το Youtube την τοποθέτησα, συναρμολόγησα το κινητό και λειτουργεί άψογα. Φυσικά, μετά την αλλαγή μπαταρίας είχαν χαθεί όλες οι ρυθμίσεις και το πρώτο που έκανα ήταν να απενεργοποιήσω τα δεδομένα και το 3G.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να το γνωρίζω επακριβώς, επειδή είμαι πολλά χρόνια στη Wind δε θυμάμαι ποτέ να υπήρχε αυτή η υπηρεσία που υπάρχει στους άλλους 2 παρόχους.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να το γνωρίζω επακριβώς, επειδή είμαι πολλά χρόνια στη Wind δε θυμάμαι ποτέ να υπήρχε αυτή η υπηρεσία που υπάρχει στους άλλους 2 παρόχους.

Και εγω δεν το γνωριζα για αυτο καλεσα την εξ.πελατων οι οποιοι (και οι πεντε υπαλληλοι που μιλησα) ισχυριστηκαν οτι υπαρχει αυτη η δυνατοτητα...τωρα τι να πω και γω...

Link to comment
Share on other sites

Ελεος πλεον με αυτη την εξ.πελατων της Wind. Απο το πρωι το παλευω και δεν εχω βγαλει ακρη,,,αν μπορειτε βοηθηστε εσεις.

Προσπαθω να μαθω αν μπορω να εχω την δυνατοτητα να ενημερωνομαι για το ποιος με καλεσε οταν το τηλεφωνο μου ειναι απασχολημενο, οπως οταν ημουν στην Vodafone. Στην αρχη μου ειπαν να ακυρωσω ολες τις προωθησεις και μετα να στειλω κρυφα ναι στο 1265 οπερ και εκανα. Αυτο ομως λειτουργει οταν το τηλεφωνο ειναι κλειστο εκτος δικτυου και οχι οταν ειναι καποιος μιλαει εκεινη την στιγμη. Μετα μου ειπαν να βαλω χειροκινητα στο τηλεφωνο την προωθηση κλησεων οταν ειναι απασχολημενο να βαλω ως αριθμο το +306935531000, Το εκανα και αυτο αλλα οταν καποιος με καλει και ειναι απασχολημενο ακουει το μηνυμα "Μη εξουσιοδοτημενη επιλογη"!!!

Τελικα υπαρχει αυτη η δυνατοτητα η τσαμπα παιδευομαι;

 

Κατ αρχήν τι κινητό έχεις?

Κατά δεύτερον, δεν μπορείς να κάνεις προώθηση στο τηλέφωνο σου, από το τηλέφωνο σου.

Link to comment
Share on other sites

Κατ αρχήν τι κινητό έχεις?

Κατά δεύτερον, δεν μπορείς να κάνεις προώθηση στο τηλέφωνο σου, από το τηλέφωνο σου.

 

Samsung galaxy s, τι εννοεις δεν μπορω να κανω προωθηση απο το κινητο μου τηλεφωνο στο τηλεφωνο μου. Σε ολα τα τηλεφωνα μπορεις να κανεις προωθηση κλησεων σε οποιον αριθμο θελεις. Πχ οταν εστειλα ΚΡΥΦΑ ΝΑΙ στο 1265 για να ενεργοποιηθει η ειδοποιηση κλησεων, αυτοματα στις ρυθμισεις της συσκευης στην προωθηση κλησεων οταν το τηλεφωνο ειναι κλειστο η εκτος δικτυου εμφανιστηκε ο αριθμος +306935531000. Στο ιδιο μενου εκει που λεει προωθηση κλησεων οταν το τηλεφωνο ειναι απασχολημενο εβαλα τον παραπανω αριθμο και φυσιολογικα θα επρεπε να λειτουργει.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως όταν μιλάς, ακούς ήχο και βλέπεις στην οθόνη ποιος σε καλεί και επιλέγεις, είτε απόρριψη κλήσης είτε απάντηση στην νέα με αναμονή η απόρριψη της τρέχουσας κλήσης.

Σε όλα τα αντροιντ γίνεται αυτό.

Αυτό δεν σε εξυπηρετεί?

Ίσως γι αυτό δεν σου αποστέλλεται μνμ.

Link to comment
Share on other sites

@Makap

Με λίγα λόγια : Είχες μία κάρτα που δεν χρησιμοποιούσες και ποτέ δεν σε χρέωσαν . Το έβαλες σε ένα Iphone που δεν δούλευε και η WIND το κατάλαβε και σε χρέωσε..

Πως ακριβώς πιστεύεις ότι η WIND αντιλήφθηκε την διαφορά , αφού η κάρτα σου δεν συνδέθηκε στο δίκτυο κινητής ; Να το μάντεψε δεν νομίζω, Να μύρισε τα νύχια της δεν είναι λογική εξήγηση! Μήπως το να δεχθείς ότι συνδέθηκες δεν είναι το πιό πιθανό και λογικό σενάριο ;

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθω να μαθω αν μπορω να εχω την δυνατοτητα να ενημερωνομαι για το ποιος με καλεσε οταν το τηλεφωνο μου ειναι απασχολημενο

στο ιστορικο κλησεων σου δεν το εχεις?

βαζεις και ενα tik στο call waiting και εισαι κομπλε,και ειδοποιηση εχεις αφου μιλας και βλεπεις ποιος σε καλει!

και αστους ειναι για τα μπαζα...

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως όταν μιλάς, ακούς ήχο και βλέπεις στην οθόνη ποιος σε καλεί και επιλέγεις, είτε απόρριψη κλήσης είτε απάντηση στην νέα με αναμονή η απόρριψη της τρέχουσας κλήσης.

Σε όλα τα αντροιντ γίνεται αυτό.

Αυτό δεν σε εξυπηρετεί?

Ίσως γι αυτό δεν σου αποστέλλεται μνμ.

 

Ναι αυτο συμβαινει σε ολα τα android και ειναι ακριβως ετσι οπως το περιγραφεις οταν εχεις ενεργοποιημενη την αναμονη κλησεων στο τηλεφωνο. Το θεμα ειναι οτι πριν 4-5 χρονια που ειχα Vodafone μου ερχοταν μηνυμα οτι σας καλεσε ο ταδε ενω εισασταν κατελλειμενος και για αυτο νομιζα οτι ισχυει και στην Wind.

Link to comment
Share on other sites

μα αφου ξερεις ποιος σε καλεσε τι το θες το μηνυμα?

και στην cosmote ηταν ετσι παλια που ημουν αλλα ποτε δεν καταλαβα γιατι το εστελναν

μαλλον για αυτους που δεν ειχαν smart αλλα δεν το ξερω

πρώτο που έκανα ήταν να απενεργοποιήσω τα δεδομένα και το 3G.

εχω χρεωθει αρκετες φορες για αυτο

ακρη πως και γιατι δεν εχω βγαλει,κλειστα ολα παλι εχω χρεωθει,ουτε ενα kb δεν δειχνει ο μετρητης,βεβαια τα εχω παρει πισω τα χρηματα ολες τις φορες(αποδειξη ενοχης αραγε?)

μονο με κλειστα data απο wind(1231) σταματησαν να με χρεωνουν

αλλο τροπο δεν εχω βρει,το ιδιο και σε cosmote ηταν,αλλα εκει στελνεις μηνυμα και τα ανοιγοκλεινεις,εδω οι αχρηστοι του cc σου την λενε κιολας

αμα τους ενοχλησεις 2-3 φορες

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

@Makap

Με λίγα λόγια : Είχες μία κάρτα που δεν χρησιμοποιούσες και ποτέ δεν σε χρέωσαν . Το έβαλες σε ένα Iphone που δεν δούλευε και η WIND το κατάλαβε και σε χρέωσε..

Πως ακριβώς πιστεύεις ότι η WIND αντιλήφθηκε την διαφορά , αφού η κάρτα σου δεν συνδέθηκε στο δίκτυο κινητής ; Να το μάντεψε δεν νομίζω, Να μύρισε τα νύχια της δεν είναι λογική εξήγηση! Μήπως το να δεχθείς ότι συνδέθηκες δεν είναι το πιό πιθανό και λογικό σενάριο ;

 

Ξεκαθάρισα ότι δεν είναι τόσο το θέμα των 2,68€ που μου πήραν από το υπόλοιπο όσο το ότι δεν μπορώ να δεχτώ τη συγκεκριμένη εξήγηση που δίνετε, όταν τα πραγματικά στοιχεία, που έχω περιγράψει, δεν συμφωνούν.

 

Το να αποδεχθώ ότι συνδέθηκε το κινητό, πιστεύω ότι δεν βοηθάει σε τίποτε, και γι' αυτό, στα μηνύματα που έχω στείλει στην wind, υποστηρίζω αυτά που πιστεύω και ζητώ την πίστωση των ποσών που αφαιρέθηκαν από το υπόλοιπο.

 

Τέλος πάντων, νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος συνέχισης του θέματος αυτού.

Link to comment
Share on other sites

Ξεκαθάρισα ότι δεν είναι τόσο το θέμα των 2,68€ που μου πήραν από το υπόλοιπο όσο το ότι δεν μπορώ να δεχτώ τη συγκεκριμένη εξήγηση που δίνετε, όταν τα πραγματικά στοιχεία, που έχω περιγράψει, δεν συμφωνούν.

 

Το να αποδεχθώ ότι συνδέθηκε το κινητό, πιστεύω ότι δεν βοηθάει σε τίποτε, και γι' αυτό, στα μηνύματα που έχω στείλει στην wind, υποστηρίζω αυτά που πιστεύω και ζητώ την πίστωση των ποσών που αφαιρέθηκαν από το υπόλοιπο.

 

Τέλος πάντων, νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος συνέχισης του θέματος αυτού.

 

θα συμφωνήσω κ εγώ με τα παιδιά ότι δεν μπορεί να είναι τυχαίο που οι χρεώσεις έγιναν μόλις έβαλες την κάρτα σε 2 συσκευές

από την άλλη συμφωνώ με σένα ότι είναι πρόβλημα της wind λογικά με την εισαγωγή της κάρτας σε άλλη συσκευή ανιχνεύει κάποια κίνηση δεδομένων.. κ αυτό μάλλον δεν είναι φυσιολογικό..

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

θα συμφωνήσω κ εγώ με τα παιδιά ότι δεν μπορεί να είναι τυχαίο που οι χρεώσεις έγιναν μόλις έβαλες την κάρτα σε 2 συσκευές

από την άλλη συμφωνώ με σένα ότι είναι πρόβλημα της wind λογικά με την εισαγωγή της κάρτας σε άλλη συσκευή ανιχνεύει κάποια κίνηση δεδομένων.. κ αυτό μάλλον δεν είναι φυσιολογικό..

 

Είπα να μην το συνεχίσω αλλά ... με προκαλείτε ...

Ίσως δεν το διατύπωσα καλά, ίσως δεν έγινε αντιληπτό, αλλά είχα βάλει την κάρτα στο προβληματικό iphone από 9/3 αφενός για να δέχομαι ενδεχόμενες κλήσεις αφετέρου για να τεστάρω, με φόρτιση, το προβληματικό iphone ΚΑΙ με κάρτα.

 

Οι χρεώσεις, λοιπόν, δεν έγιναν από την 9/3, αλλά και παλαιότερα όταν χρησιμοποιούσα την κάρτα με το παλιό Nokia 6310, αλλά τώρα, σχεδόν ένα μήνα μετά τη λήξη του τελευταίου πακέτου, αν αυτό λέει τίποτε.

Link to comment
Share on other sites

Ελεος πλεον με αυτη την εξ.πελατων της Wind. Απο το πρωι το παλευω και δεν εχω βγαλει ακρη,,,αν μπορειτε βοηθηστε εσεις.

Προσπαθω να μαθω αν μπορω να εχω την δυνατοτητα να ενημερωνομαι για το ποιος με καλεσε οταν το τηλεφωνο μου ειναι απασχολημενο, οπως οταν ημουν στην Vodafone. Στην αρχη μου ειπαν να ακυρωσω ολες τις προωθησεις και μετα να στειλω κρυφα ναι στο 1265 οπερ και εκανα. Αυτο ομως λειτουργει οταν το τηλεφωνο ειναι κλειστο εκτος δικτυου και οχι οταν ειναι καποιος μιλαει εκεινη την στιγμη. Μετα μου ειπαν να βαλω χειροκινητα στο τηλεφωνο την προωθηση κλησεων οταν ειναι απασχολημενο να βαλω ως αριθμο το +306935531000, Το εκανα και αυτο αλλα οταν καποιος με καλει και ειναι απασχολημενο ακουει το μηνυμα "Μη εξουσιοδοτημενη επιλογη"!!!

Τελικα υπαρχει αυτη η δυνατοτητα η τσαμπα παιδευομαι;

 

 

O αριθμός είναι χωρις 1 +306935530000

Από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου σου θα πας ρυθμίσεις κλήσεων-φωνητική κλήση-προώθηση κλήσης-και θα βάλεις σε ότι επιλογή θέλεις τον πιο πάνω αριθμό

Edited by panosntok
Link to comment
Share on other sites

Είπα να μην το συνεχίσω αλλά ... με προκαλείτε ...

Ίσως δεν το διατύπωσα καλά, ίσως δεν έγινε αντιληπτό, αλλά είχα βάλει την κάρτα στο προβληματικό iphone από 9/3 αφενός για να δέχομαι ενδεχόμενες κλήσεις αφετέρου για να τεστάρω, με φόρτιση, το προβληματικό iphone ΚΑΙ με κάρτα.

 

Οι χρεώσεις, λοιπόν, δεν έγιναν από την 9/3, αλλά και παλαιότερα όταν χρησιμοποιούσα την κάρτα με το παλιό Nokia 6310, αλλά τώρα, σχεδόν ένα μήνα μετά τη λήξη του τελευταίου πακέτου, αν αυτό λέει τίποτε.

Φιλε μαλλον θελεις να ακουσεις συγκεκριμενα πραγματα. Υπαρχουν και διαφορετικες προσεγγισεις στο θεμα που αντιμετωπιζεις... αυτο σημαινει οτι σε προκαλουν τα παιδια;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...