Jump to content

Sony Ericsson K810


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα,ποιο ειναι το τελευταιο firmware για k810i?? Αξιζει η τσαμπα κοπος?? Τωρα εχω το R6BC002...Ευχαριστω...

Αν δεν εχεις προβλημα με το υπαρχον,μην κανεις αναβαθμιση.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπερα,ποιο ειναι το τελευταιο firmware για k810i?? Αξιζει η τσαμπα κοπος?? Τωρα εχω το R6BC002...Ευχαριστω...

 

το ειχα και εγω το R6BC002 και ειδες τι επαθα? οταν εβαλα το R8BΑ024 που ειναι το ποιο καινουργιο! αν δεν σου κανει προβληματα μην το αλαζεις και να σου πω οτι η sony ericsson απο οτι μου ειπε στα κεντρικα οτι δεν ξανα γινεται να ξανα περαστει το παλιο firmware δλδ το R6BC002 μαλλον το R8BΑ024 εχει πολα bugs παντως αμα 8ες να προχορισεις στην αναβαθμιση του κ810 θα ανοιξεις το προγραμα Update Service της se και θα πας στα αγγλικα uk και 8α κανεις τα ακολουθα βηματα που λεει οποιος θελει μπορει να δει και το παρακατω site

 

http://www.seusers.com/forum/cmps_index.php?page=firmwares

Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει κανεις την καρτα μνημης της Sandisk στα 4GB? Σκεφτομαι να αγορασω μια καρτα μνημης αλλα δεν ξερω αν πρεπει να βαλω 2 ή 4? Και τα 2GB μαλλον με καλυπτουν απλα φοβαμαι να βαλω την 4αρα μην αρχισει τιποτα κολληματα κ αργοποριες. Οικονομικα 4GB με 26 ευρω και 16 ευρω τα 2GB δεν το ζηταω οτι αξιζει να δωσεις κατι παραπανω αλλα θα παιξει αξιοπιστα? :worry:
(1998) Siemens C11/Bosch 509/Motorola V3688/Siemens A35/Siemens C55/Nokia 6600/Sony Ericsson P990/Sony Ericsson K810/Sony Ericsson X10 mini/Motorola Defy/Apple iPhone 4S/Apple iPhone 5/Apple iPhone 6/Apple iPhone 6S/Apple iPhone 7 Plus (2017)
Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει κανεις την καρτα μνημης της Sandisk στα 4GB? Σκεφτομαι να αγορασω μια καρτα μνημης αλλα δεν ξερω αν πρεπει να βαλω 2 ή 4? Και τα 2GB μαλλον με καλυπτουν απλα φοβαμαι να βαλω την 4αρα μην αρχισει τιποτα κολληματα κ αργοποριες. Οικονομικα 4GB με 26 ευρω και 16 ευρω τα 2GB δεν το ζηταω οτι αξιζει να δωσεις κατι παραπανω αλλα θα παιξει αξιοπιστα? :worry:

 

κιτα φιλε το κ810 περνει μεχρι οριο τα 2GB εγω 2GB εχω τα 4 δεν θα τα βλεπει μονο αν ειχες το κ850 θα μπορουσες να βαλεις τα 4GB

Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει κανεις την καρτα μνημης της Sandisk στα 4GB? Σκεφτομαι να αγορασω μια καρτα μνημης αλλα δεν ξερω αν πρεπει να βαλω 2 ή 4? Και τα 2GB μαλλον με καλυπτουν απλα φοβαμαι να βαλω την 4αρα μην αρχισει τιποτα κολληματα κ αργοποριες. Οικονομικα 4GB με 26 ευρω και 16 ευρω τα 2GB δεν το ζηταω οτι αξιζει να δωσεις κατι παραπανω αλλα θα παιξει αξιοπιστα? :worry:

 

Έχω μια Sandisk M2 4GB εδώ και μισό χρόνο στο κινητό και την βλέπει κανονικότατα. Βέβαια μερικές φορές αργεί λίγο όταν πάει να διαβάσει πχ. τα βιντέακια, κάτι απολύτως φυσιολογικό όμως αν σκεφτείς ότι έχει να διαβάσει αρχεία συνολικού μεγέθους 1GB. Σε περίπτωση που τα χρειάζεσαι τα 4GB σου το συστήνω ανεπιφύλακτα. Έχω μετατρέψει τα MP3 μου σε MP4 και χωράει άπειρα μέσα. Νομίζω ότι ήταν περιττή κίνηση η μετατροπή σε MP4.

Link to comment
Share on other sites

Εδω φιλε μου θα βρεις θεματακια...http://www.myk810.lasyk.net/K810i/Themes/

:thanks:Ευχαριστώ ρε φίλε για το link σου.Έχω βρεί πολύ υλικό για το κινητό μου από εκέι.

Link to comment
Share on other sites

:D:Κι εδώ έχω βρεί κάτι

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

να ρωτιστω κατι? το κ810 μπορει να ανοιξει pdf αρχεια?

Οχι! :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς 1,31 !!

Ώχ!Είναι ένα από τα κινητά με την περισσότερη ακτινοβολία:!:

Link to comment
Share on other sites

το πολυ πολυ να γινουμε ψυτη απο την ακτινοβολεια κανεις δεν ειναι τελιος 4GB τα εβαλε κανεις για να δουμε αν τα βλεπει ?
Link to comment
Share on other sites

το πολυ πολυ να γινουμε ψυτη απο την ακτινοβολεια κανεις δεν ειναι τελιος 4GB τα εβαλε κανεις για να δουμε αν τα βλεπει ?

Μια χαρα τα βλεπει τα 4γιγα το κινητο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το πολυ πολυ να γινουμε ψυτη απο την ακτινοβολεια κανεις δεν ειναι τελιος 4GB τα εβαλε κανεις για να δουμε αν τα βλεπει ?

 

γτ δε κάνεις το άλλο?πάρε το κ800,μετέτρεψέ το σε κ810,βάλε του και πρόσοψη κ810 κ θα χεις το κ810 με χαμηλότερο

sar!!

Link to comment
Share on other sites

γτ δε κάνεις το άλλο?πάρε το κ800,μετέτρεψέ το σε κ810,βάλε του και πρόσοψη κ810 κ θα χεις το κ810 με χαμηλότερο

sar!!

 

 

Ρε παιδες, το εχει κανει κανεις αυτο ?

Η προσωψη του κ810 ταιριαζει? υπαρχει συμετρια στα κουμπια?

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

μετα απο περιπου 1 χρονο που εχω το κινητο θα ηθελα να αναβαθμισω το λογισμικο του.

Αν μπορω να το βρω σωστα εχω την εκδοση R1KG001.

Βλεπω εδω μεσα οτι μιλατε για εκδοσεις Κ2... πως τις βρηκατε αυτες?

Οταν παω να κανω αναβαθμιση απο την εφαρμογη μου λεει οτι δεν υπαρχει ενημερωση για το κινητο μου.

Ειναι αληθεια αυτο?

τι να κανω? κανω κατι λαθος??

Ευχαριστω εκ των προτερων για οποια απαντηση!!

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

μετα απο περιπου 1 χρονο που εχω το κινητο θα ηθελα να αναβαθμισω το λογισμικο του.

Αν μπορω να το βρω σωστα εχω την εκδοση R1KG001.

Βλεπω εδω μεσα οτι μιλατε για εκδοσεις Κ2... πως τις βρηκατε αυτες?

Οταν παω να κανω αναβαθμιση απο την εφαρμογη μου λεει οτι δεν υπαρχει ενημερωση για το κινητο μου.

Ειναι αληθεια αυτο?

τι να κανω? κανω κατι λαθος??

Ευχαριστω εκ των προτερων για οποια απαντηση!!

 

Αν δεν εχεις προβληματα (κοληματα και επανεκινισεις) δεν υπαρχει λογος για αναβαθμιση.

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

βασικα ο λογος που θελω να κανω αναβαθμιση ειναι μηπως και βελτιωθει η αυτονομια του κινητου γιατι η μπαταρια του δεν κραταει πολυ..

Επισης οταν μου στειλαν φωτο τραβηγμενες απο το k850 δεν μπορω να τις δω καλα στο τηλεφωνο , ουτε να τις επεξεργαστω!!!

Ελεγα μηπως μπορουσε να βελτιωθει κατι τετοιο.

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Για να τις δεις,πρέπει να κάνεις zoom 1x...μετά κάνε τες save έτσι...

Ρε παιδιά,όταν πάω να κάνω αποθήκευση μια επεξεργασμένη φωτό μ λεει μεγάλη μικρή κ ακόμα ενα...τι ειναι αυτα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K810

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...