Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5200 & 5300


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 655
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα!!

 

Σε τι format γραφει το video 3pg η mp4?

 

Eυχριστω!!

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τι πλατφόρμα έχει? έχει την s40 3rd edition???

και κάτι πολύ σημαντικό, διάβασα σε παλαιότερες καταχωρήσεις σας ότι έχετε προβήματα με τον ήχο όταν μιλάτε με τα ακουστικά. επειδή το πρόβλημα το εχω στο 6300 ελπίζω να μην ισχύει πλέον και στο 5300. Δηλ. όταν μιλάτε στο handsfree τον ακούτε τον άλλον δυνατά ή όχι? αυτος σας ακουει?

και κατι τελευταιο. το βυσμα που εχει για μετατροπη απο 2.5 σε 3,5 χιλιοστα ειναι και για φωνη? αν με παρουν τηλ. μπορω να μιλησω απο τα ακουστικα που εχω βαλει για 3.5 χιλιοστα ή θα πρεπει να τα βγαλω για να μιλησω? ρωταω γιατι ειχα παει να παρω προσαρμογεα σε ενα μαγαζι και μου ειπαν οτι δεν θα μπορω να μιλαω κιολας μονο για μουσικη κανει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά τι πλατφόρμα έχει? έχει την s40 3rd edition???

 

Έχει τη Series 40 3rd Edition, Feature Pack 2

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε Νέο Λογισμικό firmware για το 5300. Από την 4.70 πάμε στην 5.0

Sites αναφέρουν ότι το μόνο εμφανές είναι ότι το πλήκτρο της # που έβαζε σε αθόρυβο, δεν λειτουργεί στην 5.0 (κακώς)

 

Σίγουρα θα διόρθωσαν και άλλα, όμως θα το δω από κοντά σε λίγες μέρες

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

δες ενα ποστ πιο πανω ελεος..

και μιας και την εχεις για πες μας λειτουργει η # για το αθορυβο προφιλ . δλδ αν πατησεις μια φορα τη διεση συνεχομενα θα αλλαξει η προφιλ ?

για τεσταρετο λιγακι και πες μας

Link to comment
Share on other sites

Χτες το πέρασα, αλλά δεν βρήκα πολύ χρόνο να το ψάξω λόγω κλινικών και ωραρίου. Χοντρικά παρατήρησα μια καλύτερη απόκριση του κινητού συνολικά, όχι τρομερή. Μεγάλωσαν την γραμματοσειρά ελαφρά στα πλαίσια διαλόγου επιλογών, μου φαίνεται καλύτερο το Contrast του μαύρου χρώματος στα πλαίσια αυτά. Πρέπει να πρόσθεσαν μια ακόμη επιλογή στα μηνύματα, καρτ ποστάλ, δεν θυμάμαι ίσως και να υπήρχε.

 

ΚΑΙ αυτή η αναβάθμιση ΔΕΝ μου έσβησε τίποτα και ας έλεγε οτι ίσως διαγραφούν δεδομένα, έτσι δεν χρειάστηκε το Backup.

 

Τα λέμε όταν το δω καλύτερα.

 

Ναι, το καρτ ποστάλ δεν υπήρχε τώρα το βάλαν. Ναι η γραμματοσειρά από άσπρη στο παλιό έγινε μαύρη και πιο καλό κοντράστ στα χρώματα. Η δίεση δεν δουλεύει βέβαια όπως προείπα.

 

Όλα τα λεφτά είναι ο MP3 Player, που έγινε ταχύτατος και επίσης διόρθωσαν την καθυστέρηση που έκανε να φορτώσει ένα κομμάτι όταν το διάλεγες από την λίστα κομματιών.

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

ANYONE ΓΙΑ ΤΑ WORMS 2007 ???????????????????????? ΜΑ ΚΑΝΕΙΣΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΒΡΩ FREE??? :nagger::help::help:

Ίσως έπαιρνες απάντηση αν δοκίμαζες στο αντίστοιχο τόπικ για Games,Themes, κλπ για τα S40

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

sorry file..ontws,itan ena post pio panw...

nai,se mena leitourgei,otan pataw synexomena diesi,pigainei se athorybo!!!

k na rwtisw k kati akomi,gt autes tis meres to pira to kinito!!!

pou na psaksw gia efarmoges k o,tidipote allo....

thanks...

Link to comment
Share on other sites

εμενα διστυχως δεν λειτουργει :(

 

για θεματα δες εδω http://www.zedge.net ενα απλο reg θελει

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια να ρωτησω κατι...?

αυτες τις μερες εχω ενα 5300(εχω προβλημα με το N95 μου) και μπορω να πω οτι ειμαι παρα πολυ ευχαριστημένος.......σε πολλα....:)για τα λεφτα του το κινητο φυσαει.....

 

εχω μια απορια ομως.....

γιατι οταν βαζεις την ενταση στο προφιλ στο τερμα οταν σε παιρνουν τηλ το ρινγκτον ειναι χαμηλο και μετα δυναμώνει αποτομα...?(το ιδιο συμβαινει και με τα sms....)...

υπαρχει τροπος να αλλαξει αυτο....?

Link to comment
Share on other sites

Καμια απαντηση ρε παιδια...???

και κατι αλλο εχω περασει κατι mp3 στον φακελο ηχοι της καρτας μνημης....

ενω το προγραμμα αναπαραγωγης τα διαβαζει κανονικα σαν αρχεια τα βλεπει δηλάδη....δεν τα παιζει..........

 

ειναι κατι που πρεπει να προσεξω ιδιαιτερα....????

Link to comment
Share on other sites

ο ηχος κλησης ειναι ετσι, τωρα για τα mp3 σου δεν ξερω δεν εχω συναντησει ποτε κατι τετοιο :confused:
Link to comment
Share on other sites

Βολεύεσαι με κανά theme μέχρι να βρούμε java apps/games???

 

http://gallery.mobile9.com/c/series-40-3rd-ed-themes/1/?sort=6

 

Πως μεταφέρουμε από τον υπολογιστή στο κινητό τα θέματα από αυτή τη διεύθυνση;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημέρα,

το 5300 έχει παρουσιάσει πρόβλημα ήχου στις κλήσεις με την χρήση των ενσύρματων ακουστικών; δηλ. οταν σε παίρνει ο αλλος τηλέφωνο σε ακούει και τον ακούς δυνατά από τα ακουστικά;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
καλημέρα,

το 5300 έχει παρουσιάσει πρόβλημα ήχου στις κλήσεις με την χρήση των ενσύρματων ακουστικών; δηλ. οταν σε παίρνει ο αλλος τηλέφωνο σε ακούει και τον ακούς δυνατά από τα ακουστικά;

 

Μια χαρά!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...εδω και μερικες μερες αντιμετωπιζω ενα προβλημα και μου εχουν σπασει τα νευρα!εχω ενα 5200 και αγορασα μια microsd 1 giga..ολα ωραια και καλα..το συνδεω με τον υπολογιστη και προσπαθω να περασω μουσικη....περναω τα πρωτα 20 τραγουδια και μετα ξαφνικα κολλαει και δεν κανει τιποτα.ουτε κλεινει ουτε ανταποκρινεται σε πατημα κουμπιων...μου το εχει κανει ηδη 5 φορες..βγαζω την καρτα την βαζω σε ενα card reader,περναω απο εκει τα τραγουδια και παλι τα ιδια ...κολλαει μετα απο 5-6 λεπτα..τι κανω??το κινητο φταιει??η καρτα??τοσο γκαντεμης ειμαι??
so close no matter how far...
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα...εδω και μερικες μερες αντιμετωπιζω ενα προβλημα και μου εχουν σπασει τα νευρα!εχω ενα 5200 και αγορασα μια microsd 1 giga..ολα ωραια και καλα..το συνδεω με τον υπολογιστη και προσπαθω να περασω μουσικη....περναω τα πρωτα 20 τραγουδια και μετα ξαφνικα κολλαει και δεν κανει τιποτα.ουτε κλεινει ουτε ανταποκρινεται σε πατημα κουμπιων...μου το εχει κανει ηδη 5 φορες..βγαζω την καρτα την βαζω σε ενα card reader,περναω απο εκει τα τραγουδια και παλι τα ιδια ...κολλαει μετα απο 5-6 λεπτα..τι κανω??το κινητο φταιει??η καρτα??τοσο γκαντεμης ειμαι??

 

Μήπως πρέπει να ενημερώσεις το λογισμικό;Και το δικό μου 5300 είχε ένα παρόμοιο πρόβλημα και με την ενημέρωση διορθώθηκε.Αλλιώς φταίει η κάρτα σου,αφού δεν λειτουργεί κανονικά ούτε στον card reader.

Link to comment
Share on other sites

αυτο το site εχει παρα πολλα παιχνιδια εφαρμογες κλπ + για nokia 5300 ;) εχω κατεβασει πολλα παιχνιδια απο κει . καποιος καπου ειχε ζητησει και το worms 2007. υπαρχει εκει.

http://www.mobilesmania.com/

(πρεπει ν κανεις register )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...