Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τελικά μόλις με ενημέρωσαν να πάω αύριο να παραλάβω μια καινούργια συσκευή καθόσον το εξέτασαν και όντως έχει πρόβλημα.

 

Για ψυχολογικούς και μόνο λόγους σκέφτομαι να το αντικαταστήσω από το ίδιο κατάστημα με το Nokia E90, αν καταφέρω να το παραγγείλω, με τη συναίνεσή τους...

 

Οποία άποψις επί του θέματος σεβαστή και καλοδεχούμενη, αν και σήμερα που δεν το είχα μπορώ να πω ότι μου έλλειψε...!

 

λυπάμαι που στο λεω αλλα νομίζω οτι δεν αξιολογείς σωστά!!:!:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η ρομ η νεα ειναι καλη μεχρι στιγμης που την δουλευω.

 

ας μην ξεχναμε οτι εναι μονο η αρχη :!:

 

και δοκιμαζοντας μια ρομ ....την δοκιμαζεις φορτωνοντας και στηνοντας τα παντα οπως και στην προηγουμενη που ειχες,για να δεις τι ειναι καλυτερο και το οχι :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

λυπάμαι που στο λεω αλλα νομίζω οτι δεν αξιολογείς σωστά!!:!:

 

θα συμφωνησω μαζι σου κρητικαρε :)

δεν ειναι δικαιη μια τετοια συγκριση ,μεταξυ αυτων των δυο συσκευων :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

τα γαλλικά που μάθατε μικροί στο σχολείο ήρθε η ωρα να τα θυμηθείτε:D

 

 

review με πολλά συγκριτικά

 

γαλλικα :blink::blink:

 

ουτε λεξη δεν ξερω:ninja:

 

κανε μας μια μικρη :rolleyes::rolleyes:

 

μεταφραση πανο :lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα καλοπροαίρετα την άποψή σας και τι εισέπραξα, καλύτερα ας μην το σχολιάσω...

δεν ξέρεις, δεν θα το έλεγες, δεν αξιολογείς, δεν ειναι δικαιη, απίστευτα επιχειρήματα δηλαδή... οκ, ευχαριστώ...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα καλοπροαίρετα την άποψή σας και τι εισέπραξα, καλύτερα ας μην το σχολιάσω...

δεν ξέρεις, δεν θα το έλεγες, δεν αξιολογείς, δεν ειναι δικαιη, απίστευτα επιχειρήματα δηλαδή... οκ, ευχαριστώ...

 

Μην τα παίρνεις στραβά nobleman απλά κατάλαβε οτι συγκρίνεις 2 συσκευές οι οποίες ειναι εντελώς διαφορετικές για διαφορετικά γούστα και απαιτήσεις! το νοκια ειναι ενα κινητό το ΤΥΤΝ είναι οτι πιο καλό κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στους υπολογιστές παλάμης και κάνει ενα εκατομμύριο πράγματα παραπάνω απο το νοκια και όχι μόνο! Λάθος συγκρισει! Κινητό με κινητό και ppc με ppc!:O

Link to comment
Share on other sites

Ζήτησα καλοπροαίρετα την άποψή σας και τι εισέπραξα, καλύτερα ας μην το σχολιάσω...

δεν ξέρεις, δεν θα το έλεγες, δεν αξιολογείς, δεν ειναι δικαιη, απίστευτα επιχειρήματα δηλαδή... οκ, ευχαριστώ...

 

δυστυχώς δεν γίνεται εξήγηση του τι είναι pocketpc σε μερικές φράσεις ενός thread σε ένα forum

 

αν ήδη δεν το ξέρεις, άστο δεν πειράζει

 

την πιο σύντομη και περιεκτική φράση την είπε ο ακριβώς από πάνω μου

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω σε ένα forum που ονομάζεται myphone γιατί απαξιώνεται το ενδιαφέρον κάποιου μέλους να ζητήσει την βοήθεια άλλων μελών που έχουν γνώσεις για μία συσκευή, σε σύγκριση με μία άλλη συσκευή...

 

Πήρα πρώτη φορά wm συσκευή στα χέρια μου το 2004 και την δούλεψα για ένα χρόνο με ανάμεικτες εντυπώσεις. Το μεγαλύτερο πρόβλημα ήταν η αυτονομία. Δεν έβγαζε ούτε 20 ώρες. Μετά από 3,5 χρόνια αφού διάβασα πάρα πολλά review, πίστεψα ότι αγόρασα το top of the top mobile/ppc και είχα την ατυχία να μην το δουλέψω ούτε 24 ώρες και να βγει ελαττωματικό. Εξήγησα λοιπόν, σεμνά και ταπεινά, ότι για ψυχολογικούς λόγους, ίσως σκεφτώ να πάω σε κάποια άλλη λύση και ζήτησα μια 2η, 3η άποψη. Πού είναι λοιπόν το τραγικό;

 

Τέλος πάντων, δεν επιθυμώ τίποτα περισσότερο και ζητώ και συγγνώμη από τα υπόλοιπα μέλη με τις άστοχες και off-topic ερωτήσεις μου, δεν θα επαναληφθεί...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

συγνώμη αν φάνηκα σκληρός αλλά επιμένω στην φράση μου, ότι μερικές λέξεις σε ένα thread δεν μπορούν να εξηγήσουν τίποτα

 

το Internet είναι μεγάλη εγκυκλοπαίδεια, ψάξε την

 

το ένα είναι κινητό που "μεγάλωσε", το άλλο υπολογιστής τσέπης που κάποια στιγμή κουτσά στραβά απέκτησε δυνατότητες κινητού και έχουμε φτάσει στο να είναι αξιόλογο ΚΑΙ ως κινητό (χωρίς να χάνει την ιδιότητα από όπου ξεκίνησε)

 

πιο περιεκτικά δεν μπορώ να το πω

 

αν ένα εξελιγμένο smart phone σου αρκεί, τότε... σου αρκεί

αν θες pocketpc τότε ξέρεις γιατί το θες - προφανώς δεν έχει κάτι που θα σου λείψει (γιατί αυτά τα οποία μπορεί να σου έλειπαν, δεν τα χρησιμοποιείς)

---

NLS

ilogic.gr

Link to comment
Share on other sites

συγνώμη αν φάνηκα σκληρός αλλά επιμένω στην φράση μου, ότι μερικές λέξεις σε ένα thread δεν μπορούν να εξηγήσουν τίποτα

 

το Internet είναι μεγάλη εγκυκλοπαίδεια, ψάξε την

 

το ένα είναι κινητό που "μεγάλωσε", το άλλο υπολογιστής τσέπης που κάποια στιγμή κουτσά στραβά απέκτησε δυνατότητες κινητού και έχουμε φτάσει στο να είναι αξιόλογο ΚΑΙ ως κινητό (χωρίς να χάνει την ιδιότητα από όπου ξεκίνησε)

 

πιο περιεκτικά δεν μπορώ να το πω

 

αν ένα εξελιγμένο smart phone σου αρκεί, τότε... σου αρκεί

αν θες pocketpc τότε ξέρεις γιατί το θες - προφανώς δεν έχει κάτι που θα σου λείψει (γιατί αυτά τα οποία μπορεί να σου έλειπαν, δεν τα χρησιμοποιείς)

Θα μπορούσα να ρωτήσω αν υπάρχει καποιο προγραμμα που οταν δεχεσαι μια κλήση να βγάζει την ΄φωτογραφια σε full screen?

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα να ρωτήσω αν υπάρχει καποιο προγραμμα που οταν δεχεσαι μια κλήση να βγάζει την ΄φωτογραφια σε full screen?
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα να ρωτήσω αν υπάρχει καποιο προγραμμα που οταν δεχεσαι μια κλήση να βγάζει την ΄φωτογραφια σε full screen?

 

Φιλε μου αν διαβαζες την προηγουμενη σελιδα θα επαιρνες την απαντηση... Λοιπον το προγραματακι που νομιζω θα σε καλυψει...ειναι εδω http://pocketland.de/29678/Inesoft_Address_Book.html

τα ΨΑΡΙΑ δεν ΞΕΡΟΥΝ οτι ΒΡΕΧΕΙ ...;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα προσπαθω να βαλω την ενδειξη της μπαταριας στο μενου πανω διπλα απο το σημα της κεραιας η διπλα απο το ηχειο και δεν γινεται μηπως ξερει καποιως πως γινεται η ισως υπαρχει καποιο προβλημα? Μονο στο today εμφανιζεται

thanks

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα προσπαθω να βαλω την ενδειξη της μπαταριας στο μενου πανω διπλα απο το σημα της κεραιας η διπλα απο το ηχειο και δεν γινεται μηπως ξερει καποιως πως γινεται η ισως υπαρχει καποιο προβλημα? Μονο στο today εμφανιζεται

thanks

 

αμα βγαλεις το htc home απο την οθονη

νομιζω στα βγαζει μετα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το εχω δοκιμασει και δεν γινεται εχω δοκιμασει παρα πολλα και δεν γινεται εμενα την θεση του εικονιδιου της μπαταριας την εχει παρει η ωρα και δεν φευγει η ωρα για να μπει η μπαταρια
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου αν διαβαζες την προηγουμενη σελιδα θα επαιρνες την απαντηση... Λοιπον το προγραματακι που νομιζω θα σε καλυψει...ειναι εδω http://pocketland.de/29678/Inesoft_Address_Book.html

Ομορφο το προγραμματακι φιλαρακι αλλα δεν ειναι full, ε? Υπαρχει καποιο full ή καποιο key για αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα ότι είχε απαντηθεί κάποιες σελίδες πιο πίσω αλλά όσο και να έψαξα δεν το βρήκα. Οι τόνοι στα ελληνικά πως μπαίνουν με το hardware keyboard?
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να αλλάξω τα δύο πλήκτρα συντόμευσης "Επαφές" και "Ημερολόγιο" και να βάλω να τρέχει άλλο πρόγραμμα? ΠΧ για τις επαφές θέλω να τρέχει κάποιο άλλο πρόγραμμα που έχω.
Yield to me Jedi. You will be rewarded with power greater then your wildest imaginings!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια τη φτιαχνουμε στη registry για να μη βλεπουμε της επαφες της sim

Γιωργος

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 Pixels και 16,3 KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε ολους. Παιδια χρησιμοποιει κανεις το hikeyboard; Εχω την "Αγγλικη" εκδοση του κινητου και το χρησιμοποιω για να γραφω ελληνικα. Μονο που το μηνυμα που αποστελεται αποτελειται οχι απο ελληνικους χαρακτηρες αλλα απο ερωτηματικα. Τι ρυθμισεις πρεπει να κανω για να στελνονται ελληνικα και οχι ερωτηματικα; Τελος οταν χρησιμοποιειται το πραγραμμα σε πληρη οθονη μου βγαζει μονο αγγλικα και οχι ελληνικα. Καμμια βοηθεια;;;

 

 

Και κατι ακομα. Ρε παιδια με τα mail τι παιζει; Τι ειδος λογαριασμου εχετε; Εγω εχω εναν στο hotmail και το μονο που θελω ειναι να μπαινω απευθειας στα εισερχομενα κτλ. Εκανα εναν account αλλα με τις auto ρυθμισεις δεν βρηκα ακρη. Μπορει καποιος να πει βημα βημα τι εκανε;

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ομορφο το προγραμματακι φιλαρακι αλλα δεν ειναι full, ε? Υπαρχει καποιο full ή καποιο key για αυτο?

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις ένα παρόμοιο και αξιόλογο πρόγραμμα

 

http://www.nyxbull.com

 

ΥΓ Όλα τα προγράμματα τις NyxBull είναι Free

Yield to me Jedi. You will be rewarded with power greater then your wildest imaginings!!!!
Link to comment
Share on other sites

παπαράνω πράγματα είχε; βλάκεία

 

σε WM5/6 σύστημα δεν σε νοιάζει να χώνεις στη ROM όσο γίνεται παραπάνω, γιατί έτσι κι αλλιώς η program memory ΕΙΝΑΙ στην EPROM... με PPC2002/3/3SE οκ το καταλαβαίνω

 

επίσης το καταλαβαίνω αν απλά αντικατέστησαν πράγματα ΗΔΗ στη ROM με νεώτερα

 

Και στα wm5/6 καλό είναι να αποφεύγεις την εγκατάσταση στη rom λόγω του compaction thread.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια τη φτιαχνουμε στη registry για να μη βλεπουμε της επαφες της sim

 

\HKCU\ControlPanel\Phone

ShowSim=0

 

Αλλά δυστυχώς σε μένα μετά από SoftReset ξαναγυρνάει σε 1.

Οπότε τελικά έβαλα την Sim στο παλιό τηλ. και έσβησα όλες τις επαφές γιατί και το SimManager που έχει δεν κατάφερε να μου τις σβήσει

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να μεταφέρω τις επαφές μου από το Address Book στο Mac os x. Μήπως γνωρίζει κανείς από το αρχείο που εξάγει (Address Book - 10/13/07.abbu) πώς μπορούμε να το συγχρονίσουμε με το Microsoft Outlook και εν συνεχεία με HTC;

 

Ένας τρόπος είναι με Blue Tooth αλλά τις μεταφέρει μία-μία. Όταν τις επιλέξω όλες για μεταφορά το HTC δεν αποδέχεται το αρχειάκι...

 

Επεξεργασία: Επειδή μπορεί να χρειαστεί σε κάποιους, μια λύση είναι εξαγωγή από λογαριασμό gmail...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...