Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch (P3450 ή Elf)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Αυτά μπορείς να τα κάνεις και με οποιαδήποτε συσκευή. Να ξέρεις πάντως ότι τα PPCs είναι συσκευές που πάντα χρειάζονται παραμετροποίηση για να έρθουν στα μέτρα του καθενός. Πρέπει δηλαδή να έχεις χρόνο και όρεξη να ασχοληθείς. Εάν δεν τα έχεις αυτά... πήγαινε σε κάτι πιο κλασικό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλήμέρα, νέος κάτοχος του 3452. Μιά ερωτησούλα που σίγουρα έχει απαντηθεί αλλά η αναζήτηση με τη λέξη "sms" δεν λειτουργεί... Πως γίνεται να μην μου εμφανίζει το κείμενο του sms στην οθόνη μόλις το λάβω, αλλά να με ειδοποιεί και να το διαβάζω όποτε θέλω εγώ;

 

Edit: Άκυρο το βρήκα... Εύκολο ήταν :blink:

Link to comment
Share on other sites

κι εγω το πηρα σημερα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος..αλλα η αλλαγη απο symbian σε windows mobile μου φαινεται λιγο παλουκι!!να ρωτησω κατι..ενα αρχειο exe που περασα, μια εφαρμογη με blueooth ,που μπαινω μετα για να την δω η να την εγκαταστησω εστω??:wacko: θεματακια που μπορουμε να βρουμε??ευχαριστω

ειναι λιγο παλουκι φιλε μου ομως θα δεις οτι ειναι μεχρι να του παρεις τον αερα,θεμα ημερων ειναι αυτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Έχω πρόβλημα με το λεξικό Slovo ed. Το κάνω εγκατάσταση στο 3452, και ενώ δουλεύει κανονικά, μου αλλάζει την γραμματοσειρά στο communication manager, εκεί που λέει πχ χρήση σε αεροπλάνο, ή τηλέφωνο, ή κουδούνισμα, κλπ, μου τα γυρνάει σε ακαταλαβίστικα. Έχω την original rom και όχι κάποια μαγειρεμένη. Έχει κανείς καμιά ιδέα για επίλυση του προβλήματος;

 

Μήπως να εγκαταστήσω κάποιο άλλο λεξικό, και αν ναι, ποιο είναι αντίστοιχα καλό;

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Petakse to SlovoEd giati einai gnwsto to problima me tis grammatoseires pou dimiourgei kai bale to Lingvosoft Talking Greek English Dictionary. Einai poly kalo xwris parenergeies gia ti syskevi.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Petakse to SlovoEd giati einai gnwsto to problima me tis grammatoseires pou dimiourgei kai bale to Lingvosoft Talking Greek English Dictionary. Einai poly kalo xwris parenergeies gia ti syskevi.

 

Ευχαριστώ πολύ για μια ακόμη φορά!!!

 

Το βρήκα, το εγκατέστησα (έκδοση LingvoSoft Talking Dictionary 2007 English - Greek v4.0.75 ), αλλά η φωνητική απόδοση πάρα μα πάρα πολλών Ελληνικών λέξεων μοιάζει με Αλβανικά). Κατά τα άλλα είναι αρκετά πλούσιο σε περιεχόμενο).

 

Να είσαι καλά φίλε συνονόματε , όποτε χρειάστηκα κάτι ήσουν άψογος...

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
η φωνητική απόδοση πάρα μα πάρα πολλών Ελληνικών λέξεων μοιάζει με Αλβανικά).

 

Afto einai alitheia alla edw pou ta leme, to "Talking" komati tou programmatos den mas endiaferei kai toso.

 

(Thanks! :O )

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος να μου δώσει ενα link για να κατεβασω το msn ,το δικό μου έχει προβλημα και δεν δειχνει τις επαφες οταν ειναι online.

thanks!

Link to comment
Share on other sites

 

υπαρχουν καποιες οδηγιες για την εγκατασταση του? γιατι οταν το εγκαθιστω στο touch μου λεει στο τελος οτι δεν εγκατασταθηκε επειδη δεν διαθετει επαρκη δικαιωματα συστηματος

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Εγκατέστησε πρώτα το sdkcerts.cab και μετά το πρόγραμμά σου.

 

Και αν έχεις την απορία τι είναι αυτό:

 

SDK Cert is a certificate used by the developers or programmers to sign the file/s you're using to make it/them eligible to be installed on the device. It's just like a consent from the developers for their OEM softwares to their users. To make the device accepts the file/s, the SDKCert have to be installed on the device for key matching purposes.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Gia dokimase afti tin ekdosi: Windows Live 10.6.33.0600.

 

Genikws einai ligo mystirio to thema tis egkatastasis mias kai se pollous den kathetai swsta. Exei na kanei me kathe ROM kai me to ti programmata exeis mesa.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αυτά μπορείς να τα κάνεις και με οποιαδήποτε συσκευή. Να ξέρεις πάντως ότι τα PPCs είναι συσκευές που πάντα χρειάζονται παραμετροποίηση για να έρθουν στα μέτρα του καθενός. Πρέπει δηλαδή να έχεις χρόνο και όρεξη να ασχοληθείς. Εάν δεν τα έχεις αυτά... πήγαινε σε κάτι πιο κλασικό.

 

Αν και καθυστερημένα, σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Κλειστόν μέχρι νεωτέρας.

Link to comment
Share on other sites

http://www.syttp.com/productinfo.asp?id=700

 

Τι είναι αυτό ρε παιδιά?

Το σαιτ το έμαθα με email που μου ήρθε από το πουθενά άρα μυρίζομαι μεγάλη μούφα....

Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Το αγνοώ γιατί η λογική μου λέει ότι κάτι τρέχει, αλλά με αυτές τις τιμές με τρώει να πάρω κανένα πλειστεισον 3....
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα παιδια,

σκεφτομαι κι εγω να αγορασω το συγκεκριμενο κινητο μεσω επιδοτησης απο τη wind.

Εχω διαβασει στις περασμενες σελιδες περι 3450 και 3452 και γνωριζω οτι το 3452 ειναι η πιο τελευταια κ καλλιτερη εκδοση του κινητου με 256κ128 μβ μνημης , αλλα εχω μια αμφιβολια.

Στο μαγαζι της wind που ρωτησα εχουν καταχωρημενο το κινητο ως 3450 , αλλα με 256 μνημη....να υποθεσω οτι ειναι το 3452 ? Εχει παρει κανεις προσφατως απο wind το συγκεκριμενο ?

Ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Θα εχει πανω ενα αυτοκολητο που θα λεει ''P3450/3452''

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι θα το παραγγειλουν οποτε δεν μπορω τωρα να δω στο κουτι τι γραφει.

Απλα το εχουν καταχωρημενο στον υπολογιστη τους ως 3450 256 μβ. Υπαρχει περιπτωση να ειναι το παλιο ?

Λογικα οχι , αλλα ετσι ρωταω μηπως καποιος αγορασε προσφατα απο wind.

Παντως , λογικα μετα απο τοσο καιρο που εχει βγει η νεα εκδοση , χλωμο να ειναι το μοντελο με 128 κ 64.

Οπως κ να χει μαλλον θα το παραγγειλω κ αν ειναι η 128μβ εκδοση δε 8α δεχθω να το παρω.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οπως κ να χει μαλλον θα το παραγγειλω κ αν ειναι η 128μβ εκδοση δε 8α δεχθω να το παρω.

 

Afto na kaneis mias kai eisai apolyta kalymenos apo ti stigmi pou sou tazoun syskevi me 256MB ROM. An kai kata ti gnwmi mou den tha exeis problima... to P3452 tha einai.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Έχω φλασάρει την Blue Touch ROM V4.0 από xda-developers δυο φορές. Και τις δυο φορές μετά από μερικές ημέρες χρήσης όταν πατάω στην Today Screen το κουμπί για τα SMS και τα email το κουμπί δείχνει ότι πατιέται αλλά δεν μου ανοίγει ούτε τα SMS ούτε τα email!

 

Γνωρίζει κανείς κάτι;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...