Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις μου ηρθε το παρακατω:

MONO ΓIA ΣENA: AN ANANEΩNEIΣ 5E KAΘE MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 6 MHNEΣ, ΘA ΣOY KANOYME ΔΩPO 50 ΠPOΣ OΛA TA EΘNIKA ΔIKTYA ΣTHN 1H ANANEΩΣH KAΘE MHNA

 

Απο οτι καταλαβα αν δε κανω ανανεωση ενα μηνα παιρνω τα 50 κανονικα τον επομενο δε χανεται η προσφορα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν παρεις ενα κινητο με το πακετο αυτο με τα 35 ευρω και καπακι κανεις φορητοτητα τον αριθμο σε αλλο δικτυο τα 35 παραμενουν η χανονται?:)
πονηρέ. εννοείται ότι στην φορητότητα χάνεται το υπόλοιπό σου:p
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε το παρακατω:

 

 

Απο οτι καταλαβα αν δε κανω ανανεωση ενα μηνα παιρνω τα 50 κανονικα τον επομενο δε χανεται η προσφορα

 

σε f2g ή windcard2all?

Link to comment
Share on other sites

σε f2g ή windcard2all?

 

Σε f2g. Μεχρι τωρα μου ερχοταν προσφορα για 90 λεπτα με ανανεωση. Λογικα αν βαζω σε καταστημα θα γινουν 50+50 τωρα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ηρθε το παρακατω:

MONO ΓIA ΣENA: AN ANANEΩNEIΣ 5E KAΘE MHNA ΓIA TOYΣ EΠOMENOYΣ 6 MHNEΣ, ΘA ΣOY KANOYME ΔΩPO 50 ΠPOΣ OΛA TA EΘNIKA ΔIKTYA ΣTHN 1H ANANEΩΣH KAΘE MHNA

Απο οτι καταλαβα αν δε κανω ανανεωση ενα μηνα παιρνω τα 50 κανονικα τον επομενο δε χανεται η προσφορα

Σε f2g. Μεχρι τωρα μου ερχοταν προσφορα για 90 λεπτα με ανανεωση. Λογικα αν βαζω σε καταστημα θα γινουν 50+50 τωρα

κι εμένα μου ρθε σε Q. Προφανώς, και τον 3ο μήνα πχ να ανανεώσεις με 5€, θα ισχύσει για τους επόμενους 3εις. άρα ανανεώνεις με 5€ κάποιον απ τους επόμενους 6 μήνες κι έχεις 50' επιπλέον

Link to comment
Share on other sites

πονηρέ. εννοείται ότι στην φορητότητα χάνεται το υπόλοιπό σου:p

ευχαριστω παιδια:lol: απλα ασχετος με το θεμα γιατι δεν εχω κανει ποτε φορητοτητα.:D

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για ανανέωση σε κατάστημα 20 ευρω ισχύουν καποια μπόνους ή είναι το ίδιο με το να βάλω μόνος μου καρτα;;;
το χω ποσταρει 10 φορες ρε παιδια:p

http://www.wind.com.gr/gr/wind/katastimata-wind/prosfores-katastimaton/prosfores-kartokinitis/bonus-ananeosis-hronou-omilias/

Link to comment
Share on other sites

κρίμα που είναι μόνο για wind πακέτα!και όχι για κιου!στην προσφορά το ελάχιστο είναι 3 λεπτά αν δεν κάνω λάθος! άρα μιλάμε για 15 κλήσεις στο σύνολο η κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

κρίμα που είναι μόνο για wind πακέτα!και όχι για κιου!στην προσφορά το ελάχιστο είναι 3 λεπτά αν δεν κάνω λάθος! άρα μιλάμε για 15 κλήσεις στο σύνολο η κάνω λάθος?

 

Καλημέρα, με τα 50 λεπτά μιλάς 16 κλήσεις το πολύ!

 

EDIT:

μόλις είδα και αυτό για την Q:

http://www.wind.com.gr/gr/wind/katastimata-wind/prosfores-katastimaton/xtra-bonus-ananeosis-katastimaton-wind/

Link to comment
Share on other sites

http://media.public.gr/banners/wind/230x250-100_dualsim.jpg

Ρωτησα και δεν εχει καμια προυποθεση ανανεωσης... μολις ενεργοποιησεις το πακετο εχει μεσα 35ευρω!!!

Παιρνεις αυτο δινοντας 20ευρω και παιρνεις καρτουλα με 35ευρω. Διπλασιασμος με λιγα λογια και δωρο το συγκεκριμενο dual sim κινητο...

 

ρωτησες μηπως αν αυτο ειναι μονο για παραγγελεια μεσω ιντερνετ;;;

Edited by HEO
ορθογραφικο

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανένας άλλος πρόβλημα με το online account του f2g ή μόνο σε μένα δεν ανοίγει?:(

εγω δεν μπορώ να κανω εγγραφη εχω 2 αριθμους f2g:mad:

Έχετε προσέξει αν πήρε παράταση η προσφορά για το surf 100 με δώρο 400mb;

 

500 ειναι και 100 online bonus copy paste απο την qcard

 

 

Χτες εκανα καρτοσηνδεση 3GB 10Ε αλλα δεν μπορώ να συνδεθώ με to APN gint.b-online.gr ενω τα 2 f2g που εχω απο 350ΜΒ δουλεύει κανονικά.

 

 

και τα 5Ε που δίνει δώρο το μήνα για 6 μήνες μένουν για πάντα η έχουν διάρκεια 30 μέρες και μπορω να αγοράζω πακετα η οχι

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα από public και ρώτησα για την προσφορά την οποία και ενεργοποίησα μια που ήθελα κινητό με 2 sim λοιπόν έχουμε και λέμε:

Με την ενεργοποίηση του αριθμού το υπόλοιπο είναι 4.52€ και μετά μπήκαν και 5€ που έχουν διάρκεια 30 ημέρες και για τους επόμενους 5 μήνες θα μπαίνουν 5€ στην κάρτα με διάρκεια 30 ημέρες χωρίς προυπόθεση ανανέωσης άρα σύνολο 34.52€.

Επίσης πήρα δώρο 50 sms και 50΄ προς όλα τα δίκτυα για 1 μήνα και 350MB το μήνα για 2 μήνες.

Γενικά πιστεύω αξίζει σαν προσφορά αρκεί να χρειάζεσαι dual sim κινητό και να έχεις φίλους με Wind ή Q για να χαλάς τα 5ευρα αλλιώς το κρατάς για να μπαίνεις internet από κάποιο smartphone.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες sms ΜΟΝΟ για μένα:lol: οτί αν ανανεώνω για τους επόμενους 6 μήνες 5ευρώ κάθε μήνα θα μου κάνει δώρο 50΄ προς όλους στην 1η ανανέωση κάθε μήνα!!!Οπότε αν την κάνω και σε κατάστημα θα παίρνω 50+50΄ μόνο με 5ευρώ!Μια χαρά μου φτάνουν μιας και στις επαφές μου πλέον οι περισσότεροι είναι wind. Με 6ευρώ ανανέωση παίρνω το bonus 50'+50', αγοράζω και πακέτο προς ΟΛΗ την WIND και Q με τα 5ευρώ της ανανέωσης(600΄+300sms)και είμαι άρχοντας:p

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε χθες sms ΜΟΝΟ για μένα:lol: οτί αν ανανεώνω για τους επόμενους 6 μήνες 5ευρώ κάθε μήνα θα μου κάνει δώρο 50΄ προς όλους στην 1η ανανέωση κάθε μήνα!!!Οπότε αν την κάνω και σε κατάστημα θα παίρνω 50+50΄ μόνο με 5ευρώ!Μια χαρά μου φτάνουν μιας και στις επαφές μου πλέον οι περισσότεροι είναι wind. Με 6ευρώ ανανέωση παίρνω το bonus 50'+50', αγοράζω και πακέτο προς ΟΛΗ την WIND και Q με τα 5ευρώ της ανανέωσης(600΄+300sms)και είμαι άρχοντας:p

με 5€ ανανέωση σε κατάστημα θα παίρνεις 100' προς όλους, 50+50

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα από public και ρώτησα για την προσφορά την οποία και ενεργοποίησα μια που ήθελα κινητό με 2 sim λοιπόν έχουμε και λέμε:

Με την ενεργοποίηση του αριθμού το υπόλοιπο είναι 4.52€ και μετά μπήκαν και 5€ που έχουν διάρκεια 30 ημέρες και για τους επόμενους 5 μήνες θα μπαίνουν 5€ στην κάρτα με διάρκεια 30 ημέρες χωρίς προυπόθεση ανανέωσης άρα σύνολο 34.52€.

Επίσης πήρα δώρο 50 sms και 50΄ προς όλα τα δίκτυα για 1 μήνα και 350MB το μήνα για 2 μήνες.

Γενικά πιστεύω αξίζει σαν προσφορά αρκεί να χρειάζεσαι dual sim κινητό και να έχεις φίλους με Wind ή Q για να χαλάς τα 5ευρα αλλιώς το κρατάς για να μπαίνεις internet από κάποιο smartphone.

 

και εαν περασουν οι 30 μερες, σου παιρνουν πισω τα 5 ευρω; εαν δεν τα χρησιμοποιησεις εννοειται

Link to comment
Share on other sites

και εαν περασουν οι 30 μερες, σου παιρνουν πισω τα 5 ευρω; εαν δεν τα χρησιμοποιησεις εννοειται

ακριβώς. μπαίνουν 5€ τα οποία καταναλώνονται πρώτα, κι αν περισσέψουν διαγράφονται και ξαναμπαίνουν 5€ τον επόμενο μήνα

Link to comment
Share on other sites

ακριβώς. μπαίνουν 5€ τα οποία καταναλώνονται πρώτα, κι αν περισσέψουν διαγράφονται και ξαναμπαίνουν 5€ τον επόμενο μήνα

 

λιγο χαζο αυτο, αφου ετσι κ αλλιως η wind δεν εχει sharing, τί φοβουνται;

Link to comment
Share on other sites

λιγο χαζο αυτο, αφου ετσι κ αλλιως η wind δεν εχει sharing, τί φοβουνται;
σε σπρώχνουν έμεσα να καταναλώσεις έστω 5€ το μήνα.μάρκετινγκ
Link to comment
Share on other sites

500 ειναι και 100 online bonus copy paste απο την qcard

 

Το δώρο είναι 400 mb που μαζί με τα ήδη υπάρχοντα 100 γίνονται 500. 600 γίνονται από αγορά μέσω του site.

Τέλος πάντων, μπήκα και είδα ότι και αυτόν το μήνα ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως μπορουμε να βαλουμε εναν ηχο κλησης να ακουγεται οταν σε καλει καποιος,ωστε να μην ακουγεται ο κλασικος ηχος..?

και ποσο κοστιζει η υπηρεσια?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πως μπορουμε να βαλουμε εναν ηχο κλησης να ακουγεται οταν σε καλει καποιος,ωστε να μην ακουγεται ο κλασικος ηχος..?

και ποσο κοστιζει η υπηρεσια?

 

Δες εδώ

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση ρε παιδιά γιατί είμαι φρέσκος στην καρτοκινητή και έχω μπερδευτεί...

Έχω κάνει εγγραφή στο 1300 και παίρνω το χρόνο ομιλίας (130 λεπτά σε κατάστημα wind με ανανέωση 10ε).

Είδα όμως και το 1242 με δωρεάν κλήσεις προς wind. Φαντάζομαι ότι αν κάνω εγγραφή στο 1242 θα χάσω το χρόνο που θα μου δίνει το 1300? 'Η θα παίρνω και τις 2 προσφορές με κάθε καινούρια ανανέωση?

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...