Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν μπορώ μην συμφωνήσω και εγώ....

Γενικά έχει τροποποιήσει πολλές καλές προσφορές σε καρτοκινητό - σύνδεση - σταθερό αλλά υπάρχουν ακόμα οικονομικές-έξυπνες λύσεις.

Πολλά άτομα έχουν βολευτεί εδώ και καιρό! Και το θετικό που παρατηρώ είναι πως αρχίζει σιγά σιγά να ασχολείται αρκετά και με την ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν Υπάρχει πιά για τον απλούστατο λόγο ότι με τα ίδια χρήματα μπορείς να μιλάς πρός όλα τα Q Και όλα μα όλα τα WIND

δες την ανκοίνωση στο παρακάτω Link

http://www.wind.com.gr/TopMenu/%CE%93%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7%CE%BD-%CE%95%CF%84%CE%B1%CE%B9%CF%81%CE%B5%CE%AF%CE%B1/%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82/%CE%A4%CE%A1%CE%9F%CE%A0%CE%9F%CE%A0%CE%9F%CE%99%CE%97%CE%A3%CE%97-%CE%95%CE%A0%CE%99%CE%9B%CE%95%CE%93%CE%9C%CE%95%CE%9D%CE%A9%CE%9D-%CE%A0%CE%91%CE%9A%CE%95%CE%A4%CE%A9%CE%9D-NON-STOP-%CE%A3%CE%A5%CE%9D%CE%94%CE%A1%CE%9F%CE%9C%CE%97%CE%A4-1.aspx

επίσης

http://www.wind.com.gr/TopMenu/Για-την-Εταιρεία/Ανακοινώσεις/ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ-ΕΠΙΛΕΓΜΕΝΩΝ-ΠΑΚΕΤΩΝ-NON-STOP-ΣΥΝΔΡΟΜΗΤ.aspx

 

 

Δε φαίνεται να είναι έτσι ακριβώς διότι με βάση τον πίνακα του link θα πρέπει να δώσω τα διπλάσια χρήματα (10EUR/μήνα) για να έχω αυτό που είχα πριν (600min + 600SMS με 5ΕUR/μήνα). Με αναγκάζει δηλαδή εμμέσως να αλλάξω συνήθειες και να προσαρμοστώ στο προϊόν ή να πληρώσω τα διπλάσια για να έχω αυτά που είχα + αυτά που μου δίνει το πακέτο.

Σαφώς και δε μπορεί να καλύπτονται οι ανάγκες του καθενός καταναλωτή μεμονωμένα (αν και θα μπορούσε) αλλά βλέπω (διορθώστε με αν κάνω λάθος) ότι ανάλογη τακτική ακολουθούν και οι άλλες εταιρείες.

 

 

καμμία σχέση τα όσα δίνει η WIND με τα ανύπαρκτα πακέτα των άλλων εταιριών

 

Επέτρεψέ μου να έχω σοβαρές αμφιβολίες...

Edited by bablyk
Link to comment
Share on other sites

Δε φαίνεται να είναι έτσι ακριβώς διότι με βάση τον πίνακα του link θα πρέπει να δώσω τα διπλάσια χρήματα (10EUR/μήνα) για να έχω αυτό που είχα πριν (600min + 600SMS με 5ΕUR/μήνα). Με αναγκάζει δηλαδή εμμέσως να αλλάξω συνήθειες και να προσαρμοστώ στο προϊόν ή να πληρώσω τα διπλάσια για να έχω αυτά που είχα + αυτά που μου δίνει το πακέτο.

Σαφώς και δε μπορεί να καλύπτονται οι ανάγκες του καθενός καταναλωτή μεμονωμένα (αν και θα μπορούσε) αλλά βλέπω (διορθώστε με αν κάνω λάθος) ότι ανάλογη τακτική ακολουθούν και οι άλλες εταιρείες.

 

 

 

 

Επέτρεψέ μου να έχω σοβαρές αμφιβολίες...

μάλλον κοιτάς άλλον πίνακα

αρκεί να δώσεις 7 ευρώ και έχεις 1200 SMS και 1200 λεπτά ομιλίας

οχι μόνο σε ένα νούμερο αλλά σε όλη την WIND και όλη την Q

Νομίζω αξίζει δύο ευρώ παραπάνω για να μην μιλάς μόνο με ένα νούμερο

και με ένα ευρώ(8 ευρώ) έχεις 150 σταθερά 850λεπτά στην WIND-Q και 850 SMS!!!

 

και όλα αυτά αφού έχεις πάρει πρώτα

α) διπλασιασμό κάρτας

β) Bonus ομιλίας ή και sms ανάλογα την αξία της κάρτας.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

μάλλον κοιτάς άλλον πίνακα

αρκεί να δώσεις 7 ευρώ και έχεις 1200 SMS και 1200 λεπτά ομιλίας

οχι μόνο σε ένα νούμερο αλλά σε όλη την WIND και όλη την Q

Νομίζω αξίζει δύο ευρώ παραπάνω για να μην μιλάς μόνο με ένα νούμερο

και με ένα ευρώ(8 ευρώ) έχεις 150 σταθερά 850λεπτά στην WIND-Q και 850 SMS!!!

 

και όλα αυτά αφού έχεις πάρει πρώτα

α) διπλασιασμό κάρτας

β) Bonus ομιλίας ή και sms ανάλογα την αξία της κάρτας.

 

Σε καμία περίπτωση δεν το λέω προσβλητικά ή προκλητικά αλλά μου δίνεις την εντύπωση ότι συζητώ με πωλητή εταιρείας ...

Link to comment
Share on other sites

Σε καμία περίπτωση δεν το λέω προσβλητικά ή προκλητικά αλλά μου δίνεις την εντύπωση ότι συζητώ με πωλητή εταιρείας ...

Έτσι όμως αποφεύγεις την ουσία,καλό θα ήταν να συζητάμε για την Wind

Το επάγγελμα μου δεν ενδιαφέρει εδώ , παρεπιπτόντως εργάζομαι στην Υπηρεσία Πολιτικής Αεροπορίας Στον Οικονομικό κλάδο .

To profil μου είναι πλήρες ,χτυπόντας το όνομα μου και μετά profile μαθαίνεις τα πάντα για μένα

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Έτσι όμως αποφεύγεις την ουσία,καλό θα ήταν να συζητάμε για την Wind

Το επάγγελμα μου δεν ενδιαφέρει εδώ , παρεπιπτόντως εργάζομαι στην Υπηρεσία Πολιτικής Αεροπορίας Στον Οικονομικό κλάδο .

To profil μου είναι πλήρες ,χτυπόντας το όνομα μου και μετά profile μαθαίνεις τα πάντα για μένα

 

Σωστά δεν ήταν ουσιώδες το σχόλιο αλλά πιστεύω ότι αν δεν είμαστε ουδέτεροι δεν πρόκειται να βγάλει κάπου η συζήτηση.

Η άποψή που έχω διαμορφώσει πάντως παραμένει (για την ώρα) ότι η wind έχει δημιουργήσει ένα καρτοκινητό "μπέρδεμα" το οποίο πιθανώς της αποφέρει κέρδος. Και αυτό το λέω διότι στο παρόν νήμα υπάρχει πλήθος διευκρινιστικών ερωτήσεων (και πολλών παραπόνων για τις συνεχείς αλλαγές και τη θολή κατάσταση) οι οποίες θα μπορούσαν να απαντηθούν επίσημα και υπεύθυνα από την wind (πχ με μια απλή εφαρμογή στη σελίδα της, η οποία θα δείχνει ΞΕΚΑΘΑΡΗ εικόνα στον κάθε χρήστη ξεχωριστά και ανά πάσα στιγμή). Και η θολή κατάσταση για εμένα προσωπικά σημαίνει απώλεια εμπιστοσύνης προς την εταιρεία. Και αυτό είναι το σημαντικότερο όλων...

Πέρα από τα παραπάνω, σε ερωτώ επίσης:

- Γιατί οι όποιες αλλαγές στα προγράμματα να έχουν αποτέλεσμα την αύξηση του αντίτιμου που καλείται να πληρώσει ο πελάτης? Γιατί να μη δίνεται η δυνατότητα για το αντίθετο, πχ μείωση του χρόνου ομιλίας και των SMS με αντίστοιχη μείωση του κόστους? (δες πχ την δική μου περίπτωση)

- Και γιατί οι εταιρείες (μαζί με την wind) να διατηρούν σχεδόν την ίδια πολιτική τιμών και υπηρεσιών?

Link to comment
Share on other sites

είχε γίνει κ στον αδερφό μ αυτό, τους πήρα τηλέφωνο και την επόμενη μέρα πιστώσανε όλα τα χαμένα χρήματα και στείλανε και ενημερωση με sms

σαν επιχειρημα τι τους ειπες?

τίποτα. τους πήρα τηλέφωνο και λέω ότι δυο φορες αυτές τις μέρες χρεώθηκα περίεργα με αποτέλεσμα να αδειάσει το υπόλοιπό μου και θέλω να μάθω γιατί χρεώθηκα έτσι, αν γίνεται να μου δώσουν λίστα με τις κλήσεις κλπ ή αν είναι κάποιο λάθος. ρωτήσανε μήπως μπήκα στο ίντερνετ και τους έιπα ότι έχω βάλει το πακέτο με τα 500 και έχω ακόμα υπόλοιπο. Μου είπανε τότε θα το εξετάσουν και σε 3-4 μέρες θα με ενημερώσουν. Σε λιγότερο απο 24 ώρες είχε έρθει μνμ που έλεγε το αιτουμενο ποσο πιστώθηκε στο λογαριασμο σας, κι είχανε περάσει όσα χρήματα είχαν χαθει

Link to comment
Share on other sites

Σωστά δεν ήταν ουσιώδες το σχόλιο αλλά πιστεύω ότι αν δεν είμαστε ουδέτεροι δεν πρόκειται να βγάλει κάπου η συζήτηση.

Η άποψή που έχω διαμορφώσει πάντως παραμένει (για την ώρα) ότι η wind έχει δημιουργήσει ένα καρτοκινητό "μπέρδεμα" το οποίο πιθανώς της αποφέρει κέρδος. Και αυτό το λέω διότι στο παρόν νήμα υπάρχει πλήθος διευκρινιστικών ερωτήσεων (και πολλών παραπόνων για τις συνεχείς αλλαγές και τη θολή κατάσταση) οι οποίες θα μπορούσαν να απαντηθούν επίσημα και υπεύθυνα από την wind (πχ με μια απλή εφαρμογή στη σελίδα της, η οποία θα δείχνει ΞΕΚΑΘΑΡΗ εικόνα στον κάθε χρήστη ξεχωριστά και ανά πάσα στιγμή). Και η θολή κατάσταση για εμένα προσωπικά σημαίνει απώλεια εμπιστοσύνης προς την εταιρεία. Και αυτό είναι το σημαντικότερο όλων...

Πέρα από τα παραπάνω, σε ερωτώ επίσης:

- Γιατί οι όποιες αλλαγές στα προγράμματα να έχουν αποτέλεσμα την αύξηση του αντίτιμου που καλείται να πληρώσει ο πελάτης? Γιατί να μη δίνεται η δυνατότητα για το αντίθετο, πχ μείωση του χρόνου ομιλίας και των SMS με αντίστοιχη μείωση του κόστους? (δες πχ την δική μου περίπτωση)

- Και γιατί οι εταιρείες (μαζί με την wind) να διατηρούν σχεδόν την ίδια πολιτική τιμών και υπηρεσιών?

1) Τι εννοείς με την έκφραση ΟΥΔΕΤΕΡΟΙ?

2) Δεν θέλουν ΞΕΚΑΘΑΡΗ εικόνα, θέλουν ενα κράχτη για τις διαφημίσεις τους και με αυτό βάζουν στο λούκι σε όσους δεν έχουν πληροφόρηση από το ιντερνετ.

3) Διατηρούν ίδια πολιτική τιμών για να αποφύγουν τον ανταγωνισμό μεταξύ τους, αλλά η επιτροπή ανταγωνισμού για κάποιο (περίεργο) λόγο δεν βλέπει τίποτε.

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ με τον bablyk, είναι χάος οι προσφορές και ο τρόπος που ανακοινώνονται και είναι προφανώς επίτηδες το ότι η εταιρία δεν τις έχει μαζεμένες πουθενά όλες μαζί. Ευτυχώς ο Elektrik Eye και άλλα παιδιά το φρόντισαν αυτό εδώ.
Read The F...ing Manual First
Link to comment
Share on other sites

Σωστά δεν ήταν ουσιώδες το σχόλιο αλλά πιστεύω ότι αν δεν είμαστε ουδέτεροι δεν πρόκειται να βγάλει κάπου η συζήτηση.

Η άποψή που έχω διαμορφώσει πάντως παραμένει (για την ώρα) ότι η wind έχει δημιουργήσει ένα καρτοκινητό "μπέρδεμα" το οποίο πιθανώς της αποφέρει κέρδος. Και αυτό το λέω διότι στο παρόν νήμα υπάρχει πλήθος διευκρινιστικών ερωτήσεων (και πολλών παραπόνων για τις συνεχείς αλλαγές και τη θολή κατάσταση) οι οποίες θα μπορούσαν να απαντηθούν επίσημα και υπεύθυνα από την wind (πχ με μια απλή εφαρμογή στη σελίδα της, η οποία θα δείχνει ΞΕΚΑΘΑΡΗ εικόνα στον κάθε χρήστη ξεχωριστά και ανά πάσα στιγμή). Και η θολή κατάσταση για εμένα προσωπικά σημαίνει απώλεια εμπιστοσύνης προς την εταιρεία. Και αυτό είναι το σημαντικότερο όλων...

Πέρα από τα παραπάνω, σε ερωτώ επίσης:

- Γιατί οι όποιες αλλαγές στα προγράμματα να έχουν αποτέλεσμα την αύξηση του αντίτιμου που καλείται να πληρώσει ο πελάτης? Γιατί να μη δίνεται η δυνατότητα για το αντίθετο, πχ μείωση του χρόνου ομιλίας και των SMS με αντίστοιχη μείωση του κόστους? (δες πχ την δική μου περίπτωση)

- Και γιατί οι εταιρείες (μαζί με την wind) να διατηρούν σχεδόν την ίδια πολιτική τιμών και υπηρεσιών?

α)Δεν βλέπω κάπιο πρόβλημα στο ότι μια εταιρεία έχει κέρδος από ένα καρτοκινητό,

β) Η μόνη αλλαγή που αύξησε το αντίτιμο ήταν η τιμή των SMS. κατά τα άλλα χερετίζω με χαρά την απόφαση της εταιρείας να επεκτείνει τον δωρεάν χρόνο από F2g σε όλη την WIND και όλη την Q Νομίζω ότι θα κερδίσω πολλά χρήματα από αυτήν την αλλαγή .

γ) Οι εταιρείες κατά την οικονομική θεωρεία διατηρούν τις ίδιες τιμές

ι) στην περίπτωση του τέλιου ανταγωνισμού

ιι) στην περίπτωση του καρτέλ

ιιι) στην περίπτωση ολιγοπωλίου που υπάρχει κύριως παίκτης που ρυθμίζει τις τιμές και ακόλουθοι.

Κατά την άποψη μου βρισκόμαστε στην τρίτη περίπτωση .

Η Cosmote ρυθμίζει τις τιμές της αγοράς.

Μόλις κάπιος μικρώτερος αποφασίσει να δώσει κάτι , αμέσως η Cosmote απαντά με μείωση των τιμών ( ή με την ίδια προσφορά).

Έτσι στο τέλος χάνουν όλοι και οι τιμές επανέρχονται στο αρχικό επίπεδο

Ας δούμε ένα παράδειγμα

Στις αρχές του 2010 η WIND έδωσε 1500 λεπτά + 1500 μηνύματα και 1500ΜΒ Internet εντελώς δωρεάν

Σε λίγες μέρες η Cosmote έδωσε ακριβώς τα ίδια στο WU με μία ανανέωση 5 ευρώ.

Αποτέλεσμα χάσαν και οι δύο , και η wind πήρε πίσω την προσφορά για τους νέους πελάτες. Έτσι δεν είχε κανένα κέρδος .

 

Ας υποθέσουμε ότι ένα πρωί η WIND κατεβάζει την χρέωση από 0,372 σε 0,15

Σε δύο μέρες και οι άλλοι θα κάνουν το ίδιο

Αποτέλεσμα και οι 3 χάνουν και η WIND δεν θα κερδίση ούτε ένα πελάτη .

Τώρα ελπίζω να κατάλαβες γιατί οι τιμές και οι προσφορές είναι απολύτως ίδιες

Όσο αφορά τις προσφορές , η Cosmote δίνει μόνο από wu σε WU ενώ οι άλλες σε όλο το δίκτυο τους .

Έτσι καταφέρνουν να διατηρούν ενδιαφέρον στην πελατεία τους

δηλαδή η WIND έχει λιγώτερους πελάτες στο F2G , απόσους η COSMOTE στο WU , δίνει την προσφορά σε όλο το δίκτυο , για να έχει περίπου τον ίδιο αριθμό ατόμων στους οποίους απευθήνεται η προσφορά ( για τον ίδιο λόγο η Cosmote δεν θα δόσει την προσφορά σε όλο το δίκτυο ποτέ!.)

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

κληση στο 1242

 

Ευχαριστώ πολύ. Τελικά στο φόρουμ έχουμε καλύτερη εξυπηρέτηση από την ίδια την εταιρία!!!!!

 

Sent from my Blade

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

Εννοειται.

 

Sent from my Milestone

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθε ενα μηνυμα οτι εαν βαλω 20 ευρω σε ενα καταστημα μου βαζει αλλα 20 ευρω και 100 λεπτα προς ολους,ισχυει εως τελη του μηνα.

το θεμα ειναι ,τα υπολοιπα 20 ευρω θα μεινουν η ειναι και αυτα για εναν μηνα μονο?

γιατι δεν αναφερεται ουσιαστικα σε διπλασιασμο....

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

μολις μου ηρθε ενα μηνυμα οτι εαν βαλω 20 ευρω σε ενα καταστημα μου βαζει αλλα 20 ευρω και 100 λεπτα προς ολους,ισχυει εως τελη του μηνα.

το θεμα ειναι ,τα υπολοιπα 20 ευρω θα μεινουν η ειναι και αυτα για εναν μηνα μονο?

γιατι δεν αναφερεται ουσιαστικα σε διπλασιασμο....

 

Και σε μένα ήρθε ακριβώς το ίδιο μήνυμα:

 

WIND: ΕΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND, ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΜΕ 20 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΛΛΑ 20 ΕΥΡΩ, ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ 100 ΔΩΡΕΑΝ ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ. ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΕΠΤΟ! ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΕΩΣ 30/4

 

(το γράφω έτσι με κεφαλαία όπως μου το έστειλε ακριβώς η wind και χωρίς να αλλάξω ούτε μία λέξη για να μην υπάρξει κάποια παρανόηση και να μπορέσουμε να αποκρυπτογραφήσουμε αν αξίζει η προσφορά).

 

Ερωτήσεις:

 

1. Τα 20 ευρώ δώρο που λέει είναι bonus ή είναι πραγματικός διπλασιασμός που δεν λήγει ποτέ;

2. Τα 100 δωρεάν προς όλους είναι πραγματικά προς όλους (κινητά cosmote, σταθερά, κινητά vodafone κλπ.);

:)

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ήρθε ακριβώς το ίδιο μήνυμα:

 

WIND: ΕΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND, ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΜΕ 20 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΛΛΑ 20 ΕΥΡΩ, ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ 100 ΔΩΡΕΑΝ ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ. ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΕΠΤΟ! ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΕΩΣ 30/4

 

(το γράφω έτσι με κεφαλαία όπως μου το έστειλε ακριβώς η wind και χωρίς να αλλάξω ούτε μία λέξη για να μην υπάρξει κάποια παρανόηση και να μπορέσουμε να αποκρυπτογραφήσουμε αν αξίζει η προσφορά).

 

Ερωτήσεις:

 

1. Τα 20 ευρώ δώρο που λέει είναι bonus ή είναι πραγματικός διπλασιασμός που δεν λήγει ποτέ;

2. Τα 100 δωρεάν προς όλους είναι πραγματικά προς όλους (κινητά cosmote, σταθερά, κινητά vodafone κλπ.);

:)

 

δεν πειραζει για τα 100 λεπτα,

αλλα αυτα τα 20 ευρω ειναι το θεμα!

αν και πιστευω οτι αν ηταν σωστο το σμσ....θα ελεγε διπλασιασμος !

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δεν παίρνετε την εξυπηρέτηση πελατών να ρωτήσετε....?:lol::lol::lol::lol:

 

Να πω κι εγώ το αστείο μου να γελάσουμε.......

Γιατί μου ήρθε κι εμένα μόλις τώρα.....

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα ήρθε ακριβώς το ίδιο μήνυμα:

WIND: ΕΛΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ WIND, ΑΝΑΝΕΩΣΕ ΜΕ 20 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ΑΛΛΑ 20 ΕΥΡΩ, ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ 100 ΔΩΡΕΑΝ ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ. ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΛΕΠΤΟ! ΙΣΧΥΕΙ ΜΟΝΟ ΕΩΣ 30/4

 

Κι εγώ το έλαβα πριν από λίγο (F2G 2) και θα ήθελα να μάθω 2 πράγματα:

1ον: Αν τα 20 ευρώ προστίθενται στο κανονικό υπόλοιπό σου, χωρίς να λήγουν. Δεν είναι δηλαδή «εικονικά» για κάποιες μέρες.

2ον: Αν η προσφορά αυτή είναι ΕΠΙΛΕΚΤΙΚΗ ή ισχύει για ΟΛΑ τα καρτοκινητά της WIND.

 

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ:

Καλό θα ήταν, (αν θέλετε βέβαια), να διευκρινίζετε τι πακέτο έχετε όσοι δέχεστε μηνύματα προσφορών, ώστε να βγάζουμε κάποια συμπεράσματα παραπάνω γι' αυτές.

Peace... Love... Freedom...
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα είναι f2g2 σόρρυ που ξέχασα να το γράψω πριν

 

Έτσι όπως είναι γραμμένο το μήνυμα σου δίνει την εντύπωση ότι ο διπλασιασμός είναι μόνιμος, αλλά ό,που ακούς wind................ κράτα μικρό καλάθι.

 

Αν βάλω 30 λέτε να μου δώσουν δώρο 30; 50 δώρο 50 κλπ... ή ισχύει μόνο για ΑΚΡΙΒΩΣ 20 ευρώ;;;

Edited by rodriguez
Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν μπορω να μεταβιβασω έναν αριθμο f2g που είναι στο όνομα μου στο όνομα της αδερφής μου; Αν ναι τι χρειάζεται; Και το σημαντικότερο.. υπάρχει χρέωση;
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν μπορω να μεταβιβασω έναν αριθμο f2g που είναι στο όνομα μου στο όνομα της αδερφής μου; Αν ναι τι χρειάζεται; Και το σημαντικότερο.. υπάρχει χρέωση;

 

Πηγαινε σε ενα καταστημα με την αδερφη σου. Δωρεαν ειναι.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...