Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάνω κάτω τα ίδια είναι. αν σε βολεύει το πληκτρολόγιο τότε πας καιζερ διαφορετικά cruise
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

these drivers do not accelerate video playback. These drivers do not accelerate normal Windows operation.

 

προς το παρών είναι άχρηστο. άψογη προσπάθεια αλλά δεν κάνει τίποτα αυτή τη στιγμή

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πάνω κάτω τα ίδια είναι. αν σε βολεύει το πληκτρολόγιο τότε πας καιζερ διαφορετικά cruise

 

Kai logo tis yparksis tou pliktrologiou, megalwnei aisthita o ogkos tis syskevis kai i diafora einai aisthiti anamesa stis dyo syskeves.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μια καινούργια κάρτα Q σήμερα αλλά δεν βρίσκει καμιά υπηρεσία. Φταίει του ότι βρίσκομαι στο εξωτερικό και δεν είναι ακόμα ενεργοποιημένη ή είναι βίτσιο της συσκευής;

 

Επεξεργασία: Μπα, την έβαλα και σε ΝΟΚΙΑ, μάλλον Ελλάδα θέλει την πρώτη φορά...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To TF3D einai outws i allws ftiagmeno gia VGA othones.

 

mporei na to hackepsoun mate... vasika sta cab pou kikloforoun, ta images einai ok , ta links einai poy den paizoun akoma. oti patisis vgazei calendar

Link to comment
Share on other sites

καλά μέχρι τότε θα έχει φτιάχτει το spb mobile shell με το skin να παίζει σωστά και δεν θα το χρειάζεται κανείς αυτό που λέτε.
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στη φάση πρόσθεσης ελληνικών. Έχω περάσει αγγλική rom.

Κανένα link με δοκιμασμένες λύσεις για ελληνικά, πληκτρολόγια θα βοηθούσε…

Ναι έχω διαβάσει αρκετά θέματα στο φόρουμ κ απλά ζητώ τις προσωπικές σας προτιμήσεις για πληκτρολόγηση με χοντρά δάκτυλα.

 

Θέλω να ρωτήσω κ 2 πιο συγκεκριμένα πράγματα.

Πρώτα απ' όλα πώς θα βάλω ελληνική γλώσσα στο hardware πληκτρολόγιο και πώς θα αλλάζω γλώσσες με συνδυασμό πλήκτρων?

Και δεύτερον, πώς θα προσθέσω ελληνικά στον πολύ βολικό dialer των windows?

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα οτι ένας φίλος με το PSP του που καθόταν δίπλα σε μένα, είχε καλύτερη λήψη και ανίχνευση των ασύρματων δικτύων στην περιοχή, κατι που με ξενέρωσε:mad:. Επίσης φίλος μου με το HTC3600 μου είπε οτι με τα wm5 είχε πολύ καλύτερο σήμα στο wi-fi:confused:. Ισχύει κάτι τέτοιο; Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω ή κάποιο software για να βελτιωθεί η ποιότητα του σήματος;

Με τους drivers τι έγινε; Δουλεύουν τελικά με τα wm6 γιατί δεν γυρνάω στα 6.1 με τη καμία!:nuke:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρατήρησα οτι ένας φίλος με το PSP του που καθόταν δίπλα σε μένα, είχε καλύτερη λήψη και ανίχνευση των ασύρματων δικτύων στην περιοχή, κατι που με ξενέρωσε:mad:. Επίσης φίλος μου με το HTC3600 μου είπε οτι με τα wm5 είχε πολύ καλύτερο σήμα στο wi-fi:confused:. Ισχύει κάτι τέτοιο; Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω ή κάποιο software για να βελτιωθεί η ποιότητα του σήματος;

Με τους drivers τι έγινε; Δουλεύουν τελικά με τα wm6 γιατί δεν γυρνάω στα 6.1 με τη καμία!:nuke:

 

distixos to exo paratirisei kai ego ayto.me psp epiana 6-7 diktya kai me to kaiser 2.alles fores pali kanena:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!πλεον ειμαι κ εγω κατοχος ενας kaiser εδω και λιγες ωρες και μπορω να πω τα καλυτερα εκτος απο....

1)μου αλλαξε την γραμματοσειρα απο τον comm manager(εβαλε την lcd νομιζω) και το γυρισα στα αγγλικα γιατι δεν μου βγαζει τους ελληνικους χαρακτηρες.τι μ@λ@κ1@ εκανα(αν εκανα) και πως την αλλαζω?

/////ειδα καποιες λυσεις πχ εβγαλα τα προγραμματα που ειχα βαλει πριν το παθω αλλα τιποτα και μεσα στο φακελο fonts exei thn lcd2 αλλα δεν μου αφηνει να την σβησω///////

2)δεν μπορω με τιποτα να γραξω ελληνικα με το hardware πληκτρολογιο.

3)ενω περασα χειροκινητα στην registry το κλειδι για να μην εμφανιζει τισ επαφες της sim αυτο μετα απο κα8ε ρεσταρτ τις δειχνει εκανα εγκατασταση το γνςστο cab:hide sim contacts αλλα παλι τα ιδια μεχρι που το ελυσα με προγραμμα.

οποιαδηποτε λυση ευπροσδεκτη.

δεν διαβασα ακομα ολο το ποστ(450 σελιδες δεν ειναι κ λιγο) οποτε δεν ξερω αν εχουν απαντηθει αυτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. έχω το kaizer και ξαφνικά δεν με αφήνει να μπω στα sms και στα e-mail, αλλά και όταν πάω να ξεκινήσω to destinator μου εμφανίζει την πιο κάτω εικόνα. βοήθεια είμαι και άσχετος με τα φόρουμ. αν έκανα κανένα λάθος ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. έχω το kaizer και ξαφνικά δεν με αφήνει να μπω στα sms και στα e-mail, αλλά και όταν πάω να ξεκινήσω to destinator μου εμφανίζει την πιο κάτω εικόνα. βοήθεια είμαι και άσχετος με τα φόρουμ. αν έκανα κανένα λάθος ζητώ συγνώμη εκ των προτέρων.

 

απο οτι βλεπω φιλε μου χρησιμοποιεις σκιν του Πανου(panosha) αρα εχεις περασει και απο το φορουμτης NGI.δεν ριχνεις και απο εκει μια ερωτηση?

δινουν και υποστηριξη τα παιδια εκει,οχι μονο downloads ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

episis molis eida oti yparxei sto site ths htc episimo update se 6.1.to exei dokimasei kaneis?to episimo kai oxi cooked.ola douleyoun ok?(wifi gps videoklhseis)aksizei na to kanw?

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Έχουν γραφτεί πολλά για το Update στα 6.1... Συνοπτικά ΜΗΝ το βάλεις. Είναι μεγάλο πισωγύρισμα
Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
όταν πάω να ξεκινήσω to destinator μου εμφανίζει την πιο κάτω εικόνα.

 

Είναι γνωστό πρόβλημα. Πήγαινε στα MMS σου και σβήστα όλα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
2)δεν μπορω με τιποτα να γραξω ελληνικα με το hardware πληκτρολογιο.

 

Ελληνικά στο hardwarekeyboard του TyTN II με Αγγλική ROM

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα, έχω το iContact 0.74 υπάρχει τρόπος να του βάλω ελληνικά?

 

Το Pocket CM Contacts το έχεις δει; Στο τέλος του thread έχω το αρχειάκι με τα ελληνικά. Δοκίμασε το! ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επίσης φίλος μου με το HTC3600 μου είπε οτι με τα wm5 είχε πολύ καλύτερο σήμα στο wi-fi:confused:. Ισχύει κάτι τέτοιο;

 

Δεν ισχύει αυτό σε καμία περίπτωση. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Είμαι στη φάση πρόσθεσης ελληνικών. Έχω περάσει αγγλική rom.

Κανένα link με δοκιμασμένες λύσεις για ελληνικά, πληκτρολόγια θα βοηθούσε…

Ναι έχω διαβάσει αρκετά θέματα στο φόρουμ κ απλά ζητώ τις προσωπικές σας προτιμήσεις για πληκτρολόγηση με χοντρά δάκτυλα.

 

Θέλω να ρωτήσω κ 2 πιο συγκεκριμένα πράγματα.

Πρώτα απ' όλα πώς θα βάλω ελληνική γλώσσα στο hardware πληκτρολόγιο και πώς θα αλλάζω γλώσσες με συνδυασμό πλήκτρων?

Και δεύτερον, πώς θα προσθέσω ελληνικά στον πολύ βολικό dialer των windows?

 

Δες λίγο πιο πάνω τα link που έχω δώσει για το πως θα γράφεις ελληνικά με το hardware πληκτρολόγιο αλλά και για ελληνικές επαφές. Το καλύτερο on-screen ελληνικό πληκτρολόγιο... Pocket CM Keyboard.

 

Για ελληνικό smardialing έχεις δύο επιλογές στο format...

 

1)

2abcABCαβγΑΒΓ

3defDEFδεζΔΕΖ

4ghiGHIηθιϊΗΘΙΪ

5jklJKLκλμΚΛΜ

6mnoMNOνξοΝΞΟ

7pqrsPQRSπρσςΠΡΣ

8tuvTUVτυφΤΥΦ

9wxyzWXYZχψωΧΨΩ

 

jimm98y_smartdialing_2_5_27526_GREEK.CAB

 

2)

2ABCabcΑΒΓαβγάΆ

3DEFdefΔΕΦδεφΈέ

4GHIghiΓΗΙΉΊγηιήίϊΐ

5JKLjklΚΛκλ

6MNOmnoΜΝΟΩΌμνοωόώΏ

7PQRSpqrsΠΡΣΨπρσςψ

8TUVtuvΤΘτθ

9WXYZwxyzΥΧΖΞΎυχζξύϋΰ

 

jimm98y_smartdialing_2_5_27526_GREEK2.CAB

 

Διαλέγεις και παίρνεις! :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχουν γραφτεί πολλά για το Update στα 6.1... Συνοπτικά ΜΗΝ το βάλεις. Είναι μεγάλο πισωγύρισμα

kati tetoio 8a kanw.den exw oreksh gia peiramatismous eidika apo twra eidika me ayth thn syskeyh pou einai plhrhs.den 8elw na to kanw opws me to qtek 9000 pou to exw xrisimopoihsei 15 wres san kinito kai 9999999:p sto usb se bootloader kai bgazw bazw:p:p:lol::lol:.einai kalokairi kairos gia mpania kai mojitos kai oxi gia flasharismata:p

[sIGPIC][/sIGPIC]

·۰•●_N1k0s_●•۰·

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...