Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O Ελληνας κάνει στην ζωή του 3 μεγάλα λάθη

1)Παντρεύεται

2)Μπαίνει σε κατάστημα WIND

3)Ρωτάει στο κατάστημα για να μάθει

 

στα 2+3 συμφωνω όσο δεν πάει :D Πρωην κομμωτριες το 99% των υπαλληλων της wind (και στο cc πρωην χαρτορίχτρες :lol: )

Link to comment
Share on other sites

στα 2+3 συμφωνω όσο δεν πάει :D Πρωην κομμωτριες το 99% των υπαλληλων της wind (και στο cc πρωην χαρτορίχτρες :lol: )

 

Θα συμφωνήσω εν μέρει αλλά προς το χειρότερο. Η ανάγκη τους να κάνουν συμβόλαια την σήμερον ημέρα τους "αναγκάζει" να λένε και μερικά ψεμματάκια. Ειδικά που οι προσφορές στην καρτοκινητή κάνουν τα περισσότερα συμβόλαια πραγματικά άχρηστα. Και ο νοών νοήτω!

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω εν μέρει αλλά προς το χειρότερο. Η ανάγκη τους να κάνουν συμβόλαια την σήμερον ημέρα τους "αναγκάζει" να λένε και μερικά ψεμματάκια. Ειδικά που οι προσφορές στην καρτοκινητή κάνουν τα περισσότερα συμβόλαια πραγματικά άχρηστα. Και ο νοών νοήτω!

Ας ειναι καλα το Myphone και η σελίδα της Wind στο Facebook!! :)

Link to comment
Share on other sites

Θυμάται κανείς ποια είναι η προσφορά για παλιούς αριθμούς που έχουν μείνει στο 1242, πριν το 1300; Κάτι με χρόνο προς wind με κάθε ανανέωση, θυμάμαι εγώ, αλλά πόσα;
Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνήσω εν μέρει αλλά προς το χειρότερο. Η ανάγκη τους να κάνουν συμβόλαια την σήμερον ημέρα τους "αναγκάζει" να λένε και μερικά ψεμματάκια. Ειδικά που οι προσφορές στην καρτοκινητή κάνουν τα περισσότερα συμβόλαια πραγματικά άχρηστα. Και ο νοών νοήτω!

 

δική μου συμβουλη προς wind:

1) καλυτερη εκπαιδευση προσωπικου

2) mystery shoppers σε όλα τα καταστηματα, διοτι τα franchise εχουν στο 95% άσχετα αφεντικά

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κατι παιδια;;;Με αιτια τα 300' και την επερχόμενη λήξη τους,κατάφερα να πείσω αρκετά άτομα να πάρουνε αριθμό F2G ώστε να έχουν την προσφορά και μετά τις 25/4.Εσείς που έχετε μεγαλύτερη εμπειρία(περισσότερα χρονια) στην Wind τι πιθανότητες δίνετε μετά από 2-3 μήνες να μας κόψουν κ μας την προσφορά;;;Θα μου πείτε Wind ειναι αυτή,αλλα φοβάμαι μην τους πάρω στο λαιμό μου και μετά από 2 μήνες λήξουν και σ εμάς την προσφορά! :/
Link to comment
Share on other sites

δική μου συμβουλη προς wind:

1) καλυτερη εκπαιδευση προσωπικου

2) mystery shoppers σε όλα τα καταστηματα, διοτι τα franchise εχουν στο 95% άσχετα αφεντικά

 

Τι εκπαίδευση να γίνει όταν κάθε 4 μήνες αλλάζουν υπαλλήλους επιδοτουμενους από τον οαεδ;

Link to comment
Share on other sites

Από ότι πρόσεξα, στο 1267 δεν μπορούμε να ορίσουμε πια τα δύο νούμερα με χρέωση 1λεπτό/λεπτό για το F2G5. Έχει λόγο ύπαρξης πια μια κάρτα F2G5 ή να τη γυρίσω στο τρέχον, κανονικό F2G;
Link to comment
Share on other sites

Από ότι πρόσεξα, στο 1267 δεν μπορούμε να ορίσουμε πια τα δύο νούμερα με χρέωση 1λεπτό/λεπτό για το F2G5. Έχει λόγο ύπαρξης πια μια κάρτα F2G5 ή να τη γυρίσω στο τρέχον, κανονικό F2G;

 

Αυτό έχει συμβεί από πέρυσι...:(

Έχω κι εγώ 2 νούμερα που τα διατηρώ ως F2G5 αλλά είναι δευτερεύοντα, το βασικό μου είναι F2G2.;)

Ποτέ δεν ξέρεις αν χρειαστούν σε κάτι αν και δύσκολο το βλέπω να υπάρξει ξανά το 0.01€/1'...:blink:

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις την απόδειξη του Galaxy , ψάξε να δείς τι έγινε.

ϊσως κάναν λάθος και βάλαν τα χρήματα σε άλλο αριθμό .

Απ' ότι θυμάμαι τώρα που λέμε και για καταστήματα, τη συγκεκριμένη ανανέωση και το δώρο με το pocket το είχα πάρει από το κατάστημα στα χανιά (το μαύρο pocket μάλιστα!) παίζει η κομμώτρια που είχαν εκεί να τα έκανε λάθος!

Αμφιβάλλω βέβαια ότι θα βρω την απόδειξη πρώτον και δεύτερον ότι με αυτή θα βγάλω άκρη (νομίζω δεν λέει πάνω τον αριθμό που ανανέωσα)

τους ρώτησες γιατί ακυρώθηκε αφού η λήξη είναι μετά από 12 μήνες? δηλαδή αν βάλεις σήμερα κάρτα, θα λήξει ο αριθμός στις 23/04/2014. ακόμα κι αν δεν κάνεις το παραμικρό μέχρι 22/04/2014 θα λειτουργεί

Μα μου λένε ότι δεν βλέπουν ανανέωση μέσα στο 2012 καλά καλά! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έχει συμβεί από πέρυσι...:(

Έχω κι εγώ 2 νούμερα που τα διατηρώ ως F2G5 αλλά είναι δευτερεύοντα, το βασικό μου είναι F2G2.;)

Ποτέ δεν ξέρεις αν χρειαστούν σε κάτι αν και δύσκολο το βλέπω να υπάρξει ξανά το 0.01€/1'...:blink:

 

Κοίταξα τώρα τις κανονικές χρεώσεις και το F2G5 είναι στα 0,26€/λεπτό ενώ το κανονικό F2G είναι στα 0,37€/λεπτό! Οπότε και με άχρηστο πλέον το 0,01€/λεπτό το F2G5 εξακολουθεί να είναι φθηνότερο. Το μόνο που χάνω είναι ότι μπορώ να χρησιμοποιήσω μόνο το Free2talk και όχι το Free2surf αλλά δεν με πειράζει αυτό αφού με 5€ μπορώ να έχω 1GB.

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι θυμάμαι τώρα που λέμε και για καταστήματα, τη συγκεκριμένη ανανέωση και το δώρο με το pocket το είχα πάρει από το κατάστημα στα χανιά (το μαύρο pocket μάλιστα!) παίζει η κομμώτρια που είχαν εκεί να τα έκανε λάθος!

Αμφιβάλλω βέβαια ότι θα βρω την απόδειξη πρώτον και δεύτερον ότι με αυτή θα βγάλω άκρη (νομίζω δεν λέει πάνω τον αριθμό που ανανέωσα)

 

Μα μου λένε ότι δεν βλέπουν ανανέωση μέσα στο 2012 καλά καλά! :mad:

 

Στείλε e mail με καταγγελία στην ΕΕΤΤ και κοινοποίηση του e mail στην wind.

Υποχρεούνται να σου απαντήσουν(και σε σενα και στην ΕΕΤΤ) επίσημα, κατόπιν τούτου, για το τι έγινε.

Μόνο αυτήν φοβούνται από όσο έχω καταλάβει...

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κατι τελείως άσχετο...μόλις μπήκα στο σπίτι και βρήκα φυλλάδιο από πιτσαρία!!Πάνω πλέον εκτός από αριθμό what's up έχουν και F2G...προσωπικά πρώτη φορά το είδα και χάρηκα γιατι φαίνεται οτι σπάει κατά κάποιον τρόπο το what's up ...λιγο ακόμα να κρατούσαν την προσφορά,έστω μια παράταση!! :) Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα το bonus 300 προσ wind απο την εγγραφη μεχρι ποτε μπορω να το παρω?

γιατι τωρα εχω ακομα προσ wind απο αλλη καρτα

 

 

Μέχρι αύριο..το 300 προς όλους...

 

Για Wind μάλλον οταν το επιλέξεις από το site στο λογαριασμό σου..

Edited by Imperia
Link to comment
Share on other sites

δική μου συμβουλη προς wind:

1) καλυτερη εκπαιδευση προσωπικου

2) mystery shoppers σε όλα τα καταστηματα, διοτι τα franchise εχουν στο 95% άσχετα αφεντικά

 

mystery shoppers αν είχαμε και για το δημόσιο θα είχαμε καλύτερη Ελλάδα.

Συγνωμη για το off topik

Link to comment
Share on other sites

τείκα τι ισχυει?ενεργοποιησα προχτες το νουμερο F2g ΑΛΛΑ δεν εχω βαλει μεσα 10 ευρω.ειμαι καλυμμενος για την αλλαγη στις 24/απριλιου?
Link to comment
Share on other sites

τείκα τι ισχυει?ενεργοποιησα προχτες το νουμερο F2g ΑΛΛΑ δεν εχω βαλει μεσα 10 ευρω.ειμαι καλυμμενος για την αλλαγη στις 24/απριλιου?

 

Δεν έχω wind να σε διαφωτίσω περισσότερο, αλλά να κοιτάξεις να βρεις το νούμερο τηλ που πρέπει να πάρεις για να ενεργοποιήσεις το bonus 300. Γενικώς στις καρτοκινητές, πρώτα εγγράφεσαι στην εκάστοτε υπηρεσία και μετά κάνεις ανανέωση!

Link to comment
Share on other sites

Σε φ2γ ενεργοποιημένο πέρυσι τον Ιούλιο, στο οποίο δεν έχω κάνει ποτέ ανανέωση και έχει υπόλοιπο μηδέν, δεν με αφήνει το 1300 να πατήσω 1 και να ενεργοποιήσω την επιλογή για τα 300' προς όλους με κάθε ανανέωση. Μου λέει να κάνω πρώτα μία ανανέωση...

Κααααλάάά!

Με ανανέωση 5€ δεν παίρνουμε κανένα δωράκι, με όποιο τρόπο και να ανανεώσουμε, σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Σε φ2γ ενεργοποιημένο πέρυσι τον Ιούλιο, στο οποίο δεν έχω κάνει ποτέ ανανέωση και έχει υπόλοιπο μηδέν, δεν με αφήνει το 1300 να πατήσω 1 και να ενεργοποιήσω την επιλογή για τα 300' προς όλους με κάθε ανανέωση. Μου λέει να κάνω πρώτα μία ανανέωση...

Κααααλάάά!

Με ανανέωση 5€ δεν παίρνουμε κανένα δωράκι, με όποιο τρόπο και να ανανεώσουμε, σωστά;

 

δεν έχει δωράκι δυστυχώς στα 5€

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...