Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω το διαβασα εδω. δεν εστειλα μυνημα ουτε ελαβα πριν. το διαβασα πιο πανω, και εβαλα 20 και μπηκαν 30..

δεν υπαρχει λογος να πω κατι ψεμματα, σιγουρα δεν θα ειμαι μονος.. που πηρα το μπονους

 

εγω εκανα πριν λιγες μερες ανανεωση οταν βγηκε το το μπονους του 12%, και ενεργοποιησα την υπηρεσια, , , και τωρα για την προσφορα αυτη

Link to comment
Share on other sites

εγω το διαβασα εδω. δεν εστειλα μυνημα ουτε ελαβα πριν. το διαβασα πιο πανω, και εβαλα 20 και μπηκαν 30..

δεν υπαρχει λογος να πω κατι ψεμματα, σιγουρα δεν θα ειμαι μονος.. που πηρα το μπονους

 

εγω εκανα πριν λιγες μερες ανανεωση οταν βγηκε το το μπονους του 12%, και ενεργοποιησα την υπηρεσια, , , και τωρα για την προσφορα αυτη

 

δεν αμφισβητει κανενας αυτο που ειπες, τουλαχιστον εγω, απλα αναρωτιεμαι γιατι εχει τοσο καιρο να μου ερθει και εμενα τετοιο μηνυμα. και απο οσο βλεπω δεν ειμαι και ο μονος, αρα να αισθανεσε πολυ τυχερος που ειχες 50% μπονους

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως το 50% ισχύει για ανανεώσεις από κάποιο πόσο κ επάνω;

 

Πρεπει να σου έχει έρθει μήνυμα.

Εχει κάποια αυτόματη ρουτίνα η wind που με βάση κάποιες παραμέτρους στέλνει επιλεγμένα μηνύματα τέτοιου είδους σε συνδρομητές

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σχεση σε ποιον πανε τα μηνυματα, αφου οπως γραφω παραπανω, εγω δεν εχω λαβει μηνυμα .Απλα πιο πανω το διαβασα και το εκανα .

[ANANEΩΣTE TΩPA & MEXPI 31/10/09 TO XPONO OMIΛIAΣ ΣAΣ & KEPΔIΣTE EΞTPA ΔΩPEAN XPONO 50% AΠO THN AΞIA THΣ ΠPΩTHΣ KAPTAΣ ΠOY ΘA ΦOPTΩΣETE.WIND ΠOΛY ΠEPIΣΣOTEPA]=δεν λεει κατι αλλο περα οτι προστιθετε μονο στην πρωτη καρτα ανανεωσης.ουτε ποσο θαειναι το ελαχιστο ποσο ανανεωσης

Link to comment
Share on other sites

τηλεφωνικά μου το είπανε κε μάλιστα ποσ το ελέγξανε σε σιδρομιτι δεν ρώτησα παραπάνω γιατί εχι γήινη χαμός με μια φοριτοτιτα μου που δεν εχι γινη επιδι δεν στέλνουνε την κάρτα χαμός μπάχαλο αστα
Link to comment
Share on other sites

τηλεφωνικά μου το είπανε κε μάλιστα ποσ το ελέγξανε σε σιδρομιτι δεν ρώτησα παραπάνω γιατί εχι γήινη χαμός με μια φοριτοτιτα μου που δεν εχι γινη επιδι δεν στέλνουνε την κάρτα χαμός μπάχαλο αστα

 

πηρα τηλεφωνο και ρωτησα και μου ειπαν πως δεν εχουν καποια ενημερωση επι του θεματος

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλεφωνο και ρωτησα και μου ειπαν πως δεν εχουν καποια ενημερωση επι του θεματος

 

ας μην τους το θυμίζουμε :) καλό είναι να το ελέγχουμε εμεις (κι όποιος δει κάτι να ενημερώσει εδώ) αλλά μη βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα πριν λίγο στο τηλέφωνό τους και μου είπαν πως το F2G2 συνεχίζει να είναι με 0,0017. Όσο για το άλλο, είχα 4 κάρτες της wind παρατημένες, στις 3 που ήταν σχεδόν άδειες δεν μου ήρθε τίποτα, στην άλλη που είχε 7 ευρώ μέσα μου ήρθε μύνημα τώρα που την ξαναέβαλα σε συσκευή για διπλασιασμό χρόνου. Πήγα σε κατάστημα της wind και μου είπαν πως είναι για μέχρι 30 ευρώ, έβαλα 30 και μπήκαν 60. :)

Favorites : Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson P800, Eten G500+, Sony Ericsson K750i, Nokia N82, LeEco Le 2

Current : Xiaomi Redmi Note 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα πριν λίγο στο τηλέφωνό τους και μου είπαν πως το F2G2 συνεχίζει να είναι με 0,0017. Όσο για το άλλο, είχα 4 κάρτες της wind παρατημένες, στις 3 που ήταν σχεδόν άδειες δεν μου ήρθε τίποτα, στην άλλη που είχε 7 ευρώ μέσα μου ήρθε μύνημα τώρα που την ξαναέβαλα σε συσκευή για διπλασιασμό χρόνου. Πήγα σε κατάστημα της wind και μου είπαν πως είναι για μέχρι 30 ευρώ, έβαλα 30 και μπήκαν 60. :)

 

αδυνατω να καταλαβω το κριτηριο επιλογης των αριθμων που γινεται διπλασιασμος μοναδων

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα πριν λίγο στο τηλέφωνό τους και μου είπαν πως το F2G2 συνεχίζει να είναι με 0,0017. Όσο για το άλλο, είχα 4 κάρτες της wind παρατημένες, στις 3 που ήταν σχεδόν άδειες δεν μου ήρθε τίποτα, στην άλλη που είχε 7 ευρώ μέσα μου ήρθε μύνημα τώρα που την ξαναέβαλα σε συσκευή για διπλασιασμό χρόνου. Πήγα σε κατάστημα της wind και μου είπαν πως είναι για μέχρι 30 ευρώ, έβαλα 30 και μπήκαν 60. :)

 

τα μηνυματα εχουν ισχυ 2 μερες απο την αποστολη τους! δηλαδη αν το μηνυμα στο εστειλαν στις 20/10 πχ και ειχες το κινητο σου κλειστο μεχρι τις 23/10 ποτε δεν θα λαβεις το μηνυμα αλλα η προσφορα ισχυει...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

τα μηνυματα εχουν ισχυ 2 μερες απο την αποστολη τους! δηλαδη αν το μηνυμα στο εστειλαν στις 20/10 πχ και ειχες το κινητο σου κλειστο μεχρι τις 23/10 ποτε δεν θα λαβεις το μηνυμα αλλα η προσφορα ισχυει...

 

δεν ξερω για τα συγκεκριμενα...αλλα τα μηνυματα που στελνεις απο το κινητο (στο δικο μου τουλαχιστον) εχουν validity period 1 εβδομαδα σε μεγιστο....ετσι τουλαχιστον οριζεται απο τις επιλογες των μηνυματων....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω για τα συγκεκριμενα...αλλα τα μηνυματα που στελνεις απο το κινητο (στο δικο μου τουλαχιστον) εχουν validity period 1 εβδομαδα σε μεγιστο....ετσι τουλαχιστον οριζεται απο τις επιλογες των μηνυματων....

 

εχω λαβει μηνυμα που ειχαν σταλει 4 μερες πριν και ολο αυτο το διαστημα ειχα κλειστο το κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα απο τα κεντρικα των εταιριων η περιοδος οριζεται σε 2 ημερες!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα απο τα κεντρικα των εταιριων η περιοδος οριζεται σε 2 ημερες!

 

το μηνυμα που ελαβα εγω δεν ηταν απο την wind αλλα απο φιλο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα απο τα κεντρικα των εταιριων η περιοδος οριζεται σε 2 ημερες!

 

..ναι...αυτο...μπορει να συμβαινει...δεν το γνωριζω :)

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

ας μην τους το θυμίζουμε :) καλό είναι να το ελέγχουμε εμεις (κι όποιος δει κάτι να ενημερώσει εδώ) αλλά μη βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας :)

 

Συμφωνώ και εγω

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγω

 

ρε παιδια ειλικρινα δεν πιστευω οτι η wind κοιμαται ορθια και περιμενει εμας να τους τι υπενθυμισουμε. ουτε μια στις εκατο. και εγω θελω πολυ να παραμεινει αυτη η χρεωση αλλα δεν υπερβαλω τοσο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εκανα αναεωση με 5αρα ακρτα απρασκευη 22/10 και σημερα μου ηρθε μυνημα πως μενουν 4 μερες για να ξυσω καρτα ανανεωσης για να διατηρησω τα 1000 λεπτα και σμσ.

 

Τι εγινε, δεν ενημερωνετε αμεσα η wind για τις ανανεωσεις? Δεν πιστευω να μην μου κατωχυρωσε την ανανεωση και τωρα να μην εχω τον δωρεαν χρονο τον επομενο μηνα!

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εκανα αναεωση με 5αρα ακρτα απρασκευη 22/10 και σημερα μου ηρθε μυνημα πως μενουν 4 μερες για να ξυσω καρτα ανανεωσης για να διατηρησω τα 1000 λεπτα και σμσ.

 

Τι εγινε, δεν ενημερωνετε αμεσα η wind για τις ανανεωσεις? Δεν πιστευω να μην μου κατωχυρωσε την ανανεωση και τωρα να μην εχω τον δωρεαν χρονο τον επομενο μηνα!

 

μπορει να ειναι ενα κολλημα του συστηματος.εσυ θυμασε να προστεθηκαν οι μοναδες στο υπολοιπο σου; κανε ενα τηλεφωνο στο cc να το δουνε και να το διορθωσουνε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εκανα αναεωση με 5αρα ακρτα απρασκευη 22/10 και σημερα μου ηρθε μυνημα πως μενουν 4 μερες για να ξυσω καρτα ανανεωσης για να διατηρησω τα 1000 λεπτα και σμσ.

 

Τι εγινε, δεν ενημερωνετε αμεσα η wind για τις ανανεωσεις? Δεν πιστευω να μην μου κατωχυρωσε την ανανεωση και τωρα να μην εχω τον δωρεαν χρονο τον επομενο μηνα!

 

Και μενα μολις τωρα και ενω εχω κανει 2 ανανεωσεις..

Link to comment
Share on other sites

Και μενα μολις τωρα και ενω εχω κανει 2 ανανεωσεις..

 

αρα ειναι σιγουρα κολλημα του συστηματος, το οποιο θα λυθει μονο κατοπιν επικοινωνιας με το cc

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...