Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

kala to pas alla to ekanes lisa:p mou mirizi sintoma grammoula;)

 

ena den mporo na katalavo pos merikoi afou tous ftinoun synexizoun na girnane piso:blink:

 

kati san ta grammatosima oso ta ftineis toso pio poli kollane:lol:

kulise o tentzeris kai vrike to kapaki:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum.

Εχω δεί μερικές οθόνες που εμφανίζουν στην επιφάνεια εργασίας Ελληνικό εορτολόγιο (plug-in), αρκετά χρήσιμο κατά τη γνώμη μου. Μήπως γνωρίζει κανένας με ποιό πρόγραμμα γίνεται;

Επίσης, εκτός του spb weather, "παίζει" τίποτε άλλο, εξίσου καλό;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Το έχω καταλάβει φίλε μου γι αυτό έκανα μιά σκέψη να βρω το Χ500 μεταχειρισμένο, αλλά δυό παιδια που το δίνουν ζήτησαν από 500€.

Περιμένω το Χ800 αν και στο Πλαίσιο μου είπαν δεν ξέρουν πότε θα έρθει. Θα έχουν πρώτα λέει σε λίγες μέρες το Χ500+, λες να το χτυπήσω ?

Είμαι σε αναμονή αγοράς αρκετό καιρό, αλλά από την άλλη έχω ρίξει και το διάβασμα της αρκούδας κι εδώ κι αλλού. Νιώθω expert χωρίς να έχω ακόμα δικό μου PPC. :lol:

μια απορια;ακομα δεν εχεις παρει ppc;:blink: γιατι εχουν περασει 2 μηνες απο τοτε που εκανες το πρωτο ποστ σου και εψαχνες,οποτε αν περιμενεις λιγο ακομα θα παρεις με win7:D ,δεν σου αρεσαν τα ετεν που ειδες;νομιζω οτι καλυπτουν τις αναγκες σου
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλησπέρα στο forum.

Εχω δεί μερικές οθόνες που εμφανίζουν στην επιφάνεια εργασίας Ελληνικό εορτολόγιο (plug-in), αρκετά χρήσιμο κατά τη γνώμη μου. Μήπως γνωρίζει κανένας με ποιό πρόγραμμα γίνεται;

Επίσης, εκτός του spb weather, "παίζει" τίποτε άλλο, εξίσου καλό;

Ευχαριστώ.

δες το resco explorer;)
Link to comment
Share on other sites

δες το resco explorer;)

Το έχω ήδη εγκαταστήσει. Δεν έχω όμως πουθενά επιλογές για εορτολόγιο ή καιρό. Τι άλλο χρειάζεται;

Link to comment
Share on other sites

kala to pas alla to ekanes lisa:p mou mirizi sintoma grammoula;)

 

ena den mporo na katalavo pos merikoi afou tous ftinoun synexizoun na girnane piso:blink:

 

kati san ta grammatosima oso ta ftineis toso pio poli kollane:lol:

Πότε σε έφτυσα φίλε μου και δεν το θυμάμαι πες μου αν θες. Από τότε που τόλμησα να ρωτήσω κάποια πράγματα γιά GPS και συσκευές να μάθω από κάποιους με εμπειρία γιατί είμαι άσχετος, όλο και κάποιος με φτύνει η κοροϊδεύει η μου λέει ακαταλαβίστικα πράγματα.

 

Αν θέλει κάποιος ας μου εξηγήσει τι σημαίνει η γραμμούλα σας παρακαλώ. Kαλό είναι η κακό και πως αποκτιέται ?

 

Φίλε lagoydakis η κάπως έτσι αποφάσισα μετά από αρκετό διάβασμα να περιμένω το ΕΤΕΝ Χ800 αν και έχω μπεί τελευταία σε σκέψεις γιά το Χ500+ αν έρθει πρώτο. Όλοι λένε πως αυτά τα ΕΤΕΝ έχουν το καλύτερο GPS κι αυτό με νοιάζει περισσότερο, αλλιώς κρατάω το NOKIA που έχω.

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
για το gps δεν μπορω να σου πω τιποτα γιατι δεν εχω δουλεψει ετεν για να εχω μετρο συγκρισης,οποτε εδω θα σου δωσουν τα φωτα τους τα παιδια που εχουν ετεν(οπως λεμε"ο ανθρωπος με την γραμμουλα")
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα με το M700 που δεν λοκαρει στους δορυφορους του GPS.

Καμμια φορα τους βλέπει κόκκινους αλλες καθόλου. Συνεβει ξαφνικά χωρις προειδοποιηση.

Διαβασα σε ξένα forum για αυτο το πρόβλημα για στο Μ700 αλλα και στο

Χ500.

Εχει συμβεί σε κανέναν αλλον εδωπέρα?

Εαν χρειαστήκατε service για πόσο καιρό αποχωριστήκατε το κινητό σας?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάκτε εδώ παιδιά:)

http://www.glofiish.com/

Υποθέτω ότι αναφέρεσαι στο Marquee που τρέχει από πάνω. Πράγματι είναι η καινούρια ROM για WM6, αλλά μόνο Αγγλικά, Γαλλικά και Ρώσσικα :( , ακόμα. Ελπίζω ότι θα ακολουθήσουν και τα Ελληνικά σύντομα.

έχει κανείς καμία πληροφορία επ' αυτού;

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα προβλημα με το M700 που δεν λοκαρει στους δορυφορους του GPS.

Καμμια φορα τους βλέπει κόκκινους αλλες καθόλου. Συνεβει ξαφνικά χωρις προειδοποιηση.

Διαβασα σε ξένα forum για αυτο το πρόβλημα για στο Μ700 αλλα και στο

Χ500.

Εχει συμβεί σε κανέναν αλλον εδωπέρα?

Εαν χρειαστήκατε service για πόσο καιρό αποχωριστήκατε το κινητό σας?

δεν ξέρω να σου πω για το θέμα του GPS, εμένα δουλεύει καλά, αλλά το έχω δει και εγώ στο εten users forum σαν πρόβλημα. Όσο για το service, ψυχραιμία και υπομονή. Αν χρειαστεί να πάει Γερμανία υπολόγιζε έναν μήνα. Είναι χρονοβόρο αλλά αποτελεσματικό. Αν δεν μπορέσουν να σου το φτιάξουν :( σου δίνουν καινούριο :!:

Link to comment
Share on other sites

Πότε σε έφτυσα φίλε μου και δεν το θυμάμαι πες μου αν θες. Από τότε που τόλμησα να ρωτήσω κάποια πράγματα γιά GPS και συσκευές να μάθω από κάποιους με εμπειρία γιατί είμαι άσχετος, όλο και κάποιος με φτύνει η κοροϊδεύει η μου λέει ακαταλαβίστικα πράγματα.

 

Αν θέλει κάποιος ας μου εξηγήσει τι σημαίνει η γραμμούλα σας παρακαλώ. Kαλό είναι η κακό και πως αποκτιέται ?

 

Φίλε lagoydakis η κάπως έτσι αποφάσισα μετά από αρκετό διάβασμα να περιμένω το ΕΤΕΝ Χ800 αν και έχω μπεί τελευταία σε σκέψεις γιά το Χ500+ αν έρθει πρώτο. Όλοι λένε πως αυτά τα ΕΤΕΝ έχουν το καλύτερο GPS κι αυτό με νοιάζει περισσότερο, αλλιώς κρατάω το NOKIA που έχω.

 

Εχμ, φίλε μου αφού σε ενδιαφέρει τόοοοσο πολύ το gps πάρε ένα car navigation που θα σου βγει 200+ φθηνότερο και πιο κομψό:O. Εγώ πάντως είμαι περίεργος για το x500+.Για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

To x500+ πάντως δεν έχει μεγάλες διαφορές.. Windows mobile 6 ενσωματωμένα και VGA screen.. Για την τιμή υποθέτω πως θα είναι ίδια με του x500..
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

kala to pas alla to ekanes lisa:p mou mirizi sintoma grammoula;)

 

Να φέρω χάρακα?

:lol: :lol: :lol: :lol:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Εχμ, φίλε μου αφού σε ενδιαφέρει τόοοοσο πολύ το gps πάρε ένα car navigation που θα σου βγει 200+ φθηνότερο και πιο κομψό:O. Εγώ πάντως είμαι περίεργος για το x500+.Για να δούμε.

Θέλω και τηλέφωνο μαζί να μην κουβαλάω δύο συσκευές, αλλά και καλό GPS.

Link to comment
Share on other sites

Θέλω και τηλέφωνο μαζί να μην κουβαλάω δύο συσκευές, αλλά και καλό GPS.

 

Γι' αυτό το λόγο σου γράφω car navigation. Η συσκευούλα θα είναι μόνιμα κρυμμένη στο αυτοκίνητο. Άλλωστε ποια η λογική του να βγαίνεις βόλτα με τα πόδια με ένα car navigation system στα χέρια;)

Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό το λόγο σου γράφω car navigation. Η συσκευούλα θα είναι μόνιμα κρυμμένη στο αυτοκίνητο. Άλλωστε ποια η λογική του να βγαίνεις βόλτα με τα πόδια με ένα car navigation system στα χέρια;)

Mε ένα GPS στα χέρια κάνεις βόλτες εύκολα σε κάποια μέρη που επισκέπτεσαι σαν τουρίστας και καθοδηγείσαι σε σημεία ενδιαφέροντος που θες να πας όπως ένα μουσείο ας πούμε. Επίσης μπορείς να το χρειαστείς σε κάποιες περιηγήσεις ορειβατικές η άλλες στην Ελλάδα και αλλού με ανάλογους χάρτες και πρόγραμμα, τσεκάρεις σημεία και ξαναπάς. Σου λέω αυτά που με ενδιαφέρουν, φαντάζομαι υπάρχουν κι άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις με τα HTC τι πάθατε και τα βάλατε με τον safemod?:confused:

Εχετε αποδείξεις ή έστω κάποιες ενδείξεις ότι είναι κάποιος από τους banαρισμένους (που σας την έλεγε για το GPS του P3600:p ) που επανήλθε?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Θέλει και τηλέφωνο όμως sYn.. :blink:
Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

Mε ένα GPS στα χέρια κάνεις βόλτες εύκολα σε κάποια μέρη που επισκέπτεσαι σαν τουρίστας και καθοδηγείσαι σε σημεία ενδιαφέροντος που θες να πας όπως ένα μουσείο ας πούμε. Επίσης μπορείς να το χρειαστείς σε κάποιες περιηγήσεις ορειβατικές η άλλες στην Ελλάδα και αλλού με ανάλογους χάρτες και πρόγραμμα, τσεκάρεις σημεία και ξαναπάς. Σου λέω αυτά που με ενδιαφέρουν, φαντάζομαι υπάρχουν κι άλλα.

 

Αυτό όμως δε μπορείς να το κάνεις με το destinator.. Δυστυχώς η κατάσταση πεζού δε λειτουργεί σωστά.. :( Ελπίζω στο 7 να διορθωθεί και αυτό..

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...