Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

διαβαστε εδω http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/upiresies/sim-kartes-upiresies/wind-2inone/ για δυο διαφορετικους καρτοκινητους αριθμους σε μια συσκευη....

 

 

 

υπαρχουν πολλοι λογοι....αλλοι τους βλεπουν αλλοι οχι....:p

A, άλλο το twin sim και άλλο το 2in1. Aπλά έχει κάτι χρεώσεις προώθησης κλπ οπότε νομίζω ότι είναι μόνο για κάποιους που το χρειάζονται πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρισκω το λογο να εχει καποιος 2 ιδια καρτοκινητα σε μια καρτα.

 

Εγω το θέλω για την Q γιατι δεν με φτάνουν οι 4 αγορές πακέτου με 1€ 400 λεπτά τον μηνα που έχει σαν όριο.

Link to comment
Share on other sites

Άπιαστος ο Βαγγέλης Μίχας.μόλις έκανε ενημέρωση το κινητό στην εφαρμογή και εχει προσθέσει την δυνατότητα πολλαπλών λογαριασμών αν έχεις πάνω από 1 αριθμούς χωρίς να χρειάζεται αποσύνδεση.απίστευτος.

 

Η εφαρμογη του με την ευχρηστια της ειναι μακραν καλυτερη απ της wind σε λειτουργικοτητα και εγινε ακομα πιο γρηγορη.

Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω το ποσο μ@λ@...ειναι στη γουιντ που δεν του δινουν κατι να την αγορασουν και να μπει και το ονομα επισημα.

Προτιμανε τη δικια τους την κουλή.

Γιαυτό κατά τη γνώμη μου πρέπει να του κάνουμε μία δωρεά για να τον στηρίξουμε ακόμη περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ στην εφαρμογή του Βαγγέλη μόνο τα υπόλοιπα βλέπω όταν την ανοίγω. Που έχει τα πακέτα κλπ? Βλέπω τα υπόλοιπα και την ανανέωση ποσού μόνο. Στο δικό μου πάντως κινητό πιο ελαφριά και γρήγορη φαίνεται της wind. Με όλο το σεβασμό στην προσπάθεια του Βαγγέλη. (galaxy s2) Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ στην εφαρμογή του Βαγγέλη μόνο τα υπόλοιπα βλέπω όταν την ανοίγω. Που έχει τα πακέτα κλπ? Βλέπω τα υπόλοιπα και την ανανέωση ποσού μόνο. Στο δικό μου πάντως κινητό πιο ελαφριά και γρήγορη φαίνεται της wind. Με όλο το σεβασμό στην προσπάθεια του Βαγγέλη. (galaxy s2) Ευχαριστώ.

 

Κατω αριστερα....μενου....ενεργοποιηση. στο δικο μου ειναι πιο γρηγορη απ τη δικια του την προηγουμενη

Γιαυτό κατά τη γνώμη μου πρέπει να του κάνουμε μία δωρεά για να τον στηρίξουμε ακόμη περισσότερο.

Το εκανα ηδη.

Link to comment
Share on other sites

Κατω αριστερα....μενου....ενεργοποιηση. στο δικο μου ειναι πιο γρηγορη απ τη δικια του την προηγουμενη

 

Το εκανα ηδη.

A οκ, το βρήκα. Απλά όποιο μενού πατάω φορτώνει αισθητά πιο αργά απ' ό,τι της Wind. Δεν ξέρω, μπορεί να είναι και ανάλογα το τηλέφωνο. Άλλοι πχ λένε ότι ο chrome ειναι πιο γρήγορος, σ'εμένα βλέπω τον stock πιο γρήγορο, κλπκλπ....Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

A, άλλο το twin sim και άλλο το 2in1.

 

...καπου μπερδευτηκα και εγω... :lol:

 

παντως twin sim γινεται ευκολα και με κλωνοποιηση....κατω απο προυποθεσεις βεβαια....

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=1798

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

 

Edit:Άπιαστος ο Βαγγέλης Μίχας.μόλις έκανε ενημέρωση το κινητό στην εφαρμογή και εχει προσθέσει την δυνατότητα πολλαπλών λογαριασμών αν έχεις πάνω από 1 αριθμούς χωρίς να χρειάζεται αποσύνδεση.απίστευτος.

 

εγω δεν κατάφερα να βρω πως το κανει αυτό. Μήπως πρέπει πρώτα να αποσυνδεθώ από το ήδη αποθηκευμένο που υπάρχει όταν ανοίγει η εφαρμογή?

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν κατάφερα να βρω πως το κανει αυτό. Μήπως πρέπει πρώτα να αποσυνδεθώ από το ήδη αποθηκευμένο που υπάρχει όταν ανοίγει η εφαρμογή?

 

Κατω αριστερα κουμπι τηλ. Menu.... λογαριασμοι

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να εχεις και 2 καρτοκινητα... Παλια ηταν διαθεσισμο και το wind card ενω τωρα ειναι μονο το f2g.

Αμα το κανεις θα μεταφερθεις απο το f2g4 ή f2g2 σε ενα νεο f2g δεν θυμαμαι το ονομα.

Οποτε μπορεις να εχεις 2 f2g σε μια καρτα μονο... Δεν βρισκω το λογο να εχει καποιος 2 ιδια καρτοκινητα σε μια καρτα.

φιλε ενα δεν ειναι το f2g τι ειναι το f2g4 ή f2g2 το βλεπω και απο αλλους και δεν καταλαβαίνω βοηθα ,ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

φιλε ενα δεν ειναι το f2g τι ειναι το f2g4 ή f2g2 το βλεπω και απο αλλους και δεν καταλαβαίνω βοηθα ,ευχαριστω

 

Το f2g πλέον είναι ένα και πρακτικά είναι το παλιό f2g4.

Τα άλλα που δεν καταλαβαίνεις, είναι παλιά πακέτα που έχουν καταργηθεί, αλλά όσοι τα έχουν από τότε μπορούν και τα κρατάνε ακόμη.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

το login εξαφανίστηκε από το site του f2g Επισης στην εφαρμογη του Μίχα δεν δέχεται τα στοιχεία. Και στο site της q δεν γίνεται login...
Link to comment
Share on other sites

το login εξαφανίστηκε από το site του f2g Επισης στην εφαρμογη του Μίχα δεν δέχεται τα στοιχεία. Και στο site της q δεν γίνεται login...

 

Ουτε στη Q μπαινει του μιχα.

Αλλες δυο φορες ειχε πεσει παλια.

Σαββατο ηταν επισης.

Πιστευω να το φτιαξουν.

Κανουν επισκευές μάλλον:mad:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω παντου και δεν βρισκω απαντηση. Λοιπον θαλεω να ρωτησω εαν λητουργει η υπηρεσια wind sharing (και πως) ή οποιαδηποτε παρομοια υπηρεσια .ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω παντου και δεν βρισκω απαντηση. Λοιπον θαλεω να ρωτησω εαν λητουργει η υπηρεσια wind sharing (και πως) ή οποιαδηποτε παρομοια υπηρεσια .ευχαριστω

 

Όχι φίλε μου δυστυχώς δεν υπάρχει πλέον η υπηρεσία wind sharing ,ούτε κάποια εναλλακτική υπηρεσία.

Samsung Galaxy S7 Edge 32GB Titanium Silver

Φιλικά, Σταύρος :)

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου δυστυχώς δεν υπάρχει πλέον η υπηρεσία wind sharing ,ούτε κάποια εναλλακτική υπηρεσία.

 

έτσι...δεν υπάρχει...την έχουν καταργήση...φάουλ τους νομίζω, αλλά όπως πάντα...δεν ρωτάνε.

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου δυστυχώς δεν υπάρχει πλέον η υπηρεσία wind sharing ,ούτε κάποια εναλλακτική υπηρεσία.

 

έτσι...δεν υπάρχει...την έχουν καταργήση...φάουλ τους νομίζω, αλλά όπως πάντα...δεν ρωτάνε.

 

ευχαριστω για την γρηγορη απαντηση. οντως κριμα που δεν υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

Το f2g πλέον είναι ένα και πρακτικά είναι το παλιό f2g4.

Τα άλλα που δεν καταλαβαίνεις, είναι παλιά πακέτα που έχουν καταργηθεί, αλλά όσοι τα έχουν από τότε μπορούν και τα κρατάνε ακόμη.

ευχαριστω φιλε

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε update της εφαρμογής της wind, και δεν χρειάζεται να ξαναβάλεις τα στοιχεία σου αν βγεις! Μόνο αν κάνεις αποσύνδεση φαντάζομαι από το μενού. Ωραία!
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε update της εφαρμογής της wind, και δεν χρειάζεται να ξαναβάλεις τα στοιχεία σου αν βγεις! Μόνο αν κάνεις αποσύνδεση φαντάζομαι από το μενού. Ωραία!

 

Υποστηριζει πολλαπλους λογαριασμους;

Link to comment
Share on other sites

Υποστηριζει πολλαπλους λογαριασμους;

 

Οχι,αλλα δεν το νομιζω να αργησει πλεον!

Το προβλημα του log in το διορθωσαν αρκετα γρηγορα οποτε θα ερθει και αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να κάνει η επίσημη εφαρμογή της Wind θα είναι τουλάχιστον ένα βήμα πίσω από την εφαρμογή του Μίχα.

 

Αν και αναφέρθηκε και πιο πάνω το γράφω πάλι. Καλό θα ήταν όσοι επιθυμούν να κάνουν δωρεά στον συγκεκριμένο. Είναι κρίμα τέτοιες προσπάθειες να μην αναγνωρίζονται και να μην αμείβονται.

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να κάνει η επίσημη εφαρμογή της Wind θα είναι τουλάχιστον ένα βήμα πίσω από την εφαρμογή του Μίχα.

 

Αν και αναφέρθηκε και πιο πάνω το γράφω πάλι. Καλό θα ήταν όσοι επιθυμούν να κάνουν δωρεά στον συγκεκριμένο. Είναι κρίμα τέτοιες προσπάθειες να μην αναγνωρίζονται και να μην αμείβονται.

 

Χωρίς να έχω χρησιμοπιήσει την εφαρμογή που αναφέρεις, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από εδώ μέσα κι από φίλους, πρέπει η WIND να του κάνει μια επίσημη πρόταση για κάποιο είδος συνεργασίας...

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω χρησιμοπιήσει την εφαρμογή που αναφέρεις, έχω ακούσει πολύ καλά λόγια από εδώ μέσα κι από φίλους, πρέπει η WIND να του κάνει μια επίσημη πρόταση για κάποιο είδος συνεργασίας...

 

Αν ζουσαμε σε αλλη χωρα ναι , εδω μην περιμενεις και πολλα , πιο πιθανο ειναι να αντιγραψουν κατι απο αυτον παρα αυτο που γραφεις

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...