Jump to content

Vodafone: Περιορισμοί ΚΑΙ στη μεταφορά υπολοίπου


chris_2005
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από την Τετάρτη 01/11/2006 η υπηρεσία Μεταφορά υπολοίπου θα μπορεί να ενεργοποιηθεί ΜΟΝΟ στα παρακάτω parent προγράμματα χρήσης λιανικής:

 

1. VF300 (Ατομικό ή You & Me)

2. VF400

3. VF500 (Ατομικά & Family)

4. VF700

5. VF900 (Ατομικά & Family)

 

Οι πελάτες που βρίσκονται στα παλαιά προγράμματα χρήσης V10, V60, V120, V180, V240, V420, V500, V720 ή στα νέα (V100, V200 με ή χωρίς Best Friends) ΔΕΝ θα μπορούν πλέον να εγγραφούν στην υπηρεσία.

 

Η συγκεκριμένη ενέργεια έγινε γιατί στα προγράμματα VF100 & VF 200 διαπιστώθηκε ότι η χρήση που γίνεται από τους συνδρομητές εξαντλεί τον δωρεάν χρόνο ομιλίας οπότε δεν χρησιμοποιούνταν και η υπηρεσία.

 

Όσοι συνδρομητές έχουν ήδη εγγραφεί στην υπηρεσία, διατηρούν τη Μεταφορά υπολοίπου, ανεξάρτητα από το πρόγραμμα στο οποίο είναι ή πρόκειται να μεταβούν αν κάνουν αλλαγή προγράμματος χρήσης.

 

Μοναδική εξαίρεση στην διατήρηση της υπηρεσίας είναι η μεταφορά των συνδρομητών σε επαγγελματικό ή σε child πρόγραμμα λιανικής.

 

Παράδειγμα : Συνδρομητής έχει ενεργοποιημένη την υπηρεσία κι είναι σε πρόγραμμα χρήσης VF 120. Αν ο συνδρομητής κάνει αλλαγή προγράμματος και μεταβεί στο VF100 θα συνεχίσει να έχει την υπηρεσία μεταφορά υπολοίπου.

 

Αν ο συνδρομητής είναι στο VF200 με την υπηρεσία ενεργοποιημένη και ζητήσει να μεταβεί στο Επαγγελματικό 180 δεν θα μπορεί πλέον να έχει την υπηρεσία. Σε περίπτωση που ο ίδιος συνδρομητής ζητήσει να αλλάξει πάλι πρόγραμμα χρήσης και να μεταβεί από το Επαγγελματικό 180 στο VF100 που δεν είναι συμβατό με την υπηρεσία ΔΕΝ θα μπορεί να ενεργοποιήσει πάλι την υπηρεσία.

 

Προσωπικό σχόλιο: Περαστικά σας όσοι είστε ή θα πάτε στη Vodafone! :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 77
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όσοι συνδρομητές έχουν ήδη εγγραφεί στην υπηρεσία, διατηρούν τη Μεταφορά υπολοίπου, ανεξάρτητα από το πρόγραμμα στο οποίο είναι ή πρόκειται να μεταβούν αν κάνουν αλλαγή προγράμματος χρήσης.

 

 

Προσωπικό σχόλιο: Περαστικά σας όσοι είστε ή θα πάτε στη Vodafone! :lol:

 

Όσοι είναι γιατί?

Τελικά ο πάλιος ειναι αλλιως?

Link to comment
Share on other sites

Μεταφορα υπολοιπου εννοει οταν σου περισσευει προπληρωμενος χρονος ομιλιας ο οποιος μεταφερεται στον επομενο μηνα;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά: σε λίγο θα το κάνει και η κοσμοτέ... Νομίζω ότι τα συμβόλαια αρχίζουν να είναι ασύμφορα σε αυτή τη χώρα... Είναι εντυπωσιακό πάντως ότι η βόντα έχει τεχνολογία ενημέρωσης για το διαθέσιμο υπόλοιπο και παρ'όλ'αυτά καταργεί τη μεταφορά υπολοίπου.

Συνοπτικά: αύξηση παγίου (νέα 100,200 κτλ), "βήμα" πακέτων ομιλίας τα 100 λεπτά, κατάργηση μεταφοράς χρόνου ομιλίας... Μήπως είναι καιρός να περιορίσουμε τη χρήση κινητών; Σε όλο τον πολιτισμένο κόσμο οι τιμές πέφτουν... Εδώ κάνουν ό,τι μπορούν για να τις ανεβάζουν, άμεσα ή έμμεσα!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Πλέον όταν είσαι στη Vodafone, για να έχεις ένα πρόγραμμα που να μπορείς να πεις έχω επιλογές πρέπει να είσαι σε πακέτο πάνω από 300 μην σας πω και 400 λεπτά ομιλίας. Διότι δεν είναι μόνο η μεταφορά αλλά τα πακέτα μηνυμάτων ας πούμε προσφέρονται σε συγκεκριμένα μόνο προγράμματα. Και αυτό που παρατηρώ είναι ότι σε κάθε πρόγραμμα δίνει ένα δικό του μοναδικό στοιχείο το οποίο δεν μπορείς να το συνδυάσεις με άλλο πρόγραμμα.

Κι αυτό κατ' εμέ είναι απαράδεκτο. Και απορώ πως αυξάνει διαρκώς τα συμβόλαιά της. Τι κίνητρο δίνει δηλαδή στους καταναλωτές για να πάνε στην εταιρία; Ειλικρινά κάποιος που θέλει να πάει στη Vodafone αυτή την περίοδο, ας μας εξηγήσει για ποιό λόγο...

Link to comment
Share on other sites

Πλέον όταν είσαι στη Vodafone, για να έχεις ένα πρόγραμμα που να μπορείς να πεις έχω επιλογές πρέπει να είσαι σε πακέτο πάνω από 300 μην σας πω και 400 λεπτά ομιλίας. Διότι δεν είναι μόνο η μεταφορά αλλά τα πακέτα μηνυμάτων ας πούμε προσφέρονται σε συγκεκριμένα μόνο προγράμματα. Και αυτό που παρατηρώ είναι ότι σε κάθε πρόγραμμα δίνει ένα δικό του μοναδικό στοιχείο το οποίο δεν μπορείς να το συνδυάσεις με άλλο πρόγραμμα.

Κι αυτό κατ' εμέ είναι απαράδεκτο. Και απορώ πως αυξάνει διαρκώς τα συμβόλαιά της. Τι κίνητρο δίνει δηλαδή στους καταναλωτές για να πάνε στην εταιρία; Ειλικρινά κάποιος που θέλει να πάει στη Vodafone αυτή την περίοδο, ας μας εξηγήσει για ποιό λόγο...

απλά διαφημίζει ότι δίνει δωρεάν συσκευές και κάποιος που δεν το έχει ψάξει θα τσιμπίσει αμέσως!

πάντος απαράδεκτη η εταιρία αυτή! μα καλά η Vodafone UK δεν τα βλέπει? τι κάνει? την πάπια?

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια διαφήμιση έχει βγάλει και η ΤΙΜ και ο ΓΕΡΜΑΝΟΣ για λογαριασμό της COSMOTE και της ΤΙΜ. ;) Άρα;

Η Vodafone UK τι σχέση έχει; Δεν νομίζω να μπορεί να επιβάλει αλλαγές. Δηλαδή μπορεί αλλά δεν είναι κάτι έξω από τα συμφέροντά της καθώς όπως βλέπεις μια χαρά έχουν αυξηθεί οι πωλήσεις προγραμμάτων.

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά κάποιος που θέλει να πάει στη Vodafone αυτή την περίοδο, ας μας εξηγήσει για ποιό λόγο...

 

Ίσως επειδή έχει κάλυψη και στον έξω κόσμο και όχι μόνο σε πηγάδια και σπηλιές ;)

Ίσως επειδή θέλει να έχει δύο σε ένα με ένα καρτοκινητό και το καρτοκινητό να είναι σε οποιοδήποτε πακέτο χωρίς περιορισμούς και μάλιστα να έχει και σε αυτό 3G ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Ίσως επειδή έχει κάλυψη και στον έξω κόσμο και όχι μόνο σε πηγάδια και σπηλιές ;)

Ίσως επειδή θέλει να έχει δύο σε ένα με ένα καρτοκινητό και το καρτοκινητό να είναι σε οποιοδήποτε πακέτο χωρίς περιορισμούς και μάλιστα να έχει και σε αυτό 3G ;)

Ναι σπουδαίες υπηρεσίες. Η Vodafone θέλεις να μας πεις δηλαδή ότι έχει καλύτερη κάλυψη από την Cosmote; Μην με σκας... Όσο για το 3G υπάρχει περίπτωση η Vodafone να έχει καλύτερη κάλυψη από την Cosmote; Σε διαβεβαιώνω πως αυτό αποκλείεται... Τουλάχιστον στην βόρεια Ελλάδα, ας μην είμαι απόλυτος.

Link to comment
Share on other sites

Ναι σπουδαίες υπηρεσίες. Η Vodafone θέλεις να μας πεις δηλαδή ότι έχει καλύτερη κάλυψη από την Cosmote; Μην με σκας... Όσο για το 3G υπάρχει περίπτωση η Vodafone να έχει καλύτερη κάλυψη από την Cosmote; Σε διαβεβαιώνω πως αυτό αποκλείεται... Τουλάχιστον στην βόρεια Ελλάδα, ας μην είμαι απόλυτος.

 

Έχει να κάνει και με τις περιοχές που κινείται ο καθένας. Στα σημεία που βρίσκομαι εγώ καθημερινά βλέπω ότι η vodafone έχει καλύτερη κάλυψη από τις άλλες δύο. Αν ζούσα στο Βόλο ίσως να έκανα σύνδεση cosmote.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που βλέπω πάντως είναι ότι η Vodafone δεν έχει κάτι παραπάνω να παρουσιάσει στην αγορά (μέχρι στιγμής) και αντί να μειώνει τιμές για να προσελκύσει πελάτες, τις αυξάνει. Και ακόμη χειρότερα βρίσκει και ανταπόκριση. Είναι σαν να λέμε "Μπράβο Vodafone συνέχισε να μας τα παίρνεις, έχουμε λεφτά. Χαλάλι σου"
Link to comment
Share on other sites

Αυξάνει τις τιμές και ο κόσμος συνεχίζει να πηγαίνει εκεί. Να πω ότι κάποιος είναι παλιός συνδρομητής σε προνομιακό πάγιο, πάει στο καλό. Ποιός θα πάει για νέα σύνδεση στο 100-200 όταν ξέρει ότι μεταξύ άλλων θα χάσει ΚΑΙ τη δυνατότητα μεταφοράς χρόνου ομιλίας;

Οι επιλογές που δίνει, μαζί με ένα πακέτο >200 λεπτών, οδηγούν σε υπέρογκο πάγιο...

Όσο για το σήμα, εδώ και 1 χρόνο, σε διάφορες περιοχές της Αθήνας όπου κινούμαι, τρώω συνέχεια 3τονικά ή άθλια ποιότητα κλήσης, όλο και περισσότερες φορές, σε όλο και περισσότερα μέρη. Σε σύγκριση με την ΤΙΜ, νομίζω ότι πια δεν έχει σημαντική διαφορά στην κάλυψη, τουλάχιστο στην Αθήνα. Και η ΤΙΜ δίνει και f&f κτλ. Με την κοσμοτέ ναι, έχουν και οι 2 μια διαφορά προς τα κάτω σε κάλυψη...

Οπότε μόνο χαζός ή εντελώς άσχετος μπορεί να είναι όποιος πάει ΤΩΡΑ στη βόδιφον για νέο συμβόλαιο, με μόνη εξαίρεση να είναι το μόνο δίκτυο που πιάνει στο σπίτι του ή στις περιοχές όπου κινείται!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ίσως επειδή έχει κάλυψη και στον έξω κόσμο και όχι μόνο σε πηγάδια και σπηλιές ;)

Ίσως επειδή θέλει να έχει δύο σε ένα με ένα καρτοκινητό και το καρτοκινητό να είναι σε οποιοδήποτε πακέτο χωρίς περιορισμούς και μάλιστα να έχει και σε αυτό 3G ;)

Θα συμφωνήσω απόλυτα και να προσθέσω πως είναι η μόνη εταιρεία που δίνει ενημέρωση υπολοίπου στα συμβόλαια, ανεπτυγμένες υπηρεσίες περιαγωγής (vf passport, ανανέωση χρόνου στα καρτοκινητά και με ξένες κάρτες,3G, ειδικό πρόγραμμα περιαγωγής και για τη VMCC κ.λ.π) καινοτόμες υπηρεσίες περιεχομένου και αξιόλογη εξυπηρέτηση.

 

Ναι σπουδαίες υπηρεσίες. Η Vodafone θέλεις να μας πεις δηλαδή ότι έχει καλύτερη κάλυψη από την Cosmote; Μην με σκας... Όσο για το 3G υπάρχει περίπτωση η Vodafone να έχει καλύτερη κάλυψη από την Cosmote; Σε διαβεβαιώνω πως αυτό αποκλείεται... Τουλάχιστον στην βόρεια Ελλάδα, ας μην είμαι απόλυτος.

Κατ'αρχάς οι διαφορές πια στη κάλυψη δεν είναι και τόσο μεγάλες... Και ναι υπάρχουν περιοχές που είναι καλύτερη από τις άλλες όπως υπάρχουν και περιοχές που οι άλλες υπερτερούν. Εξάλλου επειδή ανέφερες τη Cosmote να σου υπενθυμίσω την απαράδεκτη ποιότητα συνομιλίας στο δίκτυο της...

Όσο για το 3G δίκτυο, μπορεί στην επαρχία η Cosmote να έχει καλύτερη κάλυψη (γιατι στην Αθήνα και η Vodafone και η ΤΙΜ είναι πολύ καλύτερες) αλλά τι να την κάνεις όταν δεν σου προσφέρει αξιόλογες υπηρεσίες και οι ταχύτητες μετάδοσης των δεδομένων είναι υπερβολικά μέτριες? (σε αντίθεση με τις άλλες δύο που τα δίκτυα τους σε αυτό το τομέα απόδίδουν μια χαρά).

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια δεν ξερω τελικα με τις καλυψεις δικτυου γιατι λογοφερουμε...ολα...πανω κατω ειναι ιδια...εξαιρουμενης της επαρχιας.Για μεσα στην Αθηνα τα πραγματα ειναι δεδομενα.Ειμαι 8 ωρες την ημερα σε ενα λεωφορειο και περναω πολλες περιοχες της Αθηνας.Η voda εχει καλυμμενο το δικτυο χανοντας λιγο την ποιοτητα τοπικα...σε συγκριση με το υπηρεσιακο μου που ειναι cosmote δεν υπαρχουν διαφορες...ουσιαστικες.Αφηστε το 3g εκει ολοι πασχουν.
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αυξάνει τις τιμές και ο κόσμος συνεχίζει να πηγαίνει εκεί. Να πω ότι κάποιος είναι παλιός συνδρομητής σε προνομιακό πάγιο, πάει στο καλό. Ποιός θα πάει για νέα σύνδεση στο 100-200 όταν ξέρει ότι μεταξύ άλλων θα χάσει ΚΑΙ τη δυνατότητα μεταφοράς χρόνου ομιλίας;

Οι επιλογές που δίνει, μαζί με ένα πακέτο >200 λεπτών, οδηγούν σε υπέρογκο πάγιο...

Όσο για το σήμα, εδώ και 1 χρόνο, σε διάφορες περιοχές της Αθήνας όπου κινούμαι, τρώω συνέχεια 3τονικά ή άθλια ποιότητα κλήσης, όλο και περισσότερες φορές, σε όλο και περισσότερα μέρη. Σε σύγκριση με την ΤΙΜ, νομίζω ότι πια δεν έχει σημαντική διαφορά στην κάλυψη, τουλάχιστο στην Αθήνα. Και η ΤΙΜ δίνει και f&f κτλ. Με την κοσμοτέ ναι, έχουν και οι 2 μια διαφορά προς τα κάτω σε κάλυψη...

Οπότε μόνο χαζός ή εντελώς άσχετος μπορεί να είναι όποιος πάει ΤΩΡΑ στη βόδιφον για νέο συμβόλαιο, με μόνη εξαίρεση να είναι το μόνο δίκτυο που πιάνει στο σπίτι του ή στις περιοχές όπου κινείται!

 

 

Είναι απλό. Φωνάζουμε εδώ για μηνύματα κυψέλης, για φθηνό flat gprs για 3g HS για mobiles με windows vista κλπ κλπ. Και αποδυκνύεται ότι είμαστε εκτός πραγματικότητας. Για την ακρίβεια είμαστε το 5%. Οπότε πάνε voda γιατί τους προσφέρει αυτό που θέλουν.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν στέκει... Εμείς είμαστε η μειοψηφία, ΟΚ. Δηλ. αν εσύ και εγώ θέλουμε 3G κτλ κτλ μπορεί να πάμε στη voda. Αλλά αυτό είναι εξειδικευμένη περίσταση. Ο απλός κόσμος, που μαθαίνει (άραγε το μαθαίνει; ) ότι δεν μπορεί να κάνει μεταφορά υπολοίπου στα "οικονομικά" 100 και 200 (δηλ. ο μέσος συνδρομητής), τί σκέφτεται όταν πάει στη voda???

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Σε επόμενη φάση δηλαδή θα κόψουν και την ενημέρωση υπολοίπου στα μικρά προγράμματα... Να δω μετά ποιό θα είναι το δυνατό χαρτί τους. Γιατί αν με ρωτάτε το δυνατό χαρτί της Vodafone που ίσως είναι και το μοναδικό κίνητρο για να επιλέξει κανείς συμβόλαιο Vodafone, είναι η ενημέρωση υπολοίπου...
Link to comment
Share on other sites

Πριν 3 μέρες έκανα αναβάθμιση το ένα και νέα σύνδεση άλλο ένα νουμεράκι.

 

Ειλικρινά το δυνατό χαρτί της vodafone είναι η ενημέρωση υπολοίπου αλλά μόνο του δεν πείθει. Δεν έχω προτίμηση σε κάποια εταιρία, άλλωστε καταναλωτής είμαι και κοιτάω αποκλειστικά το δικό μου συμφέρον. Της εταιρίας οφείλουν να το κοιτάξουν κάποιοι που πληρώνονται για αυτή τη δουλειά και σαφώς όχι εγώ...

Στο σήμα είναι όλες ίδιες με την ΤΙΜ να έχει πολύ ελαφρύ προβάδισμα στις περιοχές που κινούμαι προσωπικά, αλλά αυτό ΔΕΝ αποτέλεσε κριτήριο μιας και ποτέ δε θα "μείνω" από σήμα με καμμία εδώ...

 

Επέλεξα όμως την ΤΙΜ για τους παρακάτω λόγους.

 

Δεν με ενδιαφέρει το 3G, εγώ να μιλάω θέλω. Για τα υπόλοιπα έχω wifi σπίτι μου !!!

Μου πρόσφερε 220 λεπτά/μήνα με 35 ευρώ (τα προπληρωμένα είναι αυτά) + 120 λεπτά/μήνα ενδοοικογεννειακών κλήσεων δώρο +420 λεπτά/μήνα προς σταθερά δώρο για 6 μήνες !!! Η μη ενημέρωση υπολοίπου είναι μειονέκτημα -το ατού της Vodafone που λέμε- αλλά δυστυχώς από μόνο του δεν είναι ικανό να υπερκαλύψει τις παραπάνω προσφορές...

Και στις επιδοτήσεις δε λέει και τίποτα η Voda... έχω ενα χρόνο που έφυγα και αν είχαν αλλάξει τακτική θα γυρνούσα αλλά δεν...

Όλα τα παραπάνω αποτελούν βέβαια προσωπικά κριτήρια αλλά έχω το κακό συνήθειο να ψαχουλεύω αυτά ακριβώς που ψάχνω (όχι το 3G π.χ.)

Του χρόνου ξαναβλέπουμε τη Voda πάλι !!! Εδώ θα είμαστε... :wink:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

H τροποποιηση στην υπηρεσια ειναι λογικη θα ελεγα αφου καταργειται σε προγραμματα μεχρι και 200 λεπτων! Αυτη η αλαγη πραγματοποιηθηκε μετα απο στατιστικα που πιθανον εδειξαν οτι ελαχιστοι συνδρομητες δεν προλαβαινουν να καταναλωσουν τον δωρεαν χρονο ομιλιας!
Link to comment
Share on other sites

Προλαβαίνεικανείς να την ενεργοποιήση μέχρι αύριο?

Η γυναίκα μου είχε την υπηρεσία όταν ήταν στο 120 .Τεελυταία πέρασε στο 200. Θα την έχει ακόμα ή πρέπει να ξαναγραφτεί?

Link to comment
Share on other sites

H τροποποιηση στην υπηρεσια ειναι λογικη θα ελεγα αφου καταργειται σε προγραμματα μεχρι και 200 λεπτων! Αυτη η αλαγη πραγματοποιηθηκε μετα απο στατιστικα που πιθανον εδειξαν οτι ελαχιστοι συνδρομητες δεν προλαβαινουν να καταναλωσουν τον δωρεαν χρονο ομιλιας!

Μπα και αφού δεν τον καταναλώνουν τον χρόνο τους σε αυτά τα προγράμματα γιατί απλά να μην το αφήσουν ως είχε; Αφού το αποτέλεσμα (φαινομενικά) είναι ίδιο. Θα τους πείραζε να παρέχουν και σε αυτά τα προγράμματα; Κατ' αυτήν, την αφελή για μένα, δικαιολογία σημαίνει ότι η Vodafone "ξεφορτώνει" τον πελάτη από ένα "βάρος": την ΔΩΡΕΑΝ μεταφορά έστω και του ενός λεπτού που τυχόν θα τους περίσσευε... ;)

Είμαστε σοβαροί τώρα;

Link to comment
Share on other sites

Λογική δεν ξέρω, χαζή (στην καλύτερη περίπτωση και στην χειρότερη να κρύβει σκοπιμότητες) θα έλεγα οτι είναι. Αφού δεν κοστίζει ούτε στους συνδρομητές ούτε στην εταιρία να την έχουν ενεργοποιημένη και σίγουρα κάποιοι συνδρομητές δεν θα χρησιμοποιούν κάθε μήνα και τα 100 ή 200 λεπτά τους και άρα θα τους είναι χρήσιμη γιατί την κόβουν;

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

ontws den einai kalh kinhsh... deixnei oti 8eloun na ta pairnoun perissotero apo tous pio "light" xrhstes...

to 8ema einai an -opws kai tosa alla- to 3ekinaei mia kai meta apo ligo (entelws "tuxaia") akolou9hsoun kai oi alles???

Link to comment
Share on other sites

ontws den einai kalh kinhsh... deixnei oti 8eloun na ta pairnoun perissotero apo tous pio "light" xrhstes...

to 8ema einai an -opws kai tosa alla- to 3ekinaei mia kai meta apo ligo (entelws "tuxaia") akolou9hsoun kai oi alles???

Εμένα μου δίνει την εντύπωση ότι δεν πολυθέλει light χρήστες και θέλει να παίρνει περισσότερα και από αυτούς προτρέποντάς τους να ανεβάσουν το πάγιο που έχουν.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...