Jump to content

[Επίσημο] Motorola RAZR V3xx


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για τα θέματα,λίγη υπομονή.

 

Ήδη βγήκαν και οι πρώτες γραμματοσειρές για V3xx.

 

Take your time...μην αγχώνεστε:lol::)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω ότι έχει να κάνει με το πόσο γρήγορα θα αναζητά δίκτυο, όταν υπάρχει πρόβλημα στην σύνδεση.(αν είχες ποτέ siemens, είναι κάτι σαν την "ταχεία αναζήρτηση")

Θα μου πείς τι νόημα έχει αυτή η επιλογή.

Έχει νόημα γιατί όσο πιο γρήγορα ψάχνει τόσο περισσότερη ενέργεια χαλάει(και τόσο περισσότερο ανεβαίνει η ακτινοβολία).

 

Εγώ πάντως έχω "συνεχής"

 

Για τα θέματα, λένε ότι θέλει κόλπα.

Αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί τότε υπάρχει στο μενού εργαλεία>λίστα ενεργοποιήσεων η κατηγορία θέματα.

Βασικά, ούτε τι είναι η λίστα ενεργοποιήσεων δεν καταλαβαίνω:alien:

 

Ευχαριστω και παλι. Τελικα αυτο το κινητο θελει manual, για να εξηγει το manual. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αντε βρε bomber. Φτιαξε μας!!!!

Εγω που το έχω σε βοντα δεν πιστευω να έχω κάποιον περιορισμο σε skin γραμματοσειρες κλπ. Αν βγει κάποιο Monsterpack να το φλασάρω αν και δεν αντιμετωπίζω καποιο πρόβλημα. Μπορώ να πω οτι το έχω μια βδομάδα και δεν έχω χάσει καμμία κλήση!! Με κ800 ν80 και v3x έχανα καμπόσες!!!

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Πεταει το skin Bomber!! Ειδικα τα εικονιδια των μενου κορυφη!

 

Ερωτηση: Μπορεις να διαλεξεις ξεχωριστη εικονα για την εξωτερικη οθονη η παλι βαζει απο default την ιδια με της εσωτερικης?

Link to comment
Share on other sites

Πεταει το skin Bomber!! Ειδικα τα εικονιδια των μενου κορυφη!

 

Ερωτηση: Μπορεις να διαλεξεις ξεχωριστη εικονα για την εξωτερικη οθονη η παλι βαζει απο default την ιδια με της εσωτερικης?

όχι,η ίδια με τη μέσα είναι.

 

Τα skins

 

Tα φλεξάρετε με το RSD Lite 3.3 ενώ έχετε φουλ μπαταρία.

 

Πάντα ΜΕ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΥΘΥΝΗ.

Link to comment
Share on other sites

 

Θελει registration και τα παιδια που δεν ξερουν ιταλικα μπορει να μπερδευτουν... Οχι βεβαια οτι ειναι ιδιαιτερα δυσκολο, αφου ολα τα fora ιδια ειναι :)

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Θελει registration και τα παιδια που δεν ξερουν ιταλικα μπορει να μπερδευτουν... Οχι βεβαια οτι ειναι ιδιαιτερα δυσκολο, αφου ολα τα fora ιδια ειναι :)

Ούτε εγώ ξέρω Ιταλικά :lol: αλλά καταλαβαίνω.

 

Τέλοσπαντων,βάζω απευθείας links:

 

http://img385.imageshack.us/img385/9426/screen15zm2.png

 

DOWNLOAD

 

http://img221.imageshack.us/img221/5870/screen3kf9.png http://img503.imageshack.us/img503/3444/screen8vd7.png

DOWNLOAD

 

http://img407.imageshack.us/img407/9494/screen164si1.png

 

DOWNLOAD

 

 

Αντε βρε bomber. Φτιαξε μας!!!!

Εγω που το έχω σε βοντα δεν πιστευω να έχω κάποιον περιορισμο σε skin γραμματοσειρες κλπ. Αν βγει κάποιο Monsterpack να το φλασάρω αν και δεν αντιμετωπίζω καποιο πρόβλημα. Μπορώ να πω οτι το έχω μια βδομάδα και δεν έχω χάσει καμμία κλήση!! Με κ800 ν80 και v3x έχανα καμπόσες!!!

 

 

Δεν ξέρω αλλά έχω δει κάποια fonts του MAXX που δεν κάνουν για το Vodafone MAXX!

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ ξέρω Ιταλικά :lol: αλλά καταλαβαίνω.

 

Εσυ εισαι διεθνης πλεον! Το μονο που μου μενει ειναι να σε πετυχω σε κινεζικο motorola forum, οχι ομως να μιλας αγγλικα, αλλα στη μητρικη τους γλωσσα :p

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα με τη βοήθεια του Daniclara,το Ελληνικό Πακέτο Γλωσσών (0031) για RAZR V3XX.

 

Κάποιος θα είναι χαρούμενος για αυτό. ;)

 

 

[V3XX:Ελληνικό Πακέτο Γλωσσών]

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα με τη βοήθεια του Daniclara,το Ελληνικό Πακέτο Γλωσσών (0031) για RAZR V3XX.

 

Κάποιος θα είναι χαρούμενος για αυτό. ;)

 

 

[V3XX:Ελληνικό Πακέτο Γλωσσών]

:worry: Τι ακριβός κάνει αυτό το πακέτο??? :O :O

Link to comment
Share on other sites

Bάζει τα Ελληνικά στο κινητό.

 

Αν κάποιος το πάρει από εξωτερικό και δεν έχει Ελληνικά,θα το χρειαστεί.

 

Έρχονται και Ελληνικές γραμματοσειρές σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

@bomber21: εφόσον περάσω κάποιο από τα Skins, θα περαστούν και νέα εικονίδια από ότι κατάλαβα … τα παλιά εικονίδια χάνονται??? :worry: :worry:
Link to comment
Share on other sites

@bomber21: εφόσον περάσω κάποιο από τα Skins, θα περαστούν και νέα εικονίδια από ότι κατάλαβα … τα παλιά εικονίδια χάνονται??? :worry: :worry:

 

Το τρίτο skin έχει τα κανονικά εικονίδια.

Το δεύτερο έχει διαφορετικά.

 

Αλλά τι εννοείς ''χάνονται''; Mπορείς να επιλέξεις τα προεγκατεστημένα skins που διατηρούν τα ''παλιά'' εικονίδια.

Link to comment
Share on other sites

Αλλά τι εννοείς ''χάνονται'';

Νόμιζα ότι αν πέρναγες κάποιο από τα skins με διαφορετικά εικονίδια

θα έκαναν εγκατάσταση πάνω στα εργοστασιακά εικονίδια :O.

Για αυτό ρώτησα αν χάνονται :rolleyes:.

 

Σ’ ευχαριστώ για την βοήθεια :).

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα. παρήγγειλα πριν λίγο το V3xx από την Cosmote. Οι υπάλληλοι δεν ήταν σίγουροι για το αν έρχεται μόνο σαν i-mode.

Έχει πάρει κανείς την i-mode έκδοση; Από τα κεντρικά της Motorola με διαβεβαίωσαν ότι η μόνη διαφορά με το απλό είναι μόνο η προσθήκη του i-mode. Και μου τόνισαν ότι δεν συμβαίνει ότι είχε συμβεί με τα L7 (που είναι δύο διαφορετικά κινητά). Τώρα λένε ότι το i-mode μπαίνει σαν πρόσθετο πάνω στη συσκευή.

 

 

Αν έχει κανείς περισσότερες πληροφορίες θα το εκτιμούσα πολύ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε Jotz και συ στην παρεα των V3xx :D

 

Παντως μην πολυ πιστευεις τους υπαλληλους τι σου λενε, μπορει να το πατσοκοψουν και αυτο στην i-mode εκδοση και να μην το ξερουν καν...

Link to comment
Share on other sites

To E1070 δεν το αφήνω εύκολα φίλε μου. Μάλλον θα το δώσω στον αδερφό μου. Και αν είναι και πετσοκομμένο...

Πάντως στη Motorola φάνηκαν για πρωτη φορά να κατέχουν το αντικείμενο και μάλιστα μου είπαν οτι για το L7 i-mode υπήρξε λαναθασμένη πληροφόρηση ενώ αυτοί γνώριζαν πως πρόκειται για 2 διαφορετικά κινητά τα οποία απλά έμοιαζαν εξωτερικά.

Επίσης τόνισε πως το i-mode πλέον είναι, αν κατάλαβα καλά, κάτι σαν το ΤΙΜ plus

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος θα είναι χαρούμενος για αυτό. ;)

 

 

Ποιος να'ναι, ποιος 'ναι :rolleyes:

 

Ευχαριστω, εκ μερους ολων των ξενιτεμενων, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για την προσφορα και για τον κοπο σας!

Υποθετω οτι αυτο μπορω να το περασω ασχετα με το αν το τηλ ειναι brand ή οχι, οπως επισης και ασχετα με το αν εχουν ηδη βγει ελληνικες γραμματοσειρες.

 

Παω να εμβαθυνω τους οδηγους της βιβλου (http://grmoto.blogspot.com).

 

 

Το τρίτο skin έχει τα κανονικά εικονίδια.

Το δεύτερο έχει διαφορετικά.

 

Καλο και αυτο με την αλλαγη των εικονιδιων. Με αυτον τον τροπο μπορω να μην εχω τα προεγκατεστημενα της tim (για να μην δημιουργηθει συγχυση, υπενθυμιζω οτι εγω θα το παρω απο ιταλια και εδω η tim εχει βαλει μονο ενα δικο της θεμα και δικα της, ασχημα, εικονιδια).

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα. παρήγγειλα πριν λίγο το V3xx από την Cosmote. Οι υπάλληλοι δεν ήταν σίγουροι για το αν έρχεται μόνο σαν i-mode.

Έχει πάρει κανείς την i-mode έκδοση; Από τα κεντρικά της Motorola με διαβεβαίωσαν ότι η μόνη διαφορά με το απλό είναι μόνο η προσθήκη του i-mode. Και μου τόνισαν ότι δεν συμβαίνει ότι είχε συμβεί με τα L7 (που είναι δύο διαφορετικά κινητά). Τώρα λένε ότι το i-mode μπαίνει σαν πρόσθετο πάνω στη συσκευή.

 

 

Αν έχει κανείς περισσότερες πληροφορίες θα το εκτιμούσα πολύ.

Mεγειά!Εξαιρετική επιλογή!

Μακάρι το V3XX της Cosmote να είναι κανονικό Moto!Μακάρι!Πότε θα το έχεις;

 

:D:D:D

 

Ποιος να'ναι, ποιος 'ναι

 

Ευχαριστω, εκ μερους ολων των ξενιτεμενων, ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ για την προσφορα και για τον κοπο σας!

Υποθετω οτι αυτο μπορω να το περασω ασχετα με το αν το τηλ ειναι brand ή οχι, οπως επισης και ασχετα με το αν εχουν ηδη βγει ελληνικες γραμματοσειρες.

 

Παω να εμβαθυνω τους οδηγους της βιβλου (http://grmoto.blogspot.com).

 

 

 

 

Καλο και αυτο με την αλλαγη των εικονιδιων. Με αυτον τον τροπο μπορω να μην εχω τα προεγκατεστημενα της tim (για να μην δημιουργηθει συγχυση, υπενθυμιζω οτι εγω θα το παρω απο ιταλια και εδω η tim εχει βαλει μονο ενα δικο της θεμα και δικα της, ασχημα, εικονιδια).

Για το πακέτο γλωσσών ναι!Μπορείς!

 

Για το άλλο λογικά πάλι μπορείς αλλά κάνε λίγη υπομονή να το επιβεβαιώσουμε!

Link to comment
Share on other sites

Οκ με την ησυχια σας.

Σημερα βρηκα το τηλ σε ιταλικο site, σε μαυρο και σε πορτοκαλι, €238 μαζι με εξοδα αποστολης. Η τιμη ισχυει μεχρι 31/01, οποτε εχουμε χρονο :)

Motorola MicroTAC Elite -> Nokia 6150 -> Siemens S45 -> Siemens CX65 -> Nokia 6670 -> [.......] -> Nokia 6230i -> Nokia 6131 -> LG KG220 -> Sony Ericsson W350 -> Motorola RAZR V3xx -> iPhone 3G -> iPhone 4S -> iPhone 6 -> iPhone 6S -> Samsung S8+ -> Samsung S9+ -> One Plus 8 Pro -> Samsung S21 Ultra -> iPhone 13 Pro -> iPhone 15 Pro

My Travel Map

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ bomber.

Moυ είπαν μέχρι το τέλος της εβδομάδας αλλά ποτε δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Είχα παραγγείλει το V3x αρχικά αλλά η διαφορά στην τιμή ήταν ελάχιστη, μου είπαν και αυτά που ανέφερα πιο πριν από τη Motorola και άλλαξα την παραγγελία.

 

Το skin που ανέβασες πιο πάνω υπάρχει σε κανονικά μορφή για να το περάσω στο Ε1070 με το skinner 4 moto;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ bomber.

Moυ είπαν μέχρι το τέλος της εβδομάδας αλλά ποτε δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Είχα παραγγείλει το V3x αρχικά αλλά η διαφορά στην τιμή ήταν ελάχιστη, μου είπαν και αυτά που ανέφερα πιο πριν από τη Motorola και άλλαξα την παραγγελία.

 

Το skin που ανέβασες πιο πάνω υπάρχει σε κανονικά μορφή για να το περάσω στο Ε1070 με το skinner 4 moto;

 

Θα το μοντάρουμε μαζί το ΧΧ! :D

 

Τα skins τα κατέβασα από το Faq4mobiles.de και είναι μόνο σε αυτή τη μορφή.Δεν ξέρω αν έχουν βγάλει και την κανονική μορφή.

Link to comment
Share on other sites

Toυλάχιστον θα προσπαθήσουμε!!!!

Ελπίζω να μπορεί να υπάρχει δυνατότητα modding στο V3xx i-mode και να μη γκρινιάζει πολύ ο αδερφός μου!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...