Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το οτι έχει ανακοινωθεί η διάθεση ελληνικής αναβάθμισης το γνωρίζουμε αλλά δεν το έχουμε δεί στην πράξη. Θεωρητικά λέμε οτι μπορεί κάποιος να αγοράσει εισαγόμενο Ν95 και να του περάσει Ελληνικά. Όμως, κανείς δεν το έχει κάνει. Γιατί πολύ απλά η ελληνική αυτή αναβάθμιση ή δεν είναι ακόμα έτοιμη ή δεν της δίνουν το ΟΚ έτσι ώστε όταν βγάλει η Alpha Copy της συσκευές της, να προτιμήσουμε αυτές ως την μοναδική λύση με πλήρης ελληνική υποστήριξη.

 

Όλα αυτά που λέγονται εδώ μέσα είναι εικασίες και τίποτα περισσότερο. Όταν δούμε το πρώτο Ελληνικό Ν95 εισαγωγής, τότε θα μπορούμε να μιλήσουμε με κάποια βάση και να κατηγορήσουμε την Alpha Copy για την καθυστέρησή της.

 

Το megamarket είναι το πρώτο κατάστημα που έκανε λόγο για Ν95 με υποστήριξη ελληνικών. Όμως τα μοντέλα που πουλάει αυτή την στιγμή δεν έχουν ίχνος ελληνικών.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το οτι έχει ανακοινωθεί η διάθεση ελληνικής αναβάθμισης το γνωρίζουμε αλλά δεν το έχουμε δεί στην πράξη. Θεωρητικά λέμε οτι μπορεί κάποιος να αγοράσει εισαγόμενο Ν95 και να του περάσει Ελληνικά. Όμως, κανείς δεν το έχει κάνει. Γιατί πολύ απλά η ελληνική αυτή αναβάθμιση ή δεν είναι ακόμα έτοιμη ή δεν της δίνουν το ΟΚ έτσι ώστε όταν βγάλει η Alpha Copy της συσκευές της, να προτιμήσουμε αυτές ως την μοναδική λύση με πλήρης ελληνική υποστήριξη.

 

Όλα αυτά που λέγονται εδώ μέσα είναι εικασίες και τίποτα περισσότερο. Όταν δούμε το πρώτο Ελληνικό Ν95 εισαγωγής, τότε θα μπορούμε να μιλήσουμε με κάποια βάση και να κατηγορήσουμε την Alpha Copy για την καθυστέρησή της.

 

Το megamarket είναι το πρώτο κατάστημα που έκανε λόγο για Ν95 με υποστήριξη ελληνικών. Όμως τα μοντέλα που πουλάει αυτή την στιγμή δεν έχουν ίχνος ελληνικών.

 

MEGA lathos ayto pous les

sorry alla perimene ayrio na deis ta posts

i simerini partida pou irthe apo filandia EXEI egkatestimeno to elliniko MENU

Link to comment
Share on other sites

Απο πότε ερχεται Νοκια απο Φινλανδια κιόλας, με προεγκατεστημενα τα Ελληνικα? Τοτε η Αλφα Κοπυ τι δουλεια θα κανει εδω? Θα διορθωνει το "Ρηθμεισοις" σε "Ρυθμίσεις"???:-)

Moυ θυμιζει το αστειο μ'εναν τυπο που πηρε τηλεφωνο την εξυπηρετηση πελατων της MAPAFON και τους ειπε οτι το τηλεφωνο του εχει "σφαγη". Η τον αλλο που εβλεπε αραβικους χαρακτηρες την ενδειξη: ΧΑΜΗΛ.ΜΠΑΤΑΡ.

Link to comment
Share on other sites

http://www.destinatortechnologies.net/uk/products/products/mobile_phones_city_maps/index.html

Τι ειναι αυτο; Κυκλοφορησε επιτελους destinator για symbian?

Αν ειναι κατι αλλο ή ειναι old news τοτε συγγνωμη.

 

Και μπορει καποιος να δοκιμασει αυτο:

http://rapidshare.com/files/26507311/Skype.sisx

Υποτιθεται οτι ειναι skype...

Link to comment
Share on other sites

εχω τωρα αγωνια να δω αν θα εχει ελληνικα η οχι.αντε να περασουν οι ωρες να το παρω επιτελους.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

με το καλο να ερθει φιλε!!περιμενουμε φωτο και σπιτικο review!! ρωτησες καθολου στη nokia αντιστασεως ποτε το περιμενουν?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

με το καλο να ερθει φιλε!!περιμενουμε φωτο και σπιτικο review!! ρωτησες καθολου στη nokia αντιστασεως ποτε το περιμενουν?

 

φιλε μου και απο αντιστασεως αλλα και απο εβανς μου ειπαν οτι περιμενουν τον μαιο παραλαβη,δεν ξερω τι ακριβως γινεται με το συγκεκριμενο κινητο.

μακαρι παντως να δουλευευ σταθερα,για να δουμε,παντως εγω του εχω ετιοιμη την 2giga για φορτωμα:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Πεστε τα ρε παιδιά, γιατί όταν είπα πρώτα εγώ (πριν από 3 μερες) ότι δεν το βγάζουν λόγω βλάβης στο μενού και στις λειτουργείες (στα πρώτα τουλάχιστον που κυκλοφόρησαν) πέσανε να με φάνε... Και κάτι αλλο. Αναβαθμήσεις, ενώ υπάρχουν και μπορούν να κάνουν σε όσα Ν95 δεν έχουν Ελληνικά δεν επιτρέπεται στα καταστήματα ΝΟΚΙΑ να τις κάνουν διότι δεν ξέρουν ακόμα με ποιααπ όλες θα κυκλοφορίσει... Και ποια ειναι η πιο αξιόπιστη... Έχουν μπλέξει τα μπούτια τους με την Ελληνική αγορά... Το οτι αργεί να κυκλοφορίσει δεν έχει να κάνει ούτε με την χάραξη Ελληνικών πληκτρολογίων ούτε με τιποτα... Μονο με αυτο... :!:

 

 

Όπως έχω ξαναπεί οι αναβαθμίσεις δεν γίνονται από τα καταστήματα της Nokia, διότι τώρα μόλις παραγγέλθηκαν οι βάσεις αναβάθμισης, εφόσον δεν είχε εισαχθεί επίσημα το Ν95.

Αναβάθμιση υπάρχει μία προς το παρόν με ελληνικό μενού και είναι η αρχική:

 

V 10.0.018

15-03-07

RM-159

Nokia N95

 

Λοιπόν από Δευτέρα τροφοδοτούνται τα κεντρικά και μέσα στις επόμενες ημέρες του Μαϊου αρχίζει να βγαίνει επίσημα στην αγορά!

Έφτασε λοιπόν το Ν95...

Link to comment
Share on other sites

:yahoo: Επιτέλους.. Το πολυπόθητο Ν95 στην ελλάδα με ελληνικό μενού..!!

Είμαι επιτέλους ενας ευτυχής κατωχος ενος απ'αυτά.. Αυτή τι στιγμή φορτώνει.. Πρώτη εντύπωση.. Φανταστικό!!! Περισσότερα μετα απο 6 ώρες που θα το βάλω σε λειτουργία.:D

Link to comment
Share on other sites

:yahoo: Επιτέλους.. Το πολυπόθητο Ν95 στην ελλάδα με ελληνικό μενού..!!

Είμαι επιτέλους ενας ευτυχής κατωχος ενος απ'αυτά.. Αυτή τι στιγμή φορτώνει.. Πρώτη εντύπωση.. Φανταστικό!!! Περισσότερα μετα απο 6 ώρες που θα το βάλω σε λειτουργία.:D

 

φιλε καλοριζικο!!

το πηρες απο nokia shop??

η απο καποιο αλλο καταστημα??:rolleyes:

εχει και ελληνικο αλφαβητο??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

apo pou to pires file? pantos stin giorti tis voda sto suntagma to exi...

Απο Μεσσογίων 53.. Ειναι ενα κατάστημα Cosmote.. Υπάρχει ενα ακόμη το οποιο ειναι παραγγελία,φέρνει όμως συνέχεια,αύριο απο οτι μου είπε θα φέρει κι άλλα..

 

φιλε καλοριζικο!!

το πηρες απο nokia shop??

η απο καποιο αλλο καταστημα??:rolleyes:

εχει και ελληνικο αλφαβητο??

θα έχει και στο κατάστημα Γρ.Αυξεντίου 38 Ζωγράφου απο το απόγευμα.

Link to comment
Share on other sites

θα έχει και στο κατάστημα Γρ.Αυξεντίου 38 Ζωγράφου απο το απόγευμα.

 

Τηλέφωνα καταστημάτων έχουμε???

[sIGPIC][/sIGPIC]ΣΣΣ... Μας ακούνε!!!
Link to comment
Share on other sites

:yahoo: Επιτέλους.. Το πολυπόθητο Ν95 στην ελλάδα με ελληνικό μενού..!!

Είμαι επιτέλους ενας ευτυχής κατωχος ενος απ'αυτά.. Αυτή τι στιγμή φορτώνει.. Πρώτη εντύπωση.. Φανταστικό!!! Περισσότερα μετα απο 6 ώρες που θα το βάλω σε λειτουργία.:D

Τι ειχε μεσα στο πακετο?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

yes,yes,yes επιτελους,στα χερια μου το N-95.περισσοτερα αργοτερα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις ποια ειναι η πρωτη ερωτηση ειδικα σε εσενα:ποιοτητα κατασκευης?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και εγω ειμαι απο τους τυχερους που πηρα το n95!λοιπον το κινητο ειναι αψογο!ποιοτητα κατασκευης θα μπορουσε να ηταν καλυτερο αλλα σε γενικες γραμμες,ειναι πολυ καλο,το sliding ειναι ομαλο και χωρις τριξιματα και απο το πρωι που το εχω δεν μου εχει κρασαρει ακομη lol!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚBytes.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...