Jump to content

Είστε καπνιστές, πρώην καπνιστές ή άκαπνοι;


ecep
 Κοινοποίηση

Είστε καπνιστές, πρώην καπνιστές ή άκαπνοι?  

475 members have voted

  1. 1. Είστε καπνιστές, πρώην καπνιστές ή άκαπνοι?

    • Δεν καπνίζω
      280
    • Καπνίζω
      145
    • Το έκοψα
      50


Recommended Posts

Ontws merikes fores travietai para poly...

Kapnisths egw. To kovw opote thelw. Allwste einai poly eykolo, to exw kopsei polles fores mexri shmera.

Θα το πω στη μάνα σου xxD

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 402
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να μετακινηθεί αλλά να πάει που?

Και δεν έχει αυτός το πρόβλημα αλλά ο καπνιστής. Αυτός ενοχλεί τον μη καπνιστή. Ο μη καπνιστής απαιτώντας να μην αναπνέει τον καπνό μόνο καλό μπορεί να κάνει :lol:

 

na alla3h 8esh opws leei px h kopela pio panw gia to amfi8eatro. :lol:

One of the things you learn after years of dealing with drug people,

is that you can turn your back on a person,

but never turn your back on a drug.

Link to comment
Share on other sites

Kapnisths kai dn skeftomai na to koyw.Oso gia thn sumperifora mas,dn uparxei tpta to kako apla oi mh kapnistes polles fores exoun komplex kai sou zalizoun ta ... :) :lol: :) :)E ekei einai pou ton trampoukizeis k esy! :lol: Ama exei o allos sobaro problhma enta3ei 8a upoxwrhsoume alla sthn telikh autos exei to problhma kai oxi egw.Ara mporei kallista na metakinh8ei.

Και ο καπνιστης μπορει καλλιστα να μετακινηθει και να παει καπου οξω.

Αναλογα μαλιστα απο την προθυμια του μπορει να παει μονος του ή σηκωτος.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Kapnisths kai dn skeftomai na to koyw.Oso gia thn sumperifora mas,dn uparxei tpta to kako apla oi mh kapnistes polles fores exoun komplex kai sou zalizoun ta ... :) :lol: :) :)E ekei einai pou ton trampoukizeis k esy! :lol: Ama exei o allos sobaro problhma enta3ei 8a upoxwrhsoume alla sthn telikh autos exei to problhma kai oxi egw.Ara mporei kallista na metakinh8ei.

 

 

Auta.

μας δουλευεις ρε φιλε;; ποιος θα μετακινηθει; αυτος που ενοχλει ή αυτος που ενοχλειται;; :blink:

Link to comment
Share on other sites

Kapnisths kai dn skeftomai na to koyw.Oso gia thn sumperifora mas,dn uparxei tpta to kako apla oi mh kapnistes polles fores exoun komplex kai sou zalizoun ta ... :) :lol: :) :)E ekei einai pou ton trampoukizeis k esy! :lol: Ama exei o allos sobaro problhma enta3ei 8a upoxwrhsoume alla sthn telikh autos exei to problhma kai oxi egw.Ara mporei kallista na metakinh8ei.

 

 

Auta.

 

Το ποιος έχει το πρόβλημα ας μη το θίξουμε καλύτερα :X

Link to comment
Share on other sites

Η μεγαλη πλάκα ειναι πως έχει βγει εδώ και χρόνια, οδηγία απο την εοκ (και θα ξαναβγεί και θα ξαναβγει και θα ξαναβγεί..) για την απαγόρευση του καπνίσματος στους δημοσιους χώρους.

Τώρα το γιατί δεν εφαρμοζεται, είναι άλλου παπά Ευαγγέλιο.

Προφανώς θα σκοντάφτουν στη σκέψη "oi mh kapnistes polles fores exoun komplex kai sou zalizoun ta ...".Απο μη καπνιστές, έχει βγει η οδηγία, υποψιάζομαι :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημερα μα δεν μπορω να καταλαβω γιατι να ειναι κομπλεξικο που ειμαι ελευθερος ανθρωπος και υποστηριζω την επιλογη-πολυτελεια να μην βλαπτω εγω εσκεμμενα και μαλιστα εις γνωση μου τον εαυτο μου?:mad:

δεν γουσταρω βρε αδερφε τον θανατο που φουμαρεις ουτε να τον αναπνεω...ειναι κακο?:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ανήκω στα πρώην θύματα της τσέπης και των πνευμόνων μου, γιατί ευτυχώς το έκοψα πριν με κόψει την 1η Μαΐου 2004.

Κάπνιζα περίπου 2 πακέτα την ημέρα επί 9 χρόνια. Όταν με ρωτούν πλέον γιατί το έκοψα, απαντώ πως δεν δικαιούμαι άλλα τσιγάρα πλέον γιατί τα κάπνισα όλα μαζί!

Ε δεν το θεωρώ και μαγκιά ότι το έκοψα όπως δεν είναι καθόλου μαγκιά το να καπνίζει κάποιος. Δυστυχώς από τους Έλληνες λείπει η παιδία πάνω στο συγκεκριμένο θέμα… δυστυχώς υπάρχουν πολλοί που θέλουν να το κόψουν και αδυνατούν για διάφορους λόγους.

Με εκπλήσσει όμως το ποσοστό ατόμων που δεν καπνίζουν.

Πίστευα πως οι καπνιστές είναι η πλειοψηφία…

Link to comment
Share on other sites

Kapnisths kai dn skeftomai na to koyw.Oso gia thn sumperifora mas,dn uparxei tpta to kako apla oi mh kapnistes polles fores exoun komplex kai sou zalizoun ta ... :) :lol: :) :)E ekei einai pou ton trampoukizeis k esy! :lol: Ama exei o allos sobaro problhma enta3ei 8a upoxwrhsoume alla sthn telikh autos exei to problhma kai oxi egw.Ara mporei kallista na metakinh8ei.

 

 

Auta.

 

Ploiarxe ayth einai h paidia stn ellada! dysthxws!!!:X

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

γιουπιιιιιιιιιιιιιι ειμαστε πολλοι!!!:lol:

τωρα περα απο την πλακα μια φορα ειχα δει στον υπνο μου οτι καπνιζε η αδερφη μου και σηκωθηκα νυχτιατικα και πηγα και της ζητησα και τα ρεστα...

παιδεια και υγεια ειναι υπο εξαφανιση σε αυτην την χωρα...:mad:

 

αν σε ενοχλει ο καπνος λεει πηγαινε πιο περα:confused:

τι λες καλε..?:mad:

εσυ να ην καπνιζεις στα μουτρα μου...

ελεος...

Link to comment
Share on other sites

Το έχω κόψει εδώ και 35 χρόνια!:p

Είναι κάτι που δεν μου αρέσει, και με εκπλήσει ευχάριστα το μέχρι στιγμής υψηλό ποσοστό της δημοσκόπησης των μη καπνιζόντων.:)

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς είμαι συστηματικός ΠΑΘΗΤΙΚΟΣ καπνιστής. Στη δουλειά μου, στην σχολή μου, στην διασκέδασή μου... μεγάλο κρίμα γιατί ρε παιδιά δεν φταίω σε τίποτα... γιατί μου το κάνουν αυτό;

 

Πάλι καλά να λέω που δεν καπνίζει κανείς στο σπίτι μου...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ήμουν πρώην. Είδα πως ήταν μια μ@λ@κί@ και μισή κ τό 'χω κόψει εδώ και ένα χρόνο :)

Εισαι 14. Καπνιζες στα 13 σου??:wacko: :wacko: 1η Γυμνασιου? Τεσπα. Δεν ειμαι εγω κανενας πατερας για να σου πω τι θα κανεις :p :)

 

Εγω καπνιζω και το ξεκινησα προσφατα. Αλλα μου αρεσει η γευση του καπνου...

Το πολυ 10 τσιγαρα την μερα. Εκτος αν ειμαι σε κλαμπ...

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Μαραθώνιος και κάπνισμα δεν πάνε μαζί οπότε στους μη καπνιστές κι εγώ.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εισαι 14. Καπνιζες στα 13 σου??:wacko: :wacko: 1η Γυμνασιου? Τεσπα. Δεν ειμαι εγω κανενας πατερας για να σου πω τι θα κανεις :p :)

 

Εγω καπνιζω και το ξεκινησα προσφατα. Αλλα μου αρεσει η γευση του καπνου...

Το πολυ 10 τσιγαρα την μερα. Εκτος αν ειμαι σε κλαμπ...

 

Ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα....:p

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Εισαι 14. Καπνιζες στα 13 σου??:wacko: :wacko: 1η Γυμνασιου? Τεσπα. Δεν ειμαι εγω κανενας πατερας για να σου πω τι θα κανεις :p :)

 

Εγω καπνιζω και το ξεκινησα προσφατα. Αλλα μου αρεσει η γευση του καπνου...

Το πολυ 10 τσιγαρα την μερα. Εκτος αν ειμαι σε κλαμπ...

 

 

Άστα τώρα αυτά:p , άλλος λόγος που το άρχισες

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πουθενά στατιστικές που δείχνουν ποιές ηλικίες καπνίζουν? Έχω την εντύπωση ότι οι 15-16χρονοι καπνίζουν αρκετά...

 

Άστα τώρα αυτά:p , άλλος λόγος που το άρχισες

 

Ο οποίος είναι:confused: ? Μίμηση?

Link to comment
Share on other sites

Για να θυμούνται οι παλαιοί και να μαθαίνουν οι νέοι....

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=6127

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν πουθενά στατιστικές που δείχνουν ποιές ηλικίες καπνίζουν? Έχω την εντύπωση ότι οι 15-16χρονοι καπνίζουν αρκετά...

 

 

 

Ο οποίος είναι:confused: ? Μίμηση?

 

 

Άλλος για να ρίξει γκόμενα, ακόμα και αν δε το παραδέχεται, κτλπ κτλπ

Οι περισσότεροι άνθρωποι είναι άλλοι άνθρωποι. Γνώμες κάποιου άλλου είναι οι σκέψεις τους, μίμηση οι ζωές τους, αντιγραφή τα πάθη τους.

 

http://matiapouklaine.blogspot.com/

Link to comment
Share on other sites

Δεν καπνίζω... :happy:

 

Πως και γίνεται να είμαστε 65 αυτοί που δεν καπνίζουμε...;;; Παράξενο... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ειπε ο γαιδαρος τον πετεινο κεφαλα....:p

Εε ναι...!

Άστα τώρα αυτά:p , άλλος λόγος που το άρχισες

Δοκιμασα και μου αρεσε;) Αλλα το "λαθος" μου ηταν οτι αφου εκανα το πρωτο, αφου το εσβησα εστριψα και αλλο και μετα και αλλο...

Το πρωτο μου τσιγαρο το εκανα φετος το καλοκαιρι. Αλλα αυτο που λεω ποιο πανω εγινε τον Δεκεμβριο.

 

Οντως ειναι πολυ στην ηλικια μου που καπνιζουν.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Οι καπνιστες πρεπει επισης να ξερουν οτι στα τσιγαρα του εμποριου μονο καπνο δεν εχουν μεσα! εχουν οτι αλλο μπορεις να φανταστεις!

Γνωριζετε οτι με καθε τζουρα εισπνεουμε 1.000.000 ελευθερες ριζες?

Και τι κανουν αυτες οι ριζες? Καταστρεφουν τα κυτταρα του οργανισμου μας!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...