Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μη το γρουσουζεψουμε, προς το παρόν συνεχίζεται κανονικά η χρέωση των 0,10 και πιστεύω η wind να μη μας απογοητεύσει, άλλωστε σε κανα μήνα θα ξεκινήσει και η frog τη πασχαλινή προσφορά...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για το Non Stop.

Θέλω να έχω χρόνο ομιλίας προς σταθερά.

Απ΄ότι βλέπω έχω τις εξής 2 επιλογές:

Non Stop προς σταθερά με 120 λεπτά ομιλίας προς 5 ευρώ

ή

Non Stop της παρέας με 850 λεπτά προς F2G και 150 προς σταθερά με 7,50 ευρώ.

Τι συμφέρει;

Ο χρόνος ομιλίας στα σταθερά ξέρει κανείς πως καταναλώνεται, πχ ανά 3λεπτο ή ανα δευτερόλεπτο;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στα 120 είναι ανα δευτερόλεπτο

στα 850 +150 είναι ανα τρίλεπτο

Link to comment
Share on other sites

Θεε μου!!!κατι ασχετο αλλα το Πασχα ειναι πολυ γρηγορα φετος!!!!!!πωπω!!!αντε βρε καλο Πασχα!!!!!

Mα γι΄αυτο και το είπα το πάσχα πέφτει 2 Απριλίου νομίζω αρα τέλη φλεβάρη θα ξεκινήσει καμιά προσφορά μέχρι το Πάσχα όπως είχε γίνει και πέρσι. Επίσης μη ξεχνάμε ότι τα τέλη τερματισμού από 1/1/10 μειώθηκαν για όλα τα δίκτυα (από 0,786€ σε 0,624€ ανά λεπτό ) οπότε πλέον και με τη χρέωση των 0,10€ οι εταιρείες βγάζουν περισσότερα κάτι που νομίζω τους δίνει κίνητρο να το συνεχίσουν

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Mα γι΄αυτο και το είπα το πάσχα πέφτει 2 Απριλίου νομίζω αρα τέλη φλεβάρη θα ξεκινήσει καμιά προσφορά μέχρι το Πάσχα όπως είχε γίνει και πέρσι. Επίσης μη ξεχνάμε ότι τα τέλη τερματισμού από 1/1/10 μειώθηκαν για όλα τα δίκτυα (από 0,786€ σε 0,624€ ανά λεπτό ) οπότε πλέον και με τη χρέωση των 0,10€ οι εταιρείες βγάζουν περισσότερα κάτι που νομίζω τους δίνει κίνητρο να το συνεχίσουν

 

μακαρι να ειναι οπως τα λες. και εγω προσωπικα πιστευω οτι δεν προκειται να αλλαξουν το 0.1 το λεπτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mα γι΄αυτο και το είπα το πάσχα πέφτει 2 Απριλίου νομίζω αρα τέλη φλεβάρη θα ξεκινήσει καμιά προσφορά μέχρι το Πάσχα όπως είχε γίνει και πέρσι. Επίσης μη ξεχνάμε ότι τα τέλη τερματισμού από 1/1/10 μειώθηκαν για όλα τα δίκτυα (από 0,786€ σε 0,624€ ανά λεπτό ) οπότε πλέον και με τη χρέωση των 0,10€ οι εταιρείες βγάζουν περισσότερα κάτι που νομίζω τους δίνει κίνητρο να το συνεχίσουν

Μικρή διόρθωση: Το Πάσχα πέφτει στις 4 Απριλίου ,

Όσο αφορά τα τέλη τερματισμού πράγματι πέσαν σε αυτό το ύψος , Αλλά χωρίς Φ.Π.Α.

Με Φ.Π.Α. είναι 0,742 Άρα το κέρδος παραμένει μικρό με την χρέωση των 0,10 ειδικά αν σκεφτούμε ότι δεν εισπράτουν 0,10 αλλά κάτι λιγώτερο λόγω τις προμήθειας πώλησης καρτών .Η τιμή 0,10 μόνο ως προσφορά μπορεί να συνεχίσει να υπάρχει για εκτός δικτύου κλήσεις .

Link to comment
Share on other sites

Mα γι΄αυτο και το είπα το πάσχα πέφτει 2 Απριλίου νομίζω αρα τέλη φλεβάρη θα ξεκινήσει καμιά προσφορά μέχρι το Πάσχα όπως είχε γίνει και πέρσι. Επίσης μη ξεχνάμε ότι τα τέλη τερματισμού από 1/1/10 μειώθηκαν για όλα τα δίκτυα (από 0,786€ σε 0,624€ ανά λεπτό ) οπότε πλέον και με τη χρέωση των 0,10€ οι εταιρείες βγάζουν περισσότερα κάτι που νομίζω τους δίνει κίνητρο να το συνεχίσουν

 

μακαρι, αν και ο βατραχος λενε πως το σταματησε...

Link to comment
Share on other sites

παιδιά άσχετο αλλά έχουμε καμιά ενημέρωση σχετικά με τον διαγωνισμό ekplixeisf2g για το πως θα παραλάβουμε τα δώρα μας στην επαρχία;; Ενημερώθηκε κανένας σας;
iPad Pro 2020, iPhone 12 pro max
Link to comment
Share on other sites

ακομα παλευουν να συνενοηθουν..

εγω θα παρω παλι απο βδομαδα παντως...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που μένω στα Ιωάννινα το έχω παραλάβει το δώρο μου. Πήγα σε μια courier (speedex) και έδωσα εντολή παραλαβής. Πήγε δηλαδή κάποιο άτομο στην kick με την φωτοτυπία της ταυτότητας μου παρέλαβε το δώρο μου, wii, και μου το στείλανε σπίτι μου! Βέβαια όλο αυτό μου κόστισε 16,5 ευρώ επειδή η κονσόλα ζυγίζει αρκετά κιλά αλλά τουλάχιστον το παρέλαβα γιατί αν περίμενα απο αυτούς.......:ninja:

Δεν βγάζεις άκρη πάντως ούτε με την kick που όλο τα ίδια λένε στο τηλέφωνο, οτι περιμένουν απάντηση απο την wind με ποιό τρόπο να στείλουν τα δώρα στην επαρχία ούτε με την wind που πήγα σε τοπικό κατάστημα να ρωτήσω μήπως γνωρίζουν τίποτα περισσότερο και ούτε καν ήξεραν οτι υπήρχε διαγωνισμός f2g:blink: Μου είπαν μάλιστα να επικοινωνήσω με το 1260 για να μου πουν αν ισχύει ο διαγωνισμός ή είναι αναληθής!!!!! Οτι να'ναι...........;)

Link to comment
Share on other sites

τι πληρωνεις κιολας για να το παρεις το δωρο σου?εγω βασικα πρεπει να τους παρω για να τους πω ΑΦΜ....χμ!αν πληρωνεις σιγα μη παρω....δε μου ειναι κ τοσο χρησιμο το i pod!
Link to comment
Share on other sites

τι πληρωνεις κιολας για να το παρεις το δωρο σου?εγω βασικα πρεπει να τους παρω για να τους πω ΑΦΜ....χμ!αν πληρωνεις σιγα μη παρω....δε μου ειναι κ τοσο χρησιμο το i pod!

Όχι.... δεν πληρώνεις αν περιμένεις να σου το στείλουν αυτοί. Εγώ πλήρωσα γιατί έστειλα courier να το παραλάβει και να μου το στείλει στα Γιάννενα.

Link to comment
Share on other sites

τι πληρωνεις κιολας για να το παρεις το δωρο σου?εγω βασικα πρεπει να τους παρω για να τους πω ΑΦΜ....χμ!αν πληρωνεις σιγα μη παρω....δε μου ειναι κ τοσο χρησιμο το i pod!

 

η ανοργανωσια σε ολο της το μεγαλειο. εστησαν το διαγωνισμο με τετοια προχειροτητα που δεν εχουν προβλεψει τον τροπο παραλαβης-παραδοσης των δωρων στην επαρχια. οτι και να πεις ειναι λιγο δηλαδη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εγω απο επαρχεια ακομα περιμενω και κοντευει να περασει μηνας... Τι θα γινει επιτελους? μηπως το τρεναρουν για να περασει ο καιρος και να χασουμε το δωρο?
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

και εγω απο επαρχεια ακομα περιμενω και κοντευει να περασει μηνας... Τι θα γινει επιτελους? μηπως το τρεναρουν για να περασει ο καιρος και να χασουμε το δωρο?

 

αν πονταρουν ασε κατι τετοιο, χαμενοι θα βγουνε. δεν θα τους περασει

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελένεστε,

απλά τα δώρα τα έχει μια διαφημιστική, η Kick.

Όποιος έχει δουλέψει σε διαφημιστική θα ξέρει τι τρελοκομεία είναι.

Άπειρες ώρες δουλειάς, 150 project να τρέχουν ταυτόχρονα και 200 deadlines να λήγουν κάθε βδομάδα.

Δεν τους δικαιολογώ, αλλά φανταστείτε

διαφημιστική στην Ελλάδα

πόσα να προλάβουν.

Υπομονή, πιέστε τους σίγουρα, αλλά τα δώρα δεν χάνονται.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην τρελένεστε,

απλά τα δώρα τα έχει μια διαφημιστική, η Kick.

Όποιος έχει δουλέψει σε διαφημιστική θα ξέρει τι τρελοκομεία είναι.

Άπειρες ώρες δουλειάς, 150 project να τρέχουν ταυτόχρονα και 200 deadlines να λήγουν κάθε βδομάδα.

Δεν τους δικαιολογώ, αλλά φανταστείτε

διαφημιστική στην Ελλάδα

πόσα να προλάβουν.

Υπομονή, πιέστε τους σίγουρα, αλλά τα δώρα δεν χάνονται.

 

σωστα αυτα που λες. κανεις ομως δεν τα εχει με την διαφημηστικη εταιρια. με την wind ειναι ως συνηθως το προβλημα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σωστα αυτα που λες. κανεις ομως δεν τα εχει με την διαφημηστικη εταιρια. με την wind ειναι ως συνηθως το προβλημα

Ξέρει κανείς το τηλέφωνο αυτής της Kick? Γιατί παίρνω στην wind Και λέει θα μας πάρουν αυτοί αλλά δεν το βλέπω!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς το τηλέφωνο αυτής της Kick? Γιατί παίρνω στην wind Και λέει θα μας πάρουν αυτοί αλλά δεν το βλέπω!

 

Αμέ! Έχει ήδη αναφερθεί αρκετές φορές τον τελευταίο καιρό:

 

To τηλ της KICK ειναι 2102852913
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Αν μεχρι και την αλλη εβδομαδα δεν με παρουν θα τκανω και εγω αυτο με την κουριερ για να παρω το δωρο.Γιατι αυτοι μπορει να μας παρουν καλο πασχα...
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

τι πληρωνεις κιολας για να το παρεις το δωρο σου?εγω βασικα πρεπει να τους παρω για να τους πω ΑΦΜ....χμ!αν πληρωνεις σιγα μη παρω....δε μου ειναι κ τοσο χρησιμο το i pod!
Μια χαρά δωράκι είναι! Δεν έχουμε να κάνουμε με οποιοδήποτε Ipod, αλλά με το Ipod Touch και μάλιστα την έκδοση με τα 32GB. Αν δεν το θες, δώσε το σ' εμένα και πληρώνω εγώ την εταιρεία κούριερ.:lol::grin::p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...