Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξερω αν το ειδατε.... η γουιντ ανακοινωσε αυξησεις στα συμβολαια.... ελπιζω να μην πειραξει την καρτοκινητη κ ειδικα το f2g2 ;)
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν το ειδατε.... η γουιντ ανακοινωσε αυξησεις στα συμβολαια.... ελπιζω να μην πειραξει την καρτοκινητη κ ειδικα το f2g2 ;)

 

Θα Το _Κ_α_ν_ε_ι_

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αφού τις προάλλες στο twitter υποσχόταν νέες προσφορές... :cry:

 

Αν γράψω εγώ ότι δε θα αλλάξει τίποτα θα νοιώσεις καλύτερα; :p:lol:

 

Οι προσφορές είναι άλλο και οι αυξήσεις άλλο.

Ας κάνουμε υπομονή να δούμε τι θα ανακοινωθεί επίσημα κι όχι "μου είπαν" ή "άκουσα". :)

Link to comment
Share on other sites

αν Το _Κ_α_ν_ε_ι_ τότε και εγώ θα την κάνω

 

Η πιο σωστή απάντηση.

ΜΑΚΡΑΝ.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

μια αυξηση στις τιμες του f2g2 απο μονη της δεν λεει κατι. ας δουμε τι προσφορες θα κανει πρωτα και μετα κρινουμε και κατακρινουμε
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ νομίζω ότι δε θα αλλάξει τίποτα.

Θα μείνουν όλα ως έχουν για τους παλιούς χρήστες.

 

ευχομαι να εχεις δικιο, αν και κατι μου λεει οτι θα μεινουμε στις ευχες και η πραγματικοτητα θα ειναι διαφορετικη. μακαρι να πεσω εξω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει καποιος τροπος να βαλουμε data στο F2G? Ειναι το μονο που λειπει πλεον απο το πακετο
Link to comment
Share on other sites

WIND Mobile Broadband με κάρτα

 

Μηνιαία Χρήση Διάρκεια Χρήσης Χρέωση (€) Ενεργοποίηση με SMS

1 GB 30 μέρες 15€ sτείλε 1GB στο 19595

 

ή

 

Πακέτο Χρέωση Διάρκεια Χρήσης Ενεργοποίηση με SMS

Non-Stop 2 7€ 2 ημέρες (3GB*) Στείλε NS2 στο 19595

Non-Stop 7 14€ 7 ημέρες (12GB*) Στείλε NS7 στο 19595

Link to comment
Share on other sites

Θα το δούμε !!:lol:

 

 

 

wtf!! 120ΜΒ έμειναν :confused:

 

αν εχεις καλομαθει στα 1500 ειναι γεγονος οτι τα 500 σου φαινονται πολυ λιγα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν Το _Κ_α_ν_ε_ι_ τότε και εγώ θα την κάνω

 

+1 κ από μένα!

Αν ανακοινωθούν αυξήσεις και στα καρτοκινητά, την επόμενη μέρα θα κάνω αίτηση φορητότητας. Είναι εντελώς απαράδεκτο αυτό που κάνουν!!!

 

Γνωρίζει κανείς αν Frog και Q εξακολουθούν να είναι οι πιο οικονομικές επιλογές καρτοκινητής; Ή έχουν αλλάξει τα δεδομένα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα κάνω καμία ανανέωση στο βασικό φ2γ2 μου, παρά τα μηνύματα διπλασιασμού, αν δεν ανακοινωθεί τι θα γίνει το 2011.

Είμαι ήδη "παγιδευμένη" με 100€ σε ένα άλλο φ2γ λόγω της παύσης του sharing.

Τώρα, λοιπον, κρατάω το υπόλοιπο μου κάτω από 5€ ώστε να μπορέσω να κάνω εύκολα και χωρίς απώλειες φορητότητα αν αλλάξουν οι χρεώσεις του φ2γ2.

Ευχαριστώ την wind για τις πολύ καλές χρεώσεις που έχω απολαύσει :D, αλλά από την άλλη, κι εγώ της είχα δώσει το 2009 πάνω από 120€ σε ανανεώσεις, από τα οποία 120 έχουν μείνει περίπου τα 60€ πραγματικά (αφού αφαιρέσω διπλασιασμούς και +50%) που είναι ακόμα εγκλωβισμένα σε εκείνο το φ2γ μου... :mad:

Είναι να μην φυσάω και το γιαούρτι τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Για το F2G2 αρχες φλεβαρη που θα ληξει ο διπλασιασμος στο frog θα δουμε τι θα κανουν στη Wind

http://www.frogmobile.gr/el/default.aspx?cid=18042&id=m3

Link to comment
Share on other sites

+1 κ από μένα!

Αν ανακοινωθούν αυξήσεις και στα καρτοκινητά, την επόμενη μέρα θα κάνω αίτηση φορητότητας. Είναι εντελώς απαράδεκτο αυτό που κάνουν!!!

 

Γνωρίζει κανείς αν Frog και Q εξακολουθούν να είναι οι πιο οικονομικές επιλογές καρτοκινητής; Ή έχουν αλλάξει τα δεδομένα;

 

Και να κανεις φορητοτητα νομιζεις οτι οι αλλοι 2 δεν θα τις κανουν?? Αν δεν τις κανουν και πρωτοι ....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Και να κανεις φορητοτητα νομιζεις οτι οι αλλοι 2 δεν θα τις κανουν?? Αν δεν τις κανουν και πρωτοι ....:lol:

 

σωστος. η γνωστη συνεργασια των καρτελ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν Το _Κ_α_ν_ε_ι_ τότε και εγώ θα την κάνω

 

Παρομοίως.

Αν μένω στο f2g ενώ όλοι οι φίλοι μου έχουν what's up ή cu αυτό είναι για ένα λόγο: στο ότι χρεώνομαι με βάση τον τιμοκατάλογο του f2g2 και ιδίως το ότι δεν έχω ελάχιστο χρόνο χρέωσης.

Πραγματικά αγαπητή wind, και αυτό δεν είναι ψευτοαπειλή, είναι κοινή λογική, αν σήμερα έχεις μία σίγουρη συνδρομητική βάση πελατών στα καρτοκινητά, αυτή είναι οι πελάτες σου με f2g2.

Αν τροποποιήσεις τους όρους του f2g2 έχασες τους μισούς συνδρομητές του την άλλη μέρα. (αφού όσοι το έχουμε επιλέξει είμαστε συνειδητοποιημένοι πελάτες και όχι κουτορνίθια που δεχόμαστε να μασήσουμε 60'' ελάχιστη χρέωση έτσι απλά)

 

Γι αυτό, αν θες τη συμβουλή μου, αγαπητή Wind, το f2g2 δεν το αγγίζουμε. ;)

 

Και να κανεις φορητοτητα νομιζεις οτι οι αλλοι 2 δεν θα τις κανουν?? Αν δεν τις κανουν και πρωτοι ....:lol:

 

Κοίτα, σίγουρα όμως, κάποια προσφορά για συνδρομητές του ίδιου πακέτου θα γίνει.

Και τότε, είναι αλλιώς να είσαι στο f2g που τό χουν μια χούφτα άνθρωποι, κι αλλιώς στους άλλους, που έχουν και κάποιου μεγέθους συνδρομητική βάση. What's up ιδίως, έχει η μισή Ελλάδα (δε μ αρεσει αυτό αλλά είναι μια πραγματικότητα, το έχει πει πολύ εύστοχα η κοσμοτε στη διαφήμιση με τους μανιάτες)

 

Γι αυτό η wind πρέπει να καταλάβει ότι το ατού της είναι η φθηνή καρτοκινητή, και αν το αλλάξει αυτό, σίγουρα θα χάσει.

Edited by Petros the Great
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων. Χρησιμοποίησε την Πολλαπλή Παράθεση!
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, σίγουρα όμως, κάποια προσφορά για συνδρομητές του ίδιου πακέτου θα γίνει.

Και τότε, είναι αλλιώς να είσαι στο f2g που τό χουν μια χούφτα άνθρωποι, κι αλλιώς στους άλλους, που έχουν και κάποιου μεγέθους συνδρομητική βάση. What's up ιδίως, έχει η μισή Ελλάδα (δε μ αρεσει αυτό αλλά είναι μια πραγματικότητα, το έχει πει πολύ εύστοχα η κοσμοτε στη διαφήμιση με τους μανιάτες)

 

Γι αυτό η wind πρέπει να καταλάβει ότι το ατού της είναι η φθηνή καρτοκινητή, και αν το αλλάξει αυτό, σίγουρα θα χάσει.

 

Έχω φ2γ2 και η γοιυντ μου έδωσε και διπλάσιο χρόνο μεχρι τον το ιουνιο κάθε μήνα...Οπότε εαν δεν αλλάξει το φ2γ2 το 0.108 το λεπτο με ελάχιστη χρέωση τότε με έχει δέσει για τουλάχιστον 1 χρόνο ακόμη καθώς μέχρι τον ιούνιο θα μιλάω με το διπλασιασμό και μέχρι τέλους χρόνου με τισ κάρτες που θα έχω βάλει...αν όμως κόψει το 0.108 τότε δεν έχω λόγο να παραμείνω και φεύγω ζόυμπητος για κοσμοτε με σημα (κα)ΜΠΑΝΑΝΑ!!!

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Στην Νέα Καρτοκινητή μόνο η κάρτα των 10 ευρώ διπλασιάζεται;Και πόσους διπλασιασμούς τον μήνα δικαιούμαστε.:)
Link to comment
Share on other sites

Στην Νέα Καρτοκινητή μόνο η κάρτα των 10 ευρώ διπλασιάζεται;Και πόσους διπλασιασμούς τον μήνα δικαιούμαστε.:)

 

ολες οι καρτες, οχι μονο των 10 ευρω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενα διπλασιασμο τον μηνα!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Στην Νέα Καρτοκινητή μόνο η κάρτα των 10 ευρώ διπλασιάζεται;Και πόσους διπλασιασμούς τον μήνα δικαιούμαστε.:)

 

2 φορές τον μήνα , με μέγιστο ποσό διπλασιασμού τα 50 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...