Jump to content

Πού θα θέλατε να μένετε;


Nos 55
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 270
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σίδνεϊ!!! Μελβούρνη!!! Πραγματικά εκπληκτικές πόλεις! Αξίζει να μείνει εκεί κανείς για μια ζωή! Από Ελλάδα η πόλη π μ έχει αρέσει περισσότερο από όλες είναι η Ρόδος!
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είναι επίκαιρο αυτες τις μέρες, εχω να πώ πως ένα διαμέρισμα στο Monte Carlo και μια Gallardo στο γκαράζ του πολύ θα τα ήθελα :p :p
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι ενα loft στο upper east side της NY με θεα στο central park ειναι το ονειρο μου!!!

Η ενα σπιτι στο beacon hill στη Boston!!!

Οχι οτι θα με χαλαγε το Παρισι βεβαια....:rolleyes:

Κατι απο αυτα τελοσπαντων

Link to comment
Share on other sites

Στο πιο απομακρυσμενο νησακι της Ελλαδας μας...Σε ενα μικρο σπιτι διπλα ακριβως απο την θαλασσα...Παρεα με τον κηπο μου και τους λιγοστους κατοικους της περιοχης,με τους οποιους καθημερινα θα λεω "καλημερα", θα τρωμε μαζι, οποτε μπορουμε, θα πηγαινουμε μαζι για ψαρεμα κλπ κλπ....Και το βραδυ να κοιταω ψηλα στον ουρανο και να βλεπω ολα τα αστερια κι οχι λιγα απο αυτα, επειδη τα υπολοιπα ειναι κρυμμενα απο το νεφος...Καποτε ελπιζω οτι θα πραγματοποιησω την ευχη μου αυτη......:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Σε ενα νησακι απο απο τα τεχνητα που εχουν φτιαξει στο Dubai...Απλα απολαυση.....!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ρεκόρ ατμοσφαιρικής ρύπανσης

Αρνητική πρωτιά της Ελλάδας στη συγκέντρωση μικροσωματιδίων στην ατμόσφαιρα, σύμφωνα με πανευρωπαϊκή έρευνα της Greenpeace.

 

Με βάση τον αριθμό των ημερών ετησίως κατά τις οποίες ο βαθμός ρύπανσης ξεπερνά το όριο των 50 μικρογραμμαρίων ανά κυβικό μέτρο αέρα, 6 ελληνικές πόλεις βρίσκονται μέσα στην πρώτη δεκάδα.

 

Πρώτη κατατάσσεται η Θεσσαλονίκη και δεύτερη η Αθήνα.

 

Παράλληλα, βάσει έρευνας του Πανεπιστημίου του Εδιμβούργου, όσοι ασκούνται στους δρόμους έχουν τριπλάσιες πιθανότητες να πάθουν έμφραγμα ή εγκεφαλικό επεισόδιο, καθώς οι ρύποι των αυτοκινήτων επιβαρύνουν επιπλέον την καρδιά τους.

 

Η έρευνα απέδειξε μάλιστα ότι τα καυσαέρια των βενζινοκίνητων αυτοκινήτων είναι πιο επικίνδυνα από εκείνα των πετρελαιοκίνητων.

 

 

ποιότητα ζωής made in greece :whistle:

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα:)

χμμμ νομιζω πως η χωρα η η πολη δε μετράνε τόσο πολυ αρκεί να είναι κοντα σε θάλασα(αν οχι διπλα στο κυμα)το σπιτακι μου μικρο λιτο και απερριτο και λιακαδα πολυ και ολα να λαμπουνε:)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

You are Beautiful Its True...

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα:)

χμμμ νομιζω πως η χωρα η η πολη δε μετράνε τόσο πολυ αρκεί να είναι κοντα σε θάλασα(αν οχι διπλα στο κυμα)το σπιτακι μου μικρο λιτο και απερριτο και λιακαδα πολυ και ολα να λαμπουνε:)

Αν το σπιτάκι σου είναι φέτος δίπλα στο κύμα, το 2030 θα'ναι υποθαλάσσιο και θα το βλέπεις κάνοντας scuba diving :p

 

Επίσης στην λιακάδα φαίνεται η σκόνη στον αέρα και στα έπιπλα.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

παντου

 

θα ηθελα να ειχα πολλα χρηματα και να γυριζω τον κοσμο,

 

1 μηνα σε καθε περιοχη και να γνωρίζω τους ανθρωπους που ζουν σε αυτη:D:happy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...