Jump to content

[Επίσημο] HTC Kaiser (Tytn II)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ όλα τέλεια τώρα . γεια σου ρε μήτσο με τα ωραία σου!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οκ όλα τέλεια τώρα . γεια σου ρε μήτσο με τα ωραία σου!

 

 

αντε καλοριζικη και καλες δουλειες :lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη εχω καμια 500αρια mb φωτογραφιες μεσα στο καιζερ :worry:

 

ποση ωρα θα κανει να τις φορτωσει?:confused:

 

Εγώ έχω καμμιά 200 και μου πήρε γύρω στα 5-10 λεπτά πάνω κάτω.. Στην επόμενη εκίννηση (του προγράμματος) ανοίγουν τα πάντα αμέσως.. Το καλό με το πρόγραμμα είναι πως μόνο με τον αντίχειρα ας πούμε μπορείς να προσπελάσεις ό,τι (πως σου φαίνεται το ότι με υποδιαστολή..:lol:) φωτό έχεις στο κάιζερ.. φυσικά ζοομ ιν και out με διπλό ταπ παίζουν όπως και η ίδια γλυκιά κίνηση σαν του opera 9.5.. αυτά.. try it dude..;)

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω καμμιά 200 και μου πήρε γύρω στα 5-10 λεπτά πάνω κάτω.. Στην επόμενη εκίννηση (του προγράμματος) ανοίγουν τα πάντα αμέσως.. Το καλό με το πρόγραμμα είναι πως μόνο με τον αντίχειρα ας πούμε μπορείς να προσπελάσεις ό,τι (πως σου φαίνεται το ότι με υποδιαστολή..:lol:) φωτό έχεις στο κάιζερ.. φυσικά ζοομ ιν και out με διπλό ταπ παίζουν όπως και η ίδια γλυκιά κίνηση σαν του opera 9.5.. αυτά.. try it dude..;)

 

:blink: με τρομαξες :lol:

 

απα απα :worry:δεν θα δοκιμασω :cry: σκεψου μετα απο καθε φλασαρισμα να θελω κανα 20λεπτο μονο για να ανοιξει τις φωτο μου :lol::lol:

 

resco photo viewer και μια χαρα ειμαι :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

:blink: με τρομαξες :lol:

 

απα απα :worry:δεν θα δοκιμασω :cry: σκεψου μετα απο καθε φλασαρισμα να θελω κανα 20λεπτο μονο για να ανοιξει τις φωτο μου :lol::lol:

 

resco photo viewer και μια χαρα ειμαι :D

 

Άστο το βράδυ όταν κοιμάσαι.. Κάνε κι ένα underclocking γύρω στα 100-200 Mhz για να σιγοψηθεί.. μέχρι το πρωί λουκούμι θα έχει γίνει το photogallery..:lol:

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει επιλογή για το ρολόι στην πάνω μπάρα ώστε να εμφανίζεται αναλογικό; :confused:

 

Και μια ακόμα (βλακώδης ίσως) ερώτηση: παίζει να υπάρχει torrent client για ppc; :O

Link to comment
Share on other sites

αν κρατήσεις πατημένο κλικ πάνω στο digital ρολόι τότε θα σου βγάλει επιλογή να το κάνεις analog.

 

για torrent δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει επιλογή για το ρολόι στην πάνω μπάρα ώστε να εμφανίζεται αναλογικό; :confused:

 

Nai... alla den einai katholou eksypiretiko giati einai para poly mikro, de tha sou to synistousa.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση (λιγο off αλλα θελω να την κανω) μιας και με ενδιαφερει η γνωμη σας :)

 

ενω ειναι πασιφανες το ονομα και το επωνυμο σας,τι θα κανατε αν σας στελναν πμ με τον τιτλο και το αναλογο υφος...(ειναι κατι δυστυχως που το εχω συναντησει 3-4 φορες.....)

 

""ελα φιλος"" δωσε μου εκεινο το προγραμμα αλλα και πες μου πως θα το βαλω η και εξηγησε μου κλπ (το εξηγησε μου παει σε ενα κατεβατο απο οτι μπορειτε να φανταστειτε αποριες που εχει ενας νεο εισερχομενος στα wm):O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν χωρίς παρεξήγηση (αν με παρεξηγήσετε να ξέρετε ότι θα παρεξηγηθώ) είμαι 90% σίγουρος ότι είναι ο Heartagram αυτός που το έστειλε.

 

εγώ βέβαια θα απαντούσα σε 5 δευτερόλεπτα.

 

1) ipmart-forum.com

2) διάβασε το rtfm και μετά ότι ερώτηση έχεις ξαναδιάβασε το rtfm. αν συνεχίσεις να έχεις απορίες δεν έχεις διαβάσει το rtfm. (Read The ****ing Manual για όποιον δεν ξέρει)

 

αυτά :)

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν χωρίς παρεξήγηση (αν με παρεξηγήσετε να ξέρετε ότι θα παρεξηγηθώ) είμαι 90% σίγουρος ότι είναι ο Heartagram αυτός που το έστειλε.

 

εγώ βέβαια θα απαντούσα σε 5 δευτερόλεπτα.

 

1) ipmart-forum.com

2) διάβασε το rtfm και μετά ότι ερώτηση έχεις ξαναδιάβασε το rtfm. αν συνεχίσεις να έχεις απορίες δεν έχεις διαβάσει το rtfm. (Read The ****ing Manual για όποιον δεν ξέρει)

 

αυτά :)

 

οχι θοδωρη καμια σχεση ισα ισα που ηταν ευγενικοτατο το παιδι που αναφερεις ;)

 

δεν ειναι θεμα ποιος αλλα το γιατι:O

 

ειναι βασικοι οι κανονες της υγιης επικοινωνιας μεταξυ ανθρωπων....δεν το καταλαβαινω μερικες φορες....λεω μηπως ειμαι εγω παραξενος :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν χωρίς παρεξήγηση (αν με παρεξηγήσετε να ξέρετε ότι θα παρεξηγηθώ) είμαι 90% σίγουρος ότι είναι ο Heartagram αυτός που το έστειλε.

 

εγώ βέβαια θα απαντούσα σε 5 δευτερόλεπτα.

 

1) ipmart-forum.com

2) διάβασε το rtfm και μετά ότι ερώτηση έχεις ξαναδιάβασε το rtfm. αν συνεχίσεις να έχεις απορίες δεν έχεις διαβάσει το rtfm. (Read The ****ing Manual για όποιον δεν ξέρει)

 

αυτά :)

 

Χα χα χα μάλλον έχει στείλει pm σε όλο το forum. Εγώ δεν πρόλαβα να του απαντήσω γιατί έκανε μετά την ερωτηση στο forum και του απαντήσατε.

Θέλει να το αγοράσει και ψάχνεται το παιδί.

 

Κοίτα είναι προσωπικό θέμα αλλά για μένα είναι πολύ σοβαρή η ευγένεια. Μου αρέσει πολύ να βοηθάω αλλά με ενοχλεί τρομερά να μου μιλάνε με άσχημο τρόπο.

 

Παντως δεν ήταν αγενής ο άνθρωπος με μένα

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Ξανα (για ακομη μια φορα) κατοχος ενος Καιζερ κι αυτη τη φορα λεω να παρατεινω τη "συμβιωση" μαζι του για λιγο παραπανω διαστημα.

Να ευχαριστησω και δημοσιως το φιλο Zaharakis, που για μια ακομη φορα με βοηθησε να κατατοπιστω στις εξελιξεις του Καιζερ (μακραν η πιο ενεργη κοινοτητα στο web, αναφορικα με τα ppc's, αυτη τη στιγμη).

Προστιθεμαι, λοιπον, κι εγω στην παρεα και ηδη αρχισα το παιχνιδι με τις cooked roms :)

Link to comment
Share on other sites

ούτε με μένα δεν μου έχει μιλήσει έτσι. αλλά είπα να δοκιμάσω την τύχη μου. καλά έστειλε και σε σας? μας έχει πάρει σβάρνα όλους φαίνεται :D εγώ πάντως του απάντησα.

 

αν το post δεν είναι ευγενικό δεν απαντάω. πάω να κάνω pm στον zaharaki για να του την σπάσω...

 

καλως μας ήρθες βαγγέλη

Link to comment
Share on other sites

καλά έκανα ένα κορυφαίο pm στο zaharaki, θα τρέχει και δεν θα φτάνει :D.
Link to comment
Share on other sites

λοιπον ας αλλαξουμε κλιμα ;)

 

ολες οι νεες 6.1 ρομς θα ειναι βασισμενες σε αυτο to build 19209.1.0.2 μιας και ειναι μεχρι στιγμης οτι πιο γρηγορο εχει εμφανιστει για το καιζερ .

 

εχετε τον νου σας οτι σε αυτο το build ενα μονο ραδιο ειναι συμβατο μεχρι στιγμης και αυτο ειναι το 1.65.14.06 :!:

 

 

http://rapidshare.com/files/104397424/KAIS_Radio_Only_1.65.14.06_CustomRUU.rar

 

για αποφυγη οποιονδηποτε προβληματων(καμερα,ηχοι,ασταθες σημα,μη δικτυο,κακο gps fix κλπ) προσεξτε τα στοιχεια των ρομς που κατεβαζετε ωστε να βαζετε και το καταλληλο ραδιο :)

 

επισης μιας και οι περισσοτεροι χρησιμοποιουμε το destinator 6.1 ειναι πλεον απαραιτητη η χρηση του gps gate για να λοκαρει σωστα σημα το gps και να δουλευει σωστα το προγραμμα.

επισης οσοι χρησιμοποιουν τα γνωστα kaser tweak η shaps advanced configuration ας προσεξουν την επιλογη ""Assisted Gps "".

και πειραματιστειτε για το που θα ειναι η σωστη επιλογη για την ρομ/ραδιο που εχετε,μιας και η ρυθμιση δεν ειναι η ιδια σε ολες;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλά έκανα ένα κορυφαίο pm στο zaharaki, θα τρέχει και δεν θα φτάνει :D.

 

χα χα χα .... να του κάνουμε όλοι συννενοημένα "ευγενικά" pm και να ρωτάμε διάφορα :lol::lol::lol:

“Life doesn't imitate art, it imitates bad television”

Woody Allen

 

~ Ηλίας ~

Link to comment
Share on other sites

καλά έκανα ένα κορυφαίο pm στο zaharaki, θα τρέχει και δεν θα φτάνει :D.

 

δεν θα σε πετυχω πουθενα?? :lol::lol::lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.

Ξανα (για ακομη μια φορα) κατοχος ενος Καιζερ κι αυτη τη φορα λεω να παρατεινω τη "συμβιωση" μαζι του για λιγο παραπανω διαστημα.

Να ευχαριστησω και δημοσιως το φιλο Zaharakis, που για μια ακομη φορα με βοηθησε να κατατοπιστω στις εξελιξεις του Καιζερ (μακραν η πιο ενεργη κοινοτητα στο web, αναφορικα με τα ppc's, αυτη τη στιγμη).

Προστιθεμαι, λοιπον, κι εγω στην παρεα και ηδη αρχισα το παιχνιδι με τις cooked roms :)

 

καλως ηρθες και επισημα βαγγελη στην παρεα μας :)

 

μια συμβουλη μονο εχω να σου δωσω αν θελεις να μην αντιμετωπισεις προβληματα εδω μεσα :rolleyes:

 

μακρια απο καποιον που λεγεται webvirus :p

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Xαχα, να ειστε καλα παιδια.

Καλως σας βρηκα! :)

Πρωτη κινηση ανοιγοντας το Καιζερ, ηταν να του βαλω τη No thrills.

Μεχρι στιγμης ανταποκρινεται πολυ καλα, απομενει να δουμε πως θα παει στην πορεια.

Αν δεν δημιουργησει προβληματα, θα την κρατησω για λιγο διαστημα μεχρι να δουμε κατι πραγματικα καλυτερο.

Link to comment
Share on other sites

χα χα χα .... να του κάνουμε όλοι συννενοημένα "ευγενικά" pm και να ρωτάμε διάφορα :lol::lol::lol:

 

και συ τεκνον βρουτε ??:( :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Xαχα, να ειστε καλα παιδια.

Καλως σας βρηκα! :)

Πρωτη κινηση ανοιγοντας το Καιζερ, ηταν να του βαλω τη No thrills.

Μεχρι στιγμης ανταποκρινεται πολυ καλα, απομενει να δουμε πως θα παει στην πορεια.

Αν δεν δημιουργησει προβληματα, θα την κρατησω για λιγο διαστημα μεχρι να δουμε κατι πραγματικα καλυτερο.

 

το έχουμε πει πολλές φορές δεν είναι καλή ρομ αυτή θέλει παπά και άγιο όρος για να δουλέψει.

 

πάντως παιδιά ο zaharakis έχει δίκιο ότι απορίες έχετε όχι σε μένα γιατί δεν ξέρω. όλα τα pm σε αυτόν.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα σε πετυχω πουθενα?? :lol::lol::lol::lol::lol:

 

φιλαράκι σου χρωστάω ένα καφέ στην αθήνα. όποτε θες έλα, γιατί έχω και κάτι μικρές απορίες όσο αναφορά τη μπαταρία σου. πως κυκλοφορείς έτσι δεν ντρέπεσαι?

Link to comment
Share on other sites

φιλαράκι σου χρωστάω ένα καφέ στην αθήνα. όποτε θες έλα, γιατί έχω και κάτι μικρές απορίες όσο αναφορά τη μπαταρία σου. πως κυκλοφορείς έτσι δεν ντρέπεσαι?

 

:worry: γιατι ??τι εχει η μπαταρια μου :blink:

 

μια χαρα μπαταρια ειναι:p και τωρα πλεον εχω 2 ιδιες :ninja::cry:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...