Jump to content

Nova ADSL & Double Play (Forthnet)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέχρι το καλοκαίρι μπορεί να έχουν αλλάξει και άλλα στα τηλεοπτικά δικαιώματα. Νομίζω εκκρεμούν ακόμα ισπανικό και ιταλικό οπότε δεν ξέρουμε ποιος θα έχει τι. Τα πάντα αποκλείεται. Όντως υπάρχουν αρκετοί που έχουν πρώτη προτίμηση το ελληνικό πρωτάθλημα το οποίο το έχει μέχρι το 2017
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

εδω και δύο μήνες προβλήματα με το nova , μόνο που κάνουν δήλωση βλάβης και αδιαφόρητα τηλέφωνα απο αυτούς μέσα στο μεσημέρι οσο για το σερβις δεν ήρθε κανείς τους :mad::mad::mad:Μέσα σε όλα αυτά......, σήμερα πρόβλημα με το τηλέφωνο από οτι βλέπω αποκατάσταση προβλήματος ποτέ όπως το nova Συμπέρασμα τεχνικό σέρβις υπηρεσίες υποστήριξης μηδέν , μακριά από fhortnet:mad::mad::mad:
Link to comment
Share on other sites

εδω και δύο μήνες προβλήματα με το nova , μόνο που κάνουν δήλωση βλάβης και αδιαφόρητα τηλέφωνα απο αυτούς μέσα στο μεσημέρι οσο για το σερβις δεν ήρθε κανείς τους :mad::mad::mad:Μέσα σε όλα αυτά......, σήμερα πρόβλημα με το τηλέφωνο από οτι βλέπω αποκατάσταση προβλήματος ποτέ όπως το nova Συμπέρασμα τεχνικό σέρβις υπηρεσίες υποστήριξης μηδέν , μακριά από fhortnet:mad::mad::mad:

 

 

Μιλά μαζί τούς εδώ http://avclub.gr/forum/showthread.php?t=111900 ή στη σελίδα τους στο Facebook. Από εκεί θα βρεις άκρη...

 

Η αλήθεια βέβαια είναι ότι δεν κατάλαβα το πρόβλημα ακριβώς.

Τα γράφεις λίγο μπερδεμένα.

Link to comment
Share on other sites

εδω και δύο μήνες προβλήματα με το nova , μόνο που κάνουν δήλωση βλάβης και αδιαφόρητα τηλέφωνα απο αυτούς μέσα στο μεσημέρι οσο για το σερβις δεν ήρθε κανείς τους :mad::mad::mad:Μέσα σε όλα αυτά......, σήμερα πρόβλημα με το τηλέφωνο από οτι βλέπω αποκατάσταση προβλήματος ποτέ όπως το nova Συμπέρασμα τεχνικό σέρβις υπηρεσίες υποστήριξης μηδέν , μακριά από fhortnet:mad::mad::mad:
εγω εχω προβλημα και με νοβα και με το ιντερνετ 10 μηνες τωρα και ακρη δε βγαζω,εσυ δυο μηνες,σε ζηλευω χαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Μιλά μαζί τούς εδώ http://avclub.gr/forum/showthread.php?t=111900 ή στη σελίδα τους στο Facebook. Από εκεί θα βρεις άκρη...

 

Η αλήθεια βέβαια είναι ότι δεν κατάλαβα το πρόβλημα ακριβώς.

Τα γράφεις λίγο μπερδεμένα.

 

τι δεν κατάλαβες, ότι έχω πρόβλημα με το nova εδω και δυο μήνες τόσο είναι η συνδρομή μου χωρίς κάποιος τεχνικός να το κοιτάξει ή και από το πρωί που δεν έχω τηλέφωνο , με ιντερνετ συνεχείς διακοπές ,το μόνο που κάνει η forthnet καταχωρεί τις ζημίες , εσύ τι πιστεύεις τηλέφωνο και ιντερνετ θα μου το φτιάξουν ; όπως το nova ; Σιγα ; l::lol::lol::lol: δεν υπάρχει τεχνική υποστήριξη που είναι ; να την μάθω κι εγώ :D:D:D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

εγω εχω προβλημα και με νοβα και με το ιντερνετ 10 μηνες τωρα και ακρη δε βγαζω,εσυ δυο μηνες,σε ζηλευω χαχαχα

 

μην με ζηλεύεις δυο μήνες είναι όλο κι όλο η σύνδεση μου στην fhortnet .Το μόνο που είναι συνεπείς είναι στην έκδοση λογαριασμού σε αυτό κύριοι χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

τι δεν κατάλαβες, ότι έχω πρόβλημα με το nova εδω και δυο μήνες τόσο είναι η συνδρομή μου χωρίς κάποιος τεχνικός να το κοιτάξει ή και από το πρωί που δεν έχω τηλέφωνο , με ιντερνετ συνεχείς διακοπές ,το μόνο που κάνει η forthnet καταχωρεί τις ζημίες , εσύ τι πιστεύεις τηλέφωνο και ιντερνετ θα μου το φτιάξουν ; όπως το nova ; Σιγα ; l::lol::lol::lol: δεν υπάρχει τεχνική υποστήριξη που είναι ; να την μάθω κι εγώ :D:D:D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

μην με ζηλεύεις δυο μήνες είναι όλο κι όλο η σύνδεση μου στην fhortnet .Το μόνο που είναι συνεπείς είναι στην έκδοση λογαριασμού σε αυτό κύριοι χαχαχαχα

 

 

Αυτό που σού είπα το έκανες; Στο τηλεφωνικό κέντρο εξυπηρέτησης πελατών δεν θα βρεις άκρη...

Link to comment
Share on other sites

τι δεν κατάλαβες, ότι έχω πρόβλημα με το nova εδω και δυο μήνες τόσο είναι η συνδρομή μου χωρίς κάποιος τεχνικός να το κοιτάξει ή και από το πρωί που δεν έχω τηλέφωνο , με ιντερνετ συνεχείς διακοπές ,το μόνο που κάνει η forthnet καταχωρεί τις ζημίες , εσύ τι πιστεύεις τηλέφωνο και ιντερνετ θα μου το φτιάξουν ; όπως το nova ; Σιγα ; l::lol::lol::lol: δεν υπάρχει τεχνική υποστήριξη που είναι ; να την μάθω κι εγώ :D:D:D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

μην με ζηλεύεις δυο μήνες είναι όλο κι όλο η σύνδεση μου στην fhortnet .Το μόνο που είναι συνεπείς είναι στην έκδοση λογαριασμού σε αυτό κύριοι χαχαχαχα

Δοκίμασε να στείλεις το πρόβλημα σου στο forthnet -nova support http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=214

Link to comment
Share on other sites

τι δεν κατάλαβες, ότι έχω πρόβλημα με το nova εδω και δυο μήνες τόσο είναι η συνδρομή μου χωρίς κάποιος τεχνικός να το κοιτάξει ή και από το πρωί που δεν έχω τηλέφωνο , με ιντερνετ συνεχείς διακοπές ,το μόνο που κάνει η forthnet καταχωρεί τις ζημίες , εσύ τι πιστεύεις τηλέφωνο και ιντερνετ θα μου το φτιάξουν ; όπως το nova ; Σιγα ; l::lol::lol::lol: δεν υπάρχει τεχνική υποστήριξη που είναι ; να την μάθω κι εγώ :D:D:D:D

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

μην με ζηλεύεις δυο μήνες είναι όλο κι όλο η σύνδεση μου στην fhortnet .Το μόνο που είναι συνεπείς είναι στην έκδοση λογαριασμού σε αυτό κύριοι χαχαχαχα

εγω ειμαι στο 12ο μηνα που εχω θεμα και ακρη δε βγαζω οποτε θα τους στειλω και θα βαλω οτε
Link to comment
Share on other sites

Ιανουάριο τελειώνει ο χρόνος που είχα το προπληρωμένο στα 15€/μήνα.

να κοιτάξω πλέον προς ΟΤΕ ή παίζει κάποια άλλη προσφορά; (cyta και HOL ούτε που θέλω να τις ακούσω)

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι στο 12ο μηνα που εχω θεμα και ακρη δε βγαζω οποτε θα τους στειλω και θα βαλω οτε

 

στο ΟΤΕ ειμουν, καλύτερες υπηρεσίες, σερβις ταχύτατο , προσοχή :mad::mad:στις τιμές που θα διαπραγματευτής άλλα σου λένε για να σε κάνουν πελάτη και άλλος ο λογαριασμός . Όχι από το τηλέφωνο , μόνο σε υποκατάστημα .Αν γίνεις συνδρομητής του οτε μετά απο ένα χρόνο θα σε ενοχλούν για καινούργια πακέτα εκεί μακρυά :(:(:(:( αν πεις ναι σε δεσμεύουν για ένα χρόνο και οι τιμές είναι μούφα ,τάχα μου προσφορά σε παλιούς πελάτες :lol::lol:παπατζιλικια φίλε μου . Συνεχίζω , μετά από τέσσερα χρονιά , παίρνουν τηλεφωνο ,για πακέτο tv φαμιλι με απεριόριστο τηλέφωνο και 180 λεπτά στο κινητό στα 40ερω τους ειπα να με πάρουν το βράδυ μέχρι να το σκεφτώ. Είχα φίλο στον γερμανο με αυτό το πακέτο δεν ισχύει η τιμή αυτή , ήταν στα 55 ευρω . Δεν με πήραν τηλέφωνο, όμως χωρίς την θέληση μου εβάλαν αυτό το πακέτο με 55 ευρώ και με διαμονή 12 μηνών ΠΑΡΑΚΑΛΩ . Με τηλέφωνα και φασαρία έφυγα απο τον οτε Αυτα φιλε μου και με αυτούς πρόσεχε !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τους

Edited by foust
Link to comment
Share on other sites

Ιανουάριο τελειώνει ο χρόνος που είχα το προπληρωμένο στα 15€/μήνα.

να κοιτάξω πλέον προς ΟΤΕ ή παίζει κάποια άλλη προσφορά; (cyta και HOL ούτε που θέλω να τις ακούσω)

 

Αυτό είναι το πιο φθηνό που υπάρχει στη forthnet . Αν είσαι ικανοποιημένος δεν υπάρχει λόγος να φύγεις

Link to comment
Share on other sites

η εξυπηρετηση της forthnet nova ειναι για τα πανηγυρια ...για να μη πω τιποτα αλλο

εχω καλεσει απο χθες επαννελημενα να με καλεσουν οι υπευθυνη παραπονων και με χουν γραψει κανονικα

και μετα περιμενουν να κανω και ανανεωση τα λαμογια

Link to comment
Share on other sites

Στο fb https://www.facebook.com/Forthnet/app_482802375174799 η εξυπηρέτηση της forthnet είναι πολύ καλή και σε παίρνουν αμέσως τηλέφωνο για να σου λύσουν το πρόβλημα
Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το πιο φθηνό που υπάρχει στη forthnet . Αν είσαι ικανοποιημένος δεν υπάρχει λόγος να φύγεις

 

Το καλύτερο πρόγραμμα που έχει η forthent είναι το double play με 12 ώρες δωρεάν προς κινητά . Αυτό που λες στα 15 ευρώ forthnet με προπληρωμή είναι το φθηνότερο που υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Στο fb https://www.facebook.com/Forthnet/app_482802375174799 η εξυπηρέτηση της forthnet είναι πολύ καλή και σε παίρνουν αμέσως τηλέφωνο για να σου λύσουν το πρόβλημα
οντως βρηκα καποιο παληκαρι μεσω fb και με εξυπηρετησε
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ιανουάριο τελειώνει ο χρόνος που είχα το προπληρωμένο στα 15€/μήνα.

να κοιτάξω πλέον προς ΟΤΕ ή παίζει κάποια άλλη προσφορά; (cyta και HOL ούτε που θέλω να τις ακούσω)

 

έχει και double play η forthnet με 12 ώρες προς κινητά δωρεάν http://www.forthnet.gr/Home.aspx?a_id=256

Link to comment
Share on other sites

Ιανουάριο τελειώνει ο χρόνος που είχα το προπληρωμένο στα 15€/μήνα.

να κοιτάξω πλέον προς ΟΤΕ ή παίζει κάποια άλλη προσφορά; (cyta και HOL ούτε που θέλω να τις ακούσω)

 

Εξαρτάται από τις ανάγκες σου, ποιο πακέτο θα διαλέξεις και από ποιον πάροχο. Ξεχώρισε τις υπηρεσίες που πραγματικά χρειάζεσαι και τηλεφώνησε στο Τμήμα Προσφορών της Forthnet για να σου δώσουν προτάσεις με τα ίδιες ή παραπλήσιες υπηρεσίες, με αυτές που θέλεις.

 

Είχα και εγώ αντίστοιχο δίλημμα, πριν από 2 μήνες, και, μετά από πολλές συζητήσεις με το Τμήμα Προσφορών της Forthnet, κατέληξα στην πιο συμφέρουσα λύση, για τις δικές μου ανάγκες.

Link to comment
Share on other sites

έχει και double play η forthnet με 12 ώρες προς κινητά δωρεάν http://www.forthnet.gr/Home.aspx?a_id=256

 

Είναι καλή η προσφορά και βλέπω ότι μετά τη λήξη του συμβολαίου η τιμή παραμένει σταθερή για πάντα

Link to comment
Share on other sites

Έχει αρχίσει η Forthnet, από το 2013, να εφαρμόζει σταδιακά το "Για πάντα" σε ορισμένα πακέτα και έτσι εξασφαλίζεται ο συνδρομητής ότι το (μειωμένο ως προσφορά) πακέτο που αγοράζει δεν θα γυρίσει στην κανονική (και αυξημένη) τιμή, μετά τη λήξη της δέσμευσης. Έτσι πήρα και εγώ (για πάντα) το φτηνότερο πακέτο για σκέτη τηλεφωνία στα 12,90 το μήνα (με χρέωση 0,0299/λεπτό), σε μια γραμμή που έχω και δεν ήθελα να την καταργήσω.
Link to comment
Share on other sites

Έχει αρχίσει η Forthnet, από το 2013, να εφαρμόζει σταδιακά το "Για πάντα" σε ορισμένα πακέτα και έτσι εξασφαλίζεται ο συνδρομητής ότι το (μειωμένο ως προσφορά) πακέτο που αγοράζει δεν θα γυρίσει στην κανονική (και αυξημένη) τιμή, μετά τη λήξη της δέσμευσης. Έτσι πήρα και εγώ (για πάντα) το φτηνότερο πακέτο για σκέτη τηλεφωνία στα 12,90 το μήνα (με χρέωση 0,0299/λεπτό), σε μια γραμμή που έχω και δεν ήθελα να την καταργήσω.

 

Το καλό της υπόθεσης είναι ότι με τη forthnet που έχει την τιμή σταθερή για πάντα ξέρεις τι πληρώνεις και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο

Link to comment
Share on other sites

εγω πηρα το full πακετο με ολα τα καναλια ανοιχτα εκτος απο τα τσοντοκαλανα με 39 το μηνα για παντα αλλα απο προσφορα
Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν χρησιμοποιείς την γραμμή και την θες για εισερχόμενες κλήσεις θα μπορούσες να το κάνεις voip στην omnivoice με 0,50 τον μήνα και την ιδια χρέωση στις κλήσεις όταν θα έκανες εξερχόμενες συν ότι θα είχες την γραμμη πάντα στο smartphone με κάποιο app.
Link to comment
Share on other sites

Εάν δεν χρησιμοποιείς την γραμμή και την θες για εισερχόμενες κλήσεις θα μπορούσες να το κάνεις voip στην omnivoice με 0,50 τον μήνα και την ιδια χρέωση στις κλήσεις όταν θα έκανες εξερχόμενες συν ότι θα είχες την γραμμη πάντα στο smartphone με κάποιο app.

 

Σε ποιο σχόλιο απευθύνεται το μήνυμά σου;

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο σχόλιο απευθύνεται το μήνυμά σου;

 

Στο δικό σου μηνυμα πιστεύοντας ότι κράτησες την γραμμή μόνο για να μην χάσεις το νουμερο και την έχεις σαν δευτερη.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς όπως το λες είναι αλλά δεν γνώριζα την omnivoice και από τα λίγα που διάβασα κατάλαβα ότι πρέπει να αλλάξω τον αριθμό με άλλο που θα αρχίζει από 212.

 

Σε κάθε περίπτωση, ευχαριστώ για την πληροφορία.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...