Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις το ενεργοποίησα!!!

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/

 

ακόμα και σκέτο νομίζω ότι είναι το καλύτερο πακέτο της αγοράς αυτή την στιγμή !

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το ενεργοποίησα!!!

 

http://www.wind.gr/gr/f2g/ti-kerdizo/f2g-lucky-day-offer/

 

ακόμα και σκέτο νομίζω ότι είναι το καλύτερο πακέτο της αγοράς αυτή την στιγμή !

 

Πραγματικά πάρα πολύ καλό για όποιον το χρειάζεται!!!;):happy:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά πάρα πολύ καλό για όποιον το χρειάζεται!!!;):happy:

ναι αυτό λέω...ως σκέτο, χωρίς τον διπλασιασμό.

Στις 17-6 και μετά αυτό θα χρησιμοποιώ μετά από 17 σχεδόν χρόνια σε συμβόλαιο wind

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά ισχύει για όλους τους συνδρομητές που θα ενεργοποιήσουν το πακέτο Combo Value αξίας 15€ μέσα από οποιοδήποτε κανάλι από τις 3 Ιουνίου 2014 στις 15:00 έως και τις 5 Ιουνίου 2014 στις 09:00.

 

Τα δωρεάν λεπτά, SMS & MB ισχύουν για 30 ημέρες από την αγορά του πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

και παιρνεις και τα λεπτα του combo ας πουμε 600 προς wind....

και 600 online bonus

και 600 lucky?

 

η κοβει καποια?

 

Το έβαλες κανείς να μας πει;;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

ακόμα και σκέτο νομίζω ότι είναι το καλύτερο πακέτο της αγοράς αυτή την στιγμή !

 

Καλά αύριο το πακέτο δεν υπάρχει, κάνει τα καρτοσυμβολαια να μοιάζουν αστεία

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλες κανείς να μας πει;;

 

Κανονικά τα παίρνεις όλα! 1800΄ + 1800sms προς wind στο σύνολο!!! Παιδιά έχει διαλύσει τον ανταγωνισμό στην κυριολεξία. Όλοι οι γνωστοί μου έχουν f2g και Q πλέον ενώ ήταν φανατικοί στο WU. Μπράβο στην WIND!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

15€ για ένα μήνα, χαλάει το νόημα της καρτοκινητής.

Πολλά λεφτά για κάτι που είναι υπερβολικό.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

15€ για ένα μήνα, χαλάει το νόημα της καρτοκινητής.

Πολλά λεφτά για κάτι που είναι υπερβολικό.

 

Για κάποιον που κάνει βαριά χρήση ή τον επαγγελματία που θέλει να τα έχει ΟΛΑ σε 1 πακέτο είναι μια χαρά!Ειδικά τώρα που διπλασιάστηκε με την προσφορά είναι ότι καλύτερο!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

15€ για ένα μήνα, χαλάει το νόημα της καρτοκινητής.

Πολλά λεφτά για κάτι που είναι υπερβολικό.

 

Εχεις δίκιο, αλλά απορώ γιατί ασχολήθηκες; Αν δεν κάνεις τόση χρήση δεν είναι για σένα, για άλλους όμως;

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον που κάνει βαριά χρήση ή τον επαγγελματία που θέλει να τα έχει ΟΛΑ σε 1 πακέτο είναι μια χαρά!Ειδικά τώρα που διπλασιάστηκε με την προσφορά είναι ότι καλύτερο!

 

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι ο επαγγελματίας θα παίζει με κάρτες φίλε μου.

Και οκ κουβέντα κάνουμε.

Απλά θεωρώ ότι ο μέσος όρος των ανθρώπων που έχουν καρτοκινητή, βάζουν 5 άντε το πολύ 10€ τον μήνα.

Τα 15€για ένα μήνα πλησιάζουν κόστη συμβολαίου.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι ο επαγγελματίας θα παίζει με κάρτες φίλε μου.

Και οκ κουβέντα κάνουμε.

Απλά θεωρώ ότι ο μέσος όρος των ανθρώπων που έχουν καρτοκινητή, βάζουν 5 άντε το πολύ 10€ τον μήνα.

Τα 15€για ένα μήνα πλησιάζουν κόστη συμβολαίου.

 

Γιατί να μην ασχοληθούν με τις κάρτες; Τόσο δύσκολο είναι; Φαντάζομαι οτι γνωρίζεις οτι με 15€ δεν έχεις αυτές τις παροχές στα συμβόλαια. Εκεί θέλεις πολύ περισσότερα για τα ίδια πράγματα.Κοίτα τα συμβόλαια των εταιριών και θα καταλάβεις τι δίνουν με περίπου 25€. ΤΙΠΟΤΑ.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

15€ για ένα μήνα, χαλάει το νόημα της καρτοκινητής.

Πολλά λεφτά για κάτι που είναι υπερβολικό.

 

Για κάποιον που κάνει βαριά χρήση ή τον επαγγελματία που θέλει να τα έχει ΟΛΑ σε 1 πακέτο είναι μια χαρά!Ειδικά τώρα που διπλασιάστηκε με την προσφορά είναι ότι καλύτερο!

 

Εχεις δίκιο, αλλά απορώ γιατί ασχολήθηκες; Αν δεν κάνεις τόση χρήση δεν είναι για σένα, για άλλους όμως;

 

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι ο επαγγελματίας θα παίζει με κάρτες φίλε μου.

Και οκ κουβέντα κάνουμε.

Απλά θεωρώ ότι ο μέσος όρος των ανθρώπων που έχουν καρτοκινητή, βάζουν 5 άντε το πολύ 10€ τον μήνα.

Τα 15€για ένα μήνα πλησιάζουν κόστη συμβολαίου.

 

Γιατί να μην ασχοληθούν με τις κάρτες; Τόσο δύσκολο είναι; Φαντάζομαι οτι γνωρίζεις οτι με 15€ δεν έχεις αυτές τις παροχές στα συμβόλαια. Εκεί θέλεις πολύ περισσότερα για τα ίδια πράγματα.Κοίτα τα συμβόλαια των εταιριών και θα καταλάβεις τι δίνουν με περίπου 25€. ΤΙΠΟΤΑ.

 

Καλώς ή κακώς, ορισμένα καρτοκινητά είναι πλέον πολύ συμφέροντα ακόμα και για επαγγελματίες.

Είναι πλέον κατά βάση θέμα κατεστημένη νοοτροπίας η άποψη ότι "τα καρτοκινητά είναι για παιδιά, ηλικιωμένους και κάποιους ιδιώτες χρήστες χαμηλού κόστους" και ότι "τα συμβόλαια είναι πιο <<σοβαρά>> και απευθύνονται σε όλους τους υπόλοιπους"...:X;)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να πιστέψω ότι ο επαγγελματίας θα παίζει με κάρτες φίλε μου.

Και οκ κουβέντα κάνουμε.

Απλά θεωρώ ότι ο μέσος όρος των ανθρώπων που έχουν καρτοκινητή, βάζουν 5 άντε το πολύ 10€ τον μήνα.

Τα 15€για ένα μήνα πλησιάζουν κόστη συμβολαίου.

 

κανεις λαθος φιλε. εγω εχω φιλο επιχειρηματια που εδινε 100 ευρω τον μηνα συμβολαιο. το εκανε καρτοκινητο εβαλε μεσα 500 ευρω και μιλαει οσο και με την συνδεση και δεν δινει πανω απο 40-50 ευρω τον μηνα. εχει τεραστια οικονομικη επιφανεια αλλα το εκανε για λογους ταξης. δεν του αρεσει να πληρωνει παραπανισια λεφτα. πιστευω οτι ειναι πολλοι σαν και αυτον και καλα κανουν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ο σοβαρος επαγγελματιας βρισκει οικονομικες λυσεις, οι υπολοιποι "επαγγελματιες" πετανε χρηματα, ειτε διοτι δεν το ψαχνουν, ειτε διοτι δινουν περισσοτερη σημασια στο ιματζ... Θυμαμαι οταν ειχαν βγει τα μπλε δοντια, οι πιο ακυροι κυκλοφορουσαν με ενα τετοιο στο αυτι τους, με πολυ σοβαρο υφος :lol:

 

Εντιτ: ας μας πει ο φιλος junglist, με τι μηνιαιο λογαριασμο θεωρειται καποιος "επαγγελματιας";

Edited by wirelesslover
Link to comment
Share on other sites

κανεις λαθος φιλε. εγω εχω φιλο επιχειρηματια που εδινε 100 ευρω τον μηνα συμβολαιο. το εκανε καρτοκινητο εβαλε μεσα 500 ευρω και μιλαει οσο και με την συνδεση και δεν δινει πανω απο 40-50 ευρω τον μηνα. εχει τεραστια οικονομικη επιφανεια αλλα το εκανε για λογους ταξης. δεν του αρεσει να πληρωνει παραπανισια λεφτα. πιστευω οτι ειναι πολλοι σαν και αυτον και καλα κανουν

 

Η λογική αυτό λέει. Ξέρω και εγώ κόσμο που είναι ελεύθεροι επαγγελματίες και έκοψαν τα συμβόλαια και μιλάνε το ίδιο με τα μισά χρήματα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Η λογική αυτό λέει. Ξέρω και εγώ κόσμο που είναι ελεύθεροι επαγγελματίες και έκοψαν τα συμβόλαια και μιλάνε το ίδιο με τα μισά χρήματα.

 

Είχαμε στη δουλειά 2 γραμμές. 240 λεπτά προς όλους η μια γραμμή και 180 η άλλη. Πάγια 35 + 30 = 65 ευρώ...

Πλέον με τις ίδες γραμμές με Q έχουμε 800 λεπτά προς wind/q (2ευρώ), 400mb internet (2ευρώ) και δωρεάν 120 λεπτά προς όλους (bonus από τα σταθερά) η κάθε γραμμή.

Σύνολο 4+4 = 8 ευρώ.

Αν δεν μας φτάσουν τα 120 (στα δύο χρόνια δεν έχει συμβεί ακόμη αυτό, πάντα περισσεύουν 20-30 λεπτά) μπορούμε να ενεργοποιήσουμε άλλα 80 λεπτά προς όλους με 3 ευρώ...

Ποιά μισά χρήματα ??? 8 φορές πάνω πληρώναμε και μιλούσαμε πολύ λιγότερο !!! :lol:

Και δεν παίζουμε με τις κάρτες όπως προαναφέρθηκε. Το μόνο που κάνουμε είναι να ενεργοποιούμε πακετάκια κάθε 1η του μήνα αντί να πηγαίνουμε να πληρώσουμε λογαριασμούς κάθε όποτε λήγουν. Στη wind πλέον πάμε μια φορά το εξάμηνο (για το κινητό πάντα), βάζουμε από ένα Χ ποσό και τέλος...

Edited by marras

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ο σοβαρος επαγγελματιας βρισκει οικονομικες λυσεις, οι υπολοιποι "επαγγελματιες" πετανε χρηματα, ειτε διοτι δεν το ψαχνουν, ειτε διοτι δινουν περισσοτερη σημασια στο ιματζ... Θυμαμαι οταν ειχαν βγει τα μπλε δοντια, οι πιο ακυροι κυκλοφορουσαν με ενα τετοιο στο αυτι τους, με πολυ σοβαρο υφος :lol:

 

Εντιτ: ας μας πει ο φιλος junglist, με τι μηνιαιο λογαριασμο θεωρειται καποιος "επαγγελματιας";

 

Κοίτα, αν ποτέ δουλέψεις σε εταιρεία και έχεις εταιρικό κινητό ή αν ανοίξεις δικό σου μαγαζί και έχεις συχνή επικοινωνία με πελάτες, θα ήθελα να σε δω να τρέχεις να φορτώνεις μονάδες στην μέση μιας συμφωνίας ή μιας συνάντησης.

Πουθενά δεν ανέφερα την λέξη σοβαρός ή κακός επαγγελματίας.

Απλά γράφω τι ισχύει για την πλειοψηφία του επαγγελματικού κόσμου.

 

Ούτε θεωρώ ότι είναι παιδιά ή γέροι όσοι έχουν κάρτα. Και εγώ κάρτα έχω και είμαι 35 χρονών.

Απλά πιστεύω ότι άλλη χρήση κάνει κάποιος με συμβόλαιο και άλλη με κάρτα και άλλες απαιτήσεις και χρήματα διαθέτει στην κάθε περίπτωση.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Είχαμε στη δουλειά 2 γραμμές. 240 λεπτά προς όλους η μια γραμμή και 180 η άλλη. Πάγια 35 + 30 = 65 ευρώ...

Πλέον με τις ίδες γραμμές με Q έχουμε 800 λεπτά προς wind/q (2ευρώ), 400mb internet (2ευρώ) και δωρεάν 120 λεπτά προς όλους (bonus από τα σταθερά) η κάθε γραμμή.

Σύνολο 4+4 = 8 ευρώ.

Αν δεν μας φτάσουν τα 120 (στα δύο χρόνια δεν έχει συμβεί ακόμη αυτό, πάντα περισσεύουν 20-30 λεπτά) μπορούμε να ενεργοποιήσουμε άλλα 80 λεπτά προς όλους με 3 ευρώ...

Ποιά μισά χρήματα ??? 8 φορές πάνω πληρώναμε και μιλούσαμε πολύ λιγότερο !!! :lol:

Και δεν παίζουμε με τις κάρτες όπως προαναφέρθηκε. Το μόνο που κάνουμε είναι να ενεργοποιούμε πακετάκια κάθε 1η του μήνα αντί να πηγαίνουμε να πληρώσουμε λογαριασμούς κάθε όποτε λήγουν. Στη wind πλέον πάμε μια φορά το εξάμηνο (για το κινητό πάντα), βάζουμε από ένα Χ ποσό και τέλος...

Άργησες!Εδώ και 10 χρόνια που έχω wind το κάνω αυτό.Πάντα ήταν πιο οικονομική.Ο μόνος λόγος που θα σε κάνει να σκεφτεις άλλη εταιρία είναι αν ζεις σε επαρχία και δεν έχεις 3G απο wind.Γιατι μονο εκει υστερει η wind:στο σήμα 3G στην επαρχία(ειδικά στα χωριά).Στις μεγάλες πόλεις είναι οκ,δεν έχει θέμα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...