Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

samsung corby :p

στο τηλεφωνο παντως η κοπελα μου πεταξε ενα "αυτο το τηλεφωνο να σας στειλουμε?"

σαστισα εκεινη την ωρα και ρωτησ α"γιατι εχετε και αλλα?"

αλλα δε μου απαντησε...

 

δε θα το χρησιμοποιησω γιατι το αιφοοουν ειναι σχεδον καινουριο.μαλλον θα το χαρισω καπου

και φυσικα με το που θα το παραλαβω θα τους ξαναπαρω τηλεφωνο για το ipod touch

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

λοιπον απο τις 7 το πρωι σημερα μεχρι και τις 12 το βραδυ της Κυριακης θα μπορουμε εμεις να ψηφισουμε για το ποια θελουμε να ειναι η νεα προσφορα της γουιντ..Πολυ καλο ακουγεται ! τουλαχιστον αυτο αναφερει το σαιτ που γινεται και ο διαγωνισμος.
Link to comment
Share on other sites

Και μενα η πρωτη μου ακουγεται καλι. Αλλα μεχρι ποτε θα ισχυσει? Παλι για αλλες 14 μερες?

 

Για την ψηφο χρεωνεσαι?

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Και μενα η πρωτη μου ακουγεται καλι. Αλλα μεχρι ποτε θα ισχυσει? Παλι για αλλες 14 μερες?

 

Για την ψηφο χρεωνεσαι?

 

Τιποτα δεν χρεωνεαι...Απλη ψηφοφορια ειναι..Η πρωτη επιλογη ειναι καλυτερη...

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα και η 3 ειναι καλη αν καποιος εχει σκοπο να ανανεωσει μεγαλο ποσο, πχ 30 ευρω να τα κανει 60. Η πρωτη τωρα ειναι σχετικα καλη, μιας και κακα τα ψεματα τους προσοπικους μας αριθμους τους εχουμε ηδη σε προσφεορες πακετων. Με αλλα δικτυα μιλαμε ειτε για δουλεια ειτε μια στο τοσο στο ξεκαρφωτο και τετοιες απφες δεν τις καλεις μετα τις 10 το βραδυ. Αρα ασ πουμε να θες να παρεις το αφεντικο σου μετα της 10 το βραδυ επειδη δεν εχει f2g ειναι λιγο ακυρο.

 

Η δευτερη επιλογη παντως ειναι σιγουα η χειροτερη απ οτην στιγμη που εχουμε ηδη τα 1000 λεπτα.

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα και η 3 ειναι καλη αν καποιος εχει σκοπο να ανανεωσει μεγαλο ποσο, πχ 30 ευρω να τα κανει 60.

 

Θα συμφωνήσω μαζί σου.. Όχι πως και τα 10-11 ευρώ μου πεφτουν άσχημα :D

 

Η πρωτη τωρα ειναι σχετικα καλη, μιας και κακα τα ψεματα τους προσοπικους μας αριθμους τους εχουμε ηδη σε προσφεορες πακετων. Με αλλα δικτυα μιλαμε ειτε για δουλεια ειτε μια στο τοσο στο ξεκαρφωτο και τετοιες απφες δεν τις καλεις μετα τις 10 το βραδυ. Αρα ασ πουμε να θες να παρεις το αφεντικο σου μετα της 10 το βραδυ επειδη δεν εχει f2g ειναι λιγο ακυρο.

 

Επίσης θα συμφωνήσω μαζί σου, ψιλοάχρηστα μου φαίνονται τα 120' όταν μπορω να τα χρησιμοποιήσω μόνο τετοιες ώρες...

 

Η δευτερη επιλογη παντως ειναι σιγουα η χειροτερη απ οτην στιγμη που εχουμε ηδη τα 1000 λεπτα.

 

Εδώ διαφωνώ εν μέρη, γιατί μπορει τώρα να έχουμε τα 1000 αλλά δεν ξέρουμε μεχρι πότε θα ισχύει η ενεργοποίηση και για πόσες μέρες θα τα εχουμε... Τον άλλο μήνα που δεν θα έχουμε τα 1000 τι θα κανουμε?? :cry:

Άν μπορουμε να τα ενεργοποιήσουμε μέχρι τέλος του μήνα τότε πιστεύω ότι μας συμφέρει αρκετά...

 

Μάλλον η 3η είναι καλύτερη πιστεύω, γιατι βάζοντας μία 11άρα, (11 δεν είναι τώρα??:lol:) με τα 11 που θα σου βαλουν βάζεις και το non-stop(την δεύτερη επιλογή δηλαδη), έχεις και την υπόλοιπη κάρτα για να την ξοδέψεις όπως θέλεις..:O

Δεν μιλάω για 20 και 30 ευρω γιατί τότε σίγουρα συμφέρει πιο πολύ απ'όλα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Για μενα η 3η ειναι η καλυτερη επιλογη αρκει να μπορουμε να βαλουμε 30 Ευρω.

Συμφωνώ.. Τι να τα κάνω τα δωρεάν λεπτά από τη στιγμή που οι φίλοι μου δεν έχουν F2G; Αλλά και να είχαν, ποιος από την παρέα μου θα παίρνει τηλέφωνα βραδυάτικα; :p

Link to comment
Share on other sites

3η και απο μενα.

Απλα το θεμα ειναι οτι αν ξερουμε την εκπληξη δε θα ειναι εκπληξη!! :D

 

τα 120 λεπτα για ποσο θα ισχυουν ομως? παλι 14 μερες θα ειναι λογικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια τα 10 λεπτα το λεπτο προς ολους για f2G2 εχει γινει μόνιμη πια χρέωση η θα τελειώσει ??? γιατι αν ισχύει τοτε κόβω τωρα το συμβόλαιο μου, μου ερχετε πολυ πιο φτηνα να μιλαω απο καρτοκινητο
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

αρα Δευτερ παω και το κοβω, ειλικρινά δεν ξερω αν υπαρχει χρήστης f2g που να το εχει αφήσει ετσι και να μην εχει παει στο f2g2
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

αρα Δευτερ παω και το κοβω, ειλικρινά δεν ξερω αν υπαρχει χρήστης f2g που να το εχει αφήσει ετσι και να μην εχει παει στο f2g2

 

Εγώ έχω f2g1 :p

Link to comment
Share on other sites

αρα Δευτερ παω και το κοβω, ειλικρινά δεν ξερω αν υπαρχει χρήστης f2g που να το εχει αφήσει ετσι και να μην εχει παει στο f2g2

 

υπαρχουν πολλοι. μονο εγω εχω ενεργοποιησει το f2g2 σε καμια 200ρια γνωστους μου και συνεχιζω.

και εγω τον διπλασιασμο επελεξα. ας παρω τις μοναδες και τiς ξοδευω οπως θελω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

την 3 αλλά είναι δεν κατάλαβα τους όρους ..λεη την αξία της πρώτης κάρτας ..
Link to comment
Share on other sites

την πρωτη που θα βαλεις απο την στιγμη που θα ενεργοποιησεις την προσφορα λογικα εννοεί.
Link to comment
Share on other sites

παντως η προσφορές δεν ειναι και τοσο τρελές και εξηγουμαι...

 

Η προσφορά με τα 120 λεπτά απο της 10 εως της 8 το πρωι ειναι καλη αλλα για 14 μονο μέρες η το πολυ για εναν μηνα δεν ειναι τπτ σπουδαίο.

Οσο για τον διπλασιασμό της ΠΡΩΤΗΣ καρτας ανανέωσης, ειναι μονο για μια φορα και μονο για μια κάρτα . παλι δεν ειναι τοσο σπουδαίο, ασε που αυτη η προσφορά μου εχει ερθει 2-3 φορες σε ανύποπτο χρονο στο κινητό μου με μήνυμα.

 

αν τώρα ομως πρέπει να επιλέξουμε μια, τοτε σίγουρα η τριτη επιλογή ειναι η καλύτερη Και μπορούμε να την κάνουμε εμεις καλύτερη μόνο με ΕΝΑ ΚΟΛΠΟ αρκεί να σου διπλασιάζει και την 30αρα κάρτα...

 

ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΟΛΠΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ... πας παίρνεις 2-3 πακέτα free 2 go διπλασιάζεις 3 καρτες , παίρνεις δωρο 90 ευρω μετά τα μεταφέρεις στο βασικό σου νούμερο και εχεις να μιλάς για ολόκληρο το 2010!!!

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Καπου το χανεις το θεμα και το μεγαλο κολπο. Οι προσφορες ισχυουν για νουμερα που εχουν ενεργοποιηθει μεχρι 30/10 νομιζω. Αρα και 200 καινουρια νουμερα να παρεις δεν θα κερδισεις κατι.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι σίγουρο αυτο οτι οι προσφορές ειναι μονο για νουμερα πριν τις 30/10? νομιζω αυτο ηταν μονο για τα 5 ευρω... ελπιζω πως οχι γιατι Αν ειναι ετσι γιατι κανει τις πρόσφορες η WIND? και η καθε εταιρία? δεν τις κανει για να φέρει νεους πελάτες? αν οι νεοι πελατες δεν δικαιουντε την προσφορά γιατι να πανε στην WIND?

 

εγω ευτυχώς εχω 2 f2g παλιά οποτε ειμαι εντάξει με 60 ευρω δωρο έστω

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

κάτσε φέρνω το βασικό μου νούμερο στην wind λόγου του οριστικού διαζυγίου μου με την voda.στις 21 δεκεβριου ..εμένα δεν θα με πιανη η προσφορά ?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...