Jump to content

Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Nαι ρε παιδιά, αλλά πως εξηγείται ότι 2 φορές στο 6158800 στο τμήμα πωλήσεων για τους στρατιωτικούς της Wind, μου είπαν ότι γίνεται????????

(Γιαυτό και πήρα 2 φορές)

Απλά μου είπαν οπωσδήποτε όσες οι γραμμές τόσες και οι συσκευές, όχι όπως παλιά 5 γραμμές 1 συσκευή.

Ας πάρει και όποιος άλλος θέλει να το επιβεβαιώσει μήπως δεν κατάλαβα καλά ή μήπως έμπλεξα με καμια ξανθιά.

Edited by yiankap74_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καλημερα παιδια ξερεται αν υπαρχει καποιο αντιστοιχο προγραμμα στρατιωτικων για ιντερνετ?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

τι πακετα εχει παιδια adsm?
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

ολα τα adsm με εκπτωση 50%. δες το site της WIND.

επισης να σας ενημερωσω οτι εχει κατι αντιστοιχο και η vodafone μεσω του militaryclub. αν θελετε μπειτε militaryclub.gr και δειτε. και εχει και επιλογη απεριοριστου αριθμου συνδεσεων ανα στελεχος.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest firefighter
Εχει γινει και μια προσφορα για το Πυροσβεστικο Σωμα εδω και ενα μηνα μηδενικο παγιο ,μηεδικο παγιο απεριοριστο μεταξυ μας,165 ευρω επιδοτηση,40% εκπτωση σε ιντερνετ και 35% νομιζω εκπτωση στις κλησεις προς αλλα δικτυα το οποιο βεβαι θα αργησει να ολοκληρωθει (σε κανα δυο μηνες)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Αλήθεια έχει αντιμετωπίσει κανένας προβλήματα μη εξυπηρέτησης σε στρατιωτικά προγράμματα από κάποιο κατάστημα;

Δεν εννοώ σε κατάστημα που να μην εξουσιοδοτημένο (αν και πιστυέω δεν υπάρχει πλέον κάτι τέτοιο) αλλά από άποψη να μην σας φέρει τις συσκευές που θέλετε, να καθυστερήσει αρκετά, να σας παραπέμψει σε κάποιο άλλο κατάστημα... τέτοια θέματα

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια έχει αντιμετωπίσει κανένας προβλήματα μη εξυπηρέτησης σε στρατιωτικά προγράμματα από κάποιο κατάστημα;

Δεν εννοώ σε κατάστημα που να μην εξουσιοδοτημένο (αν και πιστυέω δεν υπάρχει πλέον κάτι τέτοιο) αλλά από άποψη να μην σας φέρει τις συσκευές που θέλετε, να καθυστερήσει αρκετά, να σας παραπέμψει σε κάποιο άλλο κατάστημα... τέτοια θέματα

εχεις αντιμετωπισει εσυ?

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

σωστός!! όντος υπάρχει τέτοια απαγορεύσει :)

 

σημερα ρωτησα και μου ειπαν οτι μπορω να προσθεσω :whistle:το συνολο 2 ποσων επιδοτησης και να αγορασω :yahoo:1 συσκευη..!!:X!!!! υποκαταστημα wind ..:dance:!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό που μου είπαν τελικά ισχύει τις πήρα τις συσκευές που ήθελα και δεν με ενόχλησαν. Δηλαδή έγινε συμψηφισμός επιδοτήσεων αλλά να πάρω όσες συσκευές και οι γραμμές π.χ 1 ακριβή και 2 της πλάκας για 3 γραμμές.

Αν ισχύει αυτό που είπες cyberbop ακόμα καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

σημερα ρωτησα και μου ειπαν οτι μπορω να προσθεσω :whistle:το συνολο 2 ποσων επιδοτησης και να αγορασω :yahoo:1 συσκευη..!!:X!!!! υποκαταστημα wind ..:dance:!!

το τυπικό ειναι καθε γραμμη και συσκευή αν σε μια γραμμή η συσκευή ειναι πιο φτηνή το ποσό δεν το χάνεις μεταφέρετε σε μια αλλη γραμμή!!

τωρα καθε καταστημα κανει οτι καταλαβενει :) (2 γραμμές με 1 συσκευή η παραπάνω γραμμές από όσες πρέπει να πάρει και πολλά άλλα)

!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

opois breis pios ine pm!!

Link to comment
Share on other sites

αυτο που μου εχουνε πει εμενα απο τα καταστηματα ειναι οσα νουμερα τοσες και οι συσκευες.

Με λιγο ζορι καταφερα να παρω μια συσκευη απο δυο επιδοτισεις.

Εχω την εντυπωση χωρις να ειμαι σιγουρος οτι "νομιμος" συμψηφισμος γινεται οταν κλεινεις χρονο.

τελος γνωμη μου ειναι οτι αξιζει να κανετε συνδεση πιστευω οτι συμφερει

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Όπως είχαμε ενημερωθεί, για το πρόγραμμα του ΓΕΣ θα απευθυνόμαστε πλέον στα καταστήματα της Wind. Tελικά είναι ενήμερα όλα τα καταστήματα; Εγώ ρώτησα σε δύο (Ζωγράφου Αττικής), το ένα με παρέπεμψε σε ιδιόκτητα της Wind (Κολωνάκι και κάπου αλλού δεν θυμάμαι) και το άλλο μου είπε ότι δεν έχει ασχοληθεί καθόλου με το πρόγραμμα του ΓΕΣ και δεν γνωρίζει. Edited by np60s
Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρετε περίπου πόση επιδότηση παίρνουμε όταν κλείνουμε ένα χρόνο ;;; Γιατί πήγα σε ένα κατάστημα wind και ενώ κάνω λογαριασμούς 200 - 250 € περίπου κάθε μήνα μου είπανε οτι δικαιούμαι μόνο 70 € επιδότηση στον κάθε αριθμό!!!

Δώστε μου καμία λύση....

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρετε περίπου πόση επιδότηση παίρνουμε όταν κλείνουμε ένα χρόνο ;;; Γιατί πήγα σε ένα κατάστημα wind και ενώ κάνω λογαριασμούς 200 - 250 € περίπου κάθε μήνα μου είπανε οτι δικαιούμαι μόνο 70 € επιδότηση στον κάθε αριθμό!!!

Δώστε μου καμία λύση....

 

ΠΕς τους οτι θα φυγεις ..κι αν δεν σου δωσουν μεγαλυτερη επιδοτηση κρατα το νουμερο απλα για την δουλεια σου και κανε νεα συνδεση ..???!!!

LG G4
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Άκουσε κανείς για τροποποίηση της σύμβασης; Κάτι ακούγεται για μη επιδότηση συσκευής και αντί επιδότησης αφαίρεση ποσού μέχρι 150ευρώ/έτος από τους λογαριασμούς.
Link to comment
Share on other sites

Άκουσε κανείς για τροποποίηση της σύμβασης; Κάτι ακούγεται για μη επιδότηση συσκευής και αντί επιδότησης αφαίρεση ποσού μέχρι 150ευρώ/έτος από τους λογαριασμούς.

 

καλησπέρα. απο σήμερα, στα καταστήματα οι συνδέσεις ΓΕΣ που θα πραγματοποιούνται, θα μπορούν να είναι sim only, δηλαδή μόνο έκπτωση στο λογαριασμό, το ποσό της επιδότησης να αφαιρείται σε δώδεκα ισόποσες δόσεις απο τους λογαριασμούς. Σε περίπτωση που οι συνδρομητές θα ήθελαν να παραλάβουν συσκευή, θα πρέπει να εποικοινωνούν με τα κεντρικά της εταιρείας, να αποστέλλουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά με fax, και να περιμένουν 20 με 25 ημέρες γαι τηνη ενεργοποίηση των γραμμών.....

Link to comment
Share on other sites

Οι συνδέσεις για το πρόγραμμα του ΓΕΣ θα γίνοντε απο τα καταστήματα μόνο αν ο συνδρομητής επιθυμεί να πάρει την κάρτα SIM και όχι συσκευή τότε θα έχει έκπτωση στον λογαριασμό του 125συνΦΠΑ και θα του αποδοθεί μέσα στους 12 μήνες αν επιθυμεί να πάρει συσκευή θα πρέπει να στέλνει τα απαραίτητα έγγραφα με fax στα κεντρικά όπως γινόταν και παλαιότερα και θα του δίνεται επιδότηση 140συν ΦΠΑ για κάθε σύνδεση

Η συγχώνευση επιδοτήσεων δεν επιτρέπεται.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
θα πρέπει να εποικοινωνούν με τα κεντρικά της εταιρείας, να αποστέλλουν τα απαραίτητα δικαιολογητικά με fax, και να περιμένουν 20 με 25 ημέρες γαι τηνη ενεργοποίηση των γραμμών.....

 

20-25 ημέρες αποκλείεται... 3-4 μήνες ίσως...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
παιδιά ξέρετε περίπου πόση επιδότηση παίρνουμε όταν κλείνουμε ένα χρόνο ;;; Γιατί πήγα σε ένα κατάστημα wind και ενώ κάνω λογαριασμούς 200 - 250 € περίπου κάθε μήνα μου είπανε οτι δικαιούμαι μόνο 70 € επιδότηση στον κάθε αριθμό!!!

Δώστε μου καμία λύση....

 

δεν νομιζω να εχει σημασια ο 1ος χρονος ή ο 2ος κλπ....

 

εχω και εγω ακριβως το ιδιο θεμα...!!! μου λενε 70 ευρω ανα γραμμη με 200αρια λογαριασμους...! η επιδοτηση ειναι πραγματικα μικρη...

 

εν το μεταξυ ΚΑΙ ΠΕΡΣΥ μου ειχαν πει 70 ευρω ανα γραμμη (λες και το εχουν ποιημα) αλλα η επιδοτηση μεγαλωνε οσο ακριβοτερο ηταν το κινητο που θα αγοραζες και συγκεκριμενα ειχα παρει το lg crystal απο 440 που εκανε τοτε μονο με 70ευρω εξτρα...φετος μου λενε οτι ειναι 280 τζαστ...

 

Η συγχώνευση επιδοτήσεων δεν επιτρέπεται.....

 

στα καταστηματα το κανουνε ομως... (ευτυχως...δεν λες καλα!!!)

Edited by fotisg24
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Προγράμματα κινητής Nova για στρατιωτικούς

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...