Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πακέτο των 500mb και 500 δωρο θα μεινει η θα το κοψουν αυτο?εννοω για τους παλιους f2g χρηστες

Αλλάζοντας το site στους έξυπνους συνδυασμούς με 10€,υπάρχει και το πακέτο 1GB με

5€...Δεν νομίζω να το έγραψαν για 2-3 μέρες και μετά να το αλλάξουν πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Στις παρατηρήσεις για το πακέτο 200' με 5ευρώ αναφέρει το εξής: Συνδρομητές που έχουν ενεργοποιημένα τα Bonus Free2talk ή Free2surf μπορούν να ενεργοποιήσουν το πακέτο μόνο 2 φορές ανά 30 ημέρες. Οπότε εμάς τους παλιούς δεν μας επηρεάζει κάτι και συνεχίζουμε κανονικά!!! Τελικά το πακέτο που έχω F2G2+τα BONUS με την ανανέωση των 10ευρώ θα αρχίσουν να πωλούνται στην μαύρη αγορά σιγά σιγά :lol::p:D

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Στις παρατηρήσεις για το πακέτο 200' με 5ευρώ αναφέρει το εξής: Συνδρομητές που έχουν ενεργοποιημένα τα Bonus Free2talk ή Free2surf μπορούν να ενεργοποιήσουν το πακέτο μόνο 2 φορές ανά 30 ημέρες. Οπότε εμάς τους παλιούς δεν μας επηρεάζει κάτι και συνεχίζουμε κανονικά!!! Τελικά το πακέτο που έχω F2G2+τα BONUS με την ανανέωση των 10ευρώ θα αρχίσουν να πωλούνται στην μαύρη αγορά σιγά σιγά :lol::p:D

 

Εγω σου βαζω στοιχημα οτι το συγκεκριμενο πακετο μετραει μερες για τους συνδρομητες που περνουν τα 300'! Πλεον το πακετο δε το διαχωριζει οποτε μετραει μερες!

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω σου βαζω στοιχημα οτι το συγκεκριμενο πακετο μετραει μερες για τους συνδρομητες που περνουν τα 300'! Πλεον το πακετο δε το διαχωριζει οποτε μετραει μερες!

Παλι μπερδεμενος εμφανιζεσαι... Για το cu μιλας;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγω σου βαζω στοιχημα οτι το συγκεκριμενο πακετο μετραει μερες για τους συνδρομητες που περνουν τα 300'! Πλεον το πακετο δε το διαχωριζει οποτε μετραει μερες!

 

Λέει όμως οτι για μας ειναι 2 φορές ανά μήνα και για τους νέους 4.Μάνο γιατι βάζεις στοιχήματα οτι μετράει μέρες κλπ;;Επειδή δεν δίνει η CU,σημαίνει οτι θα το κόψει και το F2G από μας;;Δεν παει καθόλου ετσι....Μην συγκρίνεις την μέρα με την νύχτα,δεν βγαίνει ;)

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Λέει όμως οτι για μας ειναι 2 φορές ανά μήνα και για τους νέους 4.Μάνο γιατι βάζεις στοιχήματα οτι μετράει μέρες κλπ;;Επειδή δεν δίνει η CU,σημαίνει οτι θα το κόψει και το F2G;;Δεν παει καθόλου ετσι....Μην συγκρίνεις την μέρα με την νύχτα,δεν βγαίνει ;)

 

Εε περιμενε, μεχρι χτες μας επεμενες οτι ειναι διαφορετικο πακετο, περιμενε μερικες μερουλες! Οσο για το cu, εχω μαζεμενα περιπου 1500' προς ολους συν αλλα τοσα προς voda συν 3giga ιντερνετ χωρις να εχω ενεργοποιησει ποτε πακετο, απλα στο cu δε παει πακετο χαμενο οποτε οτι κ να δωσει το f2g.. Οσο παλι για το νεο καρτοκινητο, εκει εχω καπου στα 1200'λεπτα μαζεμενα απο το μπονους τον 300λεπτων γιατι απλα ουτε εκει χανονται τα υπολοιπα.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εε περιμενε, μεχρι χτες μας επεμενες οτι ειναι διαφορετικο πακετο, περιμενε μερικες μερουλες!

Εντάξει οκ...αν έρθω στο CU θα πρέπει να δώσω 50€ για να έχω 1000' προς όλους....με 20€ το έχω και δω και μενουν τα υπόλοιπα 10€ να βάλω αλλα πακέτα...μην ψάχνεις να βρεις τι επέμενα εγω κλπ!Απλά δες την διαφορά για να καταλάβεις τι συμφέρει.... ;) Οτι και να λες πάρτο χαμπάρι οτι σαν το F2G δεν έχει η μαλλον έχει την Q ;)....κάτσε περίμενε το Cu free day εσύ..... :D

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Εε περιμενε, μεχρι χτες μας επεμενες οτι ειναι διαφορετικο πακετο, περιμενε μερικες μερουλες! Οσο για το cu, εχω μαζεμενα περιπου 1500' προς ολους συν αλλα τοσα προς voda συν 3giga ιντερνετ χωρις να εχω ενεργοποιησει ποτε πακετο, απλα στο cu δε παει πακετο χαμενο οποτε οτι κ να δωσει το f2g.. Οσο παλι για το νεο καρτοκινητο, εκει εχω καπου στα 1200'λεπτα μαζεμενα απο το μπονους τον 300λεπτων γιατι απλα ουτε εκει χανονται τα υπολοιπα.

 

Αρέσει δεν αρέσει το F2G με την προσφορά των 300΄ έχει σαρώσει. Ξέρω πάρα πολλούς από άλλες εταιρίες συμβόλαια και καρτοκινητά που πήγαν στην WIND.To F2G πλέον είναι ότι ήταν το WU πριν 2-3 χρόνια.Πλέον έχουν ΟΛΟΙ. Ακόμα και να το κόψει θα έχουμε με 20ευρώ 800΄ προς όλους. Ε δεν το λες και άσχημο.Για να μην αναφερθώ για τους διπλασιασμούς και τα κινητά με 59ευρώ ανανέωση που τρέχουν κατά καιρούς. Ξέρει πολύ καλά η WIND με τα ''δωράκια'' της να μας κρατά ευχαριστημένους. Καθίστε εσείς στις άλλες εταιρίες και αφήστε εμάς να απολαμβάνουμε προσφορές που δεν θα δείτε ποτέ και ΑΝ τις δείτε θα είναι κακή αντιγραφή από την WIND.:lol:

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει οκ...αν έρθω στο CU θα πρέπει να δώσω 50€ για να έχω 1000' προς όλους....με 20€ το έχω και δω και μενουν τα υπόλοιπα 10€ να βάλω αλλα πακέτα...μην ψάχνεις να βρεις τι επέμενα εγω κλπ!Απλά δες την διαφορά για να καταλάβεις τι συμφέρει.... ;) Οτι και να λες πάρτο χαμπάρι οτι σαν το F2G δεν έχει....κάτσε περίμενε το Cu free day εσύ..... :D

 

Δες απο πανω τι σου γραφω. Ειναι πολυ μπροστα τα καρτοκινητα της βοντα,μη το ψαχνεις, αυτο να προσθετονται τα παντα δεν υπαρχει πουθενα!

Ακου να σου πω για να καταλαβεις, Στο cu με 20ευρω καρτα πχ και βγαζουμε κανονικα τον φορο μας μενουν 17κ κατι. Με αυτα τα 17κ με ενα απλο παραδειγμα μπορεις να εχεις 200'προς voda συν αλλα 200' προς ολους συν 230μνματα προς ολους συν 500' προς cu συν 500μνματα προς cu συν 1giga mb για ιντερνετ. Εισαι καλυμενος και με την κοπελα σου, το βασικο, και με τους κολλητους σου, συν ανετα με απ εξω τηλεφωνα κ επισης πολυ σημαντικο οτι περισεψει απο αυτα που σου λεω παραπανω μεταφερονται! Επισης αν εισαι εξυπνος χρηστης εχεις και ενα νεο καρτοκινητο οπου αντι να βαλεις τα 20ευρω στο cu κανεις τις ανανεωσεις στο νεο καρτοκινητο με 2x10 περνεις τα 600' προς ολους και μεταφερεις το υπολοιπο στο cu σου και εχεις και 600' να μιλας και απο εκει και αμα προσεχεις δε λιγουν και ποτε, αλλα το καλυτερο ειναι να βαλεις την μια δεκαρα στο νεο καρτοκινητο περνεις τα 300' και στελενεις το υπολοιπο στο cu και την αλλη δεκαρα στο cu για να εισαι καλυμενος απο ιντερνετ για να παρεις τα 500mb.

Απλα μαθηματικα ειναι, με το cu εισαι καλυμενος σε μεγαλυτερο φασμα απ οτι με το f2g! Μη το ψαχνεις ειναι πολυ πισω το f2g, αστο μη το ψαχνεις καθολου.

@snapp προσεξε μη το πιστεψεις στο τελος οτι εχει περασει και το w.u.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα δίκιο έχεις φιλε...δεν μπορεί να αρέσει σε όλους!Και Εξάλλου δεν τους χρειαζόμαστε και όλους!! ;) Σαρωσαμε ειλικρινά όμως... :) Μπράβο Wind
Link to comment
Share on other sites

Δες απο πανω τι σου γραφω. Ειναι πολυ μπροστα τα καρτοκινητα της βοντα,μη το ψαχνεις, αυτο να προσθετονται τα παντα δεν υπαρχει πουθενα!

Ακου να σου πω για να καταλαβεις, Στο cu με 20ευρω καρτα πχ και βγαζουμε κανονικα τον φορο μας μενουν 17κ κατι. Με αυτα τα 17κ με ενα απλο παραδειγμα μπορεις να εχεις 200'προς voda συν αλλα 200' προς ολους συν 230μνματα προς ολους συν 500' προς cu συν 500μνματα προς cu συν 600κατι mb για ιντερνετ. Εισαι καλυμενος και με την κοπελα σου, το βασικο, και με τους κολλητους σου, συν ανετα με απ εξω τηλεφωνα! Επισης αν εισαι εξυπνος χρηστης εχεις και ενα νεο καρτοκινητο οπου αντι να βαλεις τα 20ευρω στο cu κανεις τις ανανεωσεις στο νεο καρτοκινητο με 2x10 περνεις τα 600' προς ολους και μεταφερεις το υπολοιπο στο cu σου και εχεις και 600' να μιλας και απο εκει και αμα προσεχεις δε λιγουν και ποτε!!!

Μη το ψαχνεις ειναι πολυ πισω το f2g, αστο μη το ψαχνεις καθολου.

Μάνο με 20€ στο F2G έχεις 1000' προς όλους,1 GB ίντερνετ,600 προς Wind και 300 sms προς Wind....

και αν είσαι έξυπνος,έχεις και ένα κινητό με Q και με 4€ έχεις 1600' προς Wind/Q.Γιατι το παλεύεις ακόμα άνθρωπε μου;;;Πολυυυ πίσω η Voda... :D

Μίλησες ποτέ 1.600' με 4€;;;

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

Δες απο πανω τι σου γραφω. Ειναι πολυ μπροστα τα καρτοκινητα της βοντα,μη το ψαχνεις, αυτο να προσθετονται τα παντα δεν υπαρχει πουθενα!

Στο cu με 20ευρω καρτα πχ και βγαζουμε κανονικα τον φορο μας μενουν 17κ κατι. 200' προς ολους

600' απο μπονους+600' απο αγορα πακετων=1200' προς ολους σταδιακα για να μην ληξουν ολα μαζι στον μηνα πανω

+3€ στην καρτα μου

εσυ;προς ολους παντα!!!

Link to comment
Share on other sites

Μάνο με 20€ στο F2G έχεις 1000' προς όλους,1 GB ίντερνετ,600 προς Wind και 300 sms προς Wind....

και αν είσαι έξυπνος,έχεις και ένα κινητό με Q και με 4€ έχεις 1600' προς Wind/Q.Γιατι το παλεύεις ακόμα άνθρωπε μου;;;Πολυυυ πίσω η Voda... :D

Μίλησες ποτέ 1.600' με 4€;;;

 

Επίσης με 20ε έχεις 600΄ προς όλους+600΄ προς wind +600sms προς wind+600mb +130sms προς όλους και σου μένουν και άλλα 5ευρώ περίπου στην κάρτα. Και τα πακέτα δεν διαχωρίζουν προς WIND και προς F2G.Είναι προς ΟΛΗ την εταιρία.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μάνο με 20€ στο F2G έχεις 1000' προς όλους,1 GB ίντερνετ,600 προς Wind και 300 sms προς Wind....

και αν είσαι έξυπνος,έχεις και ένα κινητό με Q και με 4€ έχεις 1600' προς Wind/Q.Γιατι το παλεύεις ακόμα άνθρωπε μου;;;Πολυυυ πίσω η Voda... :D

Μίλησες ποτέ 1.600' με 4€;;;

 

Επιδει βαριεμαι να περιγραψω αλλο, εχω και να βγω τα μνματα προς ολους ας πουμε που ειναι σε αυτο που γραφεις απο πανω? Επισης τα 1000' λεπτα δεν ειναι για ολους τους χρηστες, σε αντιθεση με το cu που μιλαμε για ολουυυυυυυυςςςςςςςς τους cu χρηστες!! Ουτε καν τα μνματα προς την κοπελα σου δεν υπαρχουν!!! Αστο μη κουραζεσται μα οτι και να κανετε τα νουμερα σας δε μπορουν να πανε κοντα στο cu! Το πιο βασικο το ξερετε ε? στο cu δε ληγει τιποτα!

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Επισης τα 1000' λεπτα δεν ειναι για ολους τους χρηστες, σε αντιθεση με το cu που μιλαμε για ολουυυυυυυυςςςςςςςς τους cu χρηστες!!! ουτε καν τα μνματα προς την κοπελα σου δεν υπαρχουν!!!!

με 20€ καθαρα ειναι για ολους τα 1000\μηνα,και ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΑΚΙΝΗΤΑ

μην παραπληροφορεις τον κοσμο

MONO ME TO F2G

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Επιδει βαριεμαι να περιγραψω αλλο, εχω και να βγω τα μνματα προς ολους ας πουμε που ειναι σε αυτο που γραφεις απο πανω? Επισης τα 1000' λεπτα δεν ειναι για ολους τους χρηστες, σε αντιθεση με το cu που μιλαμε για ολουυυυυυυυςςςςςςςς τους cu χρηστες!!! ουτε καν τα μνματα προς την κοπελα σου δεν υπαρχουν!!! Αστο μη κουραζεσται μα οτι και να κανετε τα νουμερα σας δε μπορουν να πανε κοντα στο cu! Το πιο βασικο το ξερετε ε? στο cu δε ληγει τιποτα!

 

Χαχαχα δεν ξέρεις τι να πεις όμως πραγματικά....με την κοπέλα μου έχουμε Q με 4€ 1.600 sms!!!καλοοοοο;;;;Τα 1.000 που λες,ειναι για όοοοοοοολη την Ελλάδα,δεν ξέρω τι ψάχνεις να βρεις επειδή δεν έχεις τι να πεις...+10€ υπόλοιπο κάρτα για αλλα πακέτα!!!Άστο ρε Μάνο,λυπάμαι και μόνο που το παλεύεις...καλή η προσπαθεια,αλλα δυστυχώς δεν μας φτάνετε....

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

με 20€ καθαρα ειναι για ολους τα 1000\μηνα,και ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΑΚΙΝΗΤΑ

μην παραπληροφορεις τον κοσμο

MONO ME TO F2G

 

Πως ειναι για ολους αφου απο σημερα για τους καινουριους τελειωσαν τα 300'?

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα δεν ξέρεις τι να πεις όμως πραγματικά....με την κοπέλα μου έχουμε Q με 4€ 1.600 sms!!!καλοοοοο;;;;Τα 1.000 που λες,ειναι για όλη την Ελλάδα,δεν ξέρω τι ψάχνεις να βρεις+10€ υπόλοιπο κάρτα για αλλα πακέτα!!!Άστο ρε Μάνο,λυπάμαι και μόνο που το παλεύεις...καλή η προσπαθεια,αλλα δυστυχώς δεν μας φτάνετε....

 

Εγω μιλησα για ενα συγκεκριμενο ποσο και συγκεντρωμενα ολα σε ενα πακετο, πιο ειναι πληρεστερο. Τωρα αμα δε μπορεις να το καταλαβεις ψαξου.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Εγω μιλησα για ενα συγκεκριμενο ποσο και συγκεντρωμενα ολα σε ενα πακετο, πιο ειναι πληρεστερο. Τωρα αμα δε μπορεις να το καταλαβεις ψαξου.

Ναι με μια διαφορά φιλε μου....δεν ψάχνω το πληρέστερο,αλλα το φθηνότερο που μου δίνει τα περισσότερα...αυτή η διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

Ναι με μια διαφορά φιλε μου....δεν ψάχνω το πληρέστερο,αλλα το φθηνότερο που μου δίνει τα περισσότερα...αυτή η διαφορά...

 

Μα το cu πχ δε μπορει να το εχει ενας επαγγελματιας η πχ ενας που τον νοιαζει μονο να μιλαει προς ολους.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Το μονο πακετο που δεν εχασαν ποτε οσοι το ειχαν ειναι το Cu. Παντα μα παντα σταθερο.

 

Ναι ναι. Το πακέτο που έλεγε ότι θα δίνει για πάντα 60 λεπτά κάθε μέρα προς βόνταφον και σταθερά με 0,30€ και λίγους μήνες μετά διπλασίασε το ποσό...Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι. Το πακέτο που έλεγε ότι θα δίνει για πάντα 60 λεπτά κάθε μέρα προς βόνταφον και σταθερά με 0,30€ και λίγους μήνες μετά διπλασίασε το ποσό...Χαχαχα

Άστο βρε φιλε,κάποιοι άνθρωποι απλά λένε οτι τους συμφέρει...κάποτε είχε και 1.500 λεπτά προς CU,αλλα τώρα με 500+100' προς όλους,απλά προσαρμόστηκε...αλλαξε και η σταθερότητα εκει... :p

Link to comment
Share on other sites

Άστο βρε φιλε,κάποιοι άνθρωποι απλά λένε οτι τους συμφέρει...κάποτε είχε και 1.500 λεπτά προς CU,αλλα τώρα με 500+100' προς όλους,απλά προσαρμόστηκε...αλλαξε και η σταθερότητα εκει... :p

 

Κοιταξτε τα πραγματα στην Ελλαδα ειναι απλα, οποιο πακετο θελει να ανεβει δινει αρκετα μολις ανεβει δε δινει τιποτα. Το cu καποτε ηταν κορυφη κ αρχισε τα τρελα κ ηρθε το w.u. στη κορυφη. Οτι κ ανεβηκε το w.u. εγινε τρελο φαρμακειο. Ετσι συμβαινει με ολους στην Ελλαδα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Επέτρεψε μου να συμφωνήσω αυτή τη φορά...ειδικά για το Whats up!!Αλλα πρέπει να κοιτάμε τι προσφέρει η κάθε εταιρία γιατι πχ εσύ στο CU δεν μπορείς να υποχρεώσεις κάποιον να ρθει(μιας και τα λεπτά σχεδόν όλα ειναι προς CU)!Να σου πω οτι έχω φιλο με CU και με έχει τρελάνει στις αναπάντητες!!Δεν γίνεται όμως έτσι...η έχεις να πάρεις σε όλους όλο το μήνα η μην παίρνεις τις πρώτες 2-3 μέρες και μετά αναπάντητες...ξέρω έχει και η Vodafone 300',αλλα μετά 7€ για 80' δεν είναι κοροϊδία για σένα;;;
Link to comment
Share on other sites

Επέτρεψε μου να συμφωνήσω αυτή τη φορά...ειδικά για το Whats up!!Αλλα πρέπει να κοιτάμε τι προσφέρει η κάθε εταιρία γιατι πχ εσύ στο CU δεν μπορείς να υποχρεώσεις κάποιον να ρθει(μιας και τα λεπτά σχεδόν όλα ειναι προς CU)!Να σου πω οτι έχω φιλο με CU και με έχει τρελάνει στις αναπάντητες!!Δεν γίνεται όμως έτσι...η έχεις να πάρεις σε όλους όλο το μήνα η μην παίρνεις τις πρώτες 2-3 μέρες και μετά αναπάντητες...ξέρω έχει και η Vodafone 300',αλλα μετά 7€ για 80' δεν είναι κοροϊδία για σένα;;;

 

Ολες οι εταιρειες στην Ελλαδα ειναι φτιαγμενες να στα περνουν. Πχ σου δινουν 300' η 500' ποιος τα μιλαει πραγματικα; Δε επρεπε το μνμ να κοστιζει παραπανω απο 0,02cent και η ομιλια πανω απο 10λεπτα χωρις πακετα. Πηγαινε δες χρεωσεις της cyta στην Κυπρο κ θα κλαψεις. Εδω βλεπεις οτι τπ μνμ χωρις πακετο εχει 15λεπτα κ η ομιλια 50λεπτα. Τι ψαχνεις. Καποτε πηγε η Q πηγε να κανει την διαφορα αλλα χαθηκε στο κυμα.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...