Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα ήθελα παρακαλώ να ρωτήσω, σε συσκευή αγορασμένη από το εξωτερικό χωρίς ελληνική γλώσσα, για την εγκατάσταση της χρειάζεται επίσκεψη στο service ή γίνεται και μέσω Internet με την υπηρεσία Update Service? :worry:

Μεσω service! κοστος δωρεαν..και το κινητο το παιρνεις αμεσως..και στην χειροτερη περιπτωση 1 ημερα.(αναλογα το service)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια να ρωτησω, τα πληκτρα του κ810 ειναι ευχρηστα? Στα μηνυματα πως ειναι? Θα εχω προβλημα? Ακουσα κατι φημες οτι δεν αντεχουν τα πληκτρα, ισχυει? Το joystick ειναι κλασσικο SE?(αν και ποτε δεν εχει προβλημα με τα joystick στα SE, στο κ700 το εχω σαν καινουργιο:))
Link to comment
Share on other sites

Μεσω service! κοστος δωρεαν..και το κινητο το παιρνεις αμεσως..και στην χειροτερη περιπτωση 1 ημερα.(αναλογα το service)

 

se pio service ginete re aderfe afto,emena mia fora pou mou ixe tixi kati analogo mou ixan dosi akribos aftin tin apontisi:Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΠΡΟΟΡΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ-ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ-

ke ixa plirosi 20e se kapion stigitonia mou ke mou perase GR..

Link to comment
Share on other sites

se pio service ginete re aderfe afto,emena mia fora pou mou ixe tixi kati analogo mou ixan dosi akribos aftin tin apontisi:Η ΣΥΣΚΕΥΗ ΔΕΝ ΠΡΟΟΡΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΓΟΡΑ-ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗΣ-

ke ixa plirosi 20e se kapion stigitonia mou ke mou perase GR..

Σε Service center στα Ιωαννινα..πριν 2 χρονια ειχα παει sony ericsson d750i(το w800i) και τους ειπα να κανουν update..και περασανε και την Ελληνικη.δεν πληρωσα.τωρα να ξερεις οτι ολα τα service δεν ειναι ιδια..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε Service center στα Ιωαννινα..πριν 2 χρονια ειχα παει sony ericsson d750i(το w800i) και τους ειπα να κανουν update..και περασανε και την Ελληνικη.δεν πληρωσα.τωρα να ξερεις οτι ολα τα service δεν ειναι ιδια..:)

 

apo oso ksero to d750 den ixe kikloforisi ellada,ixan bgali updade sta ellinika? ke se episimo service se...

afti pos plitonotan meta apo tin se hellas efoson to imei tou kinitou den itan diko tous?

Link to comment
Share on other sites

apo oso ksero to d750 den ixe kikloforisi ellada,ixan bgali updade sta ellinika? ke se episimo service se...

afti pos plitonotan meta apo tin se hellas efoson to imei tou kinitou den itan diko tous?

Να γραφες και ελληνικα..να καταλαβαινα και τι λες!! :blink:

το d750i ειχε κυκλοφορησει στην Ελλαδα συλεκτικα..απο τα καταστηματα της vodafone.

τωρα εγω σου λεω πως εχει..ειμαστε πια στην Ευρωπαικη ζωνη,δεν εχει σχεση απο που εχεις αγορασει την συσκευη.

ασχετο..εγω ειχα παει Ιταλια με την μηχανη,και επαθα μια βλαβη.πηγα στο service της ktm και πηρανε αριθμο πλαισιου και το βρηκανε στο συστημα και μου αλλαξανε ενα σωληνακι δωρεαν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για ενα τετοιο κινητο η 2gb επιβαλεται.αλλωστε δεν ειναι και ακριβες :)

 

λες δλδ να παρω μια των 2 για μενα και να δωσω αυτη του 1 στη φιλη?? ;):p:p

Link to comment
Share on other sites

λες δλδ να παρω μια των 2 για μενα και να δωσω αυτη του 1 στη φιλη?? ;):p:p

αυτο ειναι το καλυτερο.αρε μυαλο που εχεις..;) :D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια Sandisk 4GΒ και δουλεύει άψογα. Μερικές φορές αργεί λίγο, αλλά είναι λογικό όταν έχει να διαχειριστεί για παράδειγμα βίντεο 350 ΜΒ. Την συστήνω ανεπιφύλακτα.
Link to comment
Share on other sites

Πηρα και το HBH-PV710 bluetooth handsfree. Σε φιλικη τιμη 40ευρω!Μεχρι τωρα πολυ καλες εντυπωσεις και καθαρος ηχος χωρις παρεμβολες.
Link to comment
Share on other sites

Πηρα και το HBH-PV710 bluetooth handsfree. Σε φιλικη τιμη 40ευρω!Μεχρι τωρα πολυ καλες εντυπωσεις και καθαρος ηχος χωρις παρεμβολες.

 

ke den nomizo na exis problima,mia xara sinergazonte...

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικες μερες θα εχω το Κ810 και η αγωνια μου ειναι για το joystick γιατι στο κ750 που εχω τωρα χαλασε πολυ συντομα σχετικα απο την μερα που το ειχα αγορασει:cry:Ποια ειναι η εντυπωση σας για το joystick του κ810?Α και κατι ακομα,εχει καλωδιο στο κουτι για συνδεση με pc?:worry:ευχαριστω!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε μερικες μερες θα εχω το Κ810 και η αγωνια μου ειναι για το joystick γιατι στο κ750 που εχω τωρα χαλασε πολυ συντομα σχετικα απο την μερα που το ειχα αγορασει:cry:Ποια ειναι η εντυπωση σας για το joystick του κ810?Α και κατι ακομα,εχει καλωδιο στο κουτι για συνδεση με pc?:worry:ευχαριστω!!!!!!!!!

Καλώδιο έχει, το τζόι είναι όπως και στα υπόλοιπα SE ευαίσθητο ή μάλλον αναίσθητο...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

είναι ακριβώς το ίδιο joystick όπως και στο Κ750.

Πάντως στο Κ750 αναγκάστηκα να το αντικαταστήσω ύστερα από ενα χρόνο και κάτι,οπότε μπρεί να πετύχεις και καλύτερη περίπτωση και να μη χρειαστείς σέρβις γι'αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια χαρά είναι το joystick.. εμένα όλα τα κινητά μου τώρα τελευταία είχαν.. κανένα πρόβλημα δεν μου έβγαλαν.. t630, k 700, k810..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια χαρά είναι το joystick.. εμένα όλα τα κινητά μου τώρα τελευταία είχαν.. κανένα πρόβλημα δεν μου έβγαλαν.. t630, k 700, k810..

και εμενα τα κινητα με joy,κανενα δεν μου εβγαλε προβλημα.και με χρηση το κ700ι φορητη παιχνιδομηχανη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και η R8BA024. Δεν ξέρω αν ήδη το έχει αναφέρει κάποιος, γιατί δεν παρακολουθω το θέμα τώρα τελευταία επειδή πήρα άλλη συσκευή... Αν κάποιος ξέρει τι βελτιώσεις περιλαμβάνει, ας κάνει ένα ποστ...

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην πρωτη φορτιση τι να κανω?Να το βαλω κατευθειαν η να περιμενω να πεσει η μπαταρια που θα εχει ηδη μεσα?Ακομα ποσα ωρα να το αφησω να φορτιζει?????:confused:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στην πρωτη φορτιση τι να κανω?Να το βαλω κατευθειαν η να περιμενω να πεσει η μπαταρια που θα εχει ηδη μεσα?Ακομα ποσα ωρα να το αφησω να φορτιζει?????:confused:

 

Καλύτερα να τελειώσει τελείως η μπαταρία και μετά να το βάλεις για να φορτίσει.

Η κανονική ώρα φόρτισης για πρώτη φορά είναι 4 ώρες:)

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε και η R8BA024. Δεν ξέρω αν ήδη το έχει αναφέρει κάποιος, γιατί δεν παρακολουθω το θέμα τώρα τελευταία επειδή πήρα άλλη συσκευή... Αν κάποιος ξέρει τι βελτιώσεις περιλαμβάνει, ας κάνει ένα ποστ...

 

Tin exeis perasei kai exei kanonika ellinika perasmena???

Ekanes to update me SEUS???:confused::confused::confused:

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...