Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Sto kenourgio firmware beltiothike kata poly i camera.

Koitakste diafora prin kai meta estiti i diafora!! :D

 

Ωραιος! Και μερικες εξωτερικες να ανεβασεις οποτε εχεις χρονο.

Ειπες το καινουριο firmware ειναι στα ελληνικα?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

 

Πάντως, αυτό που γίνεται με το Ν95, (''θόρυβος'', Τ.Ρ.Ε.Λ.Η. ανυπομονησία κτλ). , δεν νομίζω να έχει ξανασυμβεί για ΚΑΝΕΝΑ άλλο μοντέλο, εδώ στο myPhone ! ... :cool:

 

:cool: :cool: Λες και κατέβηκε ο Χριστός στη Γη, ένα πράγμα ! ... :p :p

 

Οk guys, καταλαβαίνω ... ''Cool'' και όλα θα είναι ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΑ μετά ... :cool:

 

Η υπομονή, ΠΑΝΤΑ ανταμείβεται :cool: .... ΧΑΛΑΡΑ και ΟΜΟΡΦΑ ... ! :cool:

 

gia ayto tha to paro ,etsi k' allios mia zoi tin exoume:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος! Και μερικες εξωτερικες να ανεβασεις οποτε εχεις χρονο.

Ειπες το καινουριο firmware ειναι στα ελληνικα?

 

Nai kai sta Ellinika. To perasa sto diko mou apo to spiti xrisimopiontas to Nokia Software update, to megethos tou neou firmware ine ~120MB kapou ekei.

Link to comment
Share on other sites

Nokia N95

سلك ربط الفيديو Nokia CA-75U

سلك الربط Nokia DKE-2

السماعة الستيريو Nokia HS-45، AD-43

بطارية Nokia BL-5F

شاحن السفر Nokia AC-5

بطاقة ذاكرة micro SD سعة 2GB

 

Απο το Αιγυπτιακο site της ΝΟΚΙΑ.Αυτα εχει μεσα το πακετο.Τα ευκολως εννουμενα παραλειπονται.

Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα ημουν ευγνωμων αν μου ελεγε καποιος πως μπορω να εχω αναμενο συνεχεια το φλας του Ν95 για να το χρησιμοποιησω σαν φακο?

Γίνεται με εφαρμογή. Ψάξε για NTorch.Lite και SpotOn

 

Παιδια ενα δειγμα με δικες μου φωτογραφιες εδω http://www.pbase.com/manolis/nokia_n95

οπως ειναι απο το τηλεφωνο απειραχτες και σε μεγεθος original sorry αλα δεν ξερω πως κανω upload εδω.

 

Ευχαριστούμε, φίλε Μανώλη.

 

Τελικά, τρία βασικά ελαττώματα έχουν οι φωτογραφίες του Ν95 από όσες έχω δει μέχρι τώρα, και έχω δει πολλές:

1. Η μοβ απόχρωση σε φωτογραφίες που περιέχουν μεγάλο κομμάτι από ουρανό, π.χ οι. φωτό 2, 3, 4 που ανέβασες (παλιότερα το έκανε και σε λευκές επιφάνειες γενικά, αλλά διορθώθηκε).

2. Η συμπίεση ή ο αλγόριθμος μείωσης θορύβου. Π.χ. όπου υπάρχουν δέντρα ή γρασίδι σε κάπως μακρινές λήψεις, φαίνονται λες και τα ζωγράφισες με νερομπογιά. (κοίτα τις φωτό 2 και 4 που ανέβασες).

3. Τη νύχτα το φλας δεν επαρκεί για καλές λήψεις.

Τα δύο πρώτα μπορούν να διορθωθούν πλήρως. Τουλάχιστον είναι εφικτό. Για το αν διορθώσουν το 2ο με τη συμπίεση δεν ξέρω. Εγώ πάντως θα προτιμούσα μεγαλύτερα αρχεία κι ας έτρωγαν λίγο χώρο και χρόνο παραπάνω για την αποθήκευση αλλά να μην είχα αυτά τα ζωγραφιστά με νερομπογιά δέντρα. Τουλάχιστον να μας δώσει τη δυνατότητα να επιλέγουμε εμείς την ποιότητα δηλ. το βαθμό συμπίεσης.

Για το τρίτο, δε χάλασε κι ο κόσμος. Και πάλι οι νυχτερινές φωτογραφίες του είναι περισσότερο από ικανοποιητικές για κινητό.

 

Sto kenourgio firmware beltiothike kata poly i camera.

Koitakste diafora prin kai meta estiti i diafora!! :D

Τεράστια η διαφορά. Αλλά η πρώτη φωτογραφία νομίζω ότι πρέπει να 'ναι από τα πρωτότυπα ακόμα. Ήδη η πρώτη έκδοση που κυκλοφόρησε επίσημα, δεν έβγαζε τόσο μοβ, είναι παλιότερη σίγουρα. Αυτό είχε διορθωθεί σχεδόν πλήρως στην πρώτη έκδοση σε ότι αφορούσε όλες τις φωτογραφίες γενικά. Αυτό με τον μοβ ουρανό δεν είχε διορθωθεί όμως. Εκεί τι έγινε;

Κάποιος που εγκατέστησε το καινούργιο firmware, ας ανεβάσει καμία εξωτερική με μεγάλο κομμάτι ουρανού (π.χ μισό γη, μισό ουρανός) να δούμε αν βελτιώθηκε σ' αυτό το θέμα.

Για το άτμισμα: http://vaping.gr

 

Samsung S5 (no root)

Link to comment
Share on other sites

soy leo panta otan einai kryo to gps,diladi otan to anoixo kai psahnei gia doryforo gia proti fora..pantos min leme oti einai kai poly grigoro,eheis doulepsei gps me sirf starIII??? doulepse to kai meta pes moy gia tahitites!! ;)

 

Γιατι το n95 τι τυπο δεκτη εχει? :confused:

 

Με bt gps receiver sirf star III, πρεπει σε λιγοτερο απο ενα λεπτο να εχεις αξιοπιστο σημα και γενικα τουλαχιστον 6-8 δορυφορους και ακομα περισσοτερους αναλογα τον χωρο, εχω πιασει μεχρι και 15 σε ανοιχτους χωρους.

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται με εφαρμογή. Ψάξε για NTorch.Lite και SpotOn

 

 

 

Ευχαριστούμε, φίλε Μανώλη.

 

Τελικά, τρία βασικά ελαττώματα έχουν οι φωτογραφίες του Ν95 από όσες έχω δει μέχρι τώρα, και έχω δει πολλές:

1. Η μοβ απόχρωση σε φωτογραφίες που περιέχουν μεγάλο κομμάτι από ουρανό, π.χ οι. φωτό 2, 3, 4 που ανέβασες (παλιότερα το έκανε και σε λευκές επιφάνειες γενικά, αλλά διορθώθηκε).

2. Η συμπίεση ή ο αλγόριθμος μείωσης θορύβου. Π.χ. όπου υπάρχουν δέντρα ή γρασίδι σε κάπως μακρινές λήψεις, φαίνονται λες και τα ζωγράφισες με νερομπογιά. (κοίτα τις φωτό 2 και 4 που ανέβασες).

3. Τη νύχτα το φλας δεν επαρκεί για καλές λήψεις.

Τα δύο πρώτα μπορούν να διορθωθούν πλήρως. Τουλάχιστον είναι εφικτό. Για το αν διορθώσουν το 2ο με τη συμπίεση δεν ξέρω. Εγώ πάντως θα προτιμούσα μεγαλύτερα αρχεία κι ας έτρωγαν λίγο χώρο και χρόνο παραπάνω για την αποθήκευση αλλά να μην είχα αυτά τα ζωγραφιστά με νερομπογιά δέντρα. Τουλάχιστον να μας δώσει τη δυνατότητα να επιλέγουμε εμείς την ποιότητα δηλ. το βαθμό συμπίεσης.

Για το τρίτο, δε χάλασε κι ο κόσμος. Και πάλι οι νυχτερινές φωτογραφίες του είναι περισσότερο από ικανοποιητικές για κινητό.

 

 

Τεράστια η διαφορά. Αλλά η πρώτη φωτογραφία νομίζω ότι πρέπει να 'ναι από τα πρωτότυπα ακόμα. Ήδη η πρώτη έκδοση που κυκλοφόρησε επίσημα, δεν έβγαζε τόσο μοβ, είναι παλιότερη σίγουρα. Αυτό είχε διορθωθεί σχεδόν πλήρως στην πρώτη έκδοση σε ότι αφορούσε όλες τις φωτογραφίες γενικά. Αυτό με τον μοβ ουρανό δεν είχε διορθωθεί όμως. Εκεί τι έγινε;

Κάποιος που εγκατέστησε το καινούργιο firmware, ας ανεβάσει καμία εξωτερική με μεγάλο κομμάτι ουρανού (π.χ μισό γη, μισό ουρανός) να δούμε αν βελτιώθηκε σ' αυτό το θέμα.

 

Οι δικες μου ειναι πριν την αναβαθμηση, δεν εχω βγαλει μετα να δω τη διαφορα. Συμφωνω με οσα λες σχετικα, ενας λογος που εβαλα τις φωτογραφιες original ειναι να φανει η ποιοτητα τους.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Ευχαριστούμε, φίλε Μανώλη.

 

Τελικά, τρία βασικά ελαττώματα έχουν οι φωτογραφίες του Ν95 από όσες έχω δει μέχρι τώρα, και έχω δει πολλές:

1. Η μοβ απόχρωση σε φωτογραφίες που περιέχουν μεγάλο κομμάτι από ουρανό, π.χ οι. φωτό 2, 3, 4 που ανέβασες (παλιότερα το έκανε και σε λευκές επιφάνειες γενικά, αλλά διορθώθηκε).

2. Η συμπίεση ή ο αλγόριθμος μείωσης θορύβου. Π.χ. όπου υπάρχουν δέντρα ή γρασίδι σε κάπως μακρινές λήψεις, φαίνονται λες και τα ζωγράφισες με νερομπογιά. (κοίτα τις φωτό 2 και 4 που ανέβασες).

3. Τη νύχτα το φλας δεν επαρκεί για καλές λήψεις.

Τα δύο πρώτα μπορούν να διορθωθούν πλήρως. Τουλάχιστον είναι εφικτό. Για το αν διορθώσουν το 2ο με τη συμπίεση δεν ξέρω. Εγώ πάντως θα προτιμούσα μεγαλύτερα αρχεία κι ας έτρωγαν λίγο χώρο και χρόνο παραπάνω για την αποθήκευση αλλά να μην είχα αυτά τα ζωγραφιστά με νερομπογιά δέντρα. Τουλάχιστον να μας δώσει τη δυνατότητα να επιλέγουμε εμείς την ποιότητα δηλ. το βαθμό συμπίεσης.

Για το τρίτο, δε χάλασε κι ο κόσμος. Και πάλι οι νυχτερινές φωτογραφίες του είναι περισσότερο από ικανοποιητικές για κινητό.

 

Οι δικες μου ειναι πριν την αναβαθμηση, δεν εχω βγαλει μετα να δω τη διαφορα. Συμφωνω με οσα λες σχετικα, ενας λογος που εβαλα τις φωτογραφιες original ειναι να φανει η ποιοτητα τους.

 

Eυτυχώς , δεν ήμουν μόνο εγώ που τα έβλεπα:rolleyes:

Η μώβ απόχρωση έχει διορθωθεί πάρα πολύ.:)

Ελπίζω να έγινε κάτι και με το γρασίδι.

Νυχτερινές φώτο δεν έχω δεί από κάποιον κάτοχο ακόμα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται με εφαρμογή. Ψάξε για NTorch.Lite και SpotOn

 

 

 

Ευχαριστούμε, φίλε Μανώλη.

 

Τελικά, τρία βασικά ελαττώματα έχουν οι φωτογραφίες του Ν95 από όσες έχω δει μέχρι τώρα, και έχω δει πολλές:

1. Η μοβ απόχρωση σε φωτογραφίες που περιέχουν μεγάλο κομμάτι από ουρανό, π.χ οι. φωτό 2, 3, 4 που ανέβασες (παλιότερα το έκανε και σε λευκές επιφάνειες γενικά, αλλά διορθώθηκε).

2. Η συμπίεση ή ο αλγόριθμος μείωσης θορύβου. Π.χ. όπου υπάρχουν δέντρα ή γρασίδι σε κάπως μακρινές λήψεις, φαίνονται λες και τα ζωγράφισες με νερομπογιά. (κοίτα τις φωτό 2 και 4 που ανέβασες).

3. Τη νύχτα το φλας δεν επαρκεί για καλές λήψεις.

Τα δύο πρώτα μπορούν να διορθωθούν πλήρως. Τουλάχιστον είναι εφικτό. Για το αν διορθώσουν το 2ο με τη συμπίεση δεν ξέρω. Εγώ πάντως θα προτιμούσα μεγαλύτερα αρχεία κι ας έτρωγαν λίγο χώρο και χρόνο παραπάνω για την αποθήκευση αλλά να μην είχα αυτά τα ζωγραφιστά με νερομπογιά δέντρα. Τουλάχιστον να μας δώσει τη δυνατότητα να επιλέγουμε εμείς την ποιότητα δηλ. το βαθμό συμπίεσης.

Για το τρίτο, δε χάλασε κι ο κόσμος. Και πάλι οι νυχτερινές φωτογραφίες του είναι περισσότερο από ικανοποιητικές για κινητό.

 

 

Τεράστια η διαφορά. Αλλά η πρώτη φωτογραφία νομίζω ότι πρέπει να 'ναι από τα πρωτότυπα ακόμα. Ήδη η πρώτη έκδοση που κυκλοφόρησε επίσημα, δεν έβγαζε τόσο μοβ, είναι παλιότερη σίγουρα. Αυτό είχε διορθωθεί σχεδόν πλήρως στην πρώτη έκδοση σε ότι αφορούσε όλες τις φωτογραφίες γενικά. Αυτό με τον μοβ ουρανό δεν είχε διορθωθεί όμως. Εκεί τι έγινε;

Κάποιος που εγκατέστησε το καινούργιο firmware, ας ανεβάσει καμία εξωτερική με μεγάλο κομμάτι ουρανού (π.χ μισό γη, μισό ουρανός) να δούμε αν βελτιώθηκε σ' αυτό το θέμα.

Σε ευχαριστω leftezi για το NTorch.Lite

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω τους φίλους που πήραν το Ν95 και χωρίς καμμία διάθεση για διαξιφισμούς, αν η κάμερα του Ν95 είναι εφάμιλλη ή καλύτερη από του K800i, το οποίο είναι κινητό αναφοράς όσον αφορά τη φωτογραφική του... Διαβάζω για διάφορες ατέλειες τις οποίες δεν νομίζω ότι έχει η κάμερα του Κ800. Δεν θέλω απαντήσεις τύπου "έχει και άλλα το Ν95", αυτή τη στιγμή ρωτάω μόνο για την κάμερά του. Θα με προβλημάτιζε πολύ να μην έχει καλύτερη ποιότητα από το Κ800...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια παρατηρησα οτι το φλας της καμερας του Ν95 μου ειναι κοκκινο.Υπαρχει προβλημα?Γιατι δεν ειναι ασπρο?Μπορει καποιος να μου δωσει μια εξηγηση?Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν γίνεται???

Στο βιντεο δεν ανάβει καθολου?

Οχι δεν αναβει καθολου και ειναι κακο μονο με εφαρμογη

 

Γίνεται με εφαρμογή. Ψάξε για NTorch.Lite και SpotOn

 

 

 

Ευχαριστούμε, φίλε Μανώλη.

 

Τελικά, τρία βασικά ελαττώματα έχουν οι φωτογραφίες του Ν95 από όσες έχω δει μέχρι τώρα, και έχω δει πολλές:

1. Η μοβ απόχρωση σε φωτογραφίες που περιέχουν μεγάλο κομμάτι από ουρανό, π.χ οι. φωτό 2, 3, 4 που ανέβασες (παλιότερα το έκανε και σε λευκές επιφάνειες γενικά, αλλά διορθώθηκε).

2. Η συμπίεση ή ο αλγόριθμος μείωσης θορύβου. Π.χ. όπου υπάρχουν δέντρα ή γρασίδι σε κάπως μακρινές λήψεις, φαίνονται λες και τα ζωγράφισες με νερομπογιά. (κοίτα τις φωτό 2 και 4 που ανέβασες).

3. Τη νύχτα το φλας δεν επαρκεί για καλές λήψεις.

Τα δύο πρώτα μπορούν να διορθωθούν πλήρως. Τουλάχιστον είναι εφικτό. Για το αν διορθώσουν το 2ο με τη συμπίεση δεν ξέρω. Εγώ πάντως θα προτιμούσα μεγαλύτερα αρχεία κι ας έτρωγαν λίγο χώρο και χρόνο παραπάνω για την αποθήκευση αλλά να μην είχα αυτά τα ζωγραφιστά με νερομπογιά δέντρα. Τουλάχιστον να μας δώσει τη δυνατότητα να επιλέγουμε εμείς την ποιότητα δηλ. το βαθμό συμπίεσης.

Για το τρίτο, δε χάλασε κι ο κόσμος. Και πάλι οι νυχτερινές φωτογραφίες του είναι περισσότερο από ικανοποιητικές για κινητό.

 

Τεράστια η διαφορά. Αλλά η πρώτη φωτογραφία νομίζω ότι πρέπει να 'ναι από τα πρωτότυπα ακόμα. Ήδη η πρώτη έκδοση που κυκλοφόρησε επίσημα, δεν έβγαζε τόσο μοβ, είναι παλιότερη σίγουρα. Αυτό είχε διορθωθεί σχεδόν πλήρως στην πρώτη έκδοση σε ότι αφορούσε όλες τις φωτογραφίες γενικά. Αυτό με τον μοβ ουρανό δεν είχε διορθωθεί όμως. Εκεί τι έγινε;

  1. Κάποιος που εγκατέστησε το καινούργιο firmware, ας ανεβάσει καμία εξωτερική με μεγάλο κομμάτι ουρανού (π.χ μισό γη, μισό ουρανός) να δούμε αν βελτιώθηκε σ' αυτό το θέμα.
Συμφωνω με αυτα που λες ωστοσο:1)Εχω δει φωτο στο νετ απο Ν95 σε παρομοιες συνθηκες 2,15ΜΒ πραγμα το οποιο συμαινει οτι αν παιξεις με τις ρυθμισεις πολλα γινονται.2)Η μωβ αποχρωση και γενικα ο θορυβος δεν εμφανιζεται οταν το μεγεθος των φωτογραφιων ειναι μεγαλυτερο περιπου των 1,5ΜΒ.Οποτε κατι παιζει και με τις ρυθμισεις τυπου ISO ΚΛΠ.Οποτε ας μας πει καποιος που το εχει αν μπορει να βγαλει στις ιδιες συνθηκες και στην ιδια αναλυση να βγαλει φωτο 1,5ΜΒ την μια φορα και 900ΚΒ την αλλη

Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Nokia N95 review: Nokia’s crown jewel

http://www.gsmarena.com/nokia_n95-review-141.php

 

Conclusion:Very high price, no competitors

Till today I have never had the courage to name any phone like the best one on the market with clear conscience. But Nokia N95 does deserve this label. It has no adequate competitors on the current mobile market: it is extremely rich in functions, has a comfortable and detailed user interface with plenty of settings, and on the top of it, it is a relatively light and compact.

 

The most notable drawback of Nokia N95 is its battery life. It will require daily doses of power, unless you limit its usage to occasional calls and messages, deactivate 3G, Wi-Fi, and GPS, and play no videos. In this case you may happen to postpone charging by a couple of days, but is such use worth the purchase of a phone like Nokia N95? The answer is no. Of course, battery life is an individual matter and depends on many factors. Nevertheless we can assure you that during our intensive tests we had no other option but to charge the device sometimes even twice a day.

 

The first batch of Nokia N95 hit the market at a high price. Even so it was immediately sold out. The main delivery whose price is said to be a bit lower is being expected at the end of April. Anyway, the price remains rather high, perhaps due to the strong customer demand. Nokia N95 may be very expensive, but it also offers a lot and thus keeps attracting numerous prospective buyers. In this sequence of thoughts it is quite probable that in a few months, when the initial ecstasy falls off, the price of the phone will also fall down a bit. Be prepared, however, that drops in price will hardly be significant as Nokia N95 will continue to be the best phone in the world for a while and will thus manage to easily maintain its price.

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το n95 τι τυπο δεκτη εχει? :confused:

 

Με bt gps receiver sirf star III, πρεπει σε λιγοτερο απο ενα λεπτο να εχεις αξιοπιστο σημα και γενικα τουλαχιστον 6-8 δορυφορους και ακομα περισσοτερους αναλογα τον χωρο, εχω πιασει μεχρι και 15 σε ανοιχτους χωρους.

 

Φίλε μου, πώς είναι δυνατόν να πιάσεις 15 δορυφόρους, όταν οι 12 (από τους 24) βλέπουν στο άλλο ημισφαίριο της Γης; :X

Σε κάθε δεδομένη στιγμή μπορούμε να πιάσουμε μέχρι 12. Δε σου φαίνεται περίεργο που το iGO έχει μόνο 12 δείκτες δορυφόρων στις ρυθμίσεις του GPS;

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη να περιμενουμε αυτα που θα ερθουν να ειναι πιο φθηνα?
Η γνώμη μου είναι ότι δεν θα πέσει ιδιαίτερα η τιμή του, τουλάχιστον σε σύντομο χρονικό διάστημα.... Δυστυχώς, τα Nokia καταφέρνουν να κρατάνε τις τιμές τους λόγω της ζήτησης.
Link to comment
Share on other sites

για κανενα 6μηνο ως συνηθως δεν νομιζω σε πτωση τιμης.εως τοτε ομως θα εχουμε μπριζωθει με το επομενο μοντελο οποτε δεν νομιζω να εχει νοημα να περιμενει καποιος!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, πώς είναι δυνατόν να πιάσεις 15 δορυφόρους, όταν οι 12 (από τους 24) βλέπουν στο άλλο ημισφαίριο της Γης; :X

Σε κάθε δεδομένη στιγμή μπορούμε να πιάσουμε μέχρι 12. Δε σου φαίνεται περίεργο που το iGO έχει μόνο 12 δείκτες δορυφόρων στις ρυθμίσεις του GPS;

 

Οντως δικιο εχεις μεχρι 12, τωρα το παρατηρησα! Κατι αλλο θα ειδα ο *******.

 

Παντως ο receiver υποστηριζει μεχρι 20 ταυτοχρονα και μερικοι υποστηριζουν ακομα περισσοτερους. Για ποιον λογο?

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με τις photo,ειναι λίγο το 1,4 mb που πιανουν για 5mp.

H συμπιεση δεν ειναι τοσο καλή,ισως το έκανε η νοκια για να αποθηκευονται και πιο γρήγορα.

Επειδη τωρα το ν73 σπάνια να πλησιάσει το 1Mb,ενώ το 903 που ειχα παλια η πλειοψηφία των Photo ήταν ολες πάνω απο 1mb,μεχρι και 1,5 ειχε φτάσει.

Link to comment
Share on other sites

Για την κάρτα μνήμης το περίμενα.

CD δεν περιλαμβάνει η συσκευασία???:worry:

 

Πιστεύω πως θα συμπεριλαμβάνει CD η συσκευασία του,όπως συμβαίνει και στα Ν95 που διατείθενται σε άλλες Ευρωπαικές αγορές.

 

Δεν έχω τραβήξει ακόμα τόσες πολλές φωτογραφίες με τη συσκευή,ώστε να είμαι σε θέση να γνωρίζω με απόλυτη βεβαιότητα το μέγιστο μέγεθος το οποίο μπορούν να έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Μα το λεει ξεκαθαρα οτι η παρτιδα που θα βγει μετα το τελος απριλιου θα ειναι λιγο φθηνοτερα!!Και γω που ρωτησα τον υπαληλο στον cosmote, χωρις να ειναι σιγουρο το παιδι μου ειπε γυρο στα 700!!
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...