Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γειά σου φίλε μου,

Επιτέλους ένας music junkie στην παρέα.

Έχω ακριβώς την ίδια εντύπωση για το Pocket Music αλλά δυστηχώς μου παρουσιάζει κάτι σαν normalization, δηλ. όσο το τσιτώνω αυτό θα μου κατεβάσει αυτόματα πάλι το volume. Στα options δεν έχει τίποτα για normalization on/off. Έστειλα mail και απάντησαν λέγοντάς μου πως το κοιτάζουνε, ακόμα δεν πήρα απάντηση..

Στο S100 που είχα όλα ήταν μια χαρά. Σε σένα το κάνει αυτό?

Γεια σου φίλε tranaee. Μέχρι στιγμής δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο... Η ένταση φαίνεται να είναι σταθερή, χωρίς auto-normalization. Αυτό που λες το έχει ο CorePlayer και μπορείς να το επιλέξεις on/off. Μιλάω πάντα για ακρόαση μέσω ενσύρματων ακουστικών. Χρησιμοποιείς bluetooth; Μήπως το normalization το κάνει το bluetooth; Πάντως σ' εμένα παίζει σταθερότατα το Pocket Music, χωρίς ανεβοκατεβάσματα φωνής. Απλά αν ανεβάσω τις χαμηλές στο EQ και δεν χαμηλώσω το preamplifier slider τότε κλιπάρει (αλλά δεν κάνει normalization, απλά παραμορφώνει). Ίσως το πρόβλημα που λες να το κάνει το X-Bass με οριακό τσιτάρισμα, αλλά δεν έχω αντιληφθεί κάτι μέχρι τώρα (γενικά δεν ακούω σε τρελές εντάσεις). Θα σου πω αν καταλάβω κάτι.

 

Συμβουλή: Άκου μουσική από Ν91 -αν δεν έχεις ακούσει ήδη δηλαδή- και θα αναθεωρήσεις πολλά για τα φορητά mp3!!;)

Καλά για να το λες αυτό πρέπει το N91 να είναι το απόλυτο music player! Εγώ είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απ' το Kaiser + Pocket Music, φαντάζομαι το N91 θα μαμάει... :music:

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Ο ορθογραφικός έλεγχος δεν δουλεύει. Σε όλες τις λέξεις που επιχειρείται να γίνει ορθογραφικός έλεγχος ( μόνο στα Ελληνικά συμβαίνει το πρόβλημα), γίνεται το εξής: Επιλέγει (μαυρίζει) ένα τμήμα μόνο της λέξης και οι διορθωμένες επιλογές που μου προτείνει είναι λάθος. Π.χ. Γράφω λανθασμένα την λέξη «ΜΕΤΩΠΟ» σαν «ΜΕΤΟΠΟ» και στον ορθογραφικό έλεγχο επιλέγει μόνο το τμήμα «ΜΕΤΟ» (δηλ.ΜΕΤΟΠΟ) και οι επιλογές που μου δίνει είναι ΜΕΕΤ, ΜΕΤ, ΜΕΤΕ, ΜΕΑΤ, ΜΕΙΤΟ). Άλλαξα το λεξικό στα Αγγλικά και μετά ξανά στα Ελληνικά μήπως και έφτιαχνε αλλά τίποτα. Το κινητό έχει τη ROM της μάνας του, αγορασμένο από ACE HELLAS.Ξέρει κανείς κάτι γι’ αυτό;;;
クリストス.....Χρήστος....
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φίλε tranaee. Μέχρι στιγμής δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο... Η ένταση φαίνεται να είναι σταθερή, χωρίς auto-normalization. Αυτό που λες το έχει ο CorePlayer και μπορείς να το επιλέξεις on/off. Μιλάω πάντα για ακρόαση μέσω ενσύρματων ακουστικών. Χρησιμοποιείς bluetooth; Μήπως το normalization το κάνει το bluetooth; Πάντως σ' εμένα παίζει σταθερότατα το Pocket Music, χωρίς ανεβοκατεβάσματα φωνής. Απλά αν ανεβάσω τις χαμηλές στο EQ και δεν χαμηλώσω το preamplifier slider τότε κλιπάρει (αλλά δεν κάνει normalization, απλά παραμορφώνει). Ίσως το πρόβλημα που λες να το κάνει το X-Bass με οριακό τσιτάρισμα, αλλά δεν έχω αντιληφθεί κάτι μέχρι τώρα (γενικά δεν ακούω σε τρελές εντάσεις). Θα σου πω αν καταλάβω κάτι.

 

 

Καλά για να το λες αυτό πρέπει το N91 να είναι το απόλυτο music player! Εγώ είμαι απόλυτα ικανοποιημένος απ' το Kaiser + Pocket Music, φαντάζομαι το N91 θα μαμάει... :music:

Δεν μπορεί θα στο κάνει κι εσένα..:wacko:

Λοιπόν τσίταρε τα γκάζια όλα τα volume τέρμα δηλαδή, με xbass on και eq on στο rock. Γύρνα το σε winamp skin mode. Βάλε metal ή κάτι άλλο δυνατό με αυξομοιώσεις στην ένταση.

Άστο να παίζει λίγη ώρα και παρατήρησε πως χαμηλώνει σιγά-σιγά. Αν τώρα πειράξεις λίγο κάποιο ποτενσιόμετρο του eq έστω και λίγο αυτό θα ξαναδώσει full ένταση και άντε πάλι κάτω σιγά-σιγά. Το κάνει και με καλώδιο και με stereo BT. To παράξενο είναι πως ένα κουμπάκι "AUTO" δίπλα στο "ON" του eq θα'πρεπε να κάνει αυτή τη δουλειά αλλά δεν δίνει καμμιά διαφορά κλειστό ή ανοικτό.

Λοιπόν τι λές?

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Είχα καιρό να μπω και ρωτώ μήπως βγήκε καμιά καινούργια αστεράτη ROM να παίξουμε λίγο εδώ στην ξενητειά;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί θα στο κάνει κι εσένα..:wacko:

Λοιπόν τσίταρε τα γκάζια όλα τα volume τέρμα δηλαδή, με xbass on και eq on στο rock. Γύρνα το σε winamp skin mode. Βάλε metal ή κάτι άλλο δυνατό με αυξομοιώσεις στην ένταση.

Άστο να παίζει λίγη ώρα και παρατήρησε πως χαμηλώνει σιγά-σιγά. Αν τώρα πειράξεις λίγο κάποιο ποτενσιόμετρο του eq έστω και λίγο αυτό θα ξαναδώσει full ένταση και άντε πάλι κάτω σιγά-σιγά. Το κάνει και με καλώδιο και με stereo BT. To παράξενο είναι πως ένα κουμπάκι "AUTO" δίπλα στο "ON" του eq θα'πρεπε να κάνει αυτή τη δουλειά αλλά δεν δίνει καμμιά διαφορά κλειστό ή ανοικτό.

Λοιπόν τι λές?

ΟΚ, μόλις το δοκίμασα και έχεις δίκιο, με τις ρυθμίσεις που αναφέρεις παραπάνω το κάνει και σε μένα όπως το περιγράφεις. Αλλά δεν θα έλεγα ότι φταίει το Pocket Music σαν πρόγραμμα, απλά προσπαθεί να αποφύγει το κλιπάρισμα (παραμόρφωση) εφαρμόζοντας auto-normalization. Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και με τους άλλους players, απλά κάποιοι σε αφήνουν να κλείσεις το auto-normalization με αποτέλεσμα να έχεις παραμόρφωση.

 

Γενικά όταν τα sliders του EQ (κυρίως των μπάσων) είναι αρκετά πάνω απ' τη μέση επιβάλλεται να χαμηλώσεις το preamp slider γιατί αλλιώς φέρνεις το h/w στα όριά του και δεν μπορεί πλέον να αναπαράγει σωστά τον τελικό ήχο. Αν παρατηρήσεις, όταν ενεργοποιείς το X-Bass χαμηλώνει αυτόματα η ένταση για να μπορέσει να έχει περιθώριο να ενισχύσει τα μπάσα. Αντίθετα στο Rock preset του EQ (όπως περιέργως και στα περισσότερα EQ presets αρκετών players) έχουν το preamp στο 0 (στη μέση) με αποτέλεσμα να έχουμε κλιπάρισμα ή auto-normalization. Η λύση είναι απλά να κατεβάσεις το preamp slider μερικά clicks κάτω απ' το 0 για να δώσεις περιθώριο στους αλγόριθμους να "αναπνεύσουν". Αν το κάνεις αυτό δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα (δεν θα κάνει auto-normalization ούτε θα κλιπάρει), αλλά φυσικά θα έχεις χαμηλότερη ένταση. :D

 

Αυτό που προτείνω εγώ είναι το X-Bass για τα μπάσα (το οποίο δίνει πολύ ποιοτικό μπάσο χωρίς να κάνει auto-normalization), σε συνδυασμό με το EQ μόνο για τα πρίμα (τα μπάσα του EQ να είναι flat), δες το screenshot. Άν το κάνεις αυτό δεν θα έχεις πρόβλημα. Γιαυτό κι εγώ δεν το είχα εντοπίσει. Αν τσιτάρεις τα μπάσα στο EQ πρέπει αναγκαστικά να κατεβάσεις το preamp...

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Ο ορθογραφικός έλεγχος δεν δουλεύει. Σε όλες τις λέξεις που επιχειρείται να γίνει ορθογραφικός έλεγχος ( μόνο στα Ελληνικά συμβαίνει το πρόβλημα), γίνεται το εξής: Επιλέγει (μαυρίζει) ένα τμήμα μόνο της λέξης και οι διορθωμένες επιλογές που μου προτείνει είναι λάθος. Π.χ. Γράφω λανθασμένα την λέξη «ΜΕΤΩΠΟ» σαν «ΜΕΤΟΠΟ» και στον ορθογραφικό έλεγχο επιλέγει μόνο το τμήμα «ΜΕΤΟ» (δηλ.ΜΕΤΟΠΟ) και οι επιλογές που μου δίνει είναι ΜΕΕΤ, ΜΕΤ, ΜΕΤΕ, ΜΕΑΤ, ΜΕΙΤΟ). Άλλαξα το λεξικό στα Αγγλικά και μετά ξανά στα Ελληνικά μήπως και έφτιαχνε αλλά τίποτα. Το κινητό έχει τη ROM της μάνας του, αγορασμένο από ACE HELLAS.Ξέρει κανείς κάτι γι’ αυτό;;;

 

Εννοείς στα μηνύματα? στα SMS δεν δουλεύει η ορθογραφία γιατί το METOΠΟ είναι σαν να γράφεις metoΠΟ και βάζει το meto στα κεφαλαία. μόνο γίνεται να αποσταλεί sms με 160 και έτσι δεν κάνει ορθογραφικό έλεγχο

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=359329

 

ραδιο στο Καισερ ????

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που προτείνω εγώ είναι το X-Bass για τα μπάσα (το οποίο δίνει πολύ ποιοτικό μπάσο χωρίς να κάνει auto-normalization), σε συνδυασμό με το EQ μόνο για τα πρίμα (τα μπάσα του EQ να είναι flat), δες το screenshot. Άν το κάνεις αυτό δεν θα έχεις πρόβλημα. Γιαυτό κι εγώ δεν το είχα εντοπίσει. Αν τσιτάρεις τα μπάσα στο EQ πρέπει αναγκαστικά να κατεβάσεις το preamp...

 

Έτσι ακριβώς είναι τα πράγματα φίλε μου και ο τρόπος που περιγράφεις πραγματικά δουλεύει αλλά δυστηχώς ξαναγυρίζουμε εκεί που αρχίσαμε δηλαδή στο επίπεδο έντασης που μας φέρνει το normalization..:wacko:

 

Νομίζω πως φταίνε τα window 6 mobile.. Στα 3.1 δεν το έκανε αυτό και γενικά τα ppc φημιζότανε για τις μεγάλες εντάσεις τους. Ακόμα και o WMPlayer είχε super ένταση. Μας γλυτώνει και πάλι όμως το ανοικτό λογισμικό που κάποιοι θα διορθώσουν κάπως τα πράγματα αλλά η ουδετερότητα των γεύσεων, η χαλιναγώγηση των παθών και το κόψιμο των αρχ*διών είναι τα σημάδια των καιρών μας..

 

Αντισταθείτε λοιπόν φίλοι μου:

- 3.1 wmobile στα PDA σας

- Καρμπυρατέρ στις μηχανές και στα αυτοκίνητά σας

- Βυνίλια στα πικάπ σας...μάλλον μακριά το πήγα εε?.. μέχρι το Ν91.. έλεος δε θα το αντέξω το πιο πίσω..:lol:

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς στα μηνύματα? στα SMS δεν δουλεύει η ορθογραφία γιατί το METOΠΟ είναι σαν να γράφεις metoΠΟ και βάζει το meto στα κεφαλαία. μόνο γίνεται να αποσταλεί sms με 160 και έτσι δεν κάνει ορθογραφικό έλεγχο

 

Tna φαίνεται να έχεις δίκιο αν και ο ορθογραφικός έλεγχος δεν δουλεύει ούτε στις σημειώσεις ή κατά τη δημιουργία κειμένου στο Word. Μόνο το λεξικό δουλεύει. Thanks anyway!

クリストス.....Χρήστος....
Link to comment
Share on other sites

Αντισταθείτε λοιπόν φίλοι μου:

- 3.1 wmobile στα PDA σας

- Καρμπυρατέρ στις μηχανές και στα αυτοκίνητά σας

- Βυνίλια στα πικάπ σας...μάλλον μακριά το πήγα εε?.. μέχρι το Ν91.. έλεος δε θα το αντέξω το πιο πίσω..:lol:

Χεχε...! Έτσι, έτσι! :lol:

 

Εγώ δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω γιατί δεν βάζουν οι κατασκευαστές λίγο δυνατότερους ενισχυτές ακουστικών... Είναι η πιο απλή και σωστή λύση. Αναλογικό μέρος έτσι κι αλλιώς υπάρχει, κάντε το λίγο πιο δυνατό ντε! Κάπου είχα ακούσει για έναν Γαλλικό νόμο που περιόριζε και καλά την ένταση του ήχου για προστασία του ακροατή (δεν πάνε να μαμηθούνε λέω εγώ)... Κάτι μου λέει ότι μπορεί επίτηδες να κρατάνε την ένταση σχετικά χαμηλή... Τι να πω... :confused: Είναι πάντως ένα θέμα αυτό, ειδικά με χρήση EQ και άλλων φίλτρων που χρειάζονται headroom για να λειτουργήσουν.

 

Εγώ σου λέω κράτα το διαμαντάκι N91 που έχεις. Απ' ό,τι διαβάζω είναι πραγματικά κορυφαίο σε ποιότητα/ένταση ήχου. Ευτυχώς εγώ ακούω αρκετά χαμηλότερα από σένα οπότε με καλύπτει απόλυτα το Kaiser. Απλά μου φαίνεται παράλογο να μη βάζουν δυνατότερους headphone amps στα gadgets. Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και στο Sony laptop μου και σ' ένα παλιό Sony Discman μου. Καλή ποιότητα αλλά σχετικά χαμηλή ένταση... Κάτι παίζεται, δεν εξηγείται... :what:

Φιλικά, Κώστας

______________

Huawei P30 Pro (8 GB RAM / 256 GB Flash). Κάμερα από άλλον πλανήτη.

Toyota iQ (1.0 L / CVT). My precious! Γιατί το μέγεθος μετράει.

Yamaha X-Max (250 cm³ / ABS). 50,000 km & counting...

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση σχετικά με αυτό:

http://www.ngi.gr/forum/viewtopic.php?t=6365&sid=f78139e39760f0ce060846467d0bf882

 

Υπάρχει κανένας κίνδυνος να το περάσω; Βελτιώσεις στην ποιότητα υπάρχουν;

 

Ξέρεις κανείς ;

Link to comment
Share on other sites

Χεχε...! Έτσι, έτσι! :lol:

 

Εγώ δεν μπορώ ακόμα να καταλάβω γιατί δεν βάζουν οι κατασκευαστές λίγο δυνατότερους ενισχυτές ακουστικών... Είναι η πιο απλή και σωστή λύση. Αναλογικό μέρος έτσι κι αλλιώς υπάρχει, κάντε το λίγο πιο δυνατό ντε! Κάπου είχα ακούσει για έναν Γαλλικό νόμο που περιόριζε και καλά την ένταση του ήχου για προστασία του ακροατή (δεν πάνε να μαμηθούνε λέω εγώ)... Κάτι μου λέει ότι μπορεί επίτηδες να κρατάνε την ένταση σχετικά χαμηλή... Τι να πω... :confused: Είναι πάντως ένα θέμα αυτό, ειδικά με χρήση EQ και άλλων φίλτρων που χρειάζονται headroom για να λειτουργήσουν.

 

Εγώ σου λέω κράτα το διαμαντάκι N91 που έχεις. Απ' ό,τι διαβάζω είναι πραγματικά κορυφαίο σε ποιότητα/ένταση ήχου. Ευτυχώς εγώ ακούω αρκετά χαμηλότερα από σένα οπότε με καλύπτει απόλυτα το Kaiser. Απλά μου φαίνεται παράλογο να μη βάζουν δυνατότερους headphone amps στα gadgets. Το ίδιο ακριβώς συμβαίνει και στο Sony laptop μου και σ' ένα παλιό Sony Discman μου. Καλή ποιότητα αλλά σχετικά χαμηλή ένταση... Κάτι παίζεται, δεν εξηγείται... :what:

 

Είσαι πάλι εντός θέματος φίλε μου και χαίρομαι ιδαίτερα γι'αυτό.

Άν έχεις όρεξη για διάβασμα τσέκαρε αυτό το thread που είχα ανοίξει στο Esato: http://www.esato.com/board/viewtopic.php?topic=141184

Έχει μερικά ωραία tips για ποιότητα και ένταση και περιγράφει την περιπέτειά μου με το W950i (όχι δεν ξαναγοράζω ποτέ SE τέλος!)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

kalispera kai kalos ir8a:lol::)

apo ayrio eimai kai ego enas akoma katoxos tou kaiser afou meta apo poli skepsi kai stenaxoria ipa na apoxeretiso to poliagapimeno mou artemis.

2 erotisoules mono:happy:

ti kalo kai magiremeno iparxei ektos apo tin original rom tis ace???

i diadikasia einai i idia opos kai se alla ppc.kseklidoma uspl klp???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalispera kai kalos ir8a:lol::)

apo ayrio eimai kai ego enas akoma katoxos tou kaiser afou meta apo poli skepsi kai stenaxoria ipa na apoxeretiso to poliagapimeno mou artemis.

2 erotisoules mono:happy:

ti kalo kai magiremeno iparxei ektos apo tin original rom tis ace???

i diadikasia einai i idia opos kai se alla ppc.kseklidoma uspl klp???

 

http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=378

 

Εδω τα εχει ολα!

Link to comment
Share on other sites

 

eyxaristo;)

ekana paragelia ayto

http://www.photoagora.gr/sansdisk-micro-sd-hc-4gb-class-2-with-micro-reader-p32759.html

elpizo na paizei kai na min exo problima

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
eyxaristo;)

ekana paragelia ayto

http://www.photoagora.gr/sansdisk-micro-sd-hc-4gb-class-2-with-micro-reader-p32759.html

elpizo na paizei kai na min exo problima

 

Min anisixeis... tha paizei kanonika. Na tonisoume bebaia oti oson afora tis SDHC kalo einai na protimoume oso ginetai megalytero class giati oso megalytero einai.... toso grigoroteri einai i karta (kai akriboteri omws).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

eyxaristo;)

ekana paragelia ayto

http://www.photoagora.gr/sansdisk-micro-sd-hc-4gb-class-2-with-micro-reader-p32759.html

elpizo na paizei kai na min exo problima

 

Κοίτα κι αυτό http://www.bargainmemorycards.co.uk/product/6gb-sandisk-microsd-microsdhc-memory-card

Καλή τιμή και σε 2 μέρες μου ήρθε..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα κι αυτό http://www.bargainmemorycards.co.uk/product/6gb-sandisk-microsd-microsdhc-memory-card

Καλή τιμή και σε 2 μέρες μου ήρθε..

 

tora einai arga:happy:eyxaristo pantos:)

an kai pisteyo oti ta 4gb einai iper arketa.

ante ir8e i ora na pao na paralabo.entiposeis to mesimeri

(noi8o san ena mikro paidaki pou paei na parei kainourio paixnidaki.kalo einai ayto tora????):lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

tora einai arga:happy:eyxaristo pantos:)

an kai pisteyo oti ta 4gb einai iper arketa.

ante ir8e i ora na pao na paralabo.entiposeis to mesimeri

(noi8o san ena mikro paidaki pou paei na parei kainourio paixnidaki.kalo einai ayto tora????):lol::lol::lol:

 

Ψυχραιμία.. Χτενίσου, βάλε κολονίτσα, από το χεράκι και όλα θα πάνε καλά:baby:

Πρόσεξε, ευτυχώς που το θυμήκα να σου το πω πριν το ανοίξεις για πρώτη φορά.. Μην φρικάρεις από τις πολλές επανεκινήσεις.. Σου παραθέτω αυτά από το επίσημο: http://www.htc.com.gr/forum/showthread.php?t=5719

 

"Όσοι πάρετε το TyTN II θα προσέξετε ότι ίσως να χρειαστούν και 6 επανεκινήσεις (συμπεριλαμβάονται τα reset μετά την ευθυγράμμιση της οθόνης) πριν μπορέσετε να χρησιμοποιείτε τη συσκευή σας.

 

Αυτό είναι φυσιολογικό καθώς είναι ο νέος τρόπος εγκατάστασης των Customization Packages της HTC.

 

Οπότε εαν βλέπετε τη συσκευή σας να κάνει επαναλαμβανόμενα Reset την πρώτη φορά, είναι φυσιολογικό καθώς στο κάθε reset γίνεται και διαφορετική διαδικασία.

 

Πλέον χρησιμοποιείται ο Microsoft Update Agent οπότε και ότι ενημερώσεις έχουμε στα Ελληνικά θα γίνονται από τον χρήστη ακομή και OTA (over-the-air = GPRS, WiFi) χωρίς να απαιτείται hard reset." ;)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Δεν συνδέεται με τίποτα με το ιντερνετ όταν κάνω συγχρονισμό. Έχω βάλει την τελευταία (17/12/2007?) ROM του Dutty. Τι μπορεί να συμβαίνει;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμία.. Χτενίσου, βάλε κολονίτσα, από το χεράκι και όλα θα πάνε καλά:baby:

:dance:

:lol::lol::lol:

loipon apisteyta omorfo alla kai apisteyta bari:shock:(se sxesi me to p3300)

oso anafora tis epanekiniseis den blepo na xriazete giati to pira elafros metaxirismeno 1 mina:happy:kai sti misi timi:)

sto pliktrologio pos grafoume ellinika den exo kataferei akoma:secret:

 

kai kati akoma .i mprosta camera einai kaliteri apo tin piso i einai i idea mou????

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...