Jump to content

Εκφράστε τη φαντασίωσή σας!


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω μια καινούργια φαντασίωση, η οποία κάλλιστα θα μπορούσε να πάει στο My Cars & Bikes...:

 

Να πηγαίνω με τις πόρτες με μια πανάκριβη κάμπριο πισωκούνα (Μ3 θα είναι αυτή, 360 Modena Spider θα είναι αυτη...έχει ο Θεός) σε μια ορεινή διαδρομή με ένα καταπλητικό τοπίο γύρω μου κατά τη δύση του ήλιου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγω εχω μια καινουρια φαντασιωση καθως πηγα σε μια καφετερια να δω των αγωνα της Εθνικης χθες και η σερβιτορα ηταν οτι πιο ομορφο εχω δει στη ζωη μου...Δεν ειχε ουτε ενα ψεγαδι ρε παιδια.ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ.Απιστευτη ομορφια.Οποτε,καταλαβαινετε ποια ειναι η φαντασιωση μου..

 

Α,η Μ3 παραμενει...

Link to comment
Share on other sites

Η πιο ακραία και μεγάλη μου φαντασίωση είναι να γίνουν πραγματικότητα όλες οι φαντασιώσεις μου....
Link to comment
Share on other sites

να κερδισω σε κανα λοττο τοσα πολλα λεφτα που να αγορασω μια βιλα με πισινα στην Χαβαη ενα κοτερο να κανω βολτες στις αποκρημνες παραλιες ενα σουπερ αυτοκινητο καμπριο εννοειται ελικοπτερο για γρηγορες μετακινησεις κ αχμ... φυσικα κ ενα σεβαστο ποσο σε ανθρωπους που πεινανε η που δ εχουν σπιτι κ κοιμουντε εξω :)

αχ... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xpuser (22 Ιούν. 2004 , 12:29)

 

Nα οδηγήσω στην f1

 

gia posa deyterolepta?(prin stoukareis enoo )http://www.langkawi.dk/u178.gif
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Να μπορώ και να ελένχω οοοοοοοοοοοοοολο τον κοσμο!!!!

ΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΧΕΕΕΕΕ :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Αρχικό Μήνυμα από το μέλος okapi (11 Αύγ. 2004 , 01:28)

 

την Avril και την Jeniffer Aniston μαζι με την Lopez μαζι...και για κερασακι στην τουρτα τις Tatu

 

 

Μα αφού αυτές είναι λεσβίες :worry:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ θα γούσταρα να γίνω ένας διάσημος και πολυζήτητος ειδικός στην κινητή τηλεφωνία. Να δουλεύω στο εξωτερικό και να βγάζω πολλά λεφτά. Γενικά να ξέρω πολλά πάνω σε αυτό το θέμα και να έχω πέραση σαν επαγγελματίας.Από τον Οκτώβριο θα αρχίσει η προσπάθεια! :)

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος supergirl (17 Ιούν. 2004 , 00:58)

 

Να μην ξαναπεράσέι κανείς Αμερικάνος ούτε τον Ατλαντικό ούτε τον Ειρηνικό :mad:

 

 

Αστειεύεσαι..?

 

Και τι θα γίνει με αυτούς τους μαλ@@@ που θα ξεμείνουν εδώ...!!! :p :lol:

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος brutus85 (17 Ιούν. 2004 , 01:39)

 

Να παρει η εθνικη Ελλαδος το euro!Αν και πλεον δεν ειναι ακατορθοτο οποτε θα ηθελα μια βραδια(ή μαλλον πολλες βραδιες) με τη Sarra Michel Gellar ή με την Elizabeth Harley! :confused: Τωρα που το ξανασκεπτομαι θα ηθελα να ειμαι και με τις δυο! :D

 

 

Καλά ...ελπίζω να βολεύτηκες με το ευρωπαικό..... :cool: ;) :D

Στο στόμα του σκύλου....

Link to comment
Share on other sites

εγω φανταζωμαι να ειχα μια ferrari enzo και να επαιζα με τους μπατσους που θα ετρεχαν απο πισω μου(φυσικα θα ηταν μπατσινες) και διπλα μου θα ειχα την παμελα σκυμενη προς το μερος μου.....
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Οι 2 μεγαλύτερες φαντασίωσεις μου είναι:

1. Να βρώ το άλλο μου μισό ώστε να έχω μια σχέση στην οποία θα ξέρω ότι μπορώ να τα δώσω όλα χωρίς να πληγωθώ στο τέλος.

2. Να γίνω τόσο επιτυχημένη φοιτήτρια που να κάνω μεταπτυχιακά σε κάποιο ξένο πανεπιστήμιο επιπέδου ΜΙΤ, Harvard, Yale κλπ!!!

 

Μα, όχι πείτε μου, ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ??????

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Michelle ( 8 Σεπ. 2004 , 01:51)

 

Οι 2 μεγαλύτερες φαντασίωσεις μου είναι:

1. Να βρώ το άλλο μου μισό ώστε να έχω μια σχέση στην οποία θα ξέρω ότι μπορώ να τα δώσω όλα χωρίς να πληγωθώ στο τέλος.

2. Να γίνω τόσο επιτυχημένη φοιτήτρια που να κάνω μεταπτυχιακά σε κάποιο ξένο πανεπιστήμιο επιπέδου ΜΙΤ, Harvard, Yale κλπ!!!

 

Μα, όχι πείτε μου, ΠΟΛΛΑ ΖΗΤΑΩ??????

 

Όχι, αλλά ξεκίνα διάβασμα γιατί το 1 απλά δεν υφίσταται... ;)

..and you'll never walk alone...
Link to comment
Share on other sites

Να μπορεσω για ενα χρονο στη ζωη μου να ειμαι απολυτα ικανοποιημενη με αυτα που εχω,να σταματησω να εχω αγχος για οτιδηποτε,να χαλαρωνω οταν γυρναω σπιτι απο τη δουλεια και να μπορω να ευχαριστηθω χωρις να σκεφτομαι την αλλη μερα που θα εχω παλι τα ιδια,και να ειμαι ξεκουραστη τα βραδια ωστε να εχω διαθεση να βγαινω συχνα και να μην με τρωει το μεσα!!!!Μπορουν να γινουν αυτα για ενα χρονο θεουλη μου και εγω θα ειμαι παντα καλο κοριτσακι!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Φαντασιωση ε? Η δικια μου φαντασιωση ειναι να εχω οτι φαντασιωνομαι! Ειναι πολλες... απο το να εχω το super-PC μεχρι να το κανω με τις αδερφες στον απεναντι 2ο οροφο και να ζησω σε υπερπολυτελες σπιτι καπου ομορφα με ησυχια και μουσικη να ακουγεται συνεχεια... :) Beautiful...
Link to comment
Share on other sites

Φαντασίωση: Να γίνω Bill Gates στη θέση του Bill Gates. Και να μην δίνω δεκάρα στα φιλανθρωπικά ιδρύματα :devil:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos ( 8 Σεπ. 2004 , 18:48)

 

Φαντασιωση ε? Η δικια μου φαντασιωση ειναι να εχω οτι φαντασιωνομαι! Ειναι πολλες... απο το να εχω το super-PC μεχρι να το κανω με τις αδερφες στον απεναντι 2ο οροφο και να ζησω σε υπερπολυτελες σπιτι καπου ομορφα με ησυχια και μουσικη να ακουγεται συνεχεια... :) Beautiful...

 

 

Kala me aderfes tha pas? Kai fantasiwsh sou malista?

 

:lol: :p :lol: :alien: :lol: :p :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος brutus85 (17 Ιούν. 2004 , 01:39)

 

Να παρει η εθνικη Ελλαδος το euro!Αν και πλεον δεν ειναι ακατορθοτο οποτε θα ηθελα μια βραδια(ή μαλλον πολλες βραδιες) με τη Sarra Michel Gellar ή με την Elizabeth Harley! :confused: Τωρα που το ξανασκεπτομαι θα ηθελα να ειμαι και με τις δυο! :D

 

 

Επομενοοοος!....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...