Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή ξέχασα να ρωτήσω στην Wind.Δεν υπάρχει πρόβλημα άμα κάνω 3 αριθμους φορητότητα και 1 καινούργιο; Και κάτι άλλο μπορώ να επιλέξω όποιο κινητό θέλω,,ε (γιατί μου στείλαν τιμοκατάλογο με 15 κινητά μόνο που ηταν και παλια)
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Για τους αριθμους δεν υπαρχει προβλημα ,φορητοτητα και και νουργιο ,αλλα μονο απο τις συγκεκριμένες συσκευες μπορεις να διαλεξεις :-(
Link to comment
Share on other sites

Eπιβεβαιωμένο για τις συσκευές? γιατί αν είναι έτσι να το έχουν να το χαίρονται. Ούτε καλές επιδοτήσεις έπειτα από τη χρήση έτους και παλαιές συσκευές στην αρχή?
Link to comment
Share on other sites

Eπιβεβαιωμένο για τις συσκευές? γιατί αν είναι έτσι να το έχουν να το χαίρονται. Ούτε καλές επιδοτήσεις έπειτα από τη χρήση έτους και παλαιές συσκευές στην αρχή?

 

Νομίζω οτι μπορείς να επιλέξεις οποια συσκευή θέλεις και φυσικά καταβάλλεις την διαφορά

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι μπορείς να επιλέξεις οποια συσκευή θέλεις και φυσικά καταβάλλεις την διαφορά

 

Εγώ που τους πήρα τηλέφωνο και ζήτησα τα δικαιολογητικά μου έστειλαν και τιμοκατάλογο συσκευών και είχε 25 περίπου αν θυμάμαι καλά αλλά ήταν οι παλιές (από όταν ξεκίνησε το πρόγραμμα).

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που τους πήρα τηλέφωνο και ζήτησα τα δικαιολογητικά μου έστειλαν και τιμοκατάλογο συσκευών και είχε 25 περίπου αν θυμάμαι καλά αλλά ήταν οι παλιές (από όταν ξεκίνησε το πρόγραμμα).

 

Αφού επιλέξεις κάποιο απο το διαφημιστικό έντυπο που θα βρεις σε κάποιο κατάστημα wind(για να είσαι βέβαιος ότι το έχουν κιόλας) το αναγράφεις στο έντυπο της αίτησης και αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα κατά την επεξεργασία της αίτησης θα επικοινωνήσουν μαζί σου για την αλλάγή του. (Βέβαια αν περάσει αρκετός καιρός πάνω απο 15 εργάσιμες κάνε και συ ένα τηλ. στον αριθμό που σου δώσανε με την αίτηση)

vageliskr
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γνωρίζει κανείς για τα αποτελέσματα του νέου διαγωνισμού του ΓΕΣ (δηλ 487 ΤΔΒ) για κινητή τηλεφωνία στα στελέχη; Ποιά εταιρία έχει προκριθεί; Θα υπάρχει δυνατότητα αγοράς συσκευής της επιλογής μας; Θα υπάρχουν και προσφορές για internet; Όποιος έχει κάποια εσωτερική πληροφορία παρακαλώ ας ενημερώσει για να ξέρουμε αν αξίζει να περιμένουμε μέχρι τον Δεκέμβριο για αγορά συσκευών ή όχι.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς για τα αποτελέσματα του νέου διαγωνισμού του ΓΕΣ (δηλ 487 ΤΔΒ) για κινητή τηλεφωνία στα στελέχη; Ποιά εταιρία έχει προκριθεί; Θα υπάρχει δυνατότητα αγοράς συσκευής της επιλογής μας; Θα υπάρχουν και προσφορές για internet; Όποιος έχει κάποια εσωτερική πληροφορία παρακαλώ ας ενημερώσει για να ξέρουμε αν αξίζει να περιμένουμε μέχρι τον Δεκέμβριο για αγορά συσκευών ή όχι.

 

Απο την στιγμή που είναι με την Wind και γίνονται ακόμα συνδέσεις δεν νομίζω να γίνει και άλλος διαγωνισμός, ποσο μάλλονα και με άλλη εταιρία.

Εσύ πού το άκουσες αυτό;

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Απο την στιγμή που είναι με την Wind και γίνονται ακόμα συνδέσεις δεν νομίζω να γίνει και άλλος διαγωνισμός, ποσο μάλλονα και με άλλη εταιρία.

Εσύ πού το άκουσες αυτό;

 

Πάρε ένα τηλέφωνο στο 5801 (εσωτ.) και θα σου πουν. Μακάρι να έχουν μέσα και προσφορές ασύρματου internet και adsl. Εύχομαι να είναι κάποια άλλη εταιρία γιατί Wind sucks!!! Παρακαλώ όποιος γνωρίζει λεπτομέρειες ας ενημερώνει.

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα τηλέφωνο στο 5801 (εσωτ.) και θα σου πουν. Μακάρι να έχουν μέσα και προσφορές ασύρματου internet και adsl. Εύχομαι να είναι κάποια άλλη εταιρία γιατί Wind sucks!!! Παρακαλώ όποιος γνωρίζει λεπτομέρειες ας ενημερώνει.

 

Μάλλον το ίδιο πρόγραμμα θα έιναι με κάποιες αλλαγές...αλλά πιστεύω θα είναι πάλι wind για να υπάρχει συμβατότητα με τα "μεταξύ μας"

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον το ίδιο πρόγραμμα θα έιναι με κάποιες αλλαγές...αλλά πιστεύω θα είναι πάλι wind για να υπάρχει συμβατότητα με τα "μεταξύ μας"

 

Αν είναι η Wind πάλι την πατήσαμε! Μόνο 10-15 συσκευές είναι στην λίστα της! Που είναι τα καινούργια PDA 3,5G (βλέπε Omnia κλπ); Οι τελευταίες πληροφορίες λένε ότι μέχρι τα Χρστούγεννα θα έχει ολοκληρωθεί ο διαγωνισμός. Μακάρι αν είναι ο νικητής η Cosmote να έχουμε και κανένα portable internet της προκοπής. Εξάλλου χαζοί είναι ΓΕΑ/ΓΕΕΘΑ που την επέλεξαν;

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Τι εγινε ρε παιδια..το προγραμμα θα συνεχισει...?? υπογραφτηκε ανανεωση ..?? νεος διαγωνισμος..??? ή τελειωνει ????
LG G4
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς για τα αποτελέσματα του νέου διαγωνισμού του ΓΕΣ (δηλ 487 ΤΔΒ) για κινητή τηλεφωνία στα στελέχη; Ποιά εταιρία έχει προκριθεί; Θα υπάρχει δυνατότητα αγοράς συσκευής της επιλογής μας; Θα υπάρχουν και προσφορές για internet; Όποιος έχει κάποια εσωτερική πληροφορία παρακαλώ ας ενημερώσει για να ξέρουμε αν αξίζει να περιμένουμε μέχρι τον Δεκέμβριο για αγορά συσκευών ή όχι.

 

Σύμφωνα με κ'αποιες πληροφορίες μου στον διαγωνισμό είναι η WIND και VODAFONE η COSMOTE δέν προσήλθε και μάλιστα θα είναι πολύ πιθανόν να έχοθμε ακόμα πιο χαμηλές τιμές χρέωσης.Αλλά μάλλον βλέπω την WIND ως την επικρατέστερη γιατί είναι πάρα μα πάρα πολλοί οι συνδρομητές πλέον άρα δν την συμφέρει να τους χάσει...Ας ελπίσουμε ότι θα βελτιώσει το σήμα η WIND ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΑ:O

Αν μάθω κάτι άλλο θα το ανεβάσω

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν εχει η wind καλο σημα πανελλαδικα;;;;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν εχει η wind καλο σημα πανελλαδικα;;;;

 

καλό είναι αλλα θα μπορούσε να είναι και σε καλύτερο επίπεδο και να αναπτύξει ακόμα πιο πολύ την ραδιακαλυψή της και να χτυπησει στα ίσα τη COSMOTE που όσοι την προτιμούν είναι για το σήμα της.αυτο λέω τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τι εγινε ρε παιδια..το προγραμμα θα συνεχισει...?? υπογραφτηκε ανανεωση ..?? νεος διαγωνισμος..??? ή τελειωνει ????

 

Έχω μάθει ότι μετά την κατακύρωση του διαγωνισμού στην WIND θα ισχύουν νέες χρεώσεις για το πρόγραμμα αυτό που είναι απο 0,0028 πλέον θα ισχύει νέα τιμή με 0,0016 και ένα ακόμα θα έχουμε 130 sms δωρεάν πρός όλα τα δίκτυα(ελληνικά κ΄ξένα).Το 1277 ακόμα δέν ξέρει κάτι πιθανών να μην έχουν ενημερωθεί ακόμα.Μακάρι να βελτειώσει το δίκτυο η εταιρεία και να μην χάνουμε καμία κλήση.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μάθει ότι μετά την κατακύρωση του διαγωνισμού στην WIND θα ισχύουν νέες χρεώσεις για το πρόγραμμα αυτό που είναι απο 0,0028 πλέον θα ισχύει νέα τιμή με 0,0016 και ένα ακόμα θα έχουμε 130 sms δωρεάν πρός όλα τα δίκτυα(ελληνικά κ΄ξένα).Το 1277 ακόμα δέν ξέρει κάτι πιθανών να μην έχουν ενημερωθεί ακόμα.Μακάρι να βελτειώσει το δίκτυο η εταιρεία και να μην χάνουμε καμία κλήση.

 

Για όποιον ενδιαφέρεται θα μάθει περισσοτερα και αναλυτικότερα στο http://www.army.gr στη θεματική ενότητα Πύλη.:)

Link to comment
Share on other sites

Η επιδότηση θα είναι πάλι ανά σύνδεση; Δηλαδή αριθμός συνδέσεων x 137€;

 

Και μια ακόμη ερώτηση, την οποία είχα ξανακάνει αλλά δεν απάντησε κανείς, είναι αν έχεις ταυτότητα από ΓΕΕΘΑ, και όχι από ΓΕΣ, μπορείς να κάνεις τις συνδέσεις;

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Η επιδότηση θα είναι πάλι ανά σύνδεση; Δηλαδή αριθμός συνδέσεων x 137€;

 

Και μια ακόμη ερώτηση, την οποία είχα ξανακάνει αλλά δεν απάντησε κανείς, είναι αν έχεις ταυτότητα από ΓΕΕΘΑ, και όχι από ΓΕΣ, μπορείς να κάνεις τις συνδέσεις;

 

Kατά την γνώμη μου μπορείς και με ταυτότητα ΓΕΕΘΑ αλλά κάνε ένα τήλ στο 2106158000 ή το 1277 και ρωτάς ότι θέλεις

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι....

η ανακοίνωση του διαγωνισμού πότε έγινε? για να δω τι ζητούσαν...

έψαξα στην σελίδα τους αλλά δεν είδα τον διαγωνισμό!

 

 

 

και κάτι άλλο....

ξέρω ότι η αεροπορία έχει COSMOTE, όπως και η αστυνομία....αλλά δεν βλέπω πουθενά πληροφορίες για τις χρεώσεις!

Link to comment
Share on other sites

οι νεες χρεωσεις θα ισχυουν μονο για τις νεες συνδεσεις η και για μας που ειμαστε καιρο στο προγραμμα?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...