Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το spb μου έχει βγάλει προβλήματα στο X500, σε άλλους όχι. Sprite χρησιμοποιώ 5.5.1.0 built 1447 και πριν λίγες μέρες η sprite έδωσε και έναν explorer γιά το PC που σου δίνει πρόσβαση σε όλα τα επιμέρους αρχεία του όποιου backup με δυνατότητα επιλεκτικής επαναφοράς. :D

Καλησπέρα.

Δεν μπορώ να το βρώ πουθενά. Μήπως θα μπορούσες να βοηθήσεις;

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά προφανώς το αρχείο που έχει ανεβάσει ο φίλος στο etenusers είναι λάθος η ROM είναι 49,5 ΜΒ αλλά απ' οτι βλέπω διορθώθηκε. :lol:

 

Βάλε το patch η ακόμα καλύτερα πέρνα τη νέα ROM 354 που δεν το χρειάζεται. ;)

Γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε το patch για "ΑΓΝΩΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ SIM" μετά από softe reset?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε το patch για "ΑΓΝΩΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ SIM" μετά από softe reset?

Ευχαριστώ.

 

http://briefcase.pathfinder.gr/browse/odytsak/49674

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Δεν μπορώ να το βρώ πουθενά. Μήπως θα μπορούσες να βοηθήσεις;

Ευχαριστώ.

 

Eπειδή ο Panosha λίγο δύσκολο να απαντήσει :p

http://www.ipmart-forum.com/showthread.php?t=142131

Eίναι freeware. xxD

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΜΗΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗ ΠΡΟΓΝΩΣΗ ΚΑΙΡΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ Χ500?

 

Yπάρχουν διάφορα προγράμματα όπως spb weather, weather panel etc.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά.πείτε μου ένα καλό πρόγραμμα για διαχείριση ήχων κλήσης και μηνυμάτων

 

PhotoContactsPro 5

Κάνει αυτό που θέλεις και πολλά περισσότερα.;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Δεν μπορώ να το βρώ πουθενά. Μήπως θα μπορούσες να βοηθήσεις;

Ευχαριστώ.

 

O "panosha" έχει γίνει banned απο administrator (για αυτό και το όvoμά του είναι γκριζαρισμένο και διαγραμμένο) όποτε δεν μπορει να σου απαντήσει σε αυτό το forum (myphone.gr) :(

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς που μπορούμε να βρούμε το patch για "ΑΓΝΩΣΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ SIM" μετά από softe reset?

Ευχαριστώ.

Το patch δεν χρειάζεται αν έχεις την τελευταία ROM (354 είτε GR είτε αγγλική).

Link to comment
Share on other sites

O "panosha" έχει γίνει banned απο administrator (για αυτό και το όvoμά του είναι γκριζαρισμένο και διαγραμμένο) όποτε δεν μπορει να σου απαντήσει σε αυτό το forum (myphone.gr) :(

Sorry vaxevana. Έχω χάσει συνέχειες φαίνεται. Ευχαριστώ για την παρατήρηση. Δεν το ήξερα. Αλλά, γιατί όμως; Αφού ήταν καλό παληκάρι...

Link to comment
Share on other sites

O "panosha" έχει γίνει banned απο administrator (για αυτό και το όvoμά του είναι γκριζαρισμένο και διαγραμμένο) όποτε δεν μπορει να σου απαντήσει σε αυτό το forum (myphone.gr) :(

Sorry vaxevana. Έχω χάσει συνέχειες φαίνεται. Ευχαριστώ για την παρατήρηση. Δεν το ήξερα. Αλλά, γιατί όμως; Αφού ήταν καλό παληκάρι...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΤΕΝ Χ500 ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙΡΟΥ ΤΟ HANDY WEATHER.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΠΡΟΓΝΩΣΗ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ TODAY?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΤΕΝ Χ500 ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙΡΟΥ ΤΟ HANDY WEATHER.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΠΡΟΓΝΩΣΗ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ TODAY?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κάνεις add την πόλη που σε ενδιαφέρει να βλέπεις, μετά κάνεις update όταν έχεις συνδεθεί στο Internet και λογικά πρέπει να σου εμφανίζεται η πρόγνωση.

Link to comment
Share on other sites

Κανένα link, για το sprite backup (σπασμένο) βρε παιδιά!:shifty:

Ψάχνω 1 βδομάδα αλλά τίποτα.

Δέχομαι και email...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Κανένα link, για το sprite backup (σπασμένο) βρε παιδιά!:shifty:

Ψάχνω 1 βδομάδα αλλά τίποτα.

Δέχομαι και email...:lol:

 

Ρίξε μια ματιά στο forum της υπογραφής μου, όλο και κάτι θα βρεις.;)

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδια οι καρτες multisim ειναι παρανομες η νομιμες:lol: :lol: :lol:

Από ότι ξέρω δεν απαγορεύονται οι κάρτες σαν υλικό , απαγορεύεται η κλωνοποίηση που κάνεις με αυτές διότι το λογισμικό που έχουν οι κάρτες που προσφέρουν οι πάροχοι είναι ιδιοκτησία τους , οπότε πάμε στο νόμο περί πνευματικών δικαιωμάτων. Αλλά στην Ελλάδα δεν νομίζω ότι έχει κάποιος πρόβλημα με το να χρησιμοποιεί τέτοιες κάρτες , γι'αυτό πουλιούνται και ελεύθερα σε γνωστό μαγαζί , το οποίο διαφημίζει κιόλας ότι "σπάει" λογισμικά κινητών και δεν τους πειράζει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ρε παιδιά, τέτοια υποστήριξη δεν την περίμενα. Tο βρήκα το πρόγραμμα. Νάστε πάντα καλά.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΧΩ ΕΝΑ ΕΤΕΝ Χ500 ΚΑΙ ΕΧΩ ΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙΡΟΥ ΤΟ HANDY WEATHER.ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΗ ΠΡΟΓΝΩΣΗ ΣΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ TODAY?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

Αν κατάλαβα σωστά την ερώτησή σου, πας Έναρξη -> Ρυθμίσεις -> Σήμερα -> Στοιχεία και επιλέγεις το πρόγραμμα από εκεί.. Τα υπόλοιπα όπως είπε ο johner..

Για ότι γνωρίζω απαντάω.. Για τα υπόλοιπα... ας απαντήσουν οι ειδικοί (αν υπάρχουν).... :cool:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...