Jump to content

[Επίσημο] HTC Advantage X7500 (Athena)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραίο είναι αλλά το δικό μου θα μείνει στη σκόνη πάλι...:(:p:lol:

χεχε:) Πούλα το ρε, βάλτο μια αγγελία :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 767
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • Administrators
Ωραίο είναι αλλά το δικό μου θα μείνει στη σκόνη πάλι...:(:p:lol:

 

Πόσο το δίνεις φίλε μου; Ενδεχομένως γνωστός μου να ενδιαφέρεται.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πια είναι μια καλή ρομ για το x7500 !! Να είναι σταθερή βασικά με ενδιαφέρει, γιατί αυτή που έχει τώρα μέσα είνια μια cooked αλλά κάνει κάτι κολληματάκια.
Link to comment
Share on other sites

ε ναι :) από τότε που μου έσπασε η οθόνη του 9000 μου είπα να πάρω κάτι άλλο :) οπότε πήρα το χ7500 που φτιάχνει και espresso :) χεχε :)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
εφυγες απο το φορτηγο και πηγες στο τριαξονικο:lol:τωρα για ρομ εχεις δουλεια,ξεκινα με την σειρα να τις περνας μεχρι να δεις καποια που σου αρεσει,γενικα τι λεει σαν συσκευη;πως την βλεπεις;και καλοριζικο;)
Link to comment
Share on other sites

δεν σου λέω γιατί θα κολλήσεις και θα πάς να το πάρεις κι εσύ , ούτε θα πάμε για καφέ για να στο δείξω :) χαχαχαχα. Στο σερφάρισμα είναι φανταστικό πολύ γρήγορο και γενικότερα η οθόνη του είναι όλα τα λεφτά. Ακόμα δε έχω κάνει πάρα πολλά πράγματα αλλά θα το δουλέψω αρκετά αυτές τις μέρες και θα σου πώ εντυπώσεις. Πάντως είναι αρκετά μεγάλο.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν θελω και πολυ μια και μου αρεσουν οι νταλικες:lol:σιγουρα ειναι πιο ζορικα τα πραγματα στο θεμα "τηλεφωνο"απο το 9000,αλλα για πλοηγηση-ιντερνετ ειναι αστερι
Link to comment
Share on other sites

εγώ το έχω από προχθές οπότε δν μπορώ να σου πώ πόσο ακριβώς κρατάει, πάντως χθές και σήμερα μου έχει βγάλει όλη την μέρα με αρκετά τηλέφωνα και πολλά μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω να το φορτίσω από την προηγούμενη εβδομάδα.. Ξέχασα τί μέρα ήταν..

Το χρησιμοποίησα κυρίως για πλοήγηση μέσα στο αυτοκίνητο. Ακόμα δεν έχει φτάσει ούτε στη μέση::)

Link to comment
Share on other sites

τα βιντεο σας τα τρέχει καλά με το coreplayer ? γιατί εμένα όχι , χάνουν αρκετά, πρέπει να κάνω κάποια ρύθμιση ή να περάσω κάποιον driver για την κάρτα γραφικών ;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχεις την τελευταία έκδοση του Core Player; Η απόδοση πάντως στην αναπαραγωγή... εξαρτάται κατά κύριο λόγο από τα χαρακτηριστικά του εκάστοτε video.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ok το έστρωσα!! απλά δεν είχε επιλεγμένη την ATI. Με το που το ρύθμισα τρέχει απίστευτα τα videos. Έχω βάλει αυτή την ρομ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=454666 πολύ σταθερή. Το μόνο πρόβλημα που έχω βρεί είναι οτι δεν μπορούν να μου στείλουν κάτι με το bluetooth, αλλά δουλεύει για σύνδεση με εξωτερικό ακουστικό
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
ρε παιδιά για πλοήγηση πιο πρόγραμμα δουλεύεται ; Το destinatora κάνει πάρα πολύ ώρα να βρεί δορυφόρους.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δυστυχώς είναι γνωστό το θέμα της απόδοσης του GPS σε αυτή τη συσκευή. :O

 

Βάλε το GPS Test να δεις μήπως επιταχύνει το χρόνο που θα κλειδώσει δορυφόρους η συσκευή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά, μόνο σε εμένα δουλεύει;;;

Το χρησιμοποιώ σ υ χ ν ό τ α τ α και σε Ελλάδα και σε εξωτερικό και δεν έχω πρόβλημα.. Δεν κλειδώνει στο 1 sec, αλλά μου φαίνεται νορμάλ ο χρόνος που σταθεροποιείται... Τί να πω;;

Και δεν το έχω δοκιμάσει με εξωτερική GPS κεραία..

 

Γενικά, θέλω να το ξαναπώ: Την έχω ευχαριστηθεί πάρα πολύ τη συσκευή. Καλύτερη θήκη να είχε μόνο και φωτογραφική μηχανή.. Αλλά και πάλι δεν το πήρα για τη φωτογραφική του..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Βρε παιδιά, μόνο σε εμένα δουλεύει;;;

 

Υπάρχουν πολλοί που τους δουλεύει απροβλημάτιστα... και σε άλλους όχι! :wacko:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αλλά πιστεύω οτι είναι ανάλογα με την Rom ή με τα Windows που του έχεις περάσει.

Και σε εμένα δουλεύει, αλλά κάνει αρκετή ώρα να βρεί δορυφόρους, 2-3 λεπτά νομίζω περίπου κάνει για να κλειδώσει.

Link to comment
Share on other sites

Έχω την επίσημη ελληνική αναβαθμισμένη: X7500_0.2.3.2GR_WM6.

Δεν μου παίρνει πάνω από λεπτό για να κλειδώσει. Μόνο όταν το πρωτοανοίγω σε άλλη χώρα ή κατά την επιστροφή μου εδώ. Τότε μόνο κάνει 2-3 λεπτά (μπορεί και λιγότερο..) για να κλειδώσει.

Link to comment
Share on other sites

αα, σου κολλάει καθόλου αυτή η ρομ ;; Αν όχι να την δοκιμάσω κι εγώ ;)

 

Σπάνια, ελάχιστες φορές χρειάστηκε να το "σφάξω"...

Την κατεβάζεις από εδώ http://www.htc.com.gr/advantage.html (download center) αφού πρώτα φυσικά έχεις κάνει registration.

Εκεί θα δεις ό,τι επίσημο διατίθεται για τη συσκευή σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...