Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον επειδη εχω μπερδευτει με αυτη τη νεα καρτοκινητη, αξιζει να την βαλω? Πως την βαζω? Ειναι καλυτερη απ το f2g2?
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη εχω μπερδευτει με αυτη τη νεα καρτοκινητη, αξιζει να την βαλω? Πως την βαζω? Ειναι καλυτερη απ το f2g2?

 

Η "Νέα Καρτοκινητή" της Wind είναι - κατά τη γνώμη μου - καλή γι'αυτούς που μιλάνε πολύ με αριθμούς Wind και Q μιας και προσφέρει δωρεάν λεπτά ομιλίας προς Wind και Q και διπλασιάζει την κάρτα ανανέωσης. Μπορείς να πας στη "Νέα Καρτοκινητή" είτε μέσω αγοράς πακέτου σύνδεσης, είτε μέσω του 1342. Το F2G2 είναι το καλύτερο πακέτο της αγοράς ειδικά γι'αυτούς που μιλάνε με όλους μιας και προσφέρει πολύ φθηνές χρεώσεις (0,10 ευρώ/λεπτό κ' 0,04 sms). :)

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Η "Νέα Καρτοκινητή" της Wind είναι - κατά τη γνώμη μου - καλή γι'αυτούς που μιλάνε πολύ με αριθμούς Wind και Q μιας και προσφέρει δωρεάν λεπτά ομιλίας προς Wind και Q και διπλασιάζει την κάρτα ανανέωσης. Μπορείς να πας στη "Νέα Καρτοκινητή" είτε μέσω αγοράς πακέτου σύνδεσης, είτε μέσω του 1342. Το F2G2 είναι το καλύτερο πακέτο της αγοράς ειδικά γι'αυτούς που μιλάνε με όλους μιας και προσφέρει πολύ φθηνές χρεώσεις (0,10 ευρώ/λεπτό κ' 0,04 sms). :)

 

Αρα εγω που μιλαω με ολους μενω στο f2g2? Τι χρεωσεις εχει η νεα καρτοκινητη?

Link to comment
Share on other sites

Αρα εγω που μιλαω με ολους μενω στο f2g2? Τι χρεωσεις εχει η νεα καρτοκινητη?

 

Η "Νέα Καρτοκινητή" έχει τις εξής χρεώσεις:

Ομιλία: 0,35 ευρώ/λεπτό

Γραπτά μηνύματα: 0,08 ευρώ/sms

 

Και εγώ μιλάω με όλους, αλλά ο διπλασιασμός της κάρτας στη "Νέα" μου αρέσει πολύ. Θα μιλάω και δωρεάν με όλους τους συνδρομητές Wind και Q και διπλά με όλους τους άλλους. ;)

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Η "Νέα Καρτοκινητή" έχει τις εξής χρεώσεις:

Ομιλία: 0,35 ευρώ/λεπτό

Γραπτά μηνύματα: 0,08 ευρώ/sms

 

Και εγώ μιλάω με όλους, αλλά ο διπλασιασμός της κάρτας στη "Νέα" μου αρέσει πολύ. Θα μιλάω και δωρεάν με όλους τους συνδρομητές Wind και Q και διπλά με όλους τους άλλους. ;)

 

Εγω θα παραμεινω στο f2g2 γιατι 0.35 δεν ειναι λιγα, κι ας δινουν διπλασιασμο...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μπερδευτεί. Δηλαδή η προσφορά που έβγαλαν ότι κάθε 16 του μήνα σου δίνουν δωρεάν το ποσό που κατανάλωσες τις πρώτες 15 μέρες δεν ισχύει πλεόν? Μια βδομάδα κράτησε? Και επίσης αν βάλω 10 ευρώ θα μου βάλουν άλλα 10, δηλαδή 20. Αν μέχρι τις π.χ. 17 του μήνα έχω μιλήσει για 5 ευρώ, τότε αφού ο διπλασιασμός διαρκεί 15 μέρες, θα έχω άλλα 5 ευρώ ή 10. Εννοώ ότι ποιο από τα δύο 10ευρα θα καταναλωθεί πρώτο?
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω την εξης απορια: αν βαλω μια 10αρα καρτα θα γινει 20αρα για τισ 15 πρωτες μερες τουλαχιστον μετα τις 15 που θα μου τελειωσει το bonus μπορω να μεταφερθω στο f2go2 χωρισ να χασω το δωρεαν χρονο ομιλιας προς wind που μου εχει μεινει??
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω την εξης απορια: αν βαλω μια 10αρα καρτα θα γινει 20αρα για τισ 15 πρωτες μερες τουλαχιστον μετα τις 15 που θα μου τελειωσει το bonus μπορω να μεταφερθω στο f2go2 χωρισ να χασω το δωρεαν χρονο ομιλιας προς wind που μου εχει μεινει??

 

οχι...θα χασεις και τα δωρεαν λεπτα και τα μηνυματα...γι αυτο αν θες περιμενε να τα τελειωσεις κ αυτα κ υστερα μεταφερσου στο F2G2...

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω την εξης απορια: αν βαλω μια 10αρα καρτα θα γινει 20αρα για τισ 15 πρωτες μερες τουλαχιστον μετα τις 15 που θα μου τελειωσει το bonus μπορω να μεταφερθω στο f2go2 χωρισ να χασω το δωρεαν χρονο ομιλιας προς wind που μου εχει μεινει??

 

μπορεις να μεταφερθεις, εχεις συστεμικα την δυνατοτητα. αλλα κατι τετοιο δεν σε συμφερει απο πολλες αποψεις. οποτε η μενεις στο f2g η στην νεα καρτοκινητη.

Link to comment
Share on other sites

Κατά 70% χρησιμοποιώ το κινητό μου για sms προς f2go. Με συμφέρει να μεταφερθώ στην νέα καρτοκινητή? Γράφω αφάνταστα πολύ κ έχω δυο sim για να βάζω δυο φορές το non stop της παρέας με 7ευρω (1200' και 1200 sms).

Ετσι χρησιμοποιούσα 14 ευρώ για 2400 sms. Με την νέα καρτοκινητή θα μπορώ να έχω 1500sms κ μετά να μεταφερθώ στο f2go για να κάνω non stop . Σωστα?

Το bonus της νεας καρτοκινητής είναι σιγουρο ότι μπορεί να ξοδευτεί κ για sms?

Η παρέα μου που έχει f2go κ non stop της παρέας θα χρεώνεται αν με καλεσει ή μου στειλει sms ; Διάβασα ότι δεν χρεώνονται, αλλά είναι σίγουρο?

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Στην νέα καρτοκινητή θα έχεις 1500 λεπτά ομιλίας και 1500 SMS πρός όλα τα WIND και Q

Τα χρήματα που βάζεις διπλασιάζονται και είναι και για ομιλία και για για SMS πρός όλους

Οι φίλοι σου δεν θα χρεώνονται αν έχουν NON STOP . Είναι δοκιμασμένο μια που βρίσκομαι στην νέα καρτοκινητή. Κανείς φίλος μου δεν έχει χρεωθεί.

Επίσης μόλις σου τελειώσουν τα μυνήματα βάζεις άλλα 10 ευρώ και ξαναπαίρνεις το bonus

Link to comment
Share on other sites

Στην νέα καρτοκινητή θα έχεις 1500 λεπτά ομιλίας και 1500 SMS πρός όλα τα WIND και Q

Τα χρήματα που βάζεις διπλασιάζονται και είναι και για ομιλία και για για SMS πρός όλους

Οι φίλοι σου δεν θα χρεώνονται αν έχουν NON STOP . Είναι δοκιμασμένο μια που βρίσκομαι στην νέα καρτοκινητή. Κανείς φίλος μου δεν έχει χρεωθεί.

Επίσης μόλις σου τελειώσουν τα μυνήματα βάζεις άλλα 10 ευρώ και ξαναπαίρνεις το bonus

 

Λάθος. Δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Για περισσότερα καλέστε το 1260.

 

Τσεκαρισμένο.

Link to comment
Share on other sites

Πριν κανενα μηνα πηρα ετσι για πλακα να ενα πακετο συνδεσης F2G με συσκευη.. Ηθελα να δοκιμασω το περιφημο F2G2, πραγματικα ειναι τζαμπα, ξεπατωνεσαι να μιλας...
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να παω απο whats up σε νεα καρτοκινητη wind..γινεται?ποσες μερες θελει?

Θα πας σε ένα κατάστημα Wind και θα κάνεις αίτηση φορητότητας. Θα πάρει γύρω στις 10-15 εργάσιμες ημέρες.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Στην νέα καρτοκινητή θα έχεις 1500 λεπτά ομιλίας και 1500 SMS πρός όλα τα WIND και Q

Τα χρήματα που βάζεις διπλασιάζονται και είναι και για ομιλία και για για SMS πρός όλους

Οι φίλοι σου δεν θα χρεώνονται αν έχουν NON STOP . Είναι δοκιμασμένο μια που βρίσκομαι στην νέα καρτοκινητή. Κανείς φίλος μου δεν έχει χρεωθεί.

Επίσης μόλις σου τελειώσουν τα μυνήματα βάζεις άλλα 10 ευρώ και ξαναπαίρνεις το bonus

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν θέλω να βάλω κ άλλη κάρτα των 10. με το υπολοιπο δεν μπορώ να μεταφερθώ στο f2go κ να βάλω non stop της παρέας?

WIND :D
Link to comment
Share on other sites

Πριν κανενα μηνα πηρα ετσι για πλακα να ενα πακετο συνδεσης F2G με συσκευη.. Ηθελα να δοκιμασω το περιφημο F2G2, πραγματικα ειναι τζαμπα, ξεπατωνεσαι να μιλας...

 

δεν εισαι μονος που το λεει. ακι ειναι αποριας αξιο γιτα δεν το διαφημιζει η wind

Link to comment
Share on other sites

δεν εισαι μονος που το λεει. ακι ειναι αποριας αξιο γιτα δεν το διαφημιζει η wind

 

πραγματικα !! ειναι το καλυτερο !! και ομως αναγκαστηκα να το γυρισω σε νεα καρτοκινητη:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα !! ειναι το καλυτερο !! και ομως αναγκαστηκα να το γυρισω σε νεα καρτοκινητη:cry::cry:

 

για ποιο λογο? σε συμφερει περισσοτερο η νεα καρτοκινητη?

Link to comment
Share on other sites

Οταν μαθαινεις το υπολοιπο των δωρεαν λεπτων και του μπονους με μηνυμα στο 1209 τα λεπτα εμφανιζονται σε ωρες ενω οταν καλεις 1268 τα λεει με λεπτα.
Link to comment
Share on other sites

πως ενεργοποιούμε την προσφορά

που λέει για 10 λεπτά που σε καλούν

έχεις 5 λεπτά ομιλίας προς όλους?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...