Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ παιχταρά! Είχα την εντύπωση πως τα non stop είχαν ισχύ μόνο προς f2g!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είχα αυτήν την απορία και μιας άλαξα σε νέο καρτοκινητό , επιβεβαίωσα ότι όσοι με καλούν με NON STOP δεν χρεώνονται.

Αντιθέτως αν κάποιος βρίσκεται σε παλιό καρτοκινητό π.χ Windcard, Αν τον καλέσεις χρεώνεσε κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

εχουμε εντυπωσεις απο κανεναν;;

 

είναι σιγουυρο οτι το bonus (ή ο διπλασιασμος), που ισχυει για 15 μερες, καταναλωνεται πρωτα και μετά η κάρτα που βάλαμε;

Link to comment
Share on other sites

εχουμε εντυπωσεις απο κανεναν;;

 

είναι σιγουυρο οτι το bonus (ή ο διπλασιασμος), που ισχυει για 15 μερες, καταναλωνεται πρωτα και μετά η κάρτα που βάλαμε;

 

το εκανα και φευγει πρωτα το bonus του διπλασιασμου....τωρα δεν εχω καταλαβει τι ελαχιστη χρεωση εχει στα λεπτα....μπορει και να μην εχει!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά που στέλνω μήνυμα για να μου έρθουν οι ρυθμίσεις του wind plus στο κινητό μου?

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

παιδιά που στέλνω μήνυμα για να μου έρθουν οι ρυθμίσεις του wind plus στο κινητό μου?

 

ΑLL στο 19234

Link to comment
Share on other sites

εχουμε εντυπωσεις απο κανεναν;;

 

είναι σιγουυρο οτι το bonus (ή ο διπλασιασμος), που ισχυει για 15 μερες, καταναλωνεται πρωτα και μετά η κάρτα που βάλαμε;

 

ειναι σιγουρο, το επιβεβαιωσα. μιληστε αφοβα, απο το μπονους αφαιρουνται οι μοναδες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση...Αν έχω το νέο καρτοκινητό και ανανεωσω 10 ευρω θα μου δώσει άλλα 10 δώρο...Μπορώ να καταναλώσω τα 10 ευρώ του μπόνους και μετά να μεταφερθώ στο f2g2 για 0.10 το λεπτό?Και αυτή τη διαδικασία να την κάνω κάθε φορα που ανανεώνω για να έχω και το bonus αρχικά αλλά μετα να φεταφέρομαι και στο f2g2 για να φάω την κανονική κάρτα μου με μόνο 0,10 λεπτα το λεπτο???
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση...Αν έχω το νέο καρτοκινητό και ανανεωσω 10 ευρω θα μου δώσει άλλα 10 δώρο...Μπορώ να καταναλώσω τα 10 ευρώ του μπόνους και μετά να μεταφερθώ στο f2g2 για 0.10 το λεπτό?Και αυτή τη διαδικασία να την κάνω κάθε φορα που ανανεώνω για να έχω και το bonus αρχικά αλλά μετα να φεταφέρομαι και στο f2g2 για να φάω την κανονική κάρτα μου με μόνο 0,10 λεπτα το λεπτο???

 

Πολυ ενδιαφερον αυτο!Αντι να μας τρελανουν αυτοι με την γκαφα που εκαναν ας τους τρελανουμε εμεις!Τι καλα να περναμε ετσι και τα 1500 λεπτα και μηνυματα μαζι!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ενδιαφερον αυτο!Αντι να μας τρελανουν αυτοι με την γκαφα που εκαναν ας τους τρελανουμε εμεις!Τι καλα να περναμε ετσι και τα 1500 λεπτα και μηνυματα μαζι!

 

αν αλλαξει κανεις προς f2g δεν νομιζω πως θα συνεχισει να εχει τα 1500 λετπα + σμσ. Συν οτι αν αρχισει να το κανει πολυς κοσμος αυτο, βλεπω να βαζουν μια επιτρεπτη αλλαγη ανα μηνα....

Link to comment
Share on other sites

αν αλλαξει κανεις προς f2g δεν νομιζω πως θα συνεχισει να εχει τα 1500 λετπα + σμσ. Συν οτι αν αρχισει να το κανει πολυς κοσμος αυτο, βλεπω να βαζουν μια επιτρεπτη αλλαγη ανα μηνα....

 

Ωραια,αν δε μας δωσουν τιποτα στο free2go θα παιρνουμε τα 10€ bonus μια φορα το μηνα,θα τα ξοδευουμε και αντε γεια πισω στο free2go2!Για να μαθουν να μην κανουν διακρισεις στα ιδια τους τα πακετα!

Link to comment
Share on other sites

αν αλλαξει κανεις προς f2g δεν νομιζω πως θα συνεχισει να εχει τα 1500 λετπα + σμσ. Συν οτι αν αρχισει να το κανει πολυς κοσμος αυτο, βλεπω να βαζουν μια επιτρεπτη αλλαγη ανα μηνα....

 

σε καθε αλλαγη πακετου χανονται τα προπληρωμενα δωρεαν λεπτα και μηνυματα. αν αλλαζεις δηλαδη πακετα θα επενεργοποιηται το νον στοπ η τα 1500 λεπτα και μηνυματα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε καθε αλλαγη πακετου χανονται τα προπληρωμενα δωρεαν λεπτα και μηνυματα. αν αλλαζεις δηλαδη πακετα θα επενεργοποιηται το νον στοπ η τα 1500 λεπτα και μηνυματα

 

E ωραια εγω θα τους κλεβω το bonus απλα χωρις τα λεπτα και τα μηνυματα!Πονηριες αυτοι;Μπορουμε κι εμεις!

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι, αυτη η προσφορα που λενε αν βαλεις καρτα πανω απο 10€ σου δινουν 1500 λεπτα και 1500 sms ισχυει για ολα τα καρτοκινητα?
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι, αυτη η προσφορα που λενε αν βαλεις καρτα πανω απο 10€ σου δινουν 1500 λεπτα και 1500 sms ισχυει για ολα τα καρτοκινητα?

 

Ετσι θα επρεπε να ηταν ρε τσολια...αλλα δυστυχως ειναι μονο για το νεο τους πακετο με τις πανακριβες χρεωσεις!

Link to comment
Share on other sites

ειναι λιγο περιεργο ολο αυτο.. εκει που δεν εχω τιποτα, μου δνουν κατι και εγω λεω πως θα γινει να κλεψω αυτον που μου το δωσε επειδη θελω κι αλλο....

ποσο μαλλον που η προσφορά μπορει να ξεκινησε με αφορμη την προσφορά της vodafone, αλλα ειναι σαφως καλυτερη...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι θα επρεπε να ηταν ρε τσολια...αλλα δυστυχως ειναι μονο για το νεο τους πακετο με τις πανακριβες χρεωσεις!

 

Κι εμενα μου το πε ενας καθηγητης σημερα στο σχολειο και του λεω μηπως δεν ειναι για ολους? Για ποιο πακετο μιλας?

Link to comment
Share on other sites

ειναι λιγο περιεργο ολο αυτο.. εκει που δεν εχω τιποτα, μου δνουν κατι και εγω λεω πως θα γινει να κλεψω αυτον που μου το δωσε επειδη θελω κι αλλο....

ποσο μαλλον που η προσφορά μπορει να ξεκινησε με αφορμη την προσφορά της vodafone, αλλα ειναι σαφως καλυτερη...

 

Ρε τι λες;Τριχες ειναι!Η VODAFONE το δινει σε ολα!Και στο CU!!!!!!!!!!!!ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι απορω γιατι δεν καθεστε ολοι στο f2g2 να τελειωνει το θεμα;

εγω τουλαχιστον θα παρω μια f2g2 για να παιρνω τηλεφωνα που δεν μπορω να παρω με το what's up μου ή το cu (συμβολαια ολων των δικτυων, σταθερα και καρτοκινητα χωρις επιλογες non stop)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου το πε ενας καθηγητης σημερα στο σχολειο και του λεω μηπως δεν ειναι για ολους? Για ποιο πακετο μιλας?

 

Μονο σ αυτη τη νεα ιεροδουλη την νεα καρτοκινητη wind το δινει!Ας το δωσουν και στο free2go και δε θελουμε διπλασιασμο εκει!

Link to comment
Share on other sites

Ρε τι λες;Τριχες ειναι!Η VODAFONE το δινει σε ολα!Και στο CU!!!!!!!!!!!!ΞΥΠΝΗΣΤΕ!

 

αμα δεις τις χρεωσεις γενικα, θα δεις πως ειναι ακριβως ιδες με το νεο καρτοκινητο vodafone. Του CU δε, ειναι πολυ ακριβοτερες. Στο international αμα ενεργοποιησεις το unlimited εχεις παλι ακριβες χρεωσεις....

αν κραταγε τις χρεωσεις του international αμεταβλητες (στα επιπεδα Q / Frog) , τοτε θα ηταν καλυτερη η προσφορα της vodafone η οποια δεν διπλασιαζει την καρτα

Link to comment
Share on other sites

αμα δεις τις χρεωσεις γενικα, θα δεις πως ειναι ακριβως ιδες με το νεο καρτοκινητο vodafone. Του CU δε, ειναι πολυ ακριβοτερες. Στο international αμα ενεργοποιησεις το unlimited εχεις παλι ακριβες χρεωσεις....

αν κραταγε τις χρεωσεις του international αμεταβλητες (στα επιπεδα Q / Frog) , τοτε θα ηταν καλυτερη η προσφορα της vodafone η οποια δεν διπλασιαζει την καρτα

 

Ρε εσυ ας δωσουν στο free2go2 1500 λεπτα και 1500 sms χωρις διπλασιασμους και @@ κι ας ειναι προυποθεση και 50 ευρω ανανεωση!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

για ποιο λογο να μιλαμε υποθετικα υποδεικνυοντας σε μια εταιρεια τι να κανει;

και στην τελικη θα μας εχει γραμενους εκει που δεν πιανει μελανι

δε χρειαζεται να κανουμε εικασιες και υποθεσεις.

ο καθενας ας βολευτει με τα υπαρχοντα πακετα.

σιγα σιγα θα χρειαζεται να εχουμε αριθμους απο ολα τα δικτυα για να εξυπηρετουμαστε κι αυτο πλεον φανταζει αναποφευκτο.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ρε εσυ ας δωσουν στο free2go2 1500 λεπτα και 1500 sms χωρις διπλασιασμους και @@ κι ας ειναι προυποθεση και 50 ευρω ανανεωση!!!!!!!!

 

καλο θα ηταν αυτο, δεν λεω. Βεβαια μετα θα επρεπε να καταργησουν τα περισσοτερα nonstop.. συν οτι ποσοι θα εβαζαν καθε μηνα 50 ευρω;; οποτε ποσο συμφερον θα ηταν γι αυτους... γιατι πρεπει να βγαλουν και κερδος απο ολα αυτα...

 

αν δεν το δει κανεις ολο αυτο μονο του, αλλα σαν απαντηση στη vodafone/ανταγωνισμο νομιζω πως αξιζει

Link to comment
Share on other sites

Ωραια,αν δε μας δωσουν τιποτα στο free2go θα παιρνουμε τα 10€ bonus μια φορα το μηνα,θα τα ξοδευουμε και αντε γεια πισω στο free2go2!Για να μαθουν να μην κανουν διακρισεις στα ιδια τους τα πακετα!

Αυτό συμφέρει μόνο αν ξοδέψεις τα 1500' μαζί με τα 11 ευρώ bonus στις πρώτες 15 μέρες. Αν την 16η μέρα θελήσεις να πας σε F2G2, χάνεις το υπόλοιπο από τα 1500'+1500sms.

Απλά, περιμένεις ένα μήνα, αλλάζεις σε F2G2, μεταφέρεις τα 9.7 ευρώ της κάρτας σε άλλο F2G2, ξαναγυρίζεις σε Νέο Καρτοκινητό και ξαναβάζεις μια νέα 11άρα κάρτα.

Έτσι κερδίζεις 9.7 ευρώ για το 2ο νούμερο σου F2G2 και μιλάς από εκεί 97 λεπτά προς τα υπόλοιπα δίκτυα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...