Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω στην απ εξω γουιντ???

ΜΗ μου κανεις αν ειναι χρόνο ομιλίας, εχω μπόλικο..

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα πρόβλημα γιατί έχασα 80 sms προς Wind/Q επειδή "τράβηξε" πρώτα από πακέτο που έληγε 10 μέρες αργότερα από το bonus.

Η αλήθεια είναι ότι καθυστέρησε μερικές μέρες να επικοινωνήσει η wind μαζί μου αν και τους είχα ενημερώσει έγκαιρα (=πριν την ημερομηνία λήξης του bonus), αλλά μου τηλεφώνησαν κι επακολούθησαν 2 δώρα:

100 sms προς wind/q & 300' προς όλους με λήξη μετά από 30 ημέρες!!!:D:happy::cool:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου ήρθαν τα λεπτά. Όχι ότι δεν έχω αρκετά αλλά έτσι για το ****το.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δεν μου ήρθαν τα λεπτά. Όχι ότι δεν έχω αρκετά αλλά έτσι για το ****το.

 

Είχες κάποιο παρόμοιο πρόβλημα? Τα 300' μου ήρθαν (με 3 ενημερωτικά sms) 2 μέρες μετά τα 100 sms!;)

Link to comment
Share on other sites

Είχες κάποιο παρόμοιο πρόβλημα? Τα 300' μου ήρθαν (με 3 ενημερωτικά sms) 2 μέρες μετά τα 100 sms!;)

 

Λέω για τα 60 λεπτά που δίνουν σε όλους...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Μηπως η wind σου στελνει δωρο αυτο που σου "λειπει" ?????????

Εμενα με ανανεωση 10 ευρω μεσω paypal μου εκανε δωρο 120 προς wind και q επειδη λογω φοιτητικου ειχα 900 mb και 900 λεπτα προς ολους αλλα δεν ειχα βαλει καθολου χρονο προς wind/q

Alcatel OT Easy ,Siemens S25 ,Nokia 8210 ,Ericsson T39 ,Nokia 5210 ,Motorola RAZR V3 ,Motorola KRZR K1 ,Samsung U700 ,LG GC900 Viewty Smart ,LG KF750 ,LG Optimus GT540 ,LG Optimus True HD LTE P936 ,Inew V3 ,Xiaomi Hongmi ,Doogee DG350 ,Coolpad F1 ,ZTE V5 Red Bull ,Cubot X9 ,Xiaomi Redmi Note 2 ,Xiaomi Redmi Note 3 ,LeTV Le 1 (X600) ,Xiaomi Redmi Note 3 Global ,Xiaomi Redmi Note 4 Global ,LeEco LeMax 2 6/64, Xiaomi Pocofone F1 6/64
Link to comment
Share on other sites

Τα 120 λεπτά τα παίρνεις έτσι κι αλλιώς λόγω της ανανέωσης μέσω PayPal. Μετά από δύο με τρεις μέρες , πιθανόν και σε σένα, θα έρθει νέο δώρο με 60 λεπτά προς όλους.
Link to comment
Share on other sites

Μηπως η wind σου στελνει δωρο αυτο που σου "λειπει" ?????????

Εμενα με ανανεωση 10 ευρω μεσω paypal μου εκανε δωρο 120 προς wind και q επειδη λογω φοιτητικου ειχα 900 mb και 900 λεπτα προς ολους αλλα δεν ειχα βαλει καθολου χρονο προς wind/q

 

ο,τι δινει το δινει τυχαια. πολυ πολυ συχνα και τυχαια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανεις αν η wind δίνει το 1 λεπτό το λεπτό όπως η vodafone σε καρτοκινητή?

Αν όχι υπάρχει κάτι παρόμοιο?

Ευχαριστώ

 

Πλεον δεν υπαρχει, αλλα τι να το κανεις οταν υπαρχει πακετο προς ολη την Wind 600'/5ευρω δηλαδη 0,008 ευρω το 1' .

Link to comment
Share on other sites

Πλεον δεν υπαρχει, αλλα τι να το κανεις οταν υπαρχει πακετο προς ολη την Wind 600'/5ευρω δηλαδη 0,008 ευρω το 1' .

 

Μην το ψαχνεις, καποιοι ανθρωποι πιστευουν οτι το 1'/λεπτο (μόνο προς 2 αριθμους) τους ειναι πιο οικονομικο απο οτι το 0,008/λεπτο προς όλους τους αριθμους... :wacko: εδω υπαρχουν ατομα που για να μη ψηφισουν πασοκ, θα ψηφισουν ελια (=πασοκ παλι) :lol: . Δεν υπαρχει σωτηρία για κάποια μυαλά...

Link to comment
Share on other sites

Μην το ψαχνεις, καποιοι ανθρωποι πιστευουν οτι το 1'/λεπτο (μόνο προς 2 αριθμους) τους ειναι πιο οικονομικο απο οτι το 0,008/λεπτο προς όλους τους αριθμους... :wacko: εδω υπαρχουν ατομα που για να μη ψηφισουν πασοκ, θα ψηφισουν ελια (=πασοκ παλι) :lol: . Δεν υπαρχει σωτηρία για κάποια μυαλά...

 

Που αν προσθέσεις και το bonus 100'+100sms προς WIND βγαίνει στα 0,007/λεπτό!!!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Μην το ψαχνεις, καποιοι ανθρωποι πιστευουν οτι το 1'/λεπτο (μόνο προς 2 αριθμους) τους ειναι πιο οικονομικο απο οτι το 0,008/λεπτο προς όλους τους αριθμους... :wacko: εδω υπαρχουν ατομα που για να μη ψηφισουν πασοκ, θα ψηφισουν ελια (=πασοκ παλι) :lol: . Δεν υπαρχει σωτηρία για κάποια μυαλά...

 

 

Χαχαχα..

Σωστός..

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Πλεον δεν υπαρχει, αλλα τι να το κανεις οταν υπαρχει πακετο προς ολη την Wind 600'/5ευρω δηλαδη 0,008 ευρω το 1' .

Αυτό είναι πακέτο που έχει ημερομηνία λήξης σε ένα μήνα ,σωστά;

Της βοντα δεν λήγει.

Aπο την αλλη ενεργοποιώντας κάποιο άλλο πακέτο η wind σου δίνει επιπλέον και χρόνο ομιλίας προς wind.

 

 

Οτι βολευει τον καθένα :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι πακέτο που έχει ημερομηνία λήξης σε ένα μήνα ,σωστά;

Της βοντα δεν λήγει.

Aπο την αλλη ενεργοποιώντας κάποιο άλλο πακέτο η wind σου δίνει επιπλέον και χρόνο ομιλίας προς wind.

 

 

Οτι βολευει τον καθένα :)

 

Καθε πακετο κραταει 1 μηνα, η μεγαλη τους διαφορά ειναι οτι της βονταφον ειναι ΜΟΝΟ για 2 αριθμους βονταφον, ενω της wind/q ειναι προς ολους τους αριθμους wind/q!

 

Edit: θα στο θεσω αλλιως:

Με 2€ εχεις 200' προς 2 αριθμους βονταφον

Με 2€ εχεις 800' προς όλους τους αριθμους wind/q (Πακετο κιου)

Μιλαμε για χαοτικη διαφορά μεταξυ τους...

Edited by wirelesslover
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανεις αν η wind δίνει το 1 λεπτό το λεπτό όπως η vodafone σε καρτοκινητή?

Αν όχι υπάρχει κάτι παρόμοιο?

Ευχαριστώ

 

2€ τα 800 λεπτά =0,0025 νομίζω η Q είναι μακράν πιο φτηνά.

Link to comment
Share on other sites

Καθε πακετο κραταει 1 μηνα, η μεγαλη τους διαφορά ειναι οτι της βονταφον ειναι ΜΟΝΟ για 2 αριθμους βονταφον, ενω της wind/q ειναι προς ολους τους αριθμους wind/q!

 

Edit: θα στο θεσω αλλιως:

Με 2€ εχεις 200' προς 2 αριθμους βονταφον

Με 2€ εχεις 800' προς όλους τους αριθμους wind/q (Πακετο κιου)

Μιλαμε για χαοτικη διαφορά μεταξυ τους...

 

Μια διορθωση .Με 2€ σε βοντα έχεις 120λεπτα προς τους δυο αριθμους.(εκτος αν εννοεις απο wind προς βοντα/ολους ,αλλά πιο πακετο ειναι αυτό; ).

Και με ανανεωση 10€ δίνει 300λεπτα προς όλους και μένουν τα 10€ στην κάρτα,νομίζω όμως οτι είναι μόνο για παλιούς πελάτες.

 

Εγω το βοντα το έχω σε αχρηστία,μόνο για να με καλούν,της wind με βολευει καλύτερα καθως μου είναι πιο βολικο με τα δωρα που δίνει ,το χρησιμοποιώ πιο πολυ για ιντερνετ και με τα log & win κλπ έχω πάντα τον δωρεάν χρόνο που χρειάζομαι γι ομιλία.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εαν καποιος μιλάει λιγότερο απο 100 λεπτά/μηνα και μονο προς 2 αριθμους βονταφον, τοτε τον βολευει το 1 λεπτο/λεπτο.
Link to comment
Share on other sites

Στο internet δεν υπαρχει μεγιστη ημερησια χρεωση αλλα σε χρεωνει καθε mp μεχρι να σου φαει ολο το υπολοιπο;

Εγω την εχω πατησει 2 φορες, μου εφαγε ολο το υπολοιπο χωρις να μου στειλει ουτε ενα sms ( μονο οταν το υπολοιπο μου ηταν κατω απο 1 ευρω και τοτε ηταν πολυ αργα).Το 1 ευρω την ημερα δεν ισχυει στην wind;

Link to comment
Share on other sites

Στο internet δεν υπαρχει μεγιστη ημερησια χρεωση αλλα σε χρεωνει καθε mp μεχρι να σου φαει ολο το υπολοιπο;

Εγω την εχω πατησει 2 φορες, μου εφαγε ολο το υπολοιπο χωρις να μου στειλει ουτε ενα sms ( μονο οταν το υπολοιπο μου ηταν κατω απο 1 ευρω και τοτε ηταν πολυ αργα).Το 1 ευρω την ημερα δεν ισχυει στην wind;

 

Ναι ισχύει 1€ για 20 mb, αν και εδώ γκρινιάζουν συνέχεια αυτοί που ξεχνάνε να παρουν τηλέφωνο να διακόψουν το ιντερνετ και χρεώνονται 1€

Link to comment
Share on other sites

Στο internet δεν υπαρχει μεγιστη ημερησια χρεωση αλλα σε χρεωνει καθε mp μεχρι να σου φαει ολο το υπολοιπο;

Εγω την εχω πατησει 2 φορες, μου εφαγε ολο το υπολοιπο χωρις να μου στειλει ουτε ενα sms ( μονο οταν το υπολοιπο μου ηταν κατω απο 1 ευρω και τοτε ηταν πολυ αργα).Το 1 ευρω την ημερα δεν ισχυει στην wind;

 

 

Πλοήγηση WEB/WAP (1€/20MB)

1€ (ανά ημέρα χρήσης)

Χρέωση μετά τα προσφερόμενα ΜΒ

1€ / 20MB

Αυτός είναι ;;; και ο λόγος που σου στέλνει το sms την άλλη μέρα.

Περιμένει να δει τι κατανάλωσες για να σου στείλει το λογαριασμό.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ισχύει 1€ για 20 mb, αν και εδώ γκρινιάζουν συνέχεια αυτοί που ξεχνάνε να παρουν τηλέφωνο να διακόψουν το ιντερνετ και χρεώνονται 1€

Δεν είναι σίγουρο αυτό, ότι γκρινιάζουμε άδικα όσοι την έχουμε πατήσει, το έχουμε αναφέρει πολλές φορές.

Πλοήγηση WEB/WAP (1€/20MB)

1€ (ανά ημέρα χρήσης)

Χρέωση μετά τα προσφερόμενα ΜΒ

1€ / 20MB

Αυτός είναι ;;; και ο λόγος που σου στέλνει το sms την άλλη μέρα.

Περιμένει να δει τι κατανάλωσες για να σου στείλει το λογαριασμό.

Δεν θέλω να υποτιμήσω τη Wind και τον τρόπο που έχει επιλέξει να ειδοποιεί για τη χρήση του daily Internet, αλλά στην cosmote (cosmoκάρτα) ειδοποιεί με μήνυμα αμέσως με το που θα μπεις στο Internet και μάλιστα, ενώ έκανα πλοήγηση, μου ήρθε και δεύτερο μήνυμα ότι τα 20MB πλησιάζουν στο τέλος και εάν συνεχίσω θα χρεωθώ με δεύτερο 1€.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εαν καποιος μιλάει λιγότερο απο 100 λεπτά/μηνα και μονο προς 2 αριθμους βονταφον, τοτε τον βολευει το 1 λεπτο/λεπτο.

 

Τα "1cent/λεπτό" πάντα είναι ασύγκριτα πιο συμφέροντα τουλάχιστον προς τους αριθμούς που μπορούν να χρησιμοποιηθούν για έναν πολύ σημαντικό λόγο: δεν έχουν ελάχιστη χρέωση. Την ελάχιστη χρέωση των κλήσεων να κοιτάτε γενικά πλέον σε όλα ανεξαιρέτως τα προγράμματα, όλων των εταιριών. Εκεί παίζεται το παιχνίδι (και η κοροΐδια κάποιες φορές των πελατών τους).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...