Jump to content

ETEN Χ500


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παληκαρια γεια σας εχω το qtek s100 με GPS ΒΤ και σκεφτομαι να αναβαθμιστω λεω να αγορασω το χ500 τι λεει αξιζει τον κοπο η αλλαγη?

το χ500 πως παει δουλευει καλα? τι προβληματα παρουσιαζει? γενικως ρωτω γιατι δεν προλαβαινω να διαβασω ολες αυτες τις σελιδες που υπαρχουν. στο συγχρονισμο με το outlook πως τα παει με επαφες εργασιες ημερολογιο?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

mhpos eixe kaneis to provlhma poy exo ..... poio einai ayto ? den mou doylevei to akoystiko stis klhseis thlefonoy doylevei to exoteriko hxeio kai to hands free ..ekana hard reset alla pali to idio prin apo ligo evgala kai thn bataria gia ligo kai pros stigmh doylepse alla pali kophke o hxos mhpos xerei kaneis kamia lysh gia to provlhma ayto thanks .....A kai molis me antikatesthse thn karta moy h MLS (exo thn ekdosh TALK & DRIVE) kai ........leitoyrgei!!!!
Link to comment
Share on other sites

@infostar: Δοκίμασε να βάλεις και να βγάλεις αρκετές φορές τα ακουστικά.

 

Έχει ακουστεί ένα πρόβλημα όπου κόβεται τελείως ο ήχος μετά τη χρησιμοποίηση του ακουστικών, κι ακούγεται μόνο μέσα από αυτά. Σε κάποιους διορθώθηκε με τον τρόπο που σου είπα.

 

Ξέρω, δεν είναι το ίδιο ακριβώς αλλά μου ακούγεται παρόμοιο. Δοκίμασε κι αν συνεχίσει σε βλέπω για hard reset...

Link to comment
Share on other sites

Εχω φαει τον κοσμο, αλλα υπαρχει τροπος ολα τα sms να φευγουν με τσεκαρισμενο το delivery report στο X500 και να μην χρειαζεται να το βαζω καθε φορα με το χερι?

(σπαστικοτατο..)

Link to comment
Share on other sites

Εχω φαει τον κοσμο, αλλα υπαρχει τροπος ολα τα sms να φευγουν με τσεκαρισμενο το delivery report στο X500 και να μην χρειαζεται να το βαζω καθε φορα με το χερι?

(σπαστικοτατο..)

Πήγαινε στα SMS, μενού, εργαλεία, επιλογές και επέλεξε SMS. Tσεκάρισε την αίτηση ειδοποιήσεων παράδοσης και είσαι OK. :D

Link to comment
Share on other sites

Γινε λιγο πιο κατατοπιστικος και ο καφες θα γινει....γαλακτομπουρεκο στον ΧΑΤΖΗ..:lol: :lol: :lol:

 

Δηλαδή θέλεις να μου πεις ότι δεν ξέρεις τίποτα και δεν έχεις ακούσει ποτέ για γαιδούρια, μουλάρια, μπλε βατράχια και άλλα παρεμφερή είδη του ζωικού βασιλείου?:dizzy: :tease: :dizzy:

:offtopic: :offtopic:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Στις επαφές πως γίνεται να δείχνει πρώτα το όνομα και μετά το επίθετο?

Εχω περάσει τις επαφές μου αλλά τις δείχνει όλες ανάποδα δηλαδή βάζει πρώτα το επίθετο μετά κόμμα και μετά το όνομα. Οτι να 'ναι δηλαδή.

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μας πει καποιος πως μετατρεπουμε Τα mp3 σε wav? και αν θελει καποιο προγραμματακι να μας το στειλει?

Ψάξε γιά το 4U Mp3 Converter, καταπληκτικό. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Ενδιαφέρομαι και εγώ για το X500 αλλά διαβάζοντας μέχρι και εδώ όλες τις σελίδες κάπου αναφέρθηκε ένα πρόβλημα με την οθόνη. Κάποιοι δεν το βλέπουν σαν πρόβλημα άλλα και από φίλους μου που έχουν PPC (κατώτερα και διαφορετικής μάρκας) αυτό το πράγμα με την οθόνη δεν το εμφανίζουν οι συσκευές τους.Το ερώτημα μου είναι αυτο συμβαίνει σε όλες τις συσκευές X500 ή σε συγκεκριμένα άτομα?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Ενδιαφέρομαι και εγώ για το X500 αλλά διαβάζοντας μέχρι και εδώ όλες τις σελίδες κάπου αναφέρθηκε ένα πρόβλημα με την οθόνη. Κάποιοι δεν το βλέπουν σαν πρόβλημα άλλα και από φίλους μου που έχουν PPC (κατώτερα και διαφορετικής μάρκας) αυτό το πράγμα με την οθόνη δεν το εμφανίζουν οι συσκευές τους.Το ερώτημα μου είναι αυτο συμβαίνει σε όλες τις συσκευές X500 ή σε συγκεκριμένα άτομα?

Πήγαινε στο Πλαίσιο να το δεις από κοντά να δουλεύει και να σχηματίσεις δική σου γνώμη. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς να έχει ανοιχτό το Destinator και να δεχτεί κλήση; Ολοκληρώνεται η κλήση... και στην οθόνη παραμένει η οθόνη του "τηλεφώνου" (με το phone keypad, κλπ). Ενώ οι ηχητικές οδηγίες του Destinator ακούγονται, στην οθόνη παραμένει το keypad του τηλεφώνου, και μόνη επλογή για να επαναφέρει κανείς την οθόνη του Destinator είναι να κλείσει την οθόνη του τηλεφώνου, να πάει στην διαχείρηση μνήμης (running programs) και να το κάνει από κει Activate....

 

Μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό;

Υπάρχει λύση να κλείνει η οθόνη του τηλεφώνου όταν ολοκληρώνεται η κλήση (και αν είναι δυνατόν να επανέρχεται η οθόνη του Destinator);

Link to comment
Share on other sites

Στις επαφές πως γίνεται να δείχνει πρώτα το όνομα και μετά το επίθετο?

Εχω περάσει τις επαφές μου αλλά τις δείχνει όλες ανάποδα δηλαδή βάζει πρώτα το επίθετο μετά κόμμα και μετά το όνομα. Οτι να 'ναι δηλαδή.

 

αν χρησιμοποιεις το outllook office εχεις τη δυνατοτητα να σου το δειξει οπως θες.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να μας πει καποιος πως μετατρεπουμε Τα mp3 σε wav? και αν θελει καποιο προγραμματακι να μας το στειλει?

 

αν εχεις το nero 7 μπορεις να το κανεις απο κει.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς να έχει ανοιχτό το Destinator και να δεχτεί κλήση; Ολοκληρώνεται η κλήση... και στην οθόνη παραμένει η οθόνη του "τηλεφώνου" (με το phone keypad, κλπ). Ενώ οι ηχητικές οδηγίες του Destinator ακούγονται, στην οθόνη παραμένει το keypad του τηλεφώνου, και μόνη επλογή για να επαναφέρει κανείς την οθόνη του Destinator είναι να κλείσει την οθόνη του τηλεφώνου, να πάει στην διαχείρηση μνήμης (running programs) και να το κάνει από κει Activate....

 

Μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό;

Υπάρχει λύση να κλείνει η οθόνη του τηλεφώνου όταν ολοκληρώνεται η κλήση (και αν είναι δυνατόν να επανέρχεται η οθόνη του Destinator);

Προγραμάτισε ένα κουμπί να σου ανοίγει το Destinator. Aυτό θα πατάς και μετά την κλήση γιά να επανέλθει το πρόγραμα στην οθόνη σου. :p

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις το satelite update για το gps?

Παιζει καλυτερα μετα το destinator?

Να το κάνεις κάθε βδομάδα, ενημεώνει το GPS με τις θέσεις των δορυφόρων και βοηθάει σε πιό γρήγορο κλείδωμα. Αν δεν μπορείς δεν χάθηκε κι ο κόσμος, εφ΄όσον κινείσαι συνέχεια στην ίδια περιοχή. Τη διαφορά θα την καταλάβεις αν είσαι ενημερωμένος και κλείσεις το μηχανάκι στην Αθήνα ας πούμε και το ανοίξεις μετά στην Θεσσαλονίκη η στην Πράγα, εκεί θα κλειδώσει αμέσως αντι γιά 30-60 sec μετά. Το Destinator δεν παίζει καλύτερα. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Να το κάνεις κάθε βδομάδα, ενημεώνει το GPS με τις θέσεις των δορυφόρων και βοηθάει σε πιό γρήγορο κλείδωμα. Αν δεν μπορείς δεν χάθηκε κι ο κόσμος, εφ΄όσον κινείσαι συνέχεια στην ίδια περιοχή. Τη διαφορά θα την καταλάβεις αν είσαι ενημερωμένος και κλείσεις το μηχανάκι στην Αθήνα ας πούμε και το ανοίξεις μετά στην Θεσσαλονίκη η στην Πράγα, εκεί θα κλειδώσει αμέσως αντι γιά 30-60 sec μετά. Το Destinator δεν παίζει καλύτερα. :rolleyes:

 

Αυτο φιλε panosha γινετε μεσω wifi? (το update εννοω)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους , ξερετε μήπως το sar του x500;

http://cellphones.about.com/od/otherbrands/a/prete_x500e.htm λεει οτι ειναι 0.74...

edit: το εχει στην επισημη σελιδα ειναι GSM Head: 0.743 mW/g (10g)

Link to comment
Share on other sites

Παληκαρια γεια σας εχω το qtek s100 με GPS ΒΤ και σκεφτομαι να αναβαθμιστω λεω να αγορασω το χ500 τι λεει αξιζει τον κοπο η αλλαγη?

το χ500 πως παει δουλευει καλα? τι προβληματα παρουσιαζει? γενικως ρωτω γιατι δεν προλαβαινω να διαβασω ολες αυτες τις σελιδες που υπαρχουν. στο συγχρονισμο με το outlook πως τα παει με επαφες εργασιες ημερολογιο?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

ΚΑΜΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς να έχει ανοιχτό το Destinator και να δεχτεί κλήση; Ολοκληρώνεται η κλήση... και στην οθόνη παραμένει η οθόνη του "τηλεφώνου" (με το phone keypad, κλπ). Ενώ οι ηχητικές οδηγίες του Destinator ακούγονται, στην οθόνη παραμένει το keypad του τηλεφώνου, και μόνη επλογή για να επαναφέρει κανείς την οθόνη του Destinator είναι να κλείσει την οθόνη του τηλεφώνου, να πάει στην διαχείρηση μνήμης (running programs) και να το κάνει από κει Activate....

 

Μόνο σε μένα συμβαίνει αυτό;

Υπάρχει λύση να κλείνει η οθόνη του τηλεφώνου όταν ολοκληρώνεται η κλήση (και αν είναι δυνατόν να επανέρχεται η οθόνη του Destinator);

 

Λογικά άμα πατήσεις απλά το x πάνω δεξιά πρέπει να γυρνάει πίσω στο destinator.

 

Πάντως η καλύτερη λύση για εμένα είναι ένας task manager που επιτρέπει με ένα hardware κουμπί την επιλογή ανάμεσα στα προγράμματα που τρέχουν, κάτι σαν alt+tab δλδ.

 

Δες εδώ http://ae.inc.ru/aebplus.php, είναι ένα πολύ καλό πρόγραμμα, που σαν κύρια λειτουργία έχει το customization του hardware κουμπιών, αλλά έχει κι αυτό που σου λέω ;)

 

edit: πήγαινε εδώ http://ae.inc.ru/aebplus_sh.php και δες τη 8 φωτογραφία για να καταλάβεις τι εννοώ...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Χ500

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...