Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6300


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Περιμένουμε με αγωνία λοιπόν! Εάν φτιαχτεί το πρόβλημα της μπαταρίας θα είμαι κι εγώ ένας από τους κατόχους του κινητού..! Βάλε και φωτογραφίες στον οδηγό.. :happy:

 

παιδιά μήπως είναι λίγο επικίνδυνο να παραβιάζουμε τέτοια θέματα στο κινητό? έχουμε ακούσει κατά καιρούς δίαφορα για εκρήξεις κινητών έπειτα από χρήση διαφορετικής μπαταρίας από αυτην που συστήνει ο κατασκευαστής.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ayto poy les einai gia tis noname mpataries , h metatropi einai eykolh kai gelia.

 

ωραια και που ξερετε οτι το κινητο θα δεχτει την 5c απο ηλεκτρονικης αποψης???? δεν εχω ιδεα απο ηλεκτρονικα απλα φανταζομαι οτι καθε μπαταρια και κινητο εχει προδιαγραφες συγκεκριμενες και βασει αυτων λειτουργει. δηλ. αν βαλω μια μεγαλυτερη μπαταρια στο κινητο μπορει αυτο να περιμενει να δεχτει λιγοτερο φορτιο και εγω του δινω περισσοτερο και μπορει να μπουκωσει...τι λεω...:lol: :p ...χαζομαρες λεω τωρα αλλα ετσι το φανταζομαι.

μακαρι βεβαια να γινοταν αυτο που λετε και να βρισκαμε μεγαλυτερη μπαταρια γιατι και εγω εχω φαει πικρα με αυτο το θεμα αλλα μου ειπε μια γνωστη μου οτι στην αρχη της εκανε τα ιδια και μετα απο 3-4 πληρεις αποφορτισεις εστρωσε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έτσι φαίνεται... Μετά τις 4 πρώτες φορτίσεις/αποφορτήσεις φαίνεται το κινητο να παίζει σε λογικά (όχι ιδυλιακά όμως) επίπεδα της τάξης των 3-4 μερών σε μέτρια/μικρή χρήση.
Link to comment
Share on other sites

Οι μπαταριες ειναι ΙΔΙΕΣ , εχουν και οι δυο 3,7Volt αυτο που αλλαζει ειναι τα mah οπου η 4C ειναι 860 και η 5C ειναι 970 , ενημερωτικα και μονο για να γνωριζεις οτι τα παρακανω volt καταστρεφουν το κινητο και οχι τα παραπανω mah ισα ισα οσα mah παραπανω εχεις τοσο περισοτερη διαρκει μπαταρια εχεις . το κινητο το εχω με 5C και δουλευει μια χαρα , τωρα οποιος θελει το δοκιμαζει δεν υποχρεωνω κανεναν απλος επειδη το εκανα πετυχε πολλη ευκολα ,ειπα να το μοιραστω μαζι σας.

 

ενταξει μην αρπαζεσαι!:blink: συζητηση κανουμε. ισα ισα ο λογος που ασχολουμαστε τοσο με αυτο ειναι ακριβως επειδη μας ενδιαφερει και οχι επειδη θελουμε να σε επιπληξουμε για κατι. σε ευχαριστω για τις πληροφοριες. πραγματι μπορει να ειναι μονο το μεγεθος η διαφορα και τιποτε αλλο. μακαρι. παντως εγω θα περιμενω να δω πως θα παει μετα απο 3-4 αποφορτισεις και βλεπουμε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οι μπαταριες ειναι ΙΔΙΕΣ , εχουν και οι δυο 3,7Volt αυτο που αλλαζει ειναι τα mah οπου η 4C ειναι 860 και η 5C ειναι 970 , ενημερωτικα και μονο για να γνωριζεις οτι τα παρακανω volt καταστρεφουν το κινητο και οχι τα παραπανω mah ισα ισα οσα mah παραπανω εχεις τοσο περισοτερη διαρκει μπαταρια εχεις . το κινητο το εχω με 5C και δουλευει μια χαρα , τωρα οποιος θελει το δοκιμαζει δεν υποχρεωνω κανεναν απλος επειδη το εκανα πετυχε πολλη ευκολα ,ειπα να το μοιραστω μαζι σας.

 

 

μπορει να εχεις δικιο αλλα ο φορτιστης του 6300 μπορει να φορτισει τα παραπανω μιλιαμπερωρια της καινουριας μπαταριας η θα μενει μισογεματο καθε φορα που το φορτιζεις?

Link to comment
Share on other sites

Δεν αρπαχτηκα καθολου :O απλως επισημαινω μερικα πραγματα που ισχυουν

 

ωραια τοτε μπορεις να μου πεις και μενα που θα βρω εναν ανταπτορα για να αλλαξω ακουστικα γιατι αυτα που εχει το τηλεφωνακι δεν ακους τι σου λεει ο αλλος οταν μιλας??:D την εχω κανει την ερωτηση ισαμε 3 φορες αλλα ασχολειστε ολοι με την μπαταρια και κανεις δεν μου δινει σημασια:( :O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ωραια τοτε μπορεις να μου πεις και μενα που θα βρω εναν ανταπτορα για να αλλαξω ακουστικα γιατι αυτα που εχει το τηλεφωνακι δεν ακους τι σου λεει ο αλλος οταν μιλας??:D την εχω κανει την ερωτηση ισαμε 3 φορες αλλα ασχολειστε ολοι με την μπαταρια και κανεις δεν μου δινει σημασια:( :O

 

Παρε ΒΤ Handsfree....:D

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω κατι σχετικα με το 6300.

Μπορεις οταν σε καλουν αντι για ηχο κλησης ντριν-ντριν ας πουμε να βάλεις ενα βιντεάκι που εχεις γράψει και να παιζει αυτο?Το διαβασα οτι γινεται και θα ηθελα επιβεβαιωση.

Δηλαδη τραβας ενα βιντεο πχ με τον πατερα σου που να λεει ΄σηκωσε το τηλεφωνο ρε κλπ ' και οταν σε καλει να παιζει το βιντεο στο κινητο και να λεει ' σηκωσε το κλπ ΄.

Θα ηθελα αν το ξερετε σιγουρα να απαντησετε.Ευχαριστώ.

 

 

Παιδια ολοι εσεις που εχετε αυτο το κινητο εχετε ιδεα γι αυτο που ρωταω παραπανω?Γινεται?

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

ωραια τοτε μπορεις να μου πεις και μενα που θα βρω εναν ανταπτορα για να αλλαξω ακουστικα γιατι αυτα που εχει το τηλεφωνακι δεν ακους τι σου λεει ο αλλος οταν μιλας??:D την εχω κανει την ερωτηση ισαμε 3 φορες αλλα ασχολειστε ολοι με την μπαταρια και κανεις δεν μου δινει σημασια:( :O

 

Παράγγειλε αυτό, έρχεται στο σπίτι σου χωρίς επιπλέον μεταφορικά και πληρώνεις όταν έρθει:

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=1215

 

Απλά να ξέρεις ότι δεν έχει μικρόφωνο, ενεργοποιείται αυτόματα το μικρόφωνο του τηλεφώνου όταν το συνδέεις.

 

Υπάρχει και το παρακάτω, λέει ότι έχει επαφή και για μικρόφωνο, στην πράξη δεν ξέρω τι διαφορά έχει.

 

http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=2864

 

To πρώτο από τα δύο είναι δοκιμασμένο από εμένα, είμαι πολυ ικανοποιημένος, άσε που η ένταση και η ποιότητα στην μουσική ανέβηκε κατακόρυφα!

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Ερωτήσεις από υποψήφιο αγοραστή: :w00t:

 

1. Στα specs διαβάζω ότι ο χρόνος αναμονής είναι πάνω από 300 ώρες (θεωρητικά πάντα). Σε σχέση με άλλα κινητά δεν είναι άσχημο. Γιατί παραπονιέστε λοιπόν οι περισσότεροι εδώ μέσα; :confused:

 

2. Όταν ακούς μουσική με τα ακουστικά, το κουμπάκι των ακουστικών σε πάει στο επόμενο τραγούδι όπως στα παλιότερα series 40;:music:

Link to comment
Share on other sites

@fotisbasm

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες;) Εσύ ποία προτίμησες(θα προτιμήσεις) τελικα?

 

Έχετε βρει/δει κανένα screen protector που να "πίανει" όλο το μαύρο(μπροστά) και γύρω-γύρω απο τα (μαύρα)κουμπία? Για το πίσω μέρος κάτι??

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Η μεσο ebay ή θα πας σε ενα μαγαζι που πουλαει ηλεκτρονικα εξαρτηματα και θα ζητησεις ενα ανταπτορα , που το δυσκολο? :blink:

 

 

ρωταω στο forum για να εχω μια πιο εμπεριστατωμενη αποψη και περισσοτερες εναλλακτικες. διαφορετικα το ξερω οτι τα πουλανε σε μαγαζι με ηλεκτρονικα, δεν ειμαι εξωγηινη.:confused: :mad:

 

σε ευχαριστω ΜobileMan για τις πληροφοριες σου για το θεμα τον ακουστικων. ελπιζω να φτιαξει η ενταση οταν μιλαω στο κινητο οχι στην μουσικη γιατι εκει δεν εχω προβλημα. μαλιστα και στο εξωτερικο που διαβασα σε ξενα forums αναφερουν το ιδιο προβληματακι, οτι ακουν δυνατα μουσικη αλλα οχι τον αλλον που τους μιλαει. αρα ειναι γενικο το φαινομενο.

 

Stratilatis: οντως οταν πατας το κουμπι στο handsfree πηγαινει στο επομενο τραγουδι ή ραδιοφωνικο σταθμό ανάλογα τι λειτουργεις. τωρα για το θεμα της αυτονομιας θα σου πω: πρεπει να στρωσεις καλα την μπαταρια γιατι στην αρχη θα κραταει μια μερα. εγω ως τωρα εχω κανει 3 πληρεις αποφορτισεις και νομιζω οτι βελτιωνεται η μπαταρια. οποτε πιστευω οτι σε κανενα μηνα θα την εχω στρωσει και θα αντεχει 3 μερες.:)

 

απαντηση για το μελος trixoptosi [φοβερο nick!!χιχιχ]: ναι οντως το κανει αυτο με το βιντεο. δηλ. οταν σε καλει η επαφη αρχιζει να παιζει το βιντεακι που εχεις αντιστοιχησει. βεβαια φροντισε στο βιντεο να εχεις καλο ηχο αλλιως δεν ακους να σε καλουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

απαντηση για το μελος trixoptosi [φοβερο nick!!χιχιχ]: ναι οντως το κανει αυτο με το βιντεο. δηλ. οταν σε καλει η επαφη αρχιζει να παιζει το βιντεακι που εχεις αντιστοιχησει. βεβαια φροντισε στο βιντεο να εχεις καλο ηχο αλλιως δεν ακους να σε καλουν.

 

 

Ευχαριστώ πολύ.Κι εγω έλεγα θα μου απαντησει κανεις...Φευγω για να το παρω τοτε.!

Αρης εδω,αρης παντού Αρης εκδίκηση και ντου ντου ντου ντου!!
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν μου απάντησε κανείς για να ξέρω τι γίνεται, άρχισα να φορτίζω το 6300 με τον φορτιστή των 5,7 volt του 6600 χωρίς κανένα πρόβλημα και φορτίζει και πολύ πιο γρήγορα από τον δικό του.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω οτι έχει ξανασυζητηθεί το θέμα αλλα ... το επαναφέρω::!:

Τελικά αυτό το "Καθαρότητα φωνής" που βρίσκεται στις Ρυθμίσεις κλήσεων κάνει τίποτα ή όχι;:confused:

Έχει παρατηρήσει κανείς καμία διαφορά στις συνομιλίες όταν είναι στο "Eνεργό" ή στο "Ανενεργό"; :worry:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

παιδιά σας παίζει ο opera mini που εχει στις εφαρμογες το κινητο? εγω προσπαθησα σημερα αλλα λεει οτι δεν εχω γραφτει σε υπηρεσια πακετων δεδομενων ενω εχω ενεργοποιησει το wap advanced εδω και μερες. Επισης μπορω να μπω σε σελιδες του ιντερνετ χωρις να ανοιξω την opera mini. Διαβασα στην βοηθεια οτι λεει πρεπει να εχω ορισει access point για να παιξει ο φυλλομετρητης αλλα αυτο πως θα το κανω? μπηκα στις ρυθμισεις διαμορφωσης αλλα στο προφιλ του παροχου δεν με αφηνει να δω τις ρυθμισεις αναλυτικα. οποτε δεν μπορω να δω αν μπορω να βαλω dns. :(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το 6233, απ'ότι θυμάμαι, παίζει mp4.

Τα ffmpeg και Super τί είναι; Εφαρμογές java;:O

Τί "ρυθμίσεις" πρέπει να έχει το mp4 για να παίξει στο 6300;:confused:

 

Λοιπόν, λόγω του οτι το κινητάκι μας σε S40 δεν είναι υπολογιστής, χρειάζεται κάποιες στάνταρ ρυθμίσεις, συνήθως χαμηλές για να παίξει ένα βίντεο. Αυτές οι ρυθμίσεις που θα στείλω είναι οι Official της Nokia, αλλά μπορείτε να πειραματιστείτε με διάφορες, λίγο πάνω λίγο κάτω, με διαφορετική κωδικοποίηση στον ήχο κ.α.

 

Λοπόν :

Video MPEG4 SP 176X144 15fps 128kbps

Audio MPEG AAC 256kbps

 

Εγώ χρησιμοποιώ MPEG4 σε πολύ χαμηλότερο Rate και με τον ήχο σε AMR.

To ffmpeg είναι πρόγραμμα για encoding/decoding πλήθους αρχείων ανεξαρτήτου φορμά. Δεν είναι επίσημο, ούτε καλο-συνεργάζεται με direct-X αλλά κάνει άψογα την δουλειά του σαν Encoder.

 

Το Super είναι απλώς ένα Frontend του ffmpeg

 

Για τον φίλο που ανέφερε τον οδηγό για την μπαταρία, ναι το δοκίμασα και εγώ στο 5300 όμως και το ανέφερα σε αντίστοιχο θέμα για τις μπαταρίες BL-5B

 

Γενικά υπάρχουν διαφορές σε μήκος και πάχος. Αυτή η λείανση αναφέρεται από άλλους χρήστεσ σαν sanding στο internet.

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ

 

ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΔΥΟ BLUETOOTH ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΟ I-TECH KAI TO IQUA

ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ Η ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ?ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ, ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΦΤΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ?

ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΝΑΙ!!!!

sadite
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ

 

ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΔΥΟ BLUETOOTH ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΟ I-TECH KAI TO IQUA

ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ Η ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ?ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ, ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΦΤΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ?

ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΝΑΙ!!!!

 

κοιτα εγω δεν εχω bt handsfree αλλα αντιμετωπιζω προβλημα με τον ηχο κατα την διαρκεια συνομιλιας με το ενσυρματα handsfree που ειχε η συσκευασια. Δηλ. ακουω χαμηλα [ενω εχω την ενταση στο μεγιστο] αυτους που μου μιλανε και αυτοι με ακουν ελαχιστα. αλλα αυτο γινεται μονο μεσω των ακουστικων και οχι απευθειας. επισης η μουσικη οπως εχω πει πολλες φορες παιζει μια χαρα με τα ακουστικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ

 

ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΔΥΟ BLUETOOTH ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΟ I-TECH KAI TO IQUA

ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ Η ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ?ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ, ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΦΤΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ?

ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΝΑΙ!!!!

 

Δεν φταίνε τα ακουστικά αλλά το ίδιο το ΤΗΛΕΦΩΝΟ

Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ.

M. K.
Link to comment
Share on other sites

Δεν φταίνε τα ακουστικά αλλά το ίδιο το ΤΗΛΕΦΩΝΟ

Το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ.

 

Δεν φταίει το τηλέφωνο σαν συσκευή αλλά η συμβατότητα του με κάποια

hands free.Εγώ είχα τι ίδιο πρόβλημα και με το 6233 και τώρα συνεχίζει και

στο 6300.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

ΕΧΩ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ

 

ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΔΥΟ BLUETOOTH ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΤΟ I-TECH KAI TO IQUA

ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ Η ΜΕ ΑΚΟΥΝΕ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ?ΕΓΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΩ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ, ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΕΑΝ ΦΤΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ?

ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΠΩΣ ΝΑΙ!!!!

 

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ με ένα plantrinics 640 που έχω....

 

Μάλλον χρειάζεται αναβάθμιση το software bluetooth της συσκευής

Ίδωμεν

Link to comment
Share on other sites

fotisbasm

Τις παρέλαβες τις θήκες?

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Oντως παιδια το προβλημα παρουσιαζεται εν κινηση με το bluetooth και οχι οταν ειμαστε σταθεροι.Αραγε ξερει κανεις αν βγει καποια αναβαθμηση η αν υπαρχει καποια λυση?

τελος τι μου προτεινετε?

Λογω του προβληματος που εχω επειδη πιστευα οτι το προβλημα οφειλετε στο hansfree bluetooth παραγγειλα και ενα τριτο bluetooth μαρκας BENQ-SIEMENS HHB-130 version 1.2. ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

Αφου απο οτι καταλαβαινω το προβλημα οφειλεται στην συσκευη!

Σας θυμιζω οπως ειπα και παραπανω οτι τα bluetooth που αγορασα ειναι

το i-tech version 1.2 και το iqua bhs-302 version 2.0.βεβαια και με τα δυο το προβλημα παραμενει.help!!!!!

sadite
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...