Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις με πηραν τηλεφωνο και ολα καλα με το κινητο...

Λιγο κραξιμο θελουν σε φορουμ και φασεββοκ και παιρνουν μπροστα.

 

Mαλλον θα φερουν κι'αλλα κινητα γιατι σημερα που εκδοθηκε το φυλλαδιο των καταστηματων ειναι εκτυπωμενο στη σελιδα της καρτοκινητης η συγκεκριμενη προσφορα και λεει οτι ληγει τελος αυγουστου. Με 500 κομματια δεν θα ειχε τοση μακρινη ημερομηνια. Πιστευω τα καταστηματα θα εφοδιαστουν με μερικα κομματια ακομα για λιγους ακομα τυχερους.

 

edit: Tελικα συμφωνα με την εξ.πελατων απο Δευτερα παραλαμβανουν ολα τα wind καταστηματα. Καντε προπαραγγελιες τηλ στα καταστηματα που θελετε να το παραλαβεται!!!

Edited by gm45
Link to comment
Share on other sites

Εμένα που έχει έρθει μήνυμα για διπλασιασμό, θα διπλασιαστούν τα 59 €; :worry:

 

καλα, εαν γινει αυτο, θα εισαι βασιλιας! Απο τη στιγμη που η ανακοινωση δε γραφει οτι δε γινεται, λογικα θα γινεται ;)

Link to comment
Share on other sites

καλα, εαν γινει αυτο, θα εισαι βασιλιας! Απο τη στιγμη που η ανακοινωση δε γραφει οτι δε γινεται, λογικα θα γινεται ;)

δεν ειμαι τόσο σίγουρος,μιας και τα 59 δεν μπαινουν μεσα με την μια,μπαίνουν με δόσεις...παιζει η προσφορά να εξαιρείται από τυχόν διπλασιασμό.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα που έχει έρθει μήνυμα για διπλασιασμό, θα διπλασιαστούν τα 59 €; :worry:

 

Δεν μπαίνει κανένα παραπάνω bonus

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπαίνει κανένα παραπάνω bonus

 

συμφωνω, αλλά οταν λεει 'bonus' εννοει τα στανταρ μπονους ανανεωσης που παιρνουν ολοι, οχι τις επιλεκτικες προσφορες (οπως ο 2πλασιασμος)

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω, αλλά οταν λεει 'bonus' εννοει τα στανταρ μπονους ανανεωσης που παιρνουν ολοι, οχι τις επιλεκτικες προσφορες (οπως ο 2πλασιασμος)

 

Mονο τα 59ευρω μπαινουν τιποτα αλλο. Το ξερω απο carl ειχα μηνυμα διπλασιασμου, μπηκε η πρωτη δωση... μου ηρθε μηνυμα αυτοματο οτι η αξια ανανεωσης διπλασιαστικε και τελικα πηρα τηλεφωνο και ειχαν μπει μονο τα 17 ευρω και κατι

Link to comment
Share on other sites

στις προσφορες με τα 59€ δεν ισχύει ΚΑΜΙΑ αλλη προσφορα, επιλεκτική ή μη.
Link to comment
Share on other sites

Όταν βρίσκομαι στο εξωτερικό πως μπορώ να μάθω το υπόλοιπο του χρόνου ομιλίας;

κενό μήνυμα στο 1269 (με πιθανή μικρή χρέωση του δικτύου όπου είσαι συνδεδεμένος στο εξωτερικο) ή μέσω ίντερνετ στο myf2g

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζει η αλλαγή σε micro sim;

 

Η παλιά sim ακυρώνεται μετά,ή μπορούμε να τη κρατήσουμε κι εκείνη;

 

Eυχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα καρτοκινητο με πακέτο f2go 4.Σε τι διαφέρει από τα 1,2,3; Υπάρχει και 5 και με τι πλεονεκτήματα.Το 4 τι πλεονεκτήματα έχει;
Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζει η αλλαγή σε micro sim;

 

Η παλιά sim ακυρώνεται μετά,ή μπορούμε να τη κρατήσουμε κι εκείνη;

 

Eυχαριστώ

 

5 ευρώ. Η παλιά ακυρώνεται. Μπορείς να πάρεις κοφτάκι από ebay για να κόψεις αυτήν που έχεις μόνος σου ή αν πας στο κατάστημα μπορεί και να στην κόψουν εκεί και να μη πληρώσεις τίποτε.Με αντάπτορα την ξανακάνεις κανονική.

Link to comment
Share on other sites

Nαι αυτό σκεφτόμουν,αλλά αυτή που έχω τώρα είναι πολύ παλιά,θα κερδίσω κάτι με πιο καινούρια;

 

(Είναι Telestet B-Online :ninja:)

Link to comment
Share on other sites

Nαι αυτό σκεφτόμουν,αλλά αυτή που έχω τώρα είναι πολύ παλιά,θα κερδίσω κάτι με πιο καινούρια;

 

(Είναι Telestet B-Online :ninja:)

ναι, πάρε νέα καλύτερα να χεις και το κεφάλι σου ήσυχο

Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν συνεχισει η προσφορα απο εβδομαδα με το κινητο και βαλει καινουργιο πιστευω ειτε Alcatel (OT-990 ή OT-918D) θα βαλει ειτε Huawei ΙDEOS X1
Link to comment
Share on other sites

χθες βρήκα ενα ξεχασμένο πακετάκι F2G, το άνοιξα (ήταν σφραγισμένο) κι έβαλα την κάρτα sim στο κινητό.

Χωρις να κάνω ταυτοποίηση στοιχείων το νούμερο μου λειτουργεί για εισερχόμενες κ εξερχόμενες κλήσεις κ μηνύματα

κι επιπλέον έλαβα και τις προσφορές με τα δωρεάν sms και 60 λεπτά προς όλους (και το ιντερνετ).

Τελικά τι συμβαίνει;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

χθες βρήκα ενα ξεχασμένο πακετάκι F2G, το άνοιξα (ήταν σφραγισμένο) κι έβαλα την κάρτα sim στο κινητό.

Χωρις να κάνω ταυτοποίηση στοιχείων το νούμερο μου λειτουργεί για εισερχόμενες κ εξερχόμενες κλήσεις κ μηνύματα

κι επιπλέον έλαβα και τις προσφορές με τα δωρεάν sms και 60 λεπτά προς όλους (και το ιντερνετ).

Τελικά τι συμβαίνει;

Βασικά μάλλον ξέχασες ότι το είχες ταυτοποιήσει, μια και το πακέτο ήταν ξεχασμένο

Αν εννοείς ότι ήταν ληγμένο , αυτό δεν λέει κάτι , ληγμένες κάρτες της WIND του 2009 , προχτές τις ταυτοποίησα και πέζουν ....

Link to comment
Share on other sites

18 ιουλιου εκανα ανανεωση σε καταστημα wind 20 ευρω οπου πηρα τα γνωστα 300' προς ολους...εχθες μπηκα στο myf2g για να δω τι εχω και βλεπω να γραφει προς ολα τα εθνικα δικτυα 333,13' τα 33,13 ληγουν στις 25/7....επειδη μιλησα δεν ξερω ποσα ακριβως μου εδωσε παραπανω....αλλα για αυτα τα παραπανω δεν μου ηρθε καποιο μηνυμα...
Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι από την προηγούμενη ανανέωση που έκανες στις 25/06 και για αυτό λήγουν 25/07
Link to comment
Share on other sites

Εγω περιμένω να βγάλει κανα dual sim σε προσφορά. Ena 918D θα ήταν ότι πρέπει!

 

παιζεί να βγάλει προσφορά με αυτό το κινητό ;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...