Jump to content

Πόσα και ποια κινητά έχετε;


 Κοινοποίηση

Posa kinhta exete?  

936 members have voted

  1. 1. Posa kinhta exete?

    • 1
      166
    • 2
      277
    • 3-4
      272
    • 5-8
      126
    • 9
      31
    • 0 (kanena,E?)
      3
    • Asto kalutera....(para para polla!)
      61


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 670
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

χρησιμοποιω 2, ενα s100 ως κυριο

κι ενα εριξον, που δε θυμαμαι τι μοντελο ειναι.

ειναι ομως το πιο μικρο κινητο που εχω δει ποτε, και βολευει οταν δε θελω να "κουβαλαω"

στο ντουλαπι υπαρχουν ακομη 3-4 παροπλισμενα

Link to comment
Share on other sites

To diko mou einai ena kai kalo,an kai to exo psilo os xondro varethei! T68i ! Elpizo pantos me thn proth efkeria na to antikatastiso(isos me ena apo ta teleftea montela ths Sharp gia na do kai kamia kamera ths prokophs) , dioti mou dinei thn entiposh oti eimai texnologika polla eti fotos piso se sxesi me pollous pou gnorizo pou ta thlefona tous mono toumpes den kanoun! :(
Link to comment
Share on other sites

Nokia 3410, Nokia 3650, Nokia 6230, SonyEricsson T300, Siemens M55, SonyEricsson S700i, Sagem myV-75

Can't get enough

Can't give it up

When you're telling me those white lies

Champagne

It's getting rough and I wanna know if I'm addicted to your white lies in vain...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα μονο Siemens αλλα με το τελευταιο που ειχα ειπα ποτε ξανα Siemens

Ενα C45, ST55 και SX1 αλλα το τελευταιο το εδωσα πεισω (Απο την ημερα που το πειρα ολο προβληματα ειχα και το εχω αλλαξει 2 φορες)και τωρα περιμενω να μου στειλουν ενα οκαy για αλλαγη και μαλον θα παρω SonyEricson P910 και τον σεπτεμβριο μπορω να παρω και αλλο λογου λυξει συμβολαιου τον οκτ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ERICSSON

T28

T20

T68i

K700i

 

NOKIA

5110

3650

6220

 

SAMSUNG

D500

Poco: X3 NFC

HTC: P3300, Sensation, u ultra

Sony Ericsson: T20,T28s,T68i,K750,W580i

Nokia: 5110, 6510, 6610, 3650

Samsung:A100, D500,Omnia,Corby

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Εχω ενα Sharp gx10

Μετα πηρα το 6600

και τωρα αποκτησα το πρωτο μου ppc-κινητο ενα Qtek 2020.

Παμε για HTC Universal τωρα :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Sony Ericsson

T68i

T610

P910i

T28 x2

T10

 

 

Nokia

6310i

8210

5210

 

Sharp

Gx25

 

Moνο το p910i χρησιμοποιω τα αλλα είναι μεσα σε ενα συρταρι!!

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Μονιμα ενα πιστο Siemens SL45i και ενα δευτερο, πιο συγχρονο, που το αλλαζω ποτε ποτε. Αυτη τη στιγμη ενα SE K700i
Link to comment
Share on other sites

έχω σαν κύρια συσκευή το K700. Σαν συλλεκτικά έχω κρατήσει το Nokia 6310i

και 2 Ericsson T39

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

douleuo ka8imerina me to agapimeno sx1,paizei san deutero ena 8910 k ama mu knaie nera exo ena 6510.....teleutaio k kata idromeno ths douleias ena s65!....auta pros to paron....lhgei to symbolaio se kana 2mhno k pame gia alla...xexexexe!!!
:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

To M65 και σαν δεύτερο ή το Μ55 ή κάποιο απο τα άλλα siemens poy έχω κρατήσει. Ομως μέχρι εδώ. Βαρέθηκα να φορτίζω 2 κινητά, να τα παίρνω και τα 2 όπου πάω, και να τρέχω απο τη μια γωνιά του σπιτιού στην άλλη όποτε χτυπάνε. Οπότε απο σήμερα, κομμένο το δεύτερο.

Και άργησα 3 χρονάκια κιόλας.. :)

Link to comment
Share on other sites

έχω σαν κύρια συσκευή το K700. Σαν συλλεκτικά έχω κρατήσει το Nokia 6310i

και 2 Ericsson T39

εγω εχω σαν κυριο το κ750 που το δουλευω πολυ.και σαν δευτερο το 6101 το οποιο εχει πολυ καλη μπαταρια και ειδικα σε αναμονη!

 

 

αν εχεις 6310 και θελεις να το πουλησεις πες μου!θα γινουμε πλουσιοι! :p

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εγω εχω Νοκια 5110, 7110, 6600 και οσο ακυρο και αν ακουγεται ενα Phillips Diga :D Στο poll μπερδευτικα και εβαλα 2 κινητα ¨(
I've seen beyond the truth, it's just another lie.
Link to comment
Share on other sites

Μιλώντας περί "τούβλων" :-). Το πρώτο μου κινητό ήταν το 1998 ένα Εricsson SH888 και μετά έχει ως εξείς :

1999 Motorolla Startak (σοβαρά προβλήματα μπαταρίας..φόρτισμα και των 2 μπαταριών κάθε μέρα......έκανα καλή κατανάλωση στην ΔΕΗ με αυτό το κινητό :D)

2000 Nokia 6110 (καλό κινητό και εύχρηστο για την εποχή του)

2000 Nokia 8210 (το πρώτο μου mini κινητό)

2001 Ericsson T29s (επίσης καλό)

2001 Ericsson T39 (μέτριο, στην περίπτωση μου το cover ήταν πολύ ευαίσθητο και χρειάστηκε να το αντικαταστήσω μερικές φορές)

2001 Nokia 6210 (ο βετεράνος των business κινητών)

2002 Nokia 8310 (ωραίο mini κινητό αλλά αντιμετώπισα πολλά προβλήματα με την οθόνη να "παγώνει" και να κάνει restart)

2003 Nec N22i (το πρώτο μου έγχρωμο i-mode κινητό....το χειρότερο κινητό που είχα....μου το χάρισς κα΄ποιοσ καινούργιο οπότε το δέχτηκα :p !!)

2003 Nokia 6600 (το καλύτερο κινητό που είχα ως τώρα. Ποτέ δεν με απαγοήτευσε. OK ίσως είναι λίγο ογκώδες αλλά το βρίσκω τέλειο)

2004 Samsung E600 (το πιτσιρίκι αυτό έχει ωραίο μέγεθος "τσέπης". Δεν το χρησιμοποίησα πολύ. Το χάρισα σε έναν φίλο που χρειαζόταν κινητό)

2005 Samsung E730 black edition (το κινητό αυτό το απέκτησα πρόσφατα. Για να είμαι ειλικρινής έχει όλα τα χαρακτηριστικά ενός τηλεφώνου που χρειάζομαι και ωραίο σχεδιασμό. Δεν συγκρίνεται στα χαρακτηριστικά με την Nokia αλλά η Samsung εχεί βελτιωθεί αρκετά σε σύγκριση με το παρελθόν)

:D

[sIGPIC][/sIGPIC]

Life is too short so enjoy every second of it...you never know where you will be tomorrow.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...