Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι 5 ώρες που λένε δωρεαν (300 λεπτα) ισχυουν μόνο σε ανανεωση 20e απο καταστημα wind/public και ειναι μονο προς wind/Q..

 

Μπορει καποιος να μου θυμισει πως διαγραφομαστε απο την υπηρεσια αυτοματης ενεργοποιησης του πακετου 200λ προς ολους με 5ε?? Καπου στελνουμε οχι νομιζω..

Αν δεν κάνω λάθος, στέλνεις sms τη λέξη ΟΧΙ στο 1237.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, μια ερωτηση γιατι θα με τρελανουν τα ατομα της wind! Η προσφορα που εαν εχεις 2play wind και καρτοκινητο f2g και ειναι και τα δυο στο ιδιο ονομα, δικαιουσε 120 λεπτα προς ολους καθε μηνα χωρις καμια χρεωση, ισχυει ακομα? παει ενας φιλος μου σε 2 καταστηματα wind ( κεντρο θεσσαλονικη) και του λενε οτι δεν υπαρχει αυτη η προσφορα και μονο εαν αγορασεις πακετο! Εγω το εχω και η γυναικα μου περνει 120 λεπτα καθε 1 μηνος. Υπαρχει πουθενα στο site τις wind που να το λεει? Συγνωμη εαν σας κουρασα και εαν επαναλαμβανω κανενα θεμα.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, μια ερωτηση γιατι θα με τρελανουν τα ατομα της wind! Η προσφορα που εαν εχεις 2play wind και καρτοκινητο f2g και ειναι και τα δυο στο ιδιο ονομα, δικαιουσε 120 λεπτα προς ολους καθε μηνα χωρις καμια χρεωση, ισχυει ακομα? παει ενας φιλος μου σε 2 καταστηματα wind ( κεντρο θεσσαλονικη) και του λενε οτι δεν υπαρχει αυτη η προσφορα και μονο εαν αγορασεις πακετο! Εγω το εχω και η γυναικα μου περνει 120 λεπτα καθε 1 μηνος. Υπαρχει πουθενα στο site τις wind που να το λεει? Συγνωμη εαν σας κουρασα και εαν επαναλαμβανω κανενα θεμα.

 

ισχύει μου το είχανε πει στο κατάστημα της κηφισίας !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια, μια ερωτηση γιατι θα με τρελανουν τα ατομα της wind! Η προσφορα που εαν εχεις 2play wind και καρτοκινητο f2g και ειναι και τα δυο στο ιδιο ονομα, δικαιουσε 120 λεπτα προς ολους καθε μηνα χωρις καμια χρεωση, ισχυει ακομα? παει ενας φιλος μου σε 2 καταστηματα wind ( κεντρο θεσσαλονικη) και του λενε οτι δεν υπαρχει αυτη η προσφορα και μονο εαν αγορασεις πακετο! Εγω το εχω και η γυναικα μου περνει 120 λεπτα καθε 1 μηνος. Υπαρχει πουθενα στο site τις wind που να το λεει? Συγνωμη εαν σας κουρασα και εαν επαναλαμβανω κανενα θεμα.

 

ισχύει

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/statheri-internet/wind-double-play/

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις καποιο τροπο να μαθαινουμε αν καποιος ειναι wind;.Το 1274 δυστηχως μας λεει μονο για f2g.Σκαρφιστηκα την υπηρεσια στο 54040 και λειτουργει,οταν ομως ειναι ο αλλος wind του ερχεται το μηνυμα να επικοινωνησει μαζι σου.Με vodafone το ξερω το 1292,ψαχνω ομως αν υπαρχει τιποτα απο wind.Εφαρμογη στο google play απορω πως δεν υπαρχει.Καμια ιδεα;.
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου εστειλαν την νανο σιμ για f2go μετα απο φορητοτητα που ειχα κανει...πρωτα ημουνα στην cosmote..το προβλημα ειναι αλλο ομως...εχω το samsung galaxys4 mini. και η νανο σιμ ειναι μικρη για το κινητο μου...ξερετε αν η wind βγαζει μικρο σιμ ?

 

http://img209.imageshack.us/img209/7276/o38q.png

 

εγω την μεσαια χρειαζομαι βγαζει τετοια ? μπορει καποιος να μου δωσει μια απαντηση αν γνωριζει ?

Edited by katemas
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου εστειλαν την νανο σιμ για f2go μετα απο φορητοτητα που ειχα κανει...πρωτα ημουνα στην cosmote..το προβλημα ειναι αλλο ομως...εχω το samsung galaxys4 mini. και η νανο σιμ ειναι μικρη για το κινητο μου...ξερετε αν η wind βγαζει μικρο σιμ ?

 

http://img209.imageshack.us/img209/7276/o38q.png

 

εγω την μεσαια χρειαζομαι βγαζει τετοια ? μπορει καποιος να μου δωσει μια απαντηση αν γνωριζει ?

 

ναι βγαζει.κι εγω τέτοια έχω.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις καποιο τροπο να μαθαινουμε αν καποιος ειναι wind;.Το 1274 δυστηχως μας λεει μονο για f2g.Σκαρφιστηκα την υπηρεσια στο 54040 και λειτουργει,οταν ομως ειναι ο αλλος wind του ερχεται το μηνυμα να επικοινωνησει μαζι σου.Με vodafone το ξερω το 1292,ψαχνω ομως αν υπαρχει τιποτα απο wind.Εφαρμογη στο google play απορω πως δεν υπαρχει.Καμια ιδεα;.

 

 

Νομίζω απο εδώ βρισκεις τα πάντα. Για εφαρμογή της wind τζάμπα ψάχνεις, δεν υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

την βγαζουν σε τετοιο μεγεθος η χρειαζεται να την κοψουν ? γτ εχω ακουσει πως τις κοβουν

 

Την βγάζουν και σε τέτοιο μέγεθος

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς σε f2go αδικαιολόγητες χρεώσεις σήμερα η χθες; Σε δύο νούμερα, δικό μου και συγγενικού προσώπου, υπήρξε μείωση υπολοίπου σε ευρώ αδικαιολόγητα, καθώς υπήρχαν ενεργοποιημένα πακέτα με αχρησιμοποίητο υπόλοιπο για όλες τις χρήσεις (ομιλία, σμς, δεδομένα).

 

Έστειλα μέιλ στο crm και αναμένω...

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς σε f2go αδικαιολόγητες χρεώσεις σήμερα η χθες; Σε δύο νούμερα, δικό μου και συγγενικού προσώπου, υπήρξε μείωση υπολοίπου σε ευρώ αδικαιολόγητα, καθώς υπήρχαν ενεργοποιημένα πακέτα με αχρησιμοποίητο υπόλοιπο για όλες τις χρήσεις (ομιλία, σμς, δεδομένα).

 

Έστειλα μέιλ στο crm και αναμένω...

 

Το έχουν κάνει στο εμένα, 3 φορές (2στην Q/1f2g). Την 3η φορά διαμαρτυρηθηκα τηλεφωνικά και μου έστειλαν σμς μετά από 2 ημέρες, ότι όλα είναι καλά και δεν υπήρξε αδικαιολογητη χρέωση. Αλλά από τότε κόπηκε και το "ρουφηγμα". Τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς σε f2go αδικαιολόγητες χρεώσεις σήμερα η χθες; Σε δύο νούμερα, δικό μου και συγγενικού προσώπου, υπήρξε μείωση υπολοίπου σε ευρώ αδικαιολόγητα, καθώς υπήρχαν ενεργοποιημένα πακέτα με αχρησιμοποίητο υπόλοιπο για όλες τις χρήσεις (ομιλία, σμς, δεδομένα).

 

Έστειλα μέιλ στο crm και αναμένω...

 

Προσωπικά όχι...Ελπίζω να βρεις άκρη...

Link to comment
Share on other sites

Εχω απαντησει σε 5 μηνυματα πως το εκανα. Ουτε τρολαρω ουτε βυσμα ειχα και μπορεις να δεις το ιστορικο μου στο myphone οτι οτι ελεγα παντα ισχυει. Απλα οταν 20 ατομα μου εχουν στειλει πμ δεν μπορω να τους πω το πως εγινε γιατι θελουν φοιτητες και μη φοιτητες να το κανουν. Οταν το αποκτησουν και τα αλλα παιδια που απαντησα στο πμ ας το γραψουν εδω να δειτε οτι δεν ηταν ψεματα. Οσο γιατι το εγραψα στο φορουμ ηταν για να πω και τα καλα της wind και οχι να το μοιραστω με ολους.

 

 

 

Θα σου πω αλλα μην το κανεις ακομα φιλαρακι περιμενε καμια εβδομαδα γιατι απο'τι ξερω τα προωθουνε τα εμαιλ στα ιδια ατομα. Λοιπον στειλε τους εμαιλ και πες οτι εισαι φοιτητης και θα ηθελες να γινει το νουμερο σου φοιτητικο γιατι δεν θελεις να αλλαξεις νουμερο αλλα ουτε και εταιρια και απλα γραψε το νουμερο σου σαν τιτλο θεματος. Αυτα καλοπιασε τους με λιγα λογια και θα στο αλλαξουν σε 2 μερες. Μην το βγαλεις στο φορουμ γιατι μετα ολοι θα στειλουν και θα το καταλαβει η εξυπηρετηση στα εμαιλ

 

Και τελικά δεν ισχύει:Αξιότιμε κύριε ..........,

 

Σε συνέχεια της επικοινωνίας σας, θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το φοιτητικό πακέτο δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί σε ήδη υπάρχοντες αριθμούς F2G, αλλά μπορεί να ενεργοποιηθεί μόνο από συγκεκριμένα F2G καρτοκινητά, τα οποία φέρουν την ειδική σήμανση της φοιτητικής προσφοράς.

 

Παραμένουμε στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση.

 

Με εκτίμηση,

 

 

Αθανασία Σινοπούλου

WIND Ομάδα Εξυπηρέτησης Πελατών

Edited by zteblade85
Link to comment
Share on other sites

Φορητότητα του f2g στη Vodafone και μετά βλέπουμε αν το κάνουν ή όχι ;) (Δεν θέλω να αλλάξω αριθμό αλλά η vodafone μου κάνει cu τον αριθμό μου και μου δίνει και μπόνους που έρχομαι από άλλη εταιρία).
Link to comment
Share on other sites

Φορητότητα του f2g στη Vodafone και μετά βλέπουμε αν το κάνουν ή όχι ;) (Δεν θέλω να αλλάξω αριθμό αλλά η vodafone μου κάνει cu τον αριθμό μου και μου δίνει και μπόνους που έρχομαι από άλλη εταιρία).

 

Τί σου πρόσφερε ?

Μπόνους εννοώ.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τί σου πρόσφερε ?

Μπόνους εννοώ.

 

Το θέμα είναι ότι το κάνουν για να αυξήσουν τα νούμερα τους. Αν δουν ότι αρχίζουν να χάνουν τότε θα αλλάξουν και πολιτική. (Έτσι κι αλλιώς το cu είναι καλύτερο πακέτο).

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις καποιο τροπο να μαθαινουμε αν καποιος ειναι wind;.Το 1274 δυστηχως μας λεει μονο για f2g.Σκαρφιστηκα την υπηρεσια στο 54040 και λειτουργει,οταν ομως ειναι ο αλλος wind του ερχεται το μηνυμα να επικοινωνησει μαζι σου.Με vodafone το ξερω το 1292,ψαχνω ομως αν υπαρχει τιποτα απο wind.Εφαρμογη στο google play απορω πως δεν υπαρχει.Καμια ιδεα;.

 

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.provider.mobile

Δες αυτό εδώ....

Link to comment
Share on other sites

 

Το δοκιμασα σε τρεις τέσσερεις αριθμούς που ήξερα σίγουρα τι πάροχο είναι και τα βρήκε σωστα!

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα σε τρεις τέσσερεις αριθμούς που ήξερα σίγουρα τι πάροχο είναι και τα βρήκε σωστα!

 

και εγώ μία από τα ίδια, βρήκε 4-5 που έβαλα τσεκαρισμένα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

 

Δεν εχω λογια..!.Λειτουργει σωστα και με τους αριθμους με φορητοτητα.Ευχαριστουμε φιλε&myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...