Jump to content

Χρήση του Opera Mini και Internet στο PC μέσω Wind Plus Non-Stop (gwap)


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Πιστεύετε πως το  

560 members have voted

  1. 1. Πιστεύετε πως το

    • Ναι, συμφέρει πάρα πολύ
      489
    • Όχι, 3,49€/μήνα είναι πολλά
      29
    • Δεν είμαι συνδρομητής WIND και δεν με ενδιαφέρει .
      42


Recommended Posts

Νομίζω πρέπει να διαχωριστεί το θέμα και να είναι το ένα για όσους θέλουν να μπαίνουν από τον υπολογιστή τους και το άλλο για όσους θέλουν να μπαίνουν αποκλειστικα από το κινητο.

Ήταν δύο διαφορετικά θέματα παλιότερα και όλοι έγραφαν το ίδιο πράγμα και στα δύο θέματα. Οπότε παραμένει ως έχει.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όντως έτσι είναι.. Αυτό βέβαια θα έπρεπε να είχε ξεκαθαριστεί απο την αρχή. Σόρυ κι όλας αλλά οι τίτλοι και απο τα 2 θέματα είναι λίγο ότι να 'ναι :p Και απο την στιγμή που είχε ξεκινήσει αυτό το θέμα και όλοι έγραφαν τα πάντα σε ότι αφορούσε την υπηρεσία, δεν κατάλαβα τον λόγο ύπαρξης του δεύτερου θέματος.. :)
Link to comment
Share on other sites

για το κ850 τι ρυθμισεις βαζω? δεν εχει επιλογη ρυθμισεις java αλλα μονο ρυμισεις ιντερνετ και στρημινγκ... τι να επιλεξω σε αυτα? οποιος ξερει ασ βοηθησει :)
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι για τις εφαρμογές χρησιμοποιεί το προφιλ απο τις ρυθμίσεις internet απο τη στιγμή που δεν έχει ρυθμίσεις java. Δοκίμασέ το!
Link to comment
Share on other sites

εκει μου εχει τις επιλογες wind-wap wind-mms wind-internet wind-streaming ... και μου ειχε προεπιλεγμενη την wind-wap... να το αφησω ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς! Στην πρώτη σελίδα έχει οδηγίες..

Δεν κατάφερα να κάνω το P1 να συνδεθεί μέσω του N73 στο internet...

Καμμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Σόρυ αλλά έχω μπερδευτεί λίγο.. Νόμιζα οτι θέλεις να το κάνεις και στα 2 κινητά.. Αυτό που ζητάς είναι λίγο παράλογο :O και δε νομίζω οτι υπάρχει περίπτωση να το καταφέρεις!

Βασικά ποιός ο λόγος να το κάνεις αυτό? Με το Ν73 μπορείς να κάνεις μια χαρά την δουλειά σου!

Link to comment
Share on other sites

εκει μου εχει τις επιλογες wind-wap wind-mms wind-internet wind-streaming ... και μου ειχε προεπιλεγμενη την wind-wap... να το αφησω ετσι?

 

καμια help εδω? :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

καμια help εδω? :D:D:D

 

Να το αφήσεις έτσι;) . Αν δεν χρειάζεσε το προφίλ Wind internet καλύτερα να το διαγράψεις ;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχει δοκιμασει κανενας το flurry με τιμ για yahoo mail εγω το εβαλα αλλα δε βλεπω φωσ στο ενα μαιλ μου λεει οτι δεν εχει προσβαση και στο αλλο

συνδεετε αλλα δεν στελνει κανενα σμσ πισω αυτο δεν υποτιθετε οτι πρεπει να

κανει? κατι λει οτι δεν το υπστιριζει η wind tim τη ονομαζει το φλουρι αμα του δουλευει σε κανενα ασ το πει μπας και κανω κανα λαθος:(

 

για το flurry κανεις?:worry:κανενας δεν το εχει βαλει:!:

Link to comment
Share on other sites

καπου ειχε παρει το ματι μου ενα κολπο για την οπερα για πσ,για να μην κανουμε συνεχεια αλαγη σε html;) αλλα τωρα δεν το βρισκω. μηπως μπορει κανεις να μου πει?
Link to comment
Share on other sites

Έχεις κανείς πρόβλημα με το ebuddy τις τελευταίες μέρες;

 

Ναι. Δεν ξέρω τι μπορεί να έγινε αλλά ούτε και εγώ μπορώ να χρησιμοποιήσω την εφαρμογή...

Link to comment
Share on other sites

Όντως έχει πρόβλημα το ebuddy τις τελευταίες μέρες. Η wind έβαλε πάλι το χεράκι της.. Με προφίλ ίντερνετ συνδέεται..

 

than_007 αυτό γίνεται με το java script "parsingerror.user". Κάνε μια αναζήτηση και θα το βρεις!

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να διορθωθεί η να το ξεχάσουμε το ebuddy από το κινητό μας; Καμιά εναλλακτική εφαρμογή ξέρετε για να μπαίνει κάνεις στο msn;
Link to comment
Share on other sites

τελικα καταφερα να μπω στο ιντερνετ απο το κινητο αλλα το firefox δεν μου εμφανιζει καποιεσ σελιδεΣ και μεσα σε αυτΕΣ και του myphone forum.Την αρχικη την εμφανιζει κανονικα.Τι φταιει??
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα Eten X500+ και συντομα και ενα Htc P3600 και δεν ξερω πως να τα ρυθμισω ωστε να το χρησιμοποιω στο στρατο κ να εχω νετ!βοηθηστε τον φανταρο... :)

"What humans can be, they must be. They must be true to their own nature." Abraham Maslow

ΚΩΣΤΑΣ

 

Οι αξιολογήσεις μου στο Buy & Sell

Link to comment
Share on other sites

Το Mig33 είναι πολύ καλό για msn στο κινητό, απλά θέλει register! Εγώ αυτό χρησιμοποιώ απο παλιά.. αλλά με βόλευε και το ebuddy επειδή μπορούσα να ορίσω απο πριν την κατάστασή μου. Δηλαδή έμπαινα offline απλά να δω τί παίζει!

 

zyp3r χρησιμοποίησε opera και δεν θα έχεις προβλήματα!

Link to comment
Share on other sites

Το Mig33 είναι πολύ καλό για msn στο κινητό, απλά θέλει register! Εγώ αυτό χρησιμοποιώ απο παλιά.. αλλά με βόλευε και το ebuddy επειδή μπορούσα να ορίσω απο πριν την κατάστασή μου. Δηλαδή έμπαινα offline απλά να δω τί παίζει!

OK.. Καλό και το mig33 αλλά το ebuddy ήταν περισσότερο εύχρηστο.. Μακάρι να σταματήσει τις βλακείες η wind και να το επιτρέψει και πάλι..

Link to comment
Share on other sites

Λέτε να διορθωθεί η να το ξεχάσουμε το ebuddy από το κινητό μας; Καμιά εναλλακτική εφαρμογή ξέρετε για να μπαίνει κάνεις στο msn;

 

Υπάρχει και το Morange;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα .. βασικα θελω να ρωτησω κατι σχετικα με το youtube για να βλεπω τα βιντεο, μου ειπαν να κατεβασω τις ρυθμισεις streaming αλλα χρεωνομαι τρελα ! υπαρχει καμια ρυθμιση που να κανω, ετσι ωστε να μπαινει σαν wind non stop και να μην χρεωνομαι επιπλεον ?
Link to comment
Share on other sites

DrGus

Des edo http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=164502&page=57

Des to post 1130

 

taza

Ean mpaineis me Wind plus non stop tha mporeis na deis mono video pou den xepernoun to 1mB

Qtek 9100 (Wizard) / HTC HD2 (Leo) / Xiaomi Hongmi (RedRice)
Link to comment
Share on other sites

than_007 αυτό γίνεται με το java script "parsingerror.user". Κάνε μια αναζήτηση και θα το βρεις! εψαξα για το script που λες και εδω και στη μαμα οπερα αλλα δεν το βρισκω πουθενα να το κατεβασω μηπως μπορεις να το ανεβασεις?
Link to comment
Share on other sites

Κάνε και μια αναζήτηση στο thread αν μπορείς γιατί μπαίνω μέσω wind plus και μου είναι λίγο δύσκολο! Κάπου υπάρχει ήδη ανεβασμένο σε προηγούμενες σελίδες!
Link to comment
Share on other sites

Κάνε και μια αναζήτηση στο thread αν μπορείς γιατί μπαίνω μέσω wind plus και μου είναι λίγο δύσκολο! Κάπου υπάρχει ήδη ανεβασμένο σε προηγούμενες σελίδες!

 

καιγω μεσω wind μπαινω με μοζιλα:Oτο ειχα βρει παλια ανεβασμενο το ξερω αλλα τωρα εφαγα το φορουμ και δεν μπορω να το βρω πουθενα:mad:εχω σαλταρει απο το ψαξιμο πως μπωρω να κανω μονος μου java script μηπως ξερεις?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...