Jump to content

E-TEN M700


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι σε νοιάζει ? Αν υπάρχει τέτοια διαφορά θα το έπαιρνα κι από Κονγκό ! :lol:

 

Συμφωνω , αλλα οπως και να εχει γιατι ειναι τεράστια η διαφορα.

Προκειται για ακριβως τις ιδιες συσκευες. Μηπως υπαρχει κατι που δεν ξερουμε?

 

 

http://www.expansys.com.gr/p.aspx?i=144494

 

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=1&category=69975892&product=908428

Never Underestimate Radical Vision
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 466
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μάλλον προβλέπεται πτώση τιμής και στην Ελλάδα... :p

MyPhone history: Nokia 3310/6510 / Motorola V535/ V360 / Ubiquio 401 / O2 XDA Flame / Omnia i900 / GB T600 / Nokia 5230 / Huawei Ideos X5 / Toshiba AT100 / Samsung Duos / Lenovo 3500H /:cool:

Link to comment
Share on other sites

paidia opoios 8elei tou poulaw to diko mou den antexw allo....simera me apoteleiwse.mou ekleise apo battaria kai otan to anoiksa zitage kodiko kleidwmatos ton edine alla elege sinexeia oti einai la8os(mn mou pei kanenas oti to edina la8os).twra to kinito exei kleidwsei.ti na kanw????????

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Hard reset και δεν ξαναβάζεις κωδικούς. ;)
Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Hard reset και δεν ξαναβάζεις κωδικούς. ;)

to ekana x8es.mou egine ma8ima.pote ksana kwdikous.....

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Πτωση τιμης θα εχει αλλα μετα την αφιξη του Μ900 η αν φερει κανα Μ700+.Διαφορετικα δεν νομιζω να υπαρχει λογος πτωσης μιας και ακομα απο πλευρας χαρακτηριστικων και επιδοσεων δεν υστερει σε κατι με τον ανταγωνισμο του,και δεν εχει αλλο qwerty η ετεν,και ακομα τα πιο τελευταια μοντελα μικρες διαφορες εχουν σχετικα και με το κοστος αγορας παντα!Οσο αναφορα την διαφορα τιμης ο ελληνας εισαγωγεας και εμπορος εχει το δικαιομα να τροποποιει την τιμη του προιοντος αλλα και την υποχρεωση να παρεχει εγγυηση,και αυτο ειναι το νουμερο 1,μιας και εδωσα πισω το Χ 500 για προβλημα και και μου το αλλαξαν αμεσως,το ιδιο εγινε και με το Μ700 οταν πηρα απο τα πρωτα που ειχαν ερθει τον ιανουαριο και δεν φορτιζε!Αυτα λοιπον ειναι προβληματα που εμφανιζονται σε ολες τις συσκευες και ολους τους κατασκεβαστες,φανταστειτε τωρα να τα ειχα παρει απο το οποιοδηποτε e-shop...πια'σ το αυγο και κουρεφτο που λενε!Αν το ρισκαρεις λοιπον μπορει να βγεις νικητης μπορει και οχι ομως!:happy:

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Το Πλαισιο το έχει προσφορά 265euro!!! Δε ξέρω γιατί.... Ρώτησα μου είπανε οτι απλά δεν έχει ελληνικά. Ξαναρώτησα αν ειναι καινούριο και μου είπανε ΝΑΙ... Να το πάρω?

Σε αυτά τα χρήματα θεωρώ πως είναι ευκαιρία.Με αγγλική rom μπορείς να γράφεις ελληνικά με on screen πληκτρολόγιο και δε ξέρω αν γίνεται να γράφεις και με το hardware πληκτρολόγιο.Προσωπικά αν δεν είχα το x500 θα το χτύπαγα:cool:

Link to comment
Share on other sites

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους τους PPCαδες, σκέφτομαι και εγώ το Μ700 μιας και μου φαίνεται υπερπλήρης. Το Πλαίσιο το έχει 550 ευρώ την αγγλική έκδοση, ξέρει κανείς εαν θα μπορέσω να χρηιμοποιήσω το πληκτρολόγιο του για να γράφω ελληνικούς χαρακτήρες? Κάποια άλλη πρόταση με gsm-gps-wifi μέχρι 600-700 ευρώ? Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια σε όλους τους PPCαδες, σκέφτομαι και εγώ το Μ700 μιας και μου φαίνεται υπερπλήρης. Το Πλαίσιο το έχει 550 ευρώ την αγγλική έκδοση, ξέρει κανείς εαν θα μπορέσω να χρηιμοποιήσω το πληκτρολόγιο του για να γράφω ελληνικούς χαρακτήρες? Κάποια άλλη πρόταση με gsm-gps-wifi μέχρι 600-700 ευρώ? Ευχαριστώ πολύ!

 

Me ta ellinika de tha exeis problima alla giati den perimeneis to X800?

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Pare sto plaisio sto MALL kai rwthse. Apo ekei to phra.

Με επιδότηση το πήρες ή σκέτη συσκευή ; Θα μας τρελάνεις ; :wacko:

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Παντως αν αληθευει αυτο,θα ειναι το 3 και το τελευταιο Ετεν που πηρα,οχι γιατι δεν μου αρεσουν τα ετεν καθε αλλο ειμαι πολυ ικανοποιημενος,αλλα δεν μπορει να μας μ@μ@ει ετσι το πλαισιο..δινουμε 700 και μετα απο 4 μηνες περνουμε τα @ρδιγια μας!!!Ε οχι ειναι κοροιδία!!

A good wife always forgives her husband when she's wrong.

Φιλιππος

Link to comment
Share on other sites

Meta thn apomakrynsh apo to tameio...Ouden la8os anagnorizetai....!!

Ξέρεις πως λέγεται αυτό ε ? :D

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to E-TEN M700

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...