Jump to content

Εκφράστε τη φαντασίωσή σας!


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να παρω πτυχιο σε 2 χρονια.....αλλα μιλαμε για πολυ τρελη φαντασιωση!!!:lol::lol::lol:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Martha_stam, να πας Τσεχία.

 

Πήγε η κοπέλα μου 5ήμερη και μετά με χώρισε.

Χθες γύρισα από Τσεχία, δε λένε και τίποτα οι Τσέχοι, ξενέρωτοι! Όντως ψιλοχαζή η τύπισσα. :p

 

Τρελή φαντασίωση είναι ,εκτός από το προφανές ( Παναθηναικός και Ch League), να παίξω σε ταινία του Χολιγουντ μαζί με τον Τζόνι Ντεπ!:D

 

Aαα και να πάω στο διάστημα!

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Να παρω πτυχιο σε 2 χρονια.....αλλα μιλαμε για πολυ τρελη φαντασιωση!!!:lol::lol::lol:

Τα ιδια κι εδω...Κι επειδη ειμαστε στο ιδιο ΤΕΙ θα ελεγα ΠΟΛΥ τρελη φαντασιωση...!:lol::lol::lol:

 

να παίξω σε ταινία του Χολιγουντ μαζί με τον Τζόνι Ντεπ!:D

Ε. Η δικια μου ειναι αυτη, φερτην πισω.:(:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον Τζόνι Ντεπ δε θα το σχολιάσω διότι απλούστατα είναι η δική μου φαντασίωση, κάτω τα χέρια λυσσάρες.

 

:p

 

Αυτό με το πτυχίο... Μήπως το ΤΕΙ σας λέγεται Χημικό Θεσσαλονίκης;;;:lol: Πάλι ίδια φαντασίωση έχουμε:rolleyes::lol:

http://agfacts.tamu.edu/D11/Extension/animal%20science/Kids/072303_baby_sheep.jpg

Άντε πες του ότι ο κόσμος τώρα μπήκε σε κουτάκι, άντε πες του ότι η Dolly δεν είναι προβατάκι...

Link to comment
Share on other sites

Ε. Η δικια μου ειναι αυτη, φερτην πισω.:(:p

 

Αυτό είχες γράψει? Πραγματικά δε διάβασα την απάντηση σου! Τα μεγάλα πνεύματα και οι μεγάλες ΤζονοΝτεπο-λυσσάρες συναντιώνται! :lol:

 

Καλά, τον αντικαθιστώ με τον Αντόνιο Μπαντέρας, εκεί θα κολλήσουμε μωρε?! :cool:

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τον Τζόνι Ντεπ δε θα το σχολιάσω διότι απλούστατα είναι η δική μου φαντασίωση, κάτω τα χέρια λυσσάρες.

 

:p

Καλα δεν θα τα χαλασουμε. Μια-μια.:p

Αυτό είχες γράψει? Πραγματικά δε διάβασα την απάντηση σου! Τα μεγάλα πνεύματα και οι μεγάλες ΤζονοΝτεπο-λυσσάρες συναντιώνται! :lol:

 

Καλά, τον αντικαθιστώ με τον Αντόνιο Μπαντέρας, εκεί θα κολλήσουμε μωρε?! :cool:

Οχι δεν το ειχα γραψει γιατι μαλλον δεν θα εμενα μονο στην ταινια και θα ετρωγα μπαν αμα εγραφα ακριβως τι σκεφτομαι.:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν το ειχα γραψει γιατι μαλλον δεν θα εμενα μονο στην ταινια και θα ετρωγα μπαν αμα εγραφα ακριβως τι σκεφτομαι.:lol:

 

:shock: πες μην φοβασε δεν θα φας μπαν θα μαζεψουμε υπογραφες

για να μεινεις :wink::cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

αν εκφρασω τη φαντασιωση μου οχι οι mods θα ερθουν αλλα ο ιδιος ο admin θα ερθει να με μπαναρει!:p:p

Same Here.:p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτον τον καιρο:Οτι θα βρω επιτελους καποια η οποια δεν θα εξαφανιστει στα ξαφνικα,επειδη ξυπνησε στραβα ενα πρωι!
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Να γίνω παρουσιαστής στο TOP GEAR. Κάτι σαν τον Jeremy Clarkson... :D

http://media.rockstargames.com/rockstargames/img/global/downloads/buddyiconsconavatars/v_franklin_chop2_80x80.jpg

Automagic * Automation @ Google Play

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω αχαλίνωτο sex με τον Josh Holloway (Sawyer OEO!) or τον Wentworth Miller (τον Μιχαλάκη τον Scofield ντε).. να αναστενάξουν τα στρώματα λέμε!!

 

Mods... Ι surrender:X

The board is set.. The pieces are moving..
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η φαντασίωση μου είναι να μην κλειδώνανε το θέμα και να κανονίζαμε μπασκετάκι με κανένα μέλος
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

καλα αν υπηρχε περιπτωση να γινει κατι απο ολλα τα παραπονο η πιο μεγαλη μου τρελλα θα ειναι αδυνατο να γινει ,να ζω σε ενα κοσμο οπως το warcraft :-) pera apo την πλακα δεν εχω τπτ να ελπιζω να γινει πραγματικοτητα PIECE

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω αχαλίνωτο sex με τον Josh Holloway (Sawyer OEO!) or τον Wentworth Miller (τον Μιχαλάκη τον Scofield ντε).. να αναστενάξουν τα στρώματα λέμε!!

 

Mods... Ι surrender

 

Πρέπει να γίνει και με το ανάλογο σκηνικό όμως! Με τον πρώτο σε τροπικό νησί και με τον δεύτερο σε φυλακές :p

Θα μπορούσες πάντα να το συνδυάσεις ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΥΟ μέσα σε φυλακή πάνω σε ένα νησί (βλ. Αλκατράζ) :lol::lol:

 

καλα αν υπηρχε περιπτωση να γινει κατι απο ολλα τα παραπονο η πιο μεγαλη μου τρελλα θα ειναι αδυνατο να γινει ,να ζω σε ενα κοσμο οπως το warcraft :-) pera apo την πλακα δεν εχω τπτ να ελπιζω να γινει πραγματικοτητα PIECE

 

Πέρασες καθόλου από Πελοπόννησο πρόσφατα; ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΜΑ ΚΑΜΜΕΝΟΣ :lol:

 

----------

Και μια καινούργια φαντασίωση δικιά μου:

 

Επειδή τελευταία είμαι επηρεασμένος από το NIP/TUCK, θα ήθελα να είμαι ο Δρ. Τρόι στην θέση του Δρ. Τρόι.

Γυναίκες, λεφτά, σούπερ διαμέρισμα, σούπερ αυτοκίνητο... :cool::cool: ( :lol::lol::lol: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...