Jump to content

Σοκολάτες


aromeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επισεις τα σοκολατακια του Max perry ειναι πολυ ωραια

 

Με γευση cookies ειναι ο δευτερος καλυτερος οργασμος που μπορει να εχει ενας ανθρωπος!! :lol:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 389
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισεις τα σοκολατακια του Max perry ειναι πολυ ωραια

 

Με γευση cookies ειναι ο δευτερος καλυτερος οργασμος που μπορει να εχει ενας ανθρωπος!! :lol:

 

αγόρασα μέσα στις γιορτές και συμφωνώ και με τους 2...:)

εξίσου καταπληκτικά αυτά με γέμιση φυστικιού και αυτά με το ποτό κεράσι...both με μαύρη σοκολάτα εννοείται..;)

ααα...μη ξεχάσω το καταπληκτικό σοκολατένιο τσουρέκι του...:)

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα μέσα στις γιορτές και συμφωνώ και με τους 2...:)

εξίσου καταπληκτικά αυτά με γέμιση φυστικιού και αυτά με το ποτό κεράσι...both με μαύρη σοκολάτα εννοείται..;)

ααα...μη ξεχάσω το καταπληκτικό σοκολατένιο τσουρέκι του...:)

 

Τα εχω δοκιμασει αλλα δεν μου αρεσαν... θεωρω οτι το φυστικι υπερκαλυπτει την γευση της σοκολατας. Βεβαια γουστα ειναι αυτα...

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Επισεις τα σοκολατακια του Max perry ειναι πολυ ωραια

 

Τελικά αυτό το μαγαζί είναι φοβερό.Τώρα τελευταία που είχαμε κάτι γιορτές και γενέθλια έφεραν κάτι παιδιά που μένουν κοντά σε κάποια μαγαζιά Max και πάθαμε την πλάκα μας.Το μόνο μου παράπονο είναι ότι παχαίνουν, όπως σχεδόν όλα τα γλυκά άλλωστε. :lol::lol::lol:

 

πουρακια caprice απλα μοναδικα

 

Τι είπες τώρα . :D:D

Αν φτιάχναμε αγωγό με τα τενεκεδάκια που έχουμε καταναλώσει ( και καταναλώνουμε ακόμα) θα είχαμε φέρει το φυσικό αέριο από Ρωσία στο χαλαρό :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πωωωωωωωωωω!!!!! Που τα θυμηθήκατε εκείνα τα πουράκια;;;;;

Αξέχαστες μέρες.....

 

 

 

Σοκολατάκια ferrero rocher, αυτά που μας ταίζει ο πρεσβευτής και μας κακομαθαίνει.....

 

Σοκολάτα θα 'λεγα καλύτερη είναι η lacta loving it

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Σοκολατάκια ferrero rocher, αυτά που μας ταίζει ο πρεσβευτής και μας κακομαθαίνει.....

 

Ferrero rocher τα καλυτερα σοκολατακια.Ειχα φερει τον Δεκεμβρη απο Ιταλια 1 μεγαλο κουτι ferrero prestige (που ειχε διαφορα ferrero (rocher,pocket coffee και mon cherry) και τα τσακισα ολα μεσα σε 6 μερες.Γενικα η ferrero ειναι μαστορες στα σοκολατακια.

Link to comment
Share on other sites

GODIVA παντως ηταν μια πικρη απογοητευση...Υπερβολικα ακριβα,χωρις να δοκιμασω κατι διαφορετικο-ιδιαιτερο που περιμενα...Γουστα βεβαια αυτα
Link to comment
Share on other sites

GODIVA παντως ηταν μια πικρη απογοητευση...Υπερβολικα ακριβα,χωρις να δοκιμασω κατι διαφορετικο-ιδιαιτερο που περιμενα...Γουστα βεβαια αυτα

Εχει διάφορα...προσωπικα ενα πακετακι που ειχα παρει μου αρεσαν πολυ...ακριβα αλλα για μια στο τοσο..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Απίθανη η ΙΟΝ με γέμιση κρέμα μπανάνα.. :food:

Δοκίμασα και με κρέμα αχλάδι αλλά η γεύση ήταν σχεδόν ίδια με την μπανάνα :confused:

Link to comment
Share on other sites

GODIVA παντως ηταν μια πικρη απογοητευση...Υπερβολικα ακριβα,χωρις να δοκιμασω κατι διαφορετικο-ιδιαιτερο που περιμενα...Γουστα βεβαια αυτα

 

Εχει διάφορα...προσωπικα ενα πακετακι που ειχα παρει μου αρεσαν πολυ...ακριβα αλλα για μια στο τοσο..

 

Από τα αμερικανικά τους καταστήματα, που έχουν τεράστια ποικιλία σε σχέση με την Ευρώπη, αξίζουν περισσότερο.

 

Μόλις επέστρεψα από Βοστώνη, έσκασα ένα 150άρι σε σοκολάτες, τρούφες, πουράκια, μπισκότα κλπ...

 

Οι πραλίνες τους δεν παίζονται κατ' εμέ.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πραλινάκια σοκολατάκια υπέροχα δοκίμασα σήμερα σε ζαχαροπλαστείο στην Καράγιωργη/Καραγιώργη (πώς στο δι**** λέγεται) Σερβίας.......

Μπορεί να πληρώνεις δαγκωματιά και χρυση λίρα, αλλά ακόμη έχω την γεύση της στο στόμα μου.....

Edited by VeCo
Mind the language please.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

παιδια να φατε την Lacta με τα oreo υπεροχη...δεν νιωθεις τοσο το μπισκοτο αλλα αφηνει ωραια αισθηση

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

παιδια να φατε την Lacta με τα oreo υπεροχη...δεν νιωθεις τοσο το μπισκοτο αλλα αφηνει ωραια αισθηση

 

Συμωνω..πολυ ωραια σοκολατα..αν και τα oreos δεν μου αρεσουν καθολου...

Link to comment
Share on other sites

παιδια να φατε την Lacta με τα oreo υπεροχη...δεν νιωθεις τοσο το μπισκοτο αλλα αφηνει ωραια αισθηση

 

Υπέροχη κι αυτή......αλλά σοκολάτα την σοκολάτα, καραδοκεί ο κίνδυνος των κιλών και δεν είμαστε για τέτοια τώρα..........

Πάντως σαν επιλογή, από τις πολύ καλές κι αυτή η lacta!

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτό το μαγαζί είναι φοβερό.Τώρα τελευταία που είχαμε κάτι γιορτές και γενέθλια έφεραν κάτι παιδιά που μένουν κοντά σε κάποια μαγαζιά Max και πάθαμε την πλάκα μας.Το μόνο μου παράπονο είναι ότι παχαίνουν, όπως σχεδόν όλα τα γλυκά άλλωστε. :lol::lol::lol:

 

Πωωω Max Perry λατρεία. Περνάω και 5 (x2) φορές την εβδομάδα γιατί είναι στο δρόμο από και προς το γυμναστήριο και μου αλλάζουν τα πετρέλαια. Τα Χριστούγεννα το τσουρέκι του πάντως το τιμήσαμε δεόντως :cool: Του χρόνου πάλι :p

 

Eπίσης ωραίες είναι οι cadbury.

Link to comment
Share on other sites

Hershey's special dark 70gr, μόνο 0.40 ευρώ...Ντουμπάι μεριά σε candylicious!!!

Πήρα 20 για αρχη...:p και είναι σούπερ...!!! :)

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα πρόσφατα milka με γέμιση από κρέμα γιαουρτιού και νιφάδες δημητριακών.

Υπέροχη γεύση!

Έκανε μια γλυκιά αντίθεση η σοκολάτα με το γιαούρτι και ήταν πολύ ιδιαίτερο.

Δοκιμάστε την αν τη βρείτε ;)

Link to comment
Share on other sites

Πηρα κατα λαθος(αυτα κοιτας οταν απλωνεις το χερι ενω κοιτας αλλου) μια των καρφουρ με σμαρτιζ..

νοτ μπαντ ετ ολ!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα πρόσφατα milka με γέμιση από κρέμα γιαουρτιού και νιφάδες δημητριακών.

Υπέροχη γεύση!

Έκανε μια γλυκιά αντίθεση η σοκολάτα με το γιαούρτι και ήταν πολύ ιδιαίτερο.

Δοκιμάστε την αν τη βρείτε ;)

 

Ναι ναι συμφωνώ! Και για όσους προσέχουν τη διατροφή τους ψάχνουν αντίστοιχη εναλλακτική χωρίς τις "καταστροφικές" συνέπειες μίας σοκολάτας ας δοκιμάσουν γιαούρτι + 1 κουταλιά του γλυκού κακάο + ξηρούς καρπούς. Κόλαση :p

 

Μόνο εμένα δεν μου αρέσουν οι crunch ρε γμτ;

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι συμφωνώ! Και για όσους προσέχουν τη διατροφή τους ψάχνουν αντίστοιχη εναλλακτική χωρίς τις "καταστροφικές" συνέπειες μίας σοκολάτας ας δοκιμάσουν γιαούρτι + 1 κουταλιά του γλυκού κακάο + ξηρούς καρπούς. Κόλαση :p

 

Μόνο εμένα δεν μου αρέσουν οι crunch ρε γμτ;

 

να φας ασπρη σοκολατα crunch ειναι πιο γλυκια και ισως σου αρεσει

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι συμφωνώ! Και για όσους προσέχουν τη διατροφή τους ψάχνουν αντίστοιχη εναλλακτική χωρίς τις "καταστροφικές" συνέπειες μίας σοκολάτας ας δοκιμάσουν γιαούρτι + 1 κουταλιά του γλυκού κακάο + ξηρούς καρπούς. Κόλαση :p

 

Μόνο εμένα δεν μου αρέσουν οι crunch ρε γμτ;

Καλά εγώ δεν προσέχω τη διατροφή μου αλλά κάνω τρελούς πειραματισμούς με το γιαούρτι:p

 

Ο τελευταίος που έκανα και είναι κορυφή είναι:Γιαούρτι με 2-3 κουταλιές ζάχαρη,σοκολατένια κορν φλέις και σιρόπι σοκολάτας από αυτά τα έτοιμα Γιώτης.

 

Σαν προφιτερόλ γίνεται στο τέλος:p

Link to comment
Share on other sites

Ναι ναι συμφωνώ! Και για όσους προσέχουν τη διατροφή τους ψάχνουν αντίστοιχη εναλλακτική χωρίς τις "καταστροφικές" συνέπειες μίας σοκολάτας ας δοκιμάσουν γιαούρτι + 1 κουταλιά του γλυκού κακάο + ξηρούς καρπούς. Κόλαση :p

 

Μόνο εμένα δεν μου αρέσουν οι crunch ρε γμτ;

 

Κόλαση δεν λες τίποτα!!!!!!!

Μόλις το δοκίμασα matt21! Εκπληκτικόσ συνδυασμός!

 

Κυκλοφορούν ακόμα οι σοκολάτες crunch? Έχω πολύ καιρό να πετύχω και νόμιζα ότι σταμάτησαν........

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Αν θες να κάνεις κάποιον φίλο σου

άκου με προσοχή τους καημούς του

και δίνε του ελπίδες...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...