Jump to content

Όλα για το κάπνισμα - τσιγάρα- πούρα. κ.α.


xraysr0x
 Κοινοποίηση

Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?  

1.318 members have voted

  1. 1. Τι μάρκα τσιγάρα καπνιζετε?

    • Lucky Strike
      68
    • Marlboro
      178
    • Davidoff
      109
    • GR
      23
    • Camel
      48
    • Origin
      2
    • Καρελια κ.α.
      56
    • Στριφτό
      370
    • Άλλο
      210
    • ΔΚ/ΔΑ
      254


Recommended Posts

Θα παραγκειλω μια κουτα και ελπιζω να ξαναπερασει ο Χριστιανος

 

Μισή κούτα από το κάθε χρώμα. Μην σου μείνουν κιόλας... Χαίρομαι που βοήθησα.

 

Ήθελα να ρωτήσω κάτι άλλο τώρα: Ξέρω ότι τα τυπικά Camel έχουν νούμερα 10 0.8 10. Είχε πέσει στα χέρια μου πακέτο μαλακό με λίγο διαφορετικό χρώμα και σχήμα καμήλας, το οποίο είχει 10 0.9 10 και άλλη γεύση από το συνηθισμένο.

 

Τι ξέρουμε για αυτό;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ερωτηση: Τα lucky strike red και silver(όχι αφιλτρο) ποσο κάνουν? (και έχουν διαφορά στην τιμή αν είναι μαλακό ή σκληρό?)... Γιατι σκεφτομαι να αλλαξω μαρκα..
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Τα lucky strike red και silver(όχι αφιλτρο) ποσο κάνουν? (και έχουν διαφορά στην τιμή αν είναι μαλακό ή σκληρό?)... Γιατι σκεφτομαι να αλλαξω μαρκα..

 

Έκαναν 3.00€ και πρέπει να έχουν πάει 3.20€. Το silver δεν υπαρχει λέγεται πλέον blue. Οι τιμές είναι ίδιες για κάθε τύπου πακέτου.

Link to comment
Share on other sites

καπνιζα Van Nelle καπνο πριν κοψω το τσιγαρο πριν απο 8 χρονια...

 

απο τοτε δεν εχω κανει ουτε ΜΙΑ τζουρα και η αληθεια ειναι οτι νοιωθω πολυ καλα γι αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για τα Marlboro μέντα lights? Ευχαριστω...

 

Eντάξει, είναι κάτι διαφορετικό από τα συνηθισμένα τσιγάρα, αλλά προσωπικά δεν μπορώ να τα κάνω κάθε μέρα... Καμιά φορά για αλλαγή μπορεί να πάρω.. Κάτι σαν τα black devil δλδ για το άρωμα μόνο.. Αν και τα μαρλμπορο μεντα δεν έχουν και τόσο άρωμα... τα καταλαβαίνεις περισσότερο στν γεύση..

Link to comment
Share on other sites

δεν μου αρεσαν καθολου τα marlboro menthol! μα καθολου ομως... δεν λεω, εχει στην αρχη γευση μεντας, αλλα μετα σου ερχεται και η γευση του τσιγαρου και δεν ειναι οτι καλυτερο.

by the way, τα marlboro golden touch(?) τα εχει δοκιμασει κανεις? ειναι καινουργια και τα δινουν σε promotion. σημερα τα εμαθα και γω, δεν τα ηξερα.

Link to comment
Share on other sites

by the way, τα marlboro golden touch(?) τα εχει δοκιμασει κανεις? ειναι καινουργια και τα δινουν σε promotion. σημερα τα εμαθα και γω, δεν τα ηξερα.

Eνα μαυρο πακετο λες; Τα καπνισες; Σου αρεσαν;

Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω ενα δωρακι μικρο,σε ενα γνστο που καπνιζει στριφτα.

 

που μπορω να βρω καπνοσακουλες δερματινες??καποιο μαγαζι στην θεσσαλονικη υπαρχει?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

θελω να κανω ενα δωρακι μικρο,σε ενα γνστο που καπνιζει στριφτα.

 

που μπορω να βρω καπνοσακουλες δερματινες??καποιο μαγαζι στην θεσσαλονικη υπαρχει?

 

Να πας στον Ανθομελιδη Τσιμισκη 46,εκει θα βρεις ότι θελεις.Υπαρχει επισης και το Καπνοτοπι Γρηγοριου Παλαμα 14(ενα στενακι στην πλατεια Ναυαρινου) καθως και το καπνοπωλειο στο εμπορικο στην Τσιμισκι

Link to comment
Share on other sites

Eνα μαυρο πακετο λες; Τα καπνισες; Σου αρεσαν;

δεν το εχω δει το πακετο. ενας φιλος μου το ειπε οτι βγηκαν καινουργια. του τα εδωσε μια φιλη του που δουλευει σε γνωστη εταιρια τσιγαρων στην Ελλαδα.

θελω να κανω ενα δωρακι μικρο,σε ενα γνστο που καπνιζει στριφτα.

 

που μπορω να βρω καπνοσακουλες δερματινες??καποιο μαγαζι στην θεσσαλονικη υπαρχει?

 

στο cosmos εχει ενα μαγαζι παραδιπλα απο την fena, πηγαινοντας προς τον μασουτη. μπορεις να δεις και εκει που σου ειπε ο Petr_4.

Link to comment
Share on other sites

Τα marloro gold touch ειναι ta lights λιγο ακομα ποιο ελαφρια πισσα 6 ,νικοτινη 0,5 ειναι λιγο πιο μικρο το πακετο,το φιλτρο ειναι ασπρο και σαν γευση ειναι αρκετα ωραια!
Link to comment
Share on other sites

Τα marloro gold touch ειναι ta lights λιγο ακομα ποιο ελαφρια πισσα 6 ,νικοτινη 0,5 ειναι λιγο πιο μικρο το πακετο,το φιλτρο ειναι ασπρο και σαν γευση ειναι αρκετα ωραια!

Αρα ειναι Slims?

Link to comment
Share on other sites

Αρα ειναι Slims?

 

δεν ειπε οτι ειναι λεπτα... πιο ελαφρια, πιο μικρα και με ασπρο φιλτρο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

egw mages ksekinisa me muratti...stn synexeia pira davidoff gold...stn synexeia allaksa k alles markes...synolika exw parei polla diaforetika eidi tsigarwn[marlboro[kokkino skliro-malako-lights,muratti,camel[malako],davidoff[gold-classic-white],black devil,winston[kokkino skliro-malako-mple],lucky strike[malako-skliro],k alla...dn m erxontai twra...tespa...ekana gia kana trimino davidoff gold,stn synexeia allaza synexws...anamesa se lucky strike malako,winston red malako,k kana 2 alles....k twra kanw lucky strike mallako...mexri na varethw k na allaksw marka....gia na dw...tha to vrw to limani m telika?....as me diafotisei kapoios ;)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, η δική μου προτίμηση ειναι καρέλλια σε χρυση κασσετίνα / Σαντέ αφιλτρα και απο καπνο μονο old horbon μπλε, anyway τα τελευταια χρονια που διαμένω στο εξωτερικο τη βγάζω με Camel Lights 4ευρω το πακέτο :)

Τα τσιγαρα που θα ηθελα να βρω να δοκιμασω ειναι HOPE και PEACE ειναι γιαπωνέζικα και δε νομίζω να εξάγονται εκτος ασιας εχω φαει το ιντερνετ πανω κατω και δε μπορω να βρω καπου να αγοράσω, αν εχει κανεις καμια πληροφορια για το που μπορω να τα βρω ας μου πει thnx :)

http://www.take2.gr/blackjack.jpg

Magas einai autos pou milaei me tis pra3eis !!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, η δική μου προτίμηση ειναι καρέλλια σε χρυση κασσετίνα / Σαντέ αφιλτρα και απο καπνο μονο old horbon μπλε, anyway τα τελευταια χρονια που διαμένω στο εξωτερικο τη βγάζω με Camel Lights 4ευρω το πακέτο :)

Τα τσιγαρα που θα ηθελα να βρω να δοκιμασω ειναι HOPE και PEACE ειναι γιαπωνέζικα και δε νομίζω να εξάγονται εκτος ασιας εχω φαει το ιντερνετ πανω κατω και δε μπορω να βρω καπου να αγοράσω, αν εχει κανεις καμια πληροφορια για το που μπορω να τα βρω ας μου πει thnx :)

 

 

Εξαιρετική επιλογή.:D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, η δική μου προτίμηση ειναι καρέλλια σε χρυση κασσετίνα / Σαντέ αφιλτρα και απο καπνο μονο old horbon μπλε, anyway τα τελευταια χρονια που διαμένω στο εξωτερικο τη βγάζω με Camel Lights 4ευρω το πακέτο :)

Τα τσιγαρα που θα ηθελα να βρω να δοκιμασω ειναι HOPE και PEACE ειναι γιαπωνέζικα και δε νομίζω να εξάγονται εκτος ασιας εχω φαει το ιντερνετ πανω κατω και δε μπορω να βρω καπου να αγοράσω, αν εχει κανεις καμια πληροφορια για το που μπορω να τα βρω ας μου πει thnx :)

 

 

 

Ρε παιδιά κανένας μπορεί να βοηθήσει με τα γιαπωνέζικα τσιγάρα;;;

Ψάχνω και εγώ τόσο καιρό και δε βρίσκω τίποτα στο νετ...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, η δική μου προτίμηση ειναι καρέλλια σε χρυση κασσετίνα / Σαντέ αφιλτρα και απο καπνο μονο old horbon μπλε, anyway τα τελευταια χρονια που διαμένω στο εξωτερικο τη βγάζω με Camel Lights 4ευρω το πακέτο :)

Τα τσιγαρα που θα ηθελα να βρω να δοκιμασω ειναι HOPE και PEACE ειναι γιαπωνέζικα και δε νομίζω να εξάγονται εκτος ασιας εχω φαει το ιντερνετ πανω κατω και δε μπορω να βρω καπου να αγοράσω, αν εχει κανεις καμια πληροφορια για το που μπορω να τα βρω ας μου πει thnx :)

 

http://buyjap.com/ εχει ιαπωνεζικα τσιγαρα με παραδοση σε όλο τον κόσμο.

 

Αν μενεις Αμερικη πάντως τα Camel Lights τα σπανε,γενικα εξω υπάρχουν απειρα πολυτελη σηματα σε αντιθεση με την Ελλαδα που καπνιζουμε χορταρια.

Link to comment
Share on other sites

http://buyjap.com/ εχει ιαπωνεζικα τσιγαρα με παραδοση σε όλο τον κόσμο.

 

Αν μενεις Αμερικη πάντως τα Camel Lights τα σπανε,γενικα εξω υπάρχουν απειρα πολυτελη σηματα σε αντιθεση με την Ελλαδα που καπνιζουμε χορταρια.

 

 

Δε στένουνε φίλε...τα έχω δει αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...